Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.01.2018, 22:57 #2719277   #841
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Я тобі скажу так. Я не хейчу базу І не кажу , що вона взагалі непотрібна чи безтолкова. Якщо людиа паверлівтер то тоді так - без неї нікуди. Якщо у людини ціль масса суха (а не загальна) то тоді є більш безпечніші вправи які не менш ефективніші. В кожного спорту є своя база. І взааглі для загального розуміння - багатосуставна вправа являється по природі базовою! А у нас привикли чомусь вважати , що база є лише паверліфтерська. Колись знати не знали про базу , паверліфтинг і качались хер зна як в совкого-підвальних качалках і що люди не росли взагалі ? Генетика як не як рішає. І знаю людей які рослли на моїх очах без стероїдів і без бази. В кожного організм реагує по різному. Що допомагає одному на іншого може не діяти. І людина не написала що вона хоче бути крутим атлетом чи виступати на побідумі з білдерами чи тягатися в жимі з ліфтерами. А просто було запитання як набрати массу.
В підвальних качалках робили переважно базу бо хитромудрих тренажерів там не було, от і працювали зі штангою і гантелями. Як на мене тут Шредер гарно і толково показав найкращі вправи:


Хоч без ізоляції теж ніяк. Як добиваюча вправа ок.
pberit зараз поза форумом  
Старий 25.01.2018, 23:53 #2719279   #842
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
В підвальних качалках робили переважно базу бо хитромудрих тренажерів там не було, от і працювали зі штангою і гантелями. Як на мене тут Шредер гарно і толково показав найкращі вправи:


Хоч без ізоляції теж ніяк. Як добиваюча вправа ок.
незнаю коли я перший раз відвідав підвальну качалку 16 років тому таких слів як паверліфтинг ніхто не чув. А з спортхарчу тоді було відомо лише "Малиш" - дитяче харчування , про протеїни , БЦА і гейнери з креатином тоді мало хто чув і знав . Тому незнаю як там в інших , але тоді з бази хіба знали жим лежачи. Ну може були окремі зали де були гуру які все знали , але тоді я таких нажаль не зустрічав. Переважно займалися важкою атлетикою ну і там якісь шматки якихось вправ які хтось знач ,чув чи бачив то теж намагился робити. Вот так було колись )

Востаннє редагував Mr.Player: 26.01.2018 о 19:32.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 26.01.2018, 00:04 #2719280   #843
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата В підвальних качалках робили переважно базу бо хитромудрих тренажерів там не було, от і працювали зі штангою і гантелями. Як на мене тут Шредер гарно і толково показав найкращі вправи:
Та ясно що теперішня фітнес індустрія най**бує нас всіх як молодих. І більшість станків лиш для того щоб привертати увагу відвідувачів. І це стосуєтсья не тільки тренажерів, так само і спорхарчі, и тд. Що до Шредера, то хз, як на мене мужик норм, показує весь час гуд форму, мощні силові. І він якраз є прихильником тої самої бази, а ізолюючі як каже " для душі".
Я впевнений, що 90% атлетів, качків, ліфтьорів, білдерів... коли їх спитати яку б ви залишили вправу, якби вам дозволили вибрати лиш 1...обарли б присідання.

Востаннє редагував DezDemon: 26.01.2018 о 00:10.
DezDemon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (27.01.2018)
Старий 26.01.2018, 09:02 #2719287   #844
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
Та ясно що теперішня фітнес індустрія най**бує нас всіх як молодих. І більшість станків лиш для того щоб привертати увагу відвідувачів. І це стосуєтсья не тільки тренажерів, так само і спорхарчі, и тд. Що до Шредера, то хз, як на мене мужик норм, показує весь час гуд форму, мощні силові. І він якраз є прихильником тої самої бази, а ізолюючі як каже " для душі".
Я впевнений, що 90% атлетів, качків, ліфтьорів, білдерів... коли їх спитати яку б ви залишили вправу, якби вам дозволили вибрати лиш 1...обарли б присідання.
Багато хто від жиму кайфує , є адепти що база всіх силових це підтягування та віджимання на брусьях. Тому не всі б лишили присідання.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 26.01.2018, 14:42 #2719322   #845
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата Багато хто від жиму кайфує , є адепти що база всіх силових це підтягування та віджимання на брусьях. Тому не всі б лишили присідання.

Та кайфують бо далекі, якщо ти комусь кажеш що пішов в тренажерку, перше питання яке летить в тебе - "скільки жмеш на грудак"? От і думають що то перший показник))
Жим давно вже відійшов в минуле, його є зміст робити якщо ти хочеш показати якийсь результат саме в жимі, і там своя техніка і.т.д. Приблизно у 80% людей грудні мязи набагато краще відкликаються від жиму гантелей на лавці під різними кутами. Здебільшо низ грудних завжди розвинений більше тому є резон працювати над верхом. Звичайно для новачка жим, як базова вправа має право на існування. Але груди не така вже й велика група мязів, просто в багатьох на ній пунктик.
DezDemon зараз поза форумом  
Старий 26.01.2018, 14:42 #2719323   #846
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від STRIDER Переглянути допис
Але погодься смішно мати підтягнуту мускулисту форму, а на турніку висіти як немічна сарделька.
Зато він в жимі ногами 800кг жме, нашо йому той турнік
kurtq зараз поза форумом  
Старий 26.01.2018, 21:29 #2719341   #847
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
Та кайфують бо далекі, якщо ти комусь кажеш що пішов в тренажерку, перше питання яке летить в тебе - "скільки жмеш на грудак"? От і думають що то перший показник))
Жим давно вже відійшов в минуле, його є зміст робити якщо ти хочеш показати якийсь результат саме в жимі, і там своя техніка і.т.д. Приблизно у 80% людей грудні мязи набагато краще відкликаються від жиму гантелей на лавці під різними кутами. Здебільшо низ грудних завжди розвинений більше тому є резон працювати над верхом. Звичайно для новачка жим, як базова вправа має право на існування. Але груди не така вже й велика група мязів, просто в багатьох на ній пунктик.
згідний що грудні навіть від віджимань на брусьях ростуть кращі ніж від жиму , але як ти писав в попередніх дописав це ж базова вправа (єбаш базу йопта) тому і багато хто в це свято вірить.Той же пуловер , розводки гантелей на грудь , жим гантелей теж так нічого дають своє.
Цікаво лише одне автор питанння який посіяв міні холівар що конкретно виконуж і по якому методу і скільки набрав ?
Distemper зараз поза форумом  
Старий 26.01.2018, 22:00 #2719342   #848
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Займаюся два роки. Починав з вагою 55кг. Зараз 80+. Приблизно рік, вага як і силові стоять на місці. Харчування п'яти разове (фудстайл,кориснобокс) плюс 400грам гейнера в день.



KIgorS зараз поза форумом  
Подякували 5:
kolibryks (29.01.2018), kookla (27.01.2018), KSW (07.02.2018), MrDem (27.01.2018), Sasha (27.01.2018)
Старий 27.01.2018, 00:48 #2719345   #849
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Стаж в мене рік часу, з 1 січня 2017 Спочатку було 2 місяці фул баді, + плавання в окремий день, потім якісь стандартні 3х денні спліти, де я на кожну групу мязів робив по 2-3 вправи. Звичайно що на початку я набирав, але то понятно, бо я почав краще харчуватись, хоча зауважу, що харчуюсь я максимум 3 рази на день. Зазвичай 2 рази. +легкий сніданок. Без перекусів. Але якість їжі я підняв значно. Зараз в моїх тренваннях стоїть акцент на декількох вправав в яких я намагаюсь прогресувати. Це присідання, класичні 100кг+фронтальні 75, станова 90кг-тільки класична, жим гантелей (28 кг) на похилій лавці , підтягування з вагою (тиждень тому було 4х8 з 10кг, бруси 4х10 15кг,) але вчора щось не повторив підтягування, може став не з тої ноги.(буває). Може ваги і не значні, але стараюсь робити чітко.
DezDemon зараз поза форумом  
Старий 27.01.2018, 10:04 #2719353   #850
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Займаюся два роки. Починав з вагою 55кг. Зараз 80+. Приблизно рік, вага як і силові стоять на місці. Харчування п'яти разове (фудстайл,кориснобокс) плюс 400грам гейнера в день.
Спробуй відпочити трохи, от тупо хоча б тиждень або й 2 не йти в зал взагалі. Зменшити кількість вправ, кількість підходів і т.д.

З тих 80кг досить багато жиру...
400г гейнера це дуже дофіга. При 5-ти разовому харчуванні взагалі не потрібний. Я 400мл розчиненого у воді випити не можу (це грамів 150 гейнеру) солодке зараза аж нудке. Хоч і дорогий ОN який без цукру. Вже краще самому робити блендером - молоко бананчик, творог і т.д.
pberit зараз поза форумом  
Старий 27.01.2018, 14:16 #2719361   #851
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата аймаюся два роки. Починав з вагою 55кг. Зараз 80+.
30 кг за 2 роки, результат просто космос) Я з 72 набрав 80за рік, також досить швидко, але зараз місяці 2-3 вага в мене зупинаились на 80 кг, і коливаєтсья +-1 кг. Як то кажуть набрав форму, а щоб прогресувати далі вже треба терпіння і важка праця. Є правда ще варіант, але я його не розглядаю.
DezDemon зараз поза форумом  
Старий 27.01.2018, 15:53 #2719366   #852
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Спробуй відпочити трохи, от тупо хоча б тиждень або й 2 не йти в зал взагалі. Зменшити кількість вправ, кількість підходів і т.д.

З тих 80кг досить багато жиру...
400г гейнера це дуже дофіга. При 5-ти разовому харчуванні взагалі не потрібний. Я 400мл розчиненого у воді випити не можу (це грамів 150 гейнеру) солодке зараза аж нудке. Хоч і дорогий ОN який без цукру. Вже краще самому робити блендером - молоко бананчик, творог і т.д.
Нормальний результат взагалі. І питання , а для чого більше набирати ? просто щоб бути тяжчим ? По пропрціяй ніби нормально і так то , що трохи грудні треба збільшити (хоча може фото таке і такий ракурс) НУ і залежно який в тебе ріст. Якщо 175-180 то нормаьна вага цілком. Заливатися тупо генйером (прості вуглеводи любі) це круто при вискокоінстентивному тренінгу , кросфітери , спрінтери і інші відгалуження. Вони дають енергію , але коли ти її не використовуєш на повну то осідають у вигляді жиру. Попробуй іншу програму може все просто мязи адаптувалися і привикили. Думаю ти знаєш що кожні 3 місяці треба нову програму пробувати щоб дивувати мязи.
Можна поексперементувати з раціоном. Заражати білка трохи , варені яйця . Для себе винайшов круто штуку коли за разовий прийом змішуєш творог з вареною гречкою і жарені яйця або варені і все за 1 прийом їжі. + купи хороші вітаміни вони якраз дуже багато дають на засвоєння їжі.

P.S. а і дійсно можливо має місце перентренованість. Можеш зробити перерву на 7-10 днів і огранізм відпочина і за такий термін якщо ти в натураху не здуєшся
Distemper зараз поза форумом  
Старий 27.01.2018, 16:01 #2719367   #853
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Спробуй відпочити трохи, от тупо хоча б тиждень або й 2 не йти в зал взагалі. Зменшити кількість вправ, кількість підходів і т.д.

З тих 80кг досить багато жиру...
400г гейнера це дуже дофіга. При 5-ти разовому харчуванні взагалі не потрібний. Я 400мл розчиненого у воді випити не можу (це грамів 150 гейнеру) солодке зараза аж нудке. Хоч і дорогий ОN який без цукру. Вже краще самому робити блендером - молоко бананчик, творог і т.д.
Так і планую зробити, зменшити навантаження.
Звичайно неможливо набрати 30кг м'язів за такий короткий термін. Але я не проти зайвої ваги Пам'ятаю десь місяць їв тільки гречку. По кілограму в день. Тоді дуже виросли об'єми
Думаю за ці два роки, я вже з'їв кілограм 40-60 ON 400грам це три черпачки на день. З водою мені заходить банан а вдома з молоком ваніль.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
30 кг за 2 роки, результат просто космос) Я з 72 набрав 80за рік, також досить швидко, але зараз місяці 2-3 вага в мене зупинаились на 80 кг, і коливаєтсья +-1 кг. Як то кажуть набрав форму, а щоб прогресувати далі вже треба терпіння і важка праця. Є правда ще варіант, але я його не розглядаю.
Навіть за рік. Вже рік вага +- на одному рівні. Думаю все завдяки швидким вуглеводам.

Востаннє редагував KIgorS: 27.01.2018 о 16:01. Причина: Пізніше додано
KIgorS зараз поза форумом  
Старий 27.01.2018, 16:17 #2719369   #854
STRIDER
Активний учасник
 
Аватар для STRIDER
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Займаюся два роки. Починав з вагою 55кг. Зараз 80+. Приблизно рік, вага як і силові стоять на місці. Харчування п'яти разове (фудстайл,кориснобокс) плюс 400грам гейнера в день.



Ти просушися трохи і появиться рельєфність, поки що вся твоя робота ховається під слоєм жиру. Судячи по фото в тебе десь +-20% жиру, скинь хоча б до 10 і результат тебе здивує.
STRIDER зараз поза форумом  
Подякували 2:
kurtq (27.01.2018), pberit (27.01.2018)
Старий 27.01.2018, 19:13 #2719377   #855
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Так і планую зробити, зменшити навантаження.
Звичайно неможливо набрати 30кг м'язів за такий короткий термін. Але я не проти зайвої ваги Пам'ятаю десь місяць їв тільки гречку. По кілограму в день. Тоді дуже виросли об'єми
Думаю за ці два роки, я вже з'їв кілограм 40-60 ON 400грам це три черпачки на день. З водою мені заходить банан а вдома з молоком ваніль.
Хороше маєш травлення! Я якби втоптав 1 їхній черпак то би дристав дальше ніж бачив . Може я невдало вибрав смак (він був найдешевшим) щось типу лісові ягоди якоїсь, то пакет 5кг вже зо 2 роки лежить. Десь колись перед тренуванням по пів черпачка якщо не встиг добре поїсти і немає банану.
Але будь дуже обережним з гейнером це дуже не природня їжа, коняча доза калорій яка дуже навантажує підшлункову. А от протеїн їхній шоколадний смачний, з молоком те що треба. Якби ще спортивне харчування не було настільки солодким... Я навіть БЦЦА розбавляю безсмаковими щоб таке солодке не було...
pberit зараз поза форумом  
Старий 27.01.2018, 22:02 #2719384   #856
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Хороше маєш травлення! Я якби втоптав 1 їхній черпак то би дристав дальше ніж бачив . Може я невдало вибрав смак (він був найдешевшим) щось типу лісові ягоди якоїсь, то пакет 5кг вже зо 2 роки лежить. Десь колись перед тренуванням по пів черпачка якщо не встиг добре поїсти і немає банану.
Але будь дуже обережним з гейнером це дуже не природня їжа, коняча доза калорій яка дуже навантажує підшлункову. А от протеїн їхній шоколадний смачний, з молоком те що треба. Якби ще спортивне харчування не було настільки солодким... Я навіть БЦЦА розбавляю безсмаковими щоб таке солодке не було...
чувак походу провтикав мою відповідь тобі )
Distemper зараз поза форумом  
Старий 27.01.2018, 22:27 #2719391   #857
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
чувак походу провтикав мою відповідь тобі )
ти писав йому але процитував мене, зміни адресанта
pberit зараз поза форумом  
Старий 27.01.2018, 22:28 #2719392   #858
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
ти писав йому але процитував мене, зміни адресанта
я просто тебе доповнював )
Distemper зараз поза форумом  
Старий 28.01.2018, 17:00 #2719431   #859
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від STRIDER Переглянути допис
Ти просушися трохи і появиться рельєфність, поки що вся твоя робота ховається під слоєм жиру. Судячи по фото в тебе десь +-20% жиру, скинь хоча б до 10 і результат тебе здивує.
Поки мене більше цікавлять об'єми а не рельєф. І я не знаю жодної вдалої сушки без фарми. Так, можна просушитися але жир піде разом з м'язами.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Хороше маєш травлення! Я якби втоптав 1 їхній черпак то би дристав дальше ніж бачив . Може я невдало вибрав смак (він був найдешевшим) щось типу лісові ягоди якоїсь, то пакет 5кг вже зо 2 роки лежить. Десь колись перед тренуванням по пів черпачка якщо не встиг добре поїсти і немає банану.
Але будь дуже обережним з гейнером це дуже не природня їжа, коняча доза калорій яка дуже навантажує підшлункову. А от протеїн їхній шоколадний смачний, з молоком те що треба. Якби ще спортивне харчування не було настільки солодким... Я навіть БЦЦА розбавляю безсмаковими щоб таке солодке не було...
Ягода найгірший смак ON.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Нормальний результат взагалі. І питання , а для чого більше набирати ? просто щоб бути тяжчим ? По пропрціяй ніби нормально і так то , що трохи грудні треба збільшити (хоча може фото таке і такий ракурс) НУ і залежно який в тебе ріст. Якщо 175-180 то нормаьна вага цілком. Заливатися тупо генйером (прості вуглеводи любі) це круто при вискокоінстентивному тренінгу , кросфітери , спрінтери і інші відгалуження. Вони дають енергію , але коли ти її не використовуєш на повну то осідають у вигляді жиру. Попробуй іншу програму може все просто мязи адаптувалися і привикили. Думаю ти знаєш що кожні 3 місяці треба нову програму пробувати щоб дивувати мязи.
Можна поексперементувати з раціоном. Заражати білка трохи , варені яйця . Для себе винайшов круто штуку коли за разовий прийом змішуєш творог з вареною гречкою і жарені яйця або варені і все за 1 прийом їжі. + купи хороші вітаміни вони якраз дуже багато дають на засвоєння їжі.

P.S. а і дійсно можливо має місце перентренованість. Можеш зробити перерву на 7-10 днів і огранізм відпочина і за такий термін якщо ти в натураху не здуєшся
В мене такий комплекс, хочу бути об'ємним
Думаю тики перевтома не дає далі набирати вагу.

Востаннє редагував KIgorS: 28.01.2018 о 17:00. Причина: Пізніше додано
KIgorS зараз поза форумом  
Старий 28.01.2018, 17:05 #2719434   #860
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Поки мене більше цікавлять об'єми а не рельєф. І я не знаю жодної вдалої сушки без фарми. Так, можна просушитися але жир піде разом з м'язами.

Додано через 3 хвилини


Ягода найгірший смак ON.

Додано через 2 хвилини


В мене такий комплекс, хочу бути об'ємним
Думаю тики перевтома не дає далі набирати вагу.
людина сама по собі вільна істота , а бути заручником комплексом значить жити у полоні його. Звільнись від цього.
Щодо тренувань , організм дуже хитра і геніальна штука і його не обманути. Недосип , перевтома незбалансоване харчування , занадто часті тренування без нормального відновлення та адаптація до навантажень (програми тренувань) теж вводять в тупік/непрогрес , тому радив би взяти відпочинок в розмумних межах.

Цитата Поки мене більше цікавлять об'єми а не рельєф. І я не знаю жодної вдалої сушки без фарми. Так, можна просушитися але жир піде разом з м'язами.
що до сушки. Є два понятя є сушка , а є худання. Можна добре схудунти разом з жиром і потім вже якісно набрати , основне це індивідуальні особливості організму і повне розмуіння того що ти робиш і як досягнути певного ефекту конкртено в твому випадку. Багато хто не розуміє що він робить і в гонитьбі за результатом забуває що результат і здоровя часто йдуть в розріз одне другого.
Distemper зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:02.