Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Колумбус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.12.2012, 10:41 #2086524   #361
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

За спеціалістів повинен платити не лише провайдер, але і користувач. У нас хочуть платити як за ширпотреб, а отримувати преміум.

Додано через 1 хвилину
П.С. Допис не стосується Колумбуса. Вони реально накосячили.

Востаннє редагував Nightly: 01.12.2012 о 10:41. Причина: Пізніше додано
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 11:13 #2086532   #362
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Ви хоч читаєте свої попередні дописи? А то у мене складається враження, що замість Вас пишуть кілька людей (школярів).
То Ви пишете, що 3000 для монтажника - багато, а тепер вже пишите - мало.

А давайте ще кожен абонент сам собі купить сервер, проведе оптику до будинку, буде адмініструвати і тд. Мало обоненти платять - піднімайте ціни. Вам же ніхто не навязує продавати 15/15 Мбіт за 75 грн. Ставте ціну 150 грн. і рекламуйте себе як провайдера у якого специ самі кращі з дипломами ЦІСКО і зарплатою в 3000 уе.

Додано через 9 хвилин
Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
За спеціалістів повинен платити не лише провайдер, але і користувач. У нас хочуть платити як за ширпотреб, а отримувати преміум.
Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Відповідну це яку? Як в Штатах? Так там нет в середньому вартує 50$ в місяць. Зарплата в 3 тисячі в Тернополі це багато як для монтажника. Чи ви вважаєте, що монтажник який займається прокладанням клієнтських ліній повинен заробляти в 2 рази більше директора? Це тобто навчити якісно закріпити кабель можна і мавпу за короткий час, з ваших слів але платити такій мавпі треба значно більше ніж тому, в кого вища освіта, стаж, голова на плечах і руки не з одного місяця ростуть? Я правильно зрозумів. Ви часом не належите до тих самих "мавп"? Ви собі можете підозрювати що хотіти, але пишете повну єрунду.
Ви хоч читаєте свої попередні дописи? А то у мене складається враження, що замість Вас пишуть кілька людей (школярів).
То Ви пишете, що 3000 для монтажника - багато, а тепер вже пишите - мало.

А давайте ще кожен абонент сам собі купить сервер, проведе оптику до будинку, буде адмініструвати і тд. Мало обоненти платять - піднімайте ціни. Вам же ніхто не навязує продавати 15/15 Мбіт за 75 грн. Ставте ціну 150 грн. і рекламуйте себе як провайдера у якого специ самі кращі з дипломами ЦІСКО і зарплатою в 3000 уе.

P.S. Вибачайте, але останнім часом форум у мене глючить і дописи редагувати майже не можливо

Востаннє редагував ver: 01.12.2012 о 11:13. Причина: Пізніше додано
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 14:33 #2086644   #363
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
За спеціалістів повинен платити не лише провайдер, але і користувач. У нас хочуть платити як за ширпотреб, а отримувати преміум.
дак нема питань. так нехай тоді і пишуть на сайті: заявлена швидкість може бути, а може і не бути, а може взагалі нет вирубитись на пару днів, бо ми не хочем платитти нормальну зарплату своїм працівникам, ну і через це в нас такі ціни.))
dart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ver (01.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 16:24 #2086709   #364
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Я просто не знаю що на це відповісти. Ваші дописи мене постійно ставлять в ступор. Ніякої ниточки здорового глузду.

Додано через 18 хвилин
Написав Я: "За спеціалістів повинен платити не лише провайдер, але і користувач. У нас хочуть платити як за ширпотреб, а отримувати преміум."
Ver: "Ви хоч читаєте свої попередні дописи? А то у мене складається враження, що замість Вас пишуть кілька людей (школярів).
То Ви пишете, що 3000 для монтажника - багато, а тепер вже пишите - мало."

Якого ще монтажника? Де таке написано?

Ver: "Мало обоненти платять - піднімайте ціни. Вам же ніхто не навязує продавати 15/15 Мбіт за 75 грн. Ставте ціну 150 грн. і рекламуйте себе як провайдера у якого специ самі кращі з дипломами ЦІСКО і зарплатою в 3000 уе."

Ви ж себе видавали за великого фахівця в області аналітики. А це повний маразм і підтвердження того, що ви не те що нічого ні в чому не тямите, але і те, що у вас відсутня елементарна логіка.

У нас дуже низький попит на дорогий інтернет з високим рівнем сервісу. Те що ви написали навіть в теорії не можливо в нашій країні. Тобто пропонуєте набрати спеціалістів з зарплатами по 3 штуки доларів і підключити по 1-2 абоненти в будинку і піти повішатися з горя через миттєве банкротство?

Знаєте що. А давайте ви всім покажете яким повинен бути інтернет провайдер і відкриєте свою компанію? Я подивлюся як ви будете продавати 10 мегабіт за 150 гривень чи будете надавати супер якісні послуги за 50 гривень. Бо кожен гаразд язиком тріпатися, а от як до діла, то зразу видно, що це єдине на що здатні язикаті понторізи.

Востаннє редагував Nightly: 01.12.2012 о 16:24. Причина: Пізніше додано
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 08:43 #2087077   #365
cadaver
 
Аватар для cadaver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Зробили з Колумбуса якусь міні корпорацію зла
Мені більше цікавлять не холівари, а два насушні питання як владнати проблему нарахування оплати за послугу ( ато все ніяк, то я їм винний то наступного місяця вже вони мені знов непонятна сума) благо всі чеки маю, щомісяця плачу рівно 120 грн. незважаючи на суму що нараховано, такшо не дуже з того приводу парюся но проблема є.
І друга насущна проблема, всетаки швидкість явно менша заявленої (десь на 30 мегабіт) .

А так то все працює гуд.

+ прохання, додайте до номерів служби підтримки якийсь мобільний, а то не в всіх є домашні, а з мобільного чекати вільного оператора дороговасто получається
cadaver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 08:44 #2087078   #366
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Гарна спроба, але у теперішній ситуації на ринку тільки людина без мозгів або кількох десятків мільйонів уе може влізати в цей бізнес. А з меншою сумою інвестицій - це створити ще одну ширпотребну фірму і потім плакатись на форумах (то немає спеців, то у них зарплата завелика, то у них зарплата замала, то клієнти мають оплачувати майстрів.... (це все ВАШІ слова)).

А з приходом на цей ринок ще одного великого гравця (зараз просто оператора мобільного звязку) - ситуація для малих фірм взагалі .........
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 10:47 #2087115   #367
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Ver: Мої слова лише ось ці "За спеціалістів повинен платити не лише провайдер, але і користувач." Перших 2 ви придумали самі, а третє перекрутили на свій лад.
Хто це плачеться? Вам так хочеться думати, що тут плачуться, що справи йдуть погано. Ну думайте так і далі)). Хто недооцінює свого суперника, той часто програє.
"А з приходом на цей ринок ще одного великого гравця (зараз просто оператора мобільного звязку) - ситуація для малих фірм взагалі ........." Взагалі що? Я вас розчарую, але малі фірми при грамотному підході мають дуже багато переваг. Після приходу Київстара мілкі провайдери тільки зміцнили свої позиції. Так що не видумуйте тут байок. А ще: " Що нас не вбиває, то робить сильнішим".
"Гарна спроба, але у теперішній ситуації на ринку тільки людина без мозгів або кількох десятків мільйонів уе може влізати в цей бізнес" Людина яка без декількох десятків мільйонів не може влізти в цей бізнес якраз і є без мозгів). Так що відмазка не вдалася. Хто хоче зробити, той шукає можливість, а хто не хоче, той шукає причини.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 11:20 #2087139   #368
espert
 
Аватар для espert
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Nightly, ver, а може ви обміняєтеся контактами і там буде собі стосунки виясняти? А не флудити в темі?
espert зараз поза форумом  
Подякували 2:
anfoesol (02.12.2012), cadaver (02.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 11:52 #2087170   #369
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

espert Ну так буде нецікаво).
А якщо по суті, то не я починаю флудити, а Ver. Мені варто тільки щось написати як він тут як тут.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 11:59 #2087173   #370
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
Гарна спроба, але у теперішній ситуації на ринку тільки людина без мозгів або кількох десятків мільйонів уе може влізати в цей бізнес. А з меншою сумою інвестицій - це створити ще одну ширпотребну фірму і потім плакатись на форумах (то немає спеців, то у них зарплата завелика, то у них зарплата замала, то клієнти мають оплачувати майстрів.... (це все ВАШІ слова)).

А з приходом на цей ринок ще одного великого гравця (зараз просто оператора мобільного звязку) - ситуація для малих фірм взагалі ...
а якщо пригадати звідки ноги ростуть. колумбуспоявився підімявши під себе 2-ох операторів кабельного телебачення. потім підімяв клієнтів біттернету м. тернопіль. для цього в цій країні не треба ні мозгів, ні мільйонів... на одеко і київстар сильонок малувато.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2012, 12:45 #2087215   #371
Tiger_Sofia
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
Може я не змыг донести глибину думки. Отож, дівчата, яких понаймали "операторами" і які ще самі не встигли освоїти навіть 10% інформації мало чим допоможуть. Питання, а чого ти цілий місяць дзвонив... Ти хоч раз заходив особисто??? Якщо заходив, то з ким говорив??? Я думаю, що якщо б я подзвонив, а потім зайшов, і ніякої реакції - то до директора з дзвінками і заявами. Якщо від директора ноль реакції - є управління з питань захисту прав споживачів на Шевченка. а по 100 раз дзвонити, так, нічого не поможе. Додано через 3 хвилини вибачаюся, щось сайт заглючив. то було цитування NightDragonUA щодо dart - ніхто не каже платити наперед. п.с. особисто я плачу наперед. за два-три місяці. і маю спокій. не бігаю. і якщо затримую з наступними оплатами нет ще не відключали.... та й взагалі. жодної серйозної проблеми за 5 років не було. :r ofl: У Колумбуса інтернет всього 3-4 міс.
Якщо Ви читали мій допис уважно, то я писав, що
Цитата
Допис від Tiger_Sofia Переглянути допис
5.сам не є користувачем (інтернетним мається на увазі) колумбуса і поки не пропаде ОДЕКО, доти ним не стану, (нікого не піарю) тому говорити буду обережно
дійшло????

мені і справді смішно настільки, скільки смайлів Ви поставили.
Який "удивительній" наш народ. Читає вибірково, бачить лише те, що хоче і думає, що його розуміння - правильне )

цей форум і є для того, щоб по одному питанні зібрати кілька думок

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Tiger_Sofia Переглянути допис
Цитата Допис від ver Переглянути допис Може я не змыг донести глибину думки. Отож, дівчата, яких понаймали "операторами" і які ще самі не встигли освоїти навіть 10% інформації мало чим допоможуть. Питання, а чого ти цілий місяць дзвонив... Ти хоч раз заходив особисто??? Якщо заходив, то з ким говорив??? Я думаю, що якщо б я подзвонив, а потім зайшов, і ніякої реакції - то до директора з дзвінками і заявами. Якщо від директора ноль реакції - є управління з питань захисту прав споживачів на Шевченка. а по 100 раз дзвонити, так, нічого не поможе. Додано через 3 хвилини вибачаюся, щось сайт заглючив. то було цитування NightDragonUA щодо dart - ніхто не каже платити наперед. п.с. особисто я плачу наперед. за два-три місяці. і маю спокій. не бігаю. і якщо затримую з наступними оплатами нет ще не відключали.... та й взагалі. жодної серйозної проблеми за 5 років не було. :r ofl:
Цитата
Допис від ver Переглянути допис
:r ofl: У Колумбуса інтернет всього 3-4 міс.
Якщо Ви читали мій допис уважно, то я писав, що Цитата Допис від Tiger_Sofia Переглянути допис 5.сам не є користувачем (інтернетним мається на увазі) колумбуса і поки не пропаде ОДЕКО, доти ним не стану, (нікого не піарю) тому говорити буду обережно дійшло???? мені і справді смішно настільки, скільки смайлів Ви поставили. Який "удивительній" наш народ. Читає вибірково, бачить лише те, що хоче і думає, що його розуміння - правильне ) цей форум і є для того, щоб по одному питанні зібрати кілька думок

Востаннє редагував Tiger_Sofia: 02.12.2012 о 12:45. Причина: Пізніше додано
Tiger_Sofia зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2012, 09:30 #2087996   #372
NightDragonUA
Учасник
 
Аватар для NightDragonUA
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
банально після заміни обладнання Вам необхідно було переотримати ір, ця проблема вирішувалась відразу після дзвінка на техпідтримку за дві хвилини. Отже ніхто до Вас не мав їхати і мати заявку на руках Чому на рівному місці виникла проблема, важко сказати, оскільки пройшло півтора місяця. Надіюсь з того часу У Вас не виникало будь яких проблем. Впевнений і не буде в майбутньому. Правда, мене дещо дивує, що Ви подаєте проблему півтора місячної давності, як актуальну... Не варто йти на поводу в того користувача, яких давно не користується послугою, але знаходить час регулярно по будь якому поводу, а як правило, без поводу писати різні гадості. Видно звичка в нього така : http://lurkmore.to/%D0%A2%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D1%8C
відповідно коментувати і звертати увагу на його пости я не збираюсь...
Я в пості написав, що проблема не актуальна (тим більше я писав все у минулому часі).
P.S. Серйозних проблем не було.(несерйозні не замітив)
NightDragonUA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2012, 09:44 #2088794   #373
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Чи планується більше HD каналів?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2012, 19:45 #2089202   #374
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Чи планується більше HD каналів?
Ну хоч щось предметне, а не банальний флудHD контент дуже дорогий,його небагато,але за цим майбутнэ. На даний момент HD в тест!,по можливост! пропозиц!я буде розширюватись. Ц!каво почути який саме контент актуальний?
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2012, 20:35 #2089245   #375
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
Ц!каво почути який саме контент актуальний?
Чувак. шось таке питаєш) Звісно футбольні канали, і чим більше тим краще, так хочеться вже нарешті футбол в мега якості дивитися...
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2012, 08:52 #2089278   #376
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Я знав На час Євро канал Футбол запускав HD версію, на жаль, права на цей канал не продавались кабельним операторам. Як тільки з"явиться можливість підписати договір на Футбол HD - він з"явиться в мережі
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2012, 14:58 #2089390   #377
cadaver
 
Аватар для cadaver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
Ц!каво почути який саме контент актуальний?
Фільмові б канали зробити б HD такі як tv1000, премєра, кіноклуб, кінохіт та інші, булоб взагалі бомбезно
cadaver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2012, 01:16 #2089545   #378
Rak
Активний учасник
 
Аватар для Rak
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
Ну хоч щось предметне, а не банальний флудHD контент дуже дорогий,його небагато,але за цим майбутнэ. На даний момент HD в тест!,по можливост! пропозиц!я буде розширюватись. Ц!каво почути який саме контент актуальний?
У першу чергу хотів би бачити три фільмові віасатовські канали в HD якості ( TV1000 Premium HD, TV1000 Megahit HD, TV1000 Comedy HD). Пізнавальні : Discovery HD Showcase,National Geographic Channel HD.Серед спортивного контенту Eurosport2 HD.
Rak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2012, 11:19 #2089740   #379
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

[QUOTE=Rak;2089545]У першу чергу хотів би бачити три фільмові віасатовські канали в HD якості ( TV1000 Premium HD, TV1000 Megahit HD, TV1000 Comedy HD). По цим каналам тривають переговори. Ціна дуже висока. Договір має бути окремий на ці канали і оплата напряму в Віасат. Віасат наш давнішній партнер, надіюсь зможемо домовитись...
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2012, 11:53 #2089773   #380
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Народ Є хтось хто підключений по вул. Малишка ? Яка якість інтернету. Хочу перейти з ОГО.
Як довго підключають ?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:11.