Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Чи пускають в Польщу авто з затемниним склом передніх дверок?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.02.2017, 10:41 #2679420   #41
Poradnuk
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи пускають в Польщу авто з затемниним склом передніх дверок?

Цитата Добре вони з наших закупів живуть.
зараз на закупи їздять тільки ті, які спокійно той товар можуть купити тут (на гуманітраці 15 квітня наприклад, або будь де-інде).
Цитата я таки розтоную машину, а після того як повернуся, затоную назад
А шо так сильно сонце в лице пече, шо треба конче затоновувати???
Poradnuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2017, 10:56 #2679425   #42
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Чи пускають в Польщу авто з затемниним склом передніх дверок?

Цитата Добре вони з наших закупів живуть
та нє
я останній раз як був то зробив закупи в Львівському Ашані і поїхав назад в Польщу) з таким курсом як зараз, не дуже то і вигідно їхати на закупи в Польщу, дуже багато товарів в Україні дешевші


Цитата я таки розтоную машину, а після того як повернуся, затоную назад
якшо машина має кондиціонер або ше краще клімат, то не дуже тоніровка і потрібна, привикнеш і без неї їздити)
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2017, 11:09 #2679426   #43
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Чи пускають в Польщу авто з затемниним склом передніх дверок?

Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
зараз на закупи їздять тільки ті, які спокійно той товар можуть купити тут (на гуманітраці 15 квітня наприклад, або будь де-інде).
Я не знаю, бо на закупи не їду. А на закупи їдуть ті, кому треба нижчої ціни і адекватного вибору, різноманіття. В нас немає ні того ні другого за великим рахунком.

Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
А шо так сильно сонце в лице пече, шо треба конче затоновувати???
Є ряд причин, які в принципі я вже практично всі озвучив, чому я їжджу з тонуванням, але я ж нікого не силую тонувати чи розтоновувати, то особиста справа кожного.

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
та нє
я останній раз як був то зробив закупи в Львівському Ашані і поїхав назад в Польщу) з таким курсом як зараз, не дуже то і вигідно їхати на закупи в Польщу, дуже багато товарів в Україні дешевші
Згоден, якщо порівняти з яким 2012-м роком, то по курсі стало дорожче. В нас зараз речі не сильно пішли в гору по ціні, якщо рівняти з РП, але якість впала, почали возити речі набагато гірші, якісний одяг знайти навіть за наявністю коштів стає все проблематичніше.

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
якшо машина має кондиціонер або ше краще клімат, то не дуже тоніровка і потрібна, привикнеш і без неї їздити)
Клімат є, єле він не рятує від того шо сонце ліпить збоку і нагріває весь бік. Хто далеко їздить, той знає, шо навіть жари не треба, достатньо просто сонячної погоди і положення світила з потрібної сторони. Нагріває тіло капец, хоч в машині і прохолодно. Можливо в кожного по різному, в мене так. Плюс зовнішній вигляд. ІМХО, передні розтоновані, задні тоновані виглядає погано. Розтоновувати - то всю машину, а заднє шкло не розтонуєш по ходу, бо там немає плівки, воно затоноване якимось іншим способом

Востаннє редагував kurtq: 22.02.2017 о 11:09. Причина: Пізніше додано
kurtq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2017, 12:23 #2679440   #44
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Чи пускають в Польщу авто з затемниним склом передніх дверок?

Маєш тонування, пересікай до світанку.
Перевірено стопітсот раз.
mZiG зараз поза форумом  
Подякували 2:
kurtq (22.02.2017), roma22101987 (22.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2017, 12:36 #2679441   #45
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Чи пускають в Польщу авто з затемниним склом передніх дверок?

Дякую всім за допомогу. На час перебування закордоном плівку все таки зніму
kurtq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2017, 23:27 #2679528   #46
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи пускають в Польщу авто з затемниним склом передніх дверок?

На минулому і позаминулому тижні іздив бусом в Польщу. Бус брав в однокласника. Передні вікна без передніх шиб настільки наглухо затоновані, що вночі мені приходилось інколи опускати скло, щоб побачити зліва або справа. Перший раз, коли проходив польський котроль, ще й перестав горіти правий габарит. Короче, повний фарш ))) Я перед кордоном на заправці, коли іхав перший раз, побачив джип з львівськими номерами, в якого були затемнені всі наглухо, крім водійського і лобового. Запитавши власника того джипа, він сказав, що тепер поляки дозволяють проіхати машинам з затемненим правим переднім пасажирським склом, головне, шоб водійське було не затемнене. Я ж два рази просто опускав скло і все. Раз іхав вночі, раз вдень, але діла у митників не було діла ні до затемнених вікон, ні до непрацюючого габариту. До речі, в Польщі неодноразово за ті 8 днів, що був там, попадав в поле зору поліціі, але жодного разу не був зупинений, хоча морально і фінансово був готовий або здирати на кордоні плівку і затемнювати наново або платити штраф.
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kurtq (23.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2017, 23:32 #2679529   #47
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Чи пускають в Польщу авто з затемниним склом передніх дверок?

5 Років назад ще таврією тонованою їздив в польщу з 4 разів 1 не пустили і один раз поліція домахалась але то вже було біля кордону як повертався назад, обійшлось без штрафу
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kurtq (23.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2017, 08:56 #2679554   #48
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Чи пускають в Польщу авто з затемниним склом передніх дверок?

В грудні їхав в Польшу своїм авто. Вікна тоновані. Дуже не хотілося знімати. але якось пронесло. Підфортило так сказати. Туди вночі, назад в день перетинав. За час перебування проблем з поліцією не було ніяких
leyo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kurtq (23.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2017, 12:01 #2679585   #49
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Чи пускають в Польщу авто з затемниним склом передніх дверок?

Ще чув таку байку, що на Шегинях більше домахуються до тонування, на Краківці менше
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2017, 12:58 #2679591   #50
nayl
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи пускають в Польщу авто з затемниним склом передніх дверок?

Їздив один рік з затемненими вікнами ,чув що не можна що штраф , одного разу вийшов погранєц сказав щераз побачу штраф 400 злотих

Востаннє редагував nayl: 23.02.2017 о 14:06.
nayl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2017, 13:32 #2679593   #51
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Чи пускають в Польщу авто з затемниним склом передніх дверок?

Українських можна посилати лісом, так як приладів в них немає і це не в їх компетенції, а от в поляків вже інша історія, але в гривнях поляки не штрафують
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2017, 15:30 #2679623   #52
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Чи пускають в Польщу авто з затемниним склом передніх дверок?

Цитата
Допис від nayl Переглянути допис
Їздив один рік з затемненими вікнами ,чув що не можна що штраф , одного разу вийшов погранєц сказав щераз побачу штраф 400 злотих
Я б просвітив ультрафіолетом закордонний паспорт, люблять поставити мітку.
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:17.