Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.11.2015, 22:12 #2596145   #141
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата
Допис від sector119 Переглянути допис
httpS:// а не http://
з цим розібрався ще раніше дякую.
Ще б тепер вияснити як з лічильником в гаражі бути. бо в електромережах кажуть оплачувати в касі як і за квартиру а в касах "небачать"..
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2016, 16:07 #2611645   #142
YURANAKO
Активний учасник
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Хтось оплачував цього місяця через eps.te.ua?
В мене чомусь обидва рази (оплачував дві різні адреси) зняло суму більшу від зазначеної до оплати. В першоу випадку рівно на 9 грн. більшу, в іншому - на 9,67 грн. Спочатку подумав, що це Приватбанк здер, але в їхній підтримці перевірили і сказали, що їм прийшли запити на уже більші суми, тобто ці додаткові 9 гривень - це комісія сайту (якщо так, то введена з початку року, бо раніше ніколи ніяких комісій не було). Ще в когось така комісія була?
YURANAKO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2016, 14:54 #2614812   #143
sector119
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата
Допис від YURANAKO Переглянути допис
Хтось оплачував цього місяця через eps.te.ua?
В мене чомусь обидва рази (оплачував дві різні адреси) зняло суму більшу від зазначеної до оплати. В першоу випадку рівно на 9 грн. більшу, в іншому - на 9,67 грн. Спочатку подумав, що це Приватбанк здер, але в їхній підтримці перевірили і сказали, що їм прийшли запити на уже більші суми, тобто ці додаткові 9 гривень - це комісія сайту (якщо так, то введена з початку року, бо раніше ніколи ніяких комісій не було). Ще в когось така комісія була?
Цю проблему вже вирішили. Це була помилка Привату, вони це визнали і виправили, гроші мають повернути всім. Їх спаорт не орієнтується в таких питаннях взагалі.

П.С. Найближчим часом комісія таки буде. Комісію буде брати Приватбанк. Коли і яку точно не знаю.
sector119 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2016, 09:28 #2619144   #144
Laits
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

чи є можливість користуватись даним сервісом в смт. В. Березовиця, а то переходжу за посиланням з квитанції і мені відібражає ось таки результат: "404 Not Found The resource could not be found."?????
Laits зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2016, 09:50 #2619153   #145
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата
Допис від Laits Переглянути допис
чи є можливість користуватись даним сервісом в смт. В. Березовиця, а то переходжу за посиланням з квитанції і мені відібражає ось таки результат: "404 Not Found The resource could not be found."?????
ви неправильно ввели код
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2016, 21:23 #2620299   #146
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

oplata.te.ua змінила спосіб оплати і якщо раніше можна було відправити лише номер карти і смс-код, то тепер через сервіс liqpay запрошує ще й термін придатності й cvv, а смс-код потім так і не надходить ( qr-сканер через приват-24 не розпізнає коду - коли і для чого вони перейшли на той дебілізм? раніше все було так зручно і просто
eps.te.ua просить ім"я користувача і пароль (з останнім я так зрозуміла що треба на квитанції дивитись? а ім"я тоді звідки брати?)

в приваті-24 взагалі все прикро, як ще можна оплатити комунальні не вистоюючи довжелезні черги?
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2016, 21:31 #2620302   #147
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
oplata.te.ua змінила спосіб оплати і якщо раніше можна було відправити лише номер карти і смс-код, то тепер через сервіс liqpay запрошує ще й термін придатності й cvv, а смс-код потім так і не надходить ( qr-сканер через приват-24 не розпізнає коду - коли і для чого вони перейшли на той дебілізм? раніше все було так зручно і просто
eps.te.ua просить ім"я користувача і пароль (з останнім я так зрозуміла що треба на квитанції дивитись? а ім"я тоді звідки брати?)

в приваті-24 взагалі все прикро, як ще можна оплатити комунальні не вистоюючи довжелезні черги?
Тепер оплачую в терміналі приватбанку, там зручно й швидко і квитанція довга за все разом є.
Sem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ultra (13.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2016, 23:01 #2620318   #148
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
eps.te.ua просить ім"я користувача і пароль (з останнім я так зрозуміла що треба на квитанції дивитись? а ім"я тоді звідки брати?)
Щоб зайти на свою сторінку на eps.te.ua потрібно ввести повністю адресу, що є на квитанціїї. Там закладено імя і пароль.
Даний сайт добрий тим, що легко можна переглянути всю платіжку та передавати показники (вже майже рік це роблю і ніяких збоїв не було).
А от на рахунок оплати кидає все рівно на якийсь сайт Привату і при спробі зайти по адресі видає

Цитата Помилка постачальника послуг: Запись платежей на данный момент запрещен сервисов предприятия.Попробуйте повторить операцию позже
Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Тепер оплачую в терміналі приватбанку, там зручно й швидко і квитанція довга за все разом є.
А мені більше подобається платити на пошті.
Квитанція теж одразу за все, плюс набагато зрозуміліша, ніж в банках )

Востаннє редагував Дєцко: 03.03.2016 о 23:01. Причина: Пізніше додано
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2016, 08:44 #2620344   #149
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
А мені більше подобається платити на пошті.
Квитанція теж одразу за все, плюс набагато зрозуміліша, ніж в банках )
Я теж плачу на пошті, черга мала 3-4 чоловіки, правда з 1 січня ввели комісію за газ (як пояснюють - не заключили договір з Тернопільгазом). В квитанції все чітко і ясно надруковано.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2016, 09:19 #2622403   #150
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

На пошті не хочу категорично платити, тому що: а) сама ближча від мене пошта це головне відділення в центрі і ощадкаса, самі знаєте які там черги постійно; б) зараз практично все на карточці, смисл мені знімати платити за зняття і оплачувати, якщо це можна зробити не знімаючи
Спробую на терміналі, хоча вдома це звичайно було зручніше, можливо хтось знає контакти розробників oplata.te.ua?
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2016, 13:22 #2622474   #151
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис


А мені більше подобається платити на пошті.
Квитанція теж одразу за все, плюс набагато зрозуміліша, ніж в банках )
Я на квитанції не дивлюсь. Інформацію дивлюсь на eps.te.ua
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2016, 17:15 #2622513   #152
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

А чим не подобається Приват24? Раз знайшов своі обслуговуючі контори, а далі кожен місяць тупо жмеш кнопку оплатити, навіть код з смс вводити не потрібно.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2016, 20:31 #2622571   #153
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
можливо хтось знає контакти розробників oplata.te.ua?
Навіщо?
Вроді недавно заходила, то все було вже ок.
Принаймні по адресу.

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Я на квитанції не дивлюсь. Інформацію дивлюсь на eps.te.ua
Суть квитанції не в тому, бо теж спостерігаю на Епсі.
Це саме до Ультри: от так, в неті оплачувати зручно, але в разі якогось ненавмисного (чи навпаки) збою як ти будеш доказувати, що і скільки оплатила?
Як знаю розпечатки з нету не канають, бо вдруг ти щось підшаманила чи підтерла на зображенні.
Має бути з печаткою того закладу, де проводила оплату.

І от в цьому випадку квитанціїї з Пошти (і вроді ощаду) набагато зручніші, бо печатається та ж сторінка з Епсу.
А от на банківських квитанціях собі чорт сам голову зломить.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 19:50 #2623147   #154
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Навіщо?
Вроді недавно заходила, то все було вже ок.
Принаймні по адресу.
Щоб спитатись причину зміни форми оплати, минула практично ніколи не глючила і була набагато зручнішої (сvv й інші дані картки не потрібно було вводити)

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис

Суть квитанції не в тому, бо теж спостерігаю на Епсі.
Це саме до Ультри: от так, в неті оплачувати зручно, але в разі якогось ненавмисного (чи навпаки) збою як ти будеш доказувати, що і скільки оплатила?
Як знаю розпечатки з нету не канають, бо вдруг ти щось підшаманила чи підтерла на зображенні.
Має бути з печаткою того закладу, де проводила оплату.

І от в цьому випадку квитанціїї з Пошти (і вроді ощаду) набагато зручніші, бо печатається та ж сторінка з Епсу.
А от на банківських квитанціях собі чорт сам голову зломить.
З нету звичайно не канають, а з Привату спокійно можна взяти виписку про рух коштів на рахунку. І не пропонуйте мені той "совєцкий союз" з поштою, ради всього святого, тільки встигла полегшено видихнути що того здихались.

Цитата А чим не подобається Приват24? Раз знайшов своі обслуговуючі контори, а далі кожен місяць тупо жмеш кнопку оплатити, навіть код з смс вводити не потрібно.
Не знаю як зараз, трохи давніше пробувала оплатити через "телефонну" версію - безрезультатно
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 21:02 #2623177   #155
sector119
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Щоб спитатись причину зміни форми оплати, минула практично ніколи не глючила і була набагато зручнішої (сvv й інші дані картки не потрібно було вводити)
Розробник - Приватбанк ))

Пишіть якщо щось не працює, в мене є прямі контакти, я передам!

Додано через 5 хвилин
До речі, цікавить ваша думка, а ви би користувались безкоштовним мобільним додатком для перегляду стану раунку, історії оплат, передачі показників, оплати?

Такий собі мобільний EPS, щоб не морочити голову з safari, google chrome, ...

Востаннє редагував sector119: 15.03.2016 о 21:02. Причина: Пізніше додано
sector119 зараз поза форумом  
Подякували 4:
andzhej (16.03.2016), Irena2007 (05.04.2016), newkos (16.03.2016), Sasha (05.04.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 12:12 #2623323   #156
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Було б суперово!
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 13:36 #2623340   #157
newkos
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Підтримую, дуже потрібен такий додаток
newkos зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 13:38 #2623341   #158
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

+ за додаток
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2016, 11:25 #2627889   #159
KushlaVR
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата
Допис від sector119 Переглянути допис
До речі, цікавить ваша думка, а ви би користувались безкоштовним мобільним додатком для перегляду стану раунку, історії оплат, передачі показників, оплати?

Такий собі мобільний EPS, щоб не морочити голову з safari, google chrome, ...
Так!!!

Тепер про то що мене "болить"

Є питання по ЕПС
Минулдого місясця сталась ситуація: Оплатив через приавт 24 за ОСББ
В ЕПС - далі пише що у мене є заборгованість.
В ОСББ оплата у виписці з банку є. Бухгалер каже що ту оплату провів вручну... і то що у мене на сторінці ЕПС її нема - то типу з її слів дослівно "то якийсь програмний збій.... незнаю чому так.... У мене в програмі у вас все оплачено не хвилюйтесь..."

От я ніби і не хвилююсь, але хочу докопатись до істини. Від кого залежить інформація у графі "Оплачено цього місяця" Від бухгалтера ОСББ, чи операторів ЕПС, чи як там той процес обліку відбувається....
бо якось неправильно получиться... Типу бухгалтер нічого зробити неможе (чи нехоче... незнаю...), у мене тепер своя бухгалтеря,.... потім ще субсидії нарахують, потім крайніх не знайдеш....
А щоб йти і щось доказувати треба мати чим крити желізобетонний аргумент бухгалтера "У мене в програмі у вас все оплачено..."

Востаннє редагував KushlaVR: 06.04.2016 о 11:57.
KushlaVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2016, 11:51 #2627898   #160
yula28
Banned
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

через приват24 оплачуйте свою комуналку без комісіїї
yula28 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:46.