Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Електрична тепла підлога

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.05.2010, 07:46 #1323580   #21
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Електрична тепла підлога

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
1:

п.с. не замерзну і так
Всі так кажуть , пошкодуєш що не поставив теплу підлогу 100 процентів надіюсь в ванній ще не заливав ? там то позич якщо нема грошей але підлогу постав , і бажано ту що від опалення , нафіг тобі та електрика
Bax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2010, 11:31 #1323858   #22
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електрична тепла підлога

Електрична тепла підлога є шкідливою - сильно збільшується кількість і площа електро-магнітного випромінювання.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2010, 15:45 #1324282   #23
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Електрична тепла підлога

стяжки вже всі залиті....
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2010, 19:32 #1324498   #24
contras552
Banned
Типово Відповідь: Електрична тепла підлога

Цитата:
Допис від Bax Переглянути допис
Всі так кажуть , пошкодуєш що не поставив теплу підлогу 100 процентів надіюсь в ванній ще не заливав ? там то позич якщо нема грошей але підлогу постав , і бажано ту що від опалення , нафіг тобі та електрика
В тому-то і проблема, що в нього опалення електричне, на електроконвекторах в кожній кімнаті. Газу в будинку нема, система труб парового опалення також в будинку відсутня.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2010, 19:37 #1324502   #25
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Електрична тепла підлога

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Електрична тепла підлога є шкідливою - сильно збільшується кількість і площа електро-магнітного випромінювання.
Не та потужність.Випромінювання є ненабагато більшим від проводки в стіні.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2010, 13:52 #1362482   #26
Машулічка
Exclamation Відповідь: Електрична тепла підлога

Кого цікавить електрична тепла підлога,система проти нальоді на дахах та трубах чи захист від протікання води, звертайтесь, можу розрахувати скільки буде коштувати. Підходьте ТОВ "Сахара", вул.Коцюбинського, 6, тел.43-38-19 (Марія).
Машулічка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2010, 08:09 #1363247   #27
4ito-gvrito
Типово Відповідь: Електрична тепла підлога

Появилася новинка , плівковий підігрів ,не потребує стяжки ,під всі види підлогових покриттів(ламінат,плитка ,лінолеум,ковролін і т.п.) Стенд бачив на Світі кераміки по в.Стуса 3 і Домотроніка в центрі біля дит.світу

http://rexva.com.ua/

Востаннє редагував 4ito-gvrito: 09.06.2010 о 08:10. Причина: Пізніше додано
4ito-gvrito зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2010, 09:00 #1363319   #28
Машулічка
Smile Відповідь: Електрична тепла підлога

Скажу навіть більше, по плівковій темлій підлозі - це продукція компанії Тепло Люкс, називається Теплофол. Наша фірма теж таким займається і ми є ексклюзивним представником в Тернополі, а ще з новинок є коврики для сушки взуття електричні та плівковий підігрів дзеркал у ванну кімнату. Дуже класна штука!!! Я була на призентаціях по цим новинкам. Можу допомогти підібрати чи з консультацією
Машулічка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2010, 10:56 #1363460   #29
4ito-gvrito
Типово Відповідь: Електрична тепла підлога

Я писав про корейський сучасний підігрів підлог, це не Теплолюкс ,а компанія Rexva !!! www.rexva.com.ua на сайті є контакти представників в Тернополі
4ito-gvrito зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2010, 17:51 #1365085   #30
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: Електрична тепла підлога

Я шота не дуже довіряю отим теплим підлогам. Фігня то всьо, я в свій час виріс без підігріву знизу, і нічо... Я б радив не ставити підігрів, хоча це особиста справа кожного.
Плюси підігріву - тепла підлога, мінуси - збільшення витрат на підігрів, витрати на установку, сервіс (якшо десь шось не так піде).
В хаті тре в тапках ходити, а якщо хронічна нетерпимість тапок - то босяком, навіть дохтори радять холодні ванночки для ніг.
Charly зараз поза форумом  
Подякували 2:
gsv (14.06.2010), vector (02.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2010, 00:29 #1365369   #31
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електрична тепла підлога

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
Я шота не дуже довіряю отим теплим підлогам. Фігня то всьо, я в свій час виріс без підігріву знизу, і нічо... Я б радив не ставити підігрів, хоча це особиста справа кожного.
Плюси підігріву - тепла підлога, мінуси - збільшення витрат на підігрів, витрати на установку, сервіс (якшо десь шось не так піде).
В хаті тре в тапках ходити, а якщо хронічна нетерпимість тапок - то босяком, навіть дохтори радять холодні ванночки для ніг.
"збільшення витрат на підігрів" - там де є тепла підлога або не треба батарей, або треба маленьку, підлога нвіть прогріває приміщення краще, оскільки тепле повітря йде догори, і таким чином прогрівання рівномірне, єдиний мінус - коли зробити по всій квартирі підігрів від теплої підлоги, буде пдніматись пилюка.

"витрати на установку" - то звичайно.

"сервіс (якшо десь шось не так піде)" - якщо зроблять відрау якісно і ніхто потім не зажене якогось цвяха (я про теблу підлогу від котла) - то буде служити ДУУУЖЕ довго.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 23:21 #1370651   #32
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Електрична тепла підлога

Хочу сказати своє "за" теплу підлогу! Це дуже зручно і практично зі всіх сторін! Зараз сам пробую займатися її встановленням. Найкраще встановлювати плівкові елементи підігріву, але самі потужні (про запас). Там ніяких дротів у підлозі немає і гарантія на них 5 і більше років. Хто бажає віддам по закупочній ціні, але не сприймайте то як реклама просто самому цікаво. А можу на них запропонувати хорошу ціну, кого цікавить в пп! У знайомих у кого вже є така підлога одні плюси але покищо як підігрів а не основне опалення .
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2010, 08:31 #1370787   #33
Машулічка
Типово Відповідь: Електрична тепла підлога

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
... У знайомих у кого вже є така підлога одні плюси але покищо як підігрів а не основне опалення .
А електрична плівкова тепла підлога і не може йти як основне опалення....це лише комфортний підігрів до дсновного... А якщо клієнт хоче мати теплу підлогу як основне опалення в якійсь з кімнат, то потрібно ставити двожильний кабель і плюс підбирати ізоляцію.
Машулічка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2010, 09:58 #1370912   #34
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електрична тепла підлога

А ще гріти електрикою дорого.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2010, 14:27 #1371184   #35
Машулічка
Типово Відповідь: Електрична тепла підлога

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А ще гріти електрикою дорого.
я б так не сказала... електрика вироляється в Україні і ціна більш менш стабільна, а от газ ми отримуємо від Росії... і тут незнаєш коли той газ стане як золото....
Машулічка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2010, 16:41 #1371359   #36
contras552
Banned
Типово Відповідь: Електрична тепла підлога

Цитата
Допис від Машулічка Переглянути допис
я б так не сказала... електрика вироляється в Україні і ціна більш менш стабільна, а от газ ми отримуємо від Росії... і тут незнаєш коли той газ стане як золото....
А ніколи він не стане дорогим. Бо при владі популісти, вони ляжуть під Росію, не зважаючи ні на що, і ніколи не допустять, щоб газ для населення був дорогим, бо це означатиме кінець їхньому правлінню. Тому, за нашого віку (поки російський флот в Криму (до 42 року) ) газ завжди буде дешевим.

А електроенергією, якщо нема спеціального тарифу і двотрифного лічильника, то зараз виходить опалювати в 4-7 разів дорожче (залежно від тарифу), ніж газом.

Тому на даний час електричні системи опалення (в приміщеннях, де є газ), програють по основних параметрах.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2010, 10:19 #1372186   #37
4ito-gvrito
Типово Відповідь: Електрична тепла підлога

прийшла весна ,котел відключив для економії,і відповідно підлогу тоже ,а як поєднати з електричним підігрівом то можна грітися без котла в період коли вже не холодге,але й не дуже тепло
4ito-gvrito зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2010, 12:23 #1372329   #38
contras552
Banned
Типово Відповідь: Електрична тепла підлога

Цитата
Допис від 4ito-gvrito Переглянути допис
прийшла весна ,котел відключив для економії,і відповідно підлогу тоже ,а як поєднати з електричним підігрівом то можна грітися без котла в період коли вже не холодге,але й не дуже тепло
А елементарно-просто: треба під час встановлення опалення передбачати можливість окремого включення\виключення підігріву підлоги. Відповідно, можна перекрити всі батареї, а підлогу залишити включеною. І навіть якщо "для економії" виключити котел, і включити електричний підігрів підлоги, то ніякої економії не буде, електрикою все одно дорожче палити.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2010, 13:17 #1372383   #39
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Електрична тепла підлога

А ще спокійно можна просто повідключати кожну батарею окремо, то має бути в всіх.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2010, 14:11 #1372433   #40
4ito-gvrito
Типово Відповідь: Електрична тепла підлога

а як немає можливості піднімати стяжку,адже треба дати пінопласт хочаб 2,5 см потім плівку і труби і зверху ще залити біля 6см стяжки !!!
4ito-gvrito зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:20.