Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація > Серіали


Немилосердно спойлять! - Во все тяжкие

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.10.2011, 18:06 #1769646   #81
krasotka
Учасник
Типово Відповідь: Во все тяжкие

Дарма я в цю тему зайшла, 4го сезону ще й не торкалася, а тут спойлери спойлери
krasotka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2011, 04:04 #1769991   #82
Comix
asd
 
Аватар для Comix
Типово Відповідь: Во все тяжкие

Цитата:
Допис від necromant Переглянути допис
смерть Гуса виглядає надзвичайно фантастичною)) прямо як в мультиках, двері в палату від вибуху розірвало на частини, а Гус спокійно вийшов з неї, і якщо він таки почав вибігати (а ми знаємо що вибух пошкодив праву частину тіла) то вибігав боком?
Палата не була розірвана на частини, а тільки перетворилась в великий безпорядок. двері вилетіли від різкої зміни тиску між кімнатою і коридором, людині це не сильно шкодить, тільки можуть лопнути перепонки й утворитись забої, + чучуть ударна хвиля допомогла. А Густаву просто ударна хвиля зтесала (відірвала) ту частину тіла, яка під неї попала.
Так що цілком реально

Востаннє редагував Comix: 17.10.2011 о 10:15.
Comix зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (21.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2011, 08:40 #1770049   #83
necromant
Banned
Типово Відповідь: Во все тяжкие

але від старого і охоронця Гуса не залишилось абсолютно нічого...

Востаннє редагував necromant: 17.10.2011 о 10:45.
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2011, 10:12 #1770117   #84
Comix
asd
 
Аватар для Comix
Типово Відповідь: Во все тяжкие

ну те що нам їх не показали не означає, що від них ніц не залишилось. старого могло в вікно викінути, а охоронця об стіну розмазати

Думаю в 5 сезоні в Волтера буде своя накро імперія
Comix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2011, 01:17 #1772981   #85
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Во все тяжкие

От я і переглянув на одному дихані 4 сезон, тепер можу сказати з впевненістю: що це найкращий фільм який я бачив, всі решта серіали порівняно з ним просто ніякі...
Серія проходила як мить і неможливо відірватися, дуже жаль що в сезоні тільки 13 серій
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2011, 17:46 #1773696   #86
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Во все тяжкие

Хаха, Стен ну ти мочиш)) А як же Клан Сопрано??? там сезонів побільше, і як на мене герої там не менш харизматичні, я б сказав що "Во все тяжкие" кращий з серіалів в жанрі драма серед нинішніх) але аж ніяк не за весь час)
DezDemon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2011, 22:08 #1773997   #87
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Во все тяжкие

Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
Хаха, Стен ну ти мочиш)) А як же Клан Сопрано??? там сезонів побільше, і як на мене герої там не менш харизматичні, я б сказав що "Во все тяжкие" кращий з серіалів в жанрі драма серед нинішніх) але аж ніяк не за весь час)
Може я і мочу, але сюже,зйомки, гра акторів все на найвищому рівні, просто дивишся і получаєш задоволення від кожної хвилини перегляду.
Звісно є і інші хороші серіали, але в них іноді бувають нуднцваті моменти, а тут всі 48хвилин серії дивишся з відкритим ротом
Можливо всі не погодяться що найкращий серіал, але для мене точно найкращий, а серіалів я вже передивився дай боже
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2011, 00:32 #1774176   #88
Otto
Активний учасник
Типово Відповідь: Во все тяжкие

ну Стен висловився суб'єктивно, як і кожна людина має власну думку без сумніву, серіал дійсно один з кращих. Для мене був і лишається №1 LOST!!! Але брейкін бед це "нєчта" і до того ж серіал ще не завершений)) На нас цікає ще багато цікавого! Уолт і Джессі не підкачайте!
Otto зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2011, 07:58 #1774228   #89
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Во все тяжкие

лост???
та я режисера лоста ненавиджу більше, ніж жінку шеріфа з вокін дед!!!
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sensation2102 (21.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2011, 11:20 #1774400   #90
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Во все тяжкие

Цитата
Допис від Otto Переглянути допис
Для мене був і лишається №1 LOST!!!
Для мене Лост також 10/10, перші сезони дивився по тв, і чекав кожного вечера з нетерпінням
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2011, 17:56 #1774871   #91
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Во все тяжкие

Цікаво зараз читати прогнози на 5 сезон, найбільше мене насмішили ті що думають, що Уолтер і Джессі розійдуться ..стануть ворогами).....як на мене то з самого початку вони команда, і лишаться нею до фіналу, Джессі для Уолта як син, правда як він взнає що Уолт малого травив.......хоча думаю зрозуміє....
DezDemon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2011, 23:36 #1775495   #92
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Во все тяжкие

Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
Цікаво зараз читати прогнози на 5 сезон, найбільше мене насмішили ті що думають, що Уолтер і Джессі розійдуться ..стануть ворогами).....як на мене то з самого початку вони команда, і лишаться нею до фіналу, Джессі для Уолта як син, правда як він взнає що Уолт малого травив.......хоча думаю зрозуміє....
Цей сезон закінчився як фінальний, з чого вони будуть 5 починати... думаю буде йти розслідування і вони будуть робити всьо щоб їх не запідозрили, чи шось тіпа того...не думаю що вони вернуться до варки мету...

Востаннє редагував Sten1: 21.10.2011 о 23:55.
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2011, 22:18 #1776554   #93
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Во все тяжкие

Як згадаю цей епізон ржу неможу
Ну Уолтер і видав...
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=ZfELGBd-34Y

Востаннє редагував Sten1: 22.10.2011 о 22:33.
Sten1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DezDemon (22.10.2011)
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 03.11.2011, 23:00 #1789168   #94
lmp
Типово Відповідь: Во все тяжкие

Хороший серіал. Чекаєм на наступний сезон)))
lmp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 23:28 #1805038   #95
AJ
Активний учасник
 
Аватар для AJ
Типово Відповідь: Во все тяжкие

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
тільки мені густаво нагадує обаму?
неповіриш, як тільки його вперше мельком показали я про себе сказав -"о.. обама в макдональдсі працює" )))))
AJ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2011, 12:58 #1822007   #96
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Во все тяжкие

Сериал «Во все тяжкие» подает плохой пример
Цитата В прессе часто говорят о дурном влиянии фильмов, сериалов и компьютерных игр на подрастающее поколение, а вот о старших как-то забывают упомянуть. Как выясняется, зря. 75-летняя Ирина Кристи, преподаватель математики в колледже Бостона, была арестована за создание лаборатории по производству метамфетамина.

По той же статье будут судить и ее сына, Грегори Генкина, который сам сдался властям и был отпущен под залог до суда, который состоится 20 декабря.

В доме Кристи и Генкина, который располагался в 500 футах от начальной школы, полиция обнаружила «огромное количество токсичных материалов», которые используются при производстве наркотика.

Этот случай полностью повторяет сюжет сериала Breaking BadВо все тяжкие») от AMC: преподаватель химии Уолтер Уайт узнает, что у него рак, и решает заработать денег для того, чтобы после его смерти семья не бедствовала. Для этого он вместе со своим бывшим учеником создает лабораторию по производству метамфетамина и становится одним из «ведущих производителей» этой продукции. За эту роль Брайан Крэнстон трижды получал самую престижную премию в области телевидения «Эмми».

Единственное отличие в этой истории в том, что Уолтер все еще на свободе.
Першоджерело
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2011, 15:15 #1822117   #97
Otto
Активний учасник
Типово Відповідь: Во все тяжкие

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Единственное отличие в этой истории в том, что Уолтер все еще на свободе.
в містера Вайта був рак - це ше одна вагома вімінність
Otto зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2011, 14:25 #1827714   #98
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Во все тяжкие

riznyk зараз поза форумом  
Подякували 4:
DezDemon (13.12.2011), StealZ (13.12.2011), Yurk0 (13.12.2011), zaharys (13.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2012, 17:42 #1855455   #99
LittleBigPlanet
Активний учасник
 
Аватар для LittleBigPlanet
Типово Відповідь: Во все тяжкие

це один з самий крутих серіалів який я бачив!))) люблю такі жанри + серії по 40...хв вистачає часу щоб вникнутись в серіал і получити задоволення!=) жаль інтерни не такі довгі(((
LittleBigPlanet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2012, 21:12 #1901581   #100
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Во все тяжкие

Последнее лето «Во все тяжкие»
Цитата В июле стартует пятый, заключительный сезон сериала Breaking Bad («Во все тяжкие»). Информацию об этом распространил в своем твиттере актер Аарон Пол, играющий одного из главных персонажей телепроекта Джесси Пинкмана.

Основная сюжетная линия развивается вокруг школьного учителя химии Уолтера Уайта, который узнает, что он болен раком легких. Учитывая сложное финансовое состояние дел семьи, а также перспективы (жена Уолтера, Скайлер, беременна вторым ребенком, а у сына детский паралич), Уолтер решается на аферу по приготовлению наркотика Метамфетамина. Для этого он решает привлечь к процессу производства бывшего ученика Джесси Пинкмана, уличенного в наркоторговле и исключенного за это из школы при активном содействии Уолтера. Джесси недавно потерял партнера по изготовлению наркотика и знает «бизнес». Он может быть полезен бывшему учителю...

Выход пятого сезона был анонсирован еще в конце августа прошлого года. Тогда же сообщалось, что новый сезон будет включать 16 эпизодов. Однако информации о том, когда именно стартует завершающий сезон, до настоящего момента не было. Аарон отметил, что он уже прочитал сценарий первого из шестнадцати эпизодов. По его словам, поклонников ожидает нечто невиданное.
Цікаво-цікаво, що ж то нас таке чекає
Sten1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
zaharys (22.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:22.