Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


Результати опитування: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?
Малувато, треба ще одну або більше...) 9 50.00%
Вистачає! 6 33.33%
І тих що є забагато... 3 16.67%
Голосували: 18. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.06.2013, 12:40 #2229647   #61
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

Цитата:
Допис від wenux Переглянути допис
и напевно в якісь групі є учасником?))
напевно.
То про шо ти говорив?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2013, 00:51 #2229894   #62
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

Цитата:
Допис від wenux Переглянути допис
бо хлопчіки-емочки-чолочніки думають шо то є круто,писклявим голосом про лябоф співати,кажуть шо вони мего-рокИри і т.д.а насправді самоє дно)
небось гітару в руки перший раз взяв і дискографію дрім тіетрів переграв зразу?)
шо за злість..більшість починають не то з арей не то з моднячої фігні якоїсь. головне щоб задоволення приносило. тіки для задоволення і займаємось всі тою музикою, бо нікому крім нас самих та музика по великому рахунку нафіг не потрібна. своя група, спроба зробити свою музику це вже плюс
сумно це коли малі які грати ще толком не вміють збирають кавер групу в сподіваннях що зможуть десь виступати, не розуміючи що кавер група вимагає фірми)
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Це говорпить про те,що в них э бажання.
А нема школи.
А з самоучок рыдко коли виходять справжны музиканти.
bullshit
можна навести багато прикладів. того самого банального тосіна абасі послухати. при бажанні і потребі все можна самому витягнути
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Подякували 3:
Distemper (24.06.2013), kolyanych (06.08.2013), rohalskyy (24.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2013, 08:46 #2229939   #63
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

Цитата:
Допис від +PaladiN+ Переглянути допис
bullshit
можна навести багато прикладів. того самого банального тосіна абасі послухати. при бажанні і потребі все можна самому витягнути
та я і не кажу,шо їх нема,кажу,шо рідко.
подумай наскільки мають класно скластися обставини,щоб самоучка дійшов до рівня профі!?
в тернополі покишо такого нема ніодного,а може ніколи і не буде.

а якшо є школа,де вчиться хоча б з 50 чоловік,то вже є імовірність,що хоч декілька на щось будуть здатні.
але справжня школа,а не совкова фігня.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2013, 09:26 #2229959   #64
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
та я і не кажу,шо їх нема,кажу,шо рідко.
подумай наскільки мають класно скластися обставини,щоб самоучка дійшов до рівня профі!?
в тернополі покишо такого нема ніодного,а може ніколи і не буде.

а якшо є школа,де вчиться хоча б з 50 чоловік,то вже є імовірність,що хоч декілька на щось будуть здатні.
але справжня школа,а не совкова фігня.
а що таке рівень профі..? валєво джазів..? так, тоді школа думаю важлива
але якщо просто хочеш фігачити треш? знання теорії завжди в певній мірі домопагає, але бачив я тих всіх мітолістів що вчились в класичних викладачів. ні нормальної постановки, ні атаки ні техніки
майже все можна зараз тягнути з нету. заходиш на ютуб і офігіваєш (паралельно з цим відчуваючи себе нічтожеством)) зараз часи доступної інформації, було би бажання
профі це не обставини..? ніа, думаю що це просто їбашилово кожен день по купу годин
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2013, 10:41 #2229998   #65
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

Цитата:
Допис від +PaladiN+ Переглянути допис
але якщо просто хочеш фігачити треш? знання теорії завжди в певній мірі домопагає, але бачив я тих всіх мітолістів що вчились в класичних викладачів. ні нормальної постановки, ні атаки ні техніки
як це просто фігачити?
по твоєму хетфілд просто так фігачить?
помоєму там складно придумано і далеко не кожен зможе зіграти і половину його ритмів правильно,про соляки помовчу взагалі.

тому і потрібна школа,шоб тих,хто хоче грати треш,вачили трешу,а не калінки малінки...


Цитата:
Допис від +PaladiN+ Переглянути допис
майже все можна зараз тягнути з нету. заходиш на ютуб і офігіваєш (паралельно з цим відчуваючи себе нічтожеством)) зараз часи доступної інформації, було би бажання
профі це не обставини..? ніа, думаю що це просто їбашилово кожен день по купу годин
ну да,це канєшно класно,зараз з тим трохи легше...
алек повір,мати живу людину,яка тобі то всьо покаже,підкаже і поправить,куда ефективніше ніж розбирати + перед вчителем є якісь обовязки і відповідавльність,а ютубу глибоко пофіг,вивчив ти ту пісню від а до я,чи робиш одні і ті самі помилки кожен раз.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.06.2013, 09:26 #2230535   #66
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
як це просто фігачити?
по твоєму хетфілд просто так фігачить?
помоєму там складно придумано і далеко не кожен зможе зіграти і половину його ритмів правильно,про соляки помовчу взагалі.
тому і потрібна школа,шоб тих,хто хоче грати треш,вачили трешу,а не калінки малінки...
Хетфілд..? Ееее..при всій повазі до нього не хочеться переводити все в музично-стилістичні дискусії
Просто вважаю що часи вже не ті, музика не та і гітаристи також. Він явно не взірець того що зараз виробляють з гітарою..та і ритми я б не назвав важкими
Треба школу? How to play thrash metal в гуглі тай є щастя)
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
перед вчителем є якісь обовязки і відповідавльність,а ютубу глибоко пофіг,вивчив ти ту пісню від а до я,чи робиш одні і ті самі помилки кожен раз.
то це треба вчителю? якщо вчитель потрібен в якості караючої палки то не думаю що він допоможе в будь якому випадку. Якщо рівень потрібен для себе в першу чергу то метроном і терпіння роблять все)
Просто кажу те що бачу. По світі купа толкових музик без шкіл і ніщо нікому не заважає грати. Так, це може трохи допомогти, але головне щоб було бажання
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2013, 10:24 #2230581   #67
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

Цитата:
Допис від +PaladiN+ Переглянути допис
.та і ритми я б не назвав важкими
соло ?


Цитата:
Допис від +PaladiN+ Переглянути допис
то це треба вчителю? якщо вчитель потрібен в якості караючої палки то не думаю що він допоможе в будь якому випадку. Якщо рівень потрібен для себе в першу чергу то метроном і терпіння роблять все)
Просто кажу те що бачу. По світі купа толкових музик без шкіл і ніщо нікому не заважає грати. Так, це може трохи допомогти, але головне щоб було бажання
Ладно,ось тобі простий приклад,випускник московської школи. Можеш показати мені у відповідь відео тернопільського самоучки.

wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2013, 11:02 #2230599   #68
Iron Butterfly
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

Високо взяв, прям аж з москви школу найшов)

На то, що він грає не треба особливої школи
Треба тупо регулярно грати, шліфувати то всьо до ідеалу. Ібо це просто дрочка аля Батіо.

Для прикладу: Клептон, Малмстін, Хендрікс були також самоучками. Розкажеш їм, що вони в них не хватає школи чи ще чогось
Iron Butterfly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2013, 11:11 #2230607   #69
ambasador132
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

тут вроді за бази балакали, потім за кавера, тепер про школи.....цікаво шо наступне??
ambasador132 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
rohalskyy (25.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2013, 12:03 #2230633   #70
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

Цитата
Допис від Iron Butterfly Переглянути допис
Високо взяв, прям аж з москви школу найшов)

На то, що він грає не треба особливої школи
Треба тупо регулярно грати, шліфувати то всьо до ідеалу. Ібо це просто дрочка аля Батіо.

Для прикладу: Клептон, Малмстін, Хендрікс були також самоучками. Розкажеш їм, що вони в них не хватає школи чи ще чогось
Їм нє,а всі тернопільським скажу,шо до сраки та ваша самодрочка.


Цитата
Допис від ambasador132 Переглянути допис
тут вроді за бази балакали, потім за кавера, тепер про школи.....цікаво шо наступне??
Яка різниця?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2013, 12:37 #2230647   #71
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Їм нє,а всі тернопільським скажу,шо до сраки та ваша самодрочка.
Ти так кажеш,ніби ти той кавер гітарист ..ой..випускник московської музичної школи,шо пиляє і нічо поперед себе не бачить
ALM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rhythm (26.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2013, 12:44 #2230651   #72
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

Цитата:
Допис від ALM Переглянути допис
Ти так кажеш,ніби ти той кавер гітарист ..ой..випускник московської музичної школи,шо пиляє і нічо поперед себе не бачить
В тому то і справа,шо я не той і ніхто тут не той.

Неможу знайти ше одне цікаве відео.
Суть така,шо в класі сидять десь з 30 китайців,років так по 12 і фігачать в унісон шось на подобі польоту шмеля...!

Пацани,я не кажу,шо самоучки то ацтой,просто це дуже велика рідкість!
Але коли школа штампує гітаристів які можуть такі речі,то це краще набагато,ніж 20 пацанів з гітарою на плечах і неабияким самомнєнієм. Найду то відео,обовязково покажу.


Правда є ше така штука,шо багато людей,котрі закінчили добру шкорлу,в кінці можуть грати лише по нотах і крапка,крок в ліво крок в впаро розстріл,а про написання своєї музики ,то взагалі мови нема!

Короче у всіх варіантах по різному.
Но хорошої школи,де б могли добре навчити і не тільки гітари,а і вокалу,барабанів і д.т НЕХВАТАЄ!
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2013, 13:07 #2230664   #73
rohalskyy
 
Аватар для rohalskyy
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

wisper,а для чого тобі школа? чи ти один боїшся сходити до репетиторів?))
Для прикладу Макара, Тараненко...
rohalskyy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2013, 15:01 #2230752   #74
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

Цитата:
Допис від rohalskyy Переглянути допис
wisper,а для чого тобі школа? чи ти один боїшся сходити до репетиторів?))
Для прикладу Макара, Тараненко...
та мені вже фіг зна шо поможе,а от молодь...
от приводиш сина в 10-12 років в школу і в зрілому віці маєш фірмача.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2013, 16:21 #2230792   #75
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
от приводиш сина в 10-12 років в школу і в зрілому віці маєш фірмача.
або бовдура, якому ті уроки нічого не дадуть
і взагалі,яке це має відношення до реп.точок?
ALM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2013, 16:55 #2230810   #76
rohalskyy
 
Аватар для rohalskyy
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
от приводиш сина в 10-12 років в школу і в зрілому віці маєш фірмача.
ну видно, шо не хватає ентузіастів серед тернопільських фірмачів, шоб створити якусь рок-школу для тих малолєток, шо марно займають час на реп.базах...Але то вже зовсім інша історія.
Давайте спілкуватися по темі!
rohalskyy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2013, 21:42 #2230901   #77
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

ладно,давайте...
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2013, 13:36 #2231166   #78
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

Раз словесні баталії закінчилися то повернемося до суті. Що до цього

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Я маю на увазі номарлі записи. Не просто репетиції,а повноцінну студію звукозапису.
Просто рахуємо скільки буде коштувати повноцінна студія звуко-запису (накопичення , едітінг , мастеринг) маєтсья наувазі яке треба обладнання. Звукоцізоляція там впринципі на Муз.Базі годиться хоча можна і кражче зробити , але і так піде. В повноцінних студіях для драммерів взагалі окрема кімната має бути , але можна і так тому обійдемся без реконструкції приміщення реп-бази.
Нам знадобляться колонки-монітори ближнього і дального поля (ну раз говоримо про повноцінну студію) + наушники -монітори + спц.комлект мікрофонів для запису ударних (такі навіть існують) мінімум баняки пишуть в 7 мікрофонів . а як правило в 10-12. (малий барабан 2 мікрофона + 2 мірофона бочка , 2-3 оверх-хеда , томи + 2 мікрофона знімають атмосферу кімнати -room) + треба звукову багатоканальну ну і ноут або ПК мінімум 2 гіга озу + 2 ядра і в рейді 2 вінти щоб інформація вразі поломки вінта не пропала. + нормальне залізо яке ставиться лише на запис + пластики або як варіант взагалі оркемий дробнік на запис з пластиками ремо чи еванс + 2-3 інструментальні мікрофони для запису духових , скрипок та інших інструментів.+ конденсаторний вокальний мікрофон + кріплення паук + ламповий вокальний преамп з функцією лімітера + мікшер бажано з інгтегрованою функцією звукової карти на всі випадки життя , можна ще додати звукові гітарно-вокальні хоча можна і без них якщо багато-канальна звукова буде нормальна. + шнури інструментальні хоча б Klotz la grunge або інші низько-омні шнури. + УПС або ББЖ на всякий випадок щоб техніку не гробити та щоб під час запису все не пропало. І того навіть якщо брати самі бюжетні рішення то сумма вийде не дешева.

Я не брав в розрахунок що в повноцінних студіях ще мають бути хоча 1-2 басухи , електро-гітари та акустична гітара та гітарні преампи і інші речі. Тобто щоб хочаб окупилась собівартість обладнання + зататри часу при накопиченні , зведення , пре-мастеринг це теж людська праця тобто коштує грошей і того кінцевий результат явно має бути не по 100 грн , а 100- 120 баксів за трек. І то маж записатись не один гурт щоб покрити затрати на обладнання не кажучи вже про заробітки. В нас і так багато музикантів особливо починаючих та молоих команд не готові тратити такі гроші. Звісно можна писати демки репу в один трек , але всерівно то не рахується повноцінний запис.

Висновок: Звісно можна обійтися меншим тех-райдером та кількістю апарату і записати цілком непогано (не кажу що фірму) треки , але в нас народ здебільшого бідний і навіть за дешевшу ціно мало хто писатиметься + зважаючи що багато хто пишеться сам на хатах + вже є існуючі студії тобто конкуренція хоч не велика , але все ж таки є.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2013, 15:05 #2231193   #79
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

Distemper, трохи нище ми з адвокатом дали зрозуміти,що є люди які умудрЯються продати фонограми по 200 доларів.
На такій студії писатись будуть не тільки бідні рокери.

Додано через 14 хвилин
Distemper, і ти спраді перегнув,для старту можна і меньше вкладень.
А от з чим не можу погодитись,то це якраз,з самою кімнатою.
Хоть вбий мене,але для записів вони трохи не то пальто.

Востаннє редагував wisper: 26.06.2013 о 15:05. Причина: Пізніше додано
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2013, 15:15 #2231201   #80
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Чи вистачає тернопільським музикантам репетиційних баз?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Distemper, трохи нище ми з адвокатом дали зрозуміти,що є люди які умудрЯються продати фонограми по 200 доларів.
На такій студії писатись будуть не тільки бідні рокери.

Додано через 14 хвилин
Distemper, і ти спраді перегнув,для старту можна і меньше вкладень.
А от з чим не можу погодитись,то це якраз,з самою кімнатою.
Хоть вбий мене,але для записів вони трохи не то пальто.
ті хто пишуть фанєри по 200 баксів пишуть напевно для тих в кого є бабло або проюсери то явно напевно не місцеві рок-музиканти. Звісно що якщо вникати в тонкі матерії звуко-ізоляції то приміщення яке на Муз.Базі в такому вигляді як воно зараз є не по феншую , але і там записати можна непогано. Ти просто писав про "повноцінну студію" , а не про невеличку студійку при реп-базі. Того я і так "перегинав" з апаратом.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:06.