Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Література

Література Література: пошук, обговорення книг, рецензії, творчість форумчан


Що Ви читаєте?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.06.2004, 11:16 #17086   #21
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово

Цитата
Допис від bandera
і від книжок я відмовився з того часу, як купив собі КПК.
КПК - Кримінально-процесуальний Кодекс?
Roksolana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 11:21 #17087   #22
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

ні, це Кишеньковий Портативний Комплютор
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 14:57 #17102   #23
miya_ntl
Типово

Цитата
Допис від bandera
Я реготав як навіжений, читаючи як ви набундючено один напередодного виправдовувались....життя занадто складне, щоб сприймати його занадто серйозно тейк іт ізі.......
так ось ти який!!!

ну щодо книжок то скажу тільки що я за читання в будь-якому випадку - що б це не була за книжка - якщо людина читає - то вже плюс !
miya_ntl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 15:13 #17104   #24
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

Цитата
Допис від miya_ntl
так ось ти який!!!

ну щодо книжок то скажу тільки що я за читання в будь-якому випадку - що б це не була за книжка - якщо людина читає - то вже плюс !
та, я такий....і сякий....і всілякий..я різний буваю, але ти відразу зрозуміла що я стібаюсь ( я там в одному пості написав тобі в дужках ріспект - то серйозно ).

.....і те що, людина читає, дійсно несе позитив, але не завжди. Приміром, якщо хтось начитається Даніліна і його потягне в тріп, то це вже зле...
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 16:51 #17115   #25
cheesy
Типово

я не дуже люблю читати, але я вважаю, що читання дає людині більще хорошого ніж поганого. Хоча якщо я читаю то це якісь книги по шкільній программі(фе), журнали або форуми, але одна, і навіть дві книги мене дуже вразили. Одна з них- Жюль Верн "Париж в 20-ому столітті", а друга, цю ви ніколи не дістанете, але назва її "Adopting Alyosha" by Robert Close.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 19:55 #17132   #26
aleksandro
 
Аватар для aleksandro
Типово

колись страшно не любив читати, поки на 3 курсі мені не порекомендували почитати Р.Баха "Чайка Джонатан Лівінгстон" і "Ілюзії" мені страшно сподобалося, потім почув про Коельо прочитав десь 5 його книжок, теж класні,
зараз по рекомендації однієї людини, почав читати Веллера "Все о жизни". Поки що тільки 4% книжки прочитав, бо з моніка не зручно читати, але книжка цікава, тому пофігу на те що з монітора.

Та і взагалі люблю щось філософське і психологічне Захоплює сильно.
aleksandro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 20:15 #17133   #27
miya_ntl
Типово

Цитата
Допис від bandera
я там в одному пості написав тобі в дужках ріспект - то серйозно
це приємно

а про читання - тут зауважив алесандро що читає з монітора, і бандера каже що з кпк - я не можу - мені читання приносить задоволення коли я гортаю сторінки там собі сиджу десь де тихенько - не люблю читати по пару рядків десь там між зупинками в тролейбусі
в мене є знайомий - він вічно як не з книжкою то з журналом - читає всюди - йде читає, сидить читає, стоїть читає - класно так вміти
miya_ntl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 20:16 #17134   #28
viva
 
Аватар для viva
Типово

Ну нарешті з*явилось світло у кінці тунелю - впав на голови якісь Бандера і починає розповідати (я так розумію мудрєц десь років до 25) звідки черпати мудрість Я підозрюю, що щось втрачаю в житті - практично не знайома із тим кладєзєм планетарної мудрості, підкріпленої кішеньковим компом.
viva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 21:35 #17137   #29
cheesy
Типово

Цитата:
Допис від viva
Ну нарешті з*явилось світло у кінці тунелю - впав на голови якісь Бандера і починає розповідати (я так розумію мудрєц десь років до 25) звідки черпати мудрість Я підозрюю, що щось втрачаю в житті - практично не знайома із тим кладєзєм планетарної мудрості, підкріпленої кішеньковим компом.
віва, ти ітак це знаєш, але..........величезний, пригігантський РІСпЕКТ!!!!
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 22:17 #17140   #30
freeman
 
Аватар для freeman
Типово

Цитата:
Допис від viva
Ну нарешті з*явилось світло у кінці тунелю - впав на голови якісь Бандера і починає розповідати (я так розумію мудрєц десь років до 25) звідки черпати мудрість Я підозрюю, що щось втрачаю в житті - практично не знайома із тим кладєзєм планетарної мудрості, підкріпленої кішеньковим компом.
кладезь? та то така зараза, як ми тільки його терпимо, добре, що я його ... просвітив, навчив читати з кпк
freeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2004, 00:36 #17148   #31
Лехтур
Типово

Цитата
Допис від miya_ntl
Цитата
Допис від bandera
Я реготав як навіжений, читаючи як ви набундючено один напередодного виправдовувались....життя занадто складне, щоб сприймати його занадто серйозно тейк іт ізі.......
так ось ти який!!!
А то було неочевидно?

Можливо Ви, пане Бендера, з часом зрозумієте, що сприймати життя з гумором, це насправді добре. Але є певна межа, що відділяє стеб від цинізму, припущення від брехні, "підсмикування" від "наїзду"...

Людина, що раз відкрито збрехала, для мене вимрає як Людина. Знов обізвеш мене занудою.. та і нехай Але відтепер я точно знаю, що ціна твоїм словам - 0.

По топіку. Повість, лінк на яку давав трохи вище, виявилась цікавою. Багато з чим погодитись не можу, але в загальному досить корисні речі. Кому не шкода часу на ~200 сторінок тексту - почитайте. Коротко - це документальна повість чоловіка, який 5 років відбував покарання за "політику" в комуністичні часи. "Червоною ниткою" проходять теми Віри, Бога, та, як противага - чорної магії та її використання владними структурами. Багато повчальних життєвих епізодів.
Лехтур зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2004, 09:43 #17157   #32
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

..ех, стільки хочеться написати, очі розбігаються...так-с, почнем....

Цитата:
Допис від viva
Ну нарешті з*явилось світло у кінці тунелю - впав на голови якісь Бандера і починає розповідати (я так розумію мудрєц десь років до 25) звідки черпати мудрість Я підозрюю, що щось втрачаю в житті - практично не знайома із тим кладєзєм планетарної мудрості, підкріпленої кішеньковим компом.
.....ах, скільки жовчі, язви і нищівної критики зібрано в цих рядках. Віва, молодець, нема слів.....(пошепки: знаєш, якби ми здибались трохи при інших обставинах, то ми мабуть порозумілись без проблем....а так...карти вже роздані, гра пішла. а ля гер ком а ля гер)....

Цитата
Допис від cheesy
віва, ти ітак це знаєш, але..........величезний, пригігантський РІСпЕКТ!!!!
....є таке народне прислів"я :" Коням підкови кують, жаби собі ноги підставляють....." шо, моська, знайшла союзницю в боротьбі з ненависним бандерою??

ну і на десерт - лєхтор в собствєнном соку під соусом "Анкл Бенс"

Цитата
Допис від лєхтор
: Людина, що раз відкрито збрехала, для мене вимрає як Людина. Знов обізвеш мене занудою.. та і нехай Але відтепер я точно знаю, що ціна твоїм словам - 0.

ах, ти розбив моє серце...невже це означає, що ти не підеш зі мною в розвідку, не будеш голосувати за мене на виборах і не візьмеш хресним для своїх дітей??ні...я цього не переживу.....бляха, ти що ненормальний якийсь???Це був стьоб в чистому вигляді, стьоб , розумієш???


Народ, не перетворюйте форум на полювання за скальпами....зрештою, я просто хотів розворушитиваш мурашник, заставити трохи побігати нейронами і мені це вдалось....як сказав один головний герой відомого комікса :" Хто без гріха, киньте в мене камінь...."
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2004, 10:06 #17158   #33
miya_ntl
Типово

Цитата
Допис від bandera
як сказав один головний герой відомого комікса :" Хто без гріха, киньте в мене камінь...."
комікса - ну ти даєш блін

а ми щось за "скравою постаттю" бандери забулись про тему

цікаво от хто коли з вас почав читати книжки?

я в шоклі чиатала те що було по програмі просто бо типу треба - ну і там деколи бувало цікаво - особливої любові до книжок щось тоді в менен було
а вже клас 10 - 11 і після школи - то вже я дійсно читала - і отримувала задоволення. навтіь дещо перечитувала що вже читала в школі - і знаєте - багато нового там бачила
miya_ntl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2004, 10:31 #17160   #34
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

Цитата
Допис від miya_ntl
цікаво от хто коли з вас почав читати книжки?
В садіку )) Через зайнятість своїх батьків читала сама собі А потім вихователька заставляла читати і іншим дітям в групі
Спочатку то були казки - українські, російські, кавказькі, народів зарубіжжя, Г.Андерсон, Всеволод Нестайко, про Буратіно... і т.д.
Потім перейшла на Даніеля Дефо, Жуль Верн, Джек Лондом... любила пригодницькі романи.
Читала усе з шкільної літератури, крім "Мастер і Маргарита" (не для мене твір) і "Війна і мир" (сили не стало то прочитати).
Полюбила поезію Генріха Гейне десь в 10 класі, сонети Петрарки і Шекспіра.
Потім перейшла на українських - Франко (особливо люблю). Загребельний, Котляревський, Г.Тютюнник, Кобилянська, В.Барка, а останнім часом після твору "Мальви" (одна із назв "Яничари") захопилась творчістю Романа Іваничука.
Ну технічна л-ра не рахується
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2004, 12:44 #17173   #35
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово

Цитата
Допис від miya_ntl

цікаво от хто коли з вас почав читати книжки?
Я в дитинстві більше любила, щоб мені читали, а не я сама читала . Хоча, коли йшла в 1 клас - вже самостійно читала казки. Десь так з класу з 1 по 8 я захоплювалась читанням періодами. Завжди перечитувала те, що задавли в школі (і на уроки, і на канікули) + читала щороку 3-5 книжок, які не були передбачені шкільною програмою, але були в домашній бібліотеці. Десь в класі 9, мені в руки попався перший том "Анжеліки". Мені так сподобалась ця книжка, що буквально за пару місяців прочитала всі її томи (а їх там не так вже і мало). Потім одна з моїх подруг порадила мені почитати романи Гюго, Дюма та деяких інших французьких авторів. До сьогодні, французька література - моя улюблена. Зараз ось читаю з захопленням твори Бальзака.
З усіх прочитаних книжок, мені найбільше сподобались і запам"ятались: "Анна Каренина" Толстого; "Отверженные" і "Собор Парижской Богоматери" Гюго; "Сто лет одиночества" Маркеса; "Джейн Ейр" Шарлоти Бронте. Одна з останніх прочитаних книг - "Осуждение Паганини" - теж приємно вразила.
Крім художньої літератури люблю інколи почитати психологічну і пізнавальну літературу. Також читаю різні журнали (як ті, що стосуються моєї професії, так і ті, які просто є цікавими для мене), газети, публікації в інтернеті. Не захоплююсь філософією і фантастикою.
Roksolana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2004, 13:22 #17174   #36
polis
 
Аватар для polis
Типово

Хех! Трішки змінили тему

Перша прочитана книжка (не рахуючи букваря) - Барон Мюнхаузен. Як зараз памятаю, прочитав її в класі 3. На жаль в дитинстві взагалі не любив читати (тому мене так не любила вчителька з української мови та літератури)...

То Бандера: для того щоб заставити "рухатись нейрони" можна було б і свій топік забадяжити. А підстьобуання в "чужому" (не треба прискіпуватись до цього слова ) топіку - оригінальністю не назвеш
polis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2004, 14:35 #17184   #37
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

Цитата:
Допис від polis
То Бандера: для того щоб заставити "рухатись нейрони" можна було б і свій топік забадяжити. А підстьобуання в "чужому" (не треба прискіпуватись до цього слова ) топіку - оригінальністю не назвеш
а мені і в цьому непогано вдається
ти знаєш, поліс, я вот все своє життя, у всіх своїх вчинках зі всіх сил намагаюсь здатись тобі оригінальним.....та мені *пісня "Мед Хедс"*, оригінальний я чи ні, я ніколи цього не прагнув і пишу на форумі не для цього. При чому тут чужий топік, не чужий...а якщо підстьобувати, як ти виразився, в своєму топіку - то відразу стану оригінальним??? ...пишу собі що думаю, а ви читаєте, інакше б не пінились так.
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2004, 15:01 #17186   #38
polis
 
Аватар для polis
Типово

Цитата
Допис від bandera
Цитата:
Допис від polis
То Бандера: для того щоб заставити "рухатись нейрони" можна було б і свій топік забадяжити. А підстьобуання в "чужому" (не треба прискіпуватись до цього слова ) топіку - оригінальністю не назвеш
а мені і в цьому непогано вдається
ти знаєш, поліс, я вот все своє життя, у всіх своїх вчинках зі всіх сил намагаюсь здатись тобі оригінальним.....та мені *пісня "Мед Хедс"*, оригінальний я чи ні, я ніколи цього не прагнув і пишу на форумі не для цього. При чому тут чужий топік, не чужий...а якщо підстьобувати, як ти виразився, в своєму топіку - то відразу стану оригінальним??? ...пишу собі що думаю, а ви читаєте, інакше б не пінились так.
Да мені по барабану чи ти прагнеш бути оригінальним чи ні )(думаю ти не образишся ), але інакше "мурашник не розворушити". Це щодо оригінальності А про топік - забудь, то просто як один з варіантів, щоб "розворушити мурашник" - забадяжити цікавй топік
А то що читаєм - ну так тема ж про те )
Тіки от піна ніяк неіде, а то мабуть за піною і букв не розібрати )))
polis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2004, 17:30 #17206   #39
cheesy
Типово

Цитата
Допис від bandera
Цитата
Допис від cheesy
віва, ти ітак це знаєш, але..........величезний, пригігантський РІСпЕКТ!!!!
....є таке народне прислів"я :" Коням підкови кують, жаби собі ноги підставляють....." шо, моська, знайшла союзницю в боротьбі з ненависним бандерою??
Слухай, та ти модний...але я незрозуміла чого я маю з тобою боротися?)))) чи між нами вже панує кровоплоливча війна?))))ти вже союзників шукаєш?Віві Респект був, за те, як вона думає, якою людиною вона є, що вона пише. а не за те, що її думки не збігаються з твоїми. Подивись інші теми, там де тебе ще не було на форумі божому, там теж є ріспекти їй. Не сприймай все настільки персонально. Врешті ти не пуп землі і не думай шо всі на форумі навколо тебе вертяться і тобі поклоняються
Дякую за увагу.

П,С. ЯКшо я моська то ти слон чи шо?
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2004, 14:39 #17294   #40
ghost
Типово

2 Cheesy
Врешті ти не пуп землі і не думай шо всі на форумі навколо тебе вертяться і тобі поклоняються
__________________________________________________ ___________

Якщо подивитись на те як ви на нього кидаєтесь, то деколи здається що так.

Як кажуть, справжньою є та гідність, яку не ображає неповага інших, ви ж не можете применшити велич Ніагарського водоспаду плюючи в нього.
Не знаю хто такий бандера, але деколи мені подобається то що він пише)
ghost зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
книги, читання



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:31.