Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Про роботу в Польщі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.03.2014, 21:02 #2359638   #41
nickname
 
Аватар для nickname
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Saymon
Забув тобі кинути на корегування свій запис перед публікацією. Я надіюсь ти не образишся.
nickname зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2014, 10:52 #2359826   #42
lev
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Доброго дня! Цікаво , якщо роботу пропонує агенція праці , то за житло і харчування оплачуєш сам ? І скілько то буде в злотих за день, місяць?
lev зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2014, 20:35 #2360074   #43
nickname
 
Аватар для nickname
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата
Допис від lev Переглянути допис
Доброго дня! Цікаво , якщо роботу пропонує агенція праці , то за житло і харчування оплачуєш сам ? І скілько то буде в злотих за день, місяць?
Ви уточняйте яка агенція? Польська? Українська?

В Польші ситуація різна. Але якщо Вас, Українця влаштовують в Польші на роботу, Ви маєте право сказати і спитати за цей пункт, а вони зі своєї сторони мають розуміти... що Вам десь треба жити.

Житло - робочу кімнату Ви можете зняти за 200-300 злотих в мсяць. Є така штука як "працовнічий хотел".
Харчування теж по різному. Я свого часу за 150 злотих вижив цілий місяць у Польші і голодним не був.
nickname зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2014, 10:58 #2397323   #44
viktor83
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Доброго дня! Хто користувався послугами фірм з працевлаштуванню в Польщі Westwork,або Zagrantrud напишіть варто чи ні? Дякую.
viktor83 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2014, 22:21 #2434348   #45
Charli
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Вітаю шановні, хочу Вас попередити на рахунок агенції , котра знаходиться біля військової частини , у видавництві ріа. працює там така собі жіночка Світлана, весела балакуча. но брехунка. Намагайтесь з нею справ не мати , якщо не хочите вляпатись. Вона може пообіцяти Вам будь яку роботу в Польщі , а попадети на мясокомбінат , якщо пощастить на фабрику по дробуваню кур. Грошей не вертає. ніяких договорів не підписує. На рахунок польських фірм по працевлашткванню , є фірми котрі беруть 300 злотих (100 дол), є котрі не беруть. Але якщо людина без знань мови і не має спеціалізації , готуйтесь до чорної роботи. Саме кращє шукати роботу в Польщі, але це все додаткові витрати і не малі. На рахунок обману , обманюють як і українці так і поляки, тут не вгадаєш. єдине, коли приїзжаєш в польшу до тебе працедавець дуже гарно відноситься, але за декілька днів , якщо ти виставляєш якусь притензію. він тобі говорить, не подобається , допобачення. На рахунок роботи, лафи в Польщі немає. я не раз працюю по 5 годин на ногах без перерви, якщо і є перерва то 10 хв. інколи не встигнеш навіть в туалет сбігати. Звісно в Польщі ви заробити за місяць більше ніж на Україні , но є багато але. На рахунок де більше платять, я не був в багатьох містах, но де більше платять там і життя дорожче. На рахунок житла. це може бути кімната де проживають по 3-4 людини , а може бути і кімната з 15-ма чоловіками, є і таке де і жінки і чоловіки і сімейні пари в перемішку. Коротко, той хто хоче їхати вперше до Польщі, готуйтесь до всього і не мрійте про європейскі нормативи праці.

PS по відошенню, з власного досвіду, поляки (принаймні де я працюю) ставляться просто супер, українці падлять .
Charli зараз поза форумом  
Подякували 3:
Andrij18 (16.08.2014), Cabirez (09.09.2019), Ulka (23.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2014, 10:34 #2438185   #46
Qwerty ^_^
 
Аватар для Qwerty ^_^
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

підскажіть а можно поїхати працювати в польшу на місяць-два з шопінг візою і які можуть бути ньюанси?
Qwerty ^_^ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2014, 11:32 #2438212   #47
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від Qwerty ^_^ Переглянути допис
підскажіть а можно поїхати працювати в польшу на місяць-два з шопінг візою і які можуть бути ньюанси?
Шопінг віза не передбачає працевлаштвування закордоном. Відповідно працюючи по ній ви порушуєте закон, з всіма витікаючими.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2014, 20:23 #2438393   #48
FRANEK
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від Qwerty ^_^ Переглянути допис
підскажіть а можно поїхати працювати в польшу на місяць-два з шопінг візою і які можуть бути ньюанси?
їхати та працювати можете, звісно цей тип візи не дає вам права офіційно працювати, тому якшо вас там беруть на роботу і виплачують гроші, то по суті це не ваші проблеми, ніхто з поляків не підтвердить шо він вас працевлаштував, так як працедавець, сам, в першу чергу порушує законодавство, а вам навіть придумати не знаю що , може загрожувати. ви з такою візою нічого не порушуєте, випишете пару фактур, та й все ок.
FRANEK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Qwerty ^_^ (27.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2015, 14:57 #2505021   #49
IGOR2580
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Всім Привіт. Їздимо в Польщу з дружиною вже 4-роки. Спочатку не знали що-дочого думали ПОЛЬЩА! ЄВРОПА! повинні всіх любити і поважати. А не так. Поляки тоже заробляють в Німеччині, Голандії, Англії... І є різні добрі люди і добрі КОЗЛИ
Звязалися з шофером (бусістом, превізником) на рахунок виїзду. Треба запрошення тоді ще -400 грн. хоч просте робоче (360/180) безкоштовне, але для тих хто має знайомих поляків, до яких їздить на роботу там (яблука, трускавка, ...) поляк робить запрошення на вас (закордонний паспорт) а без знайомих робиться через шофера -400 грн. Є ще від ВОЄВОДИ -300$-500$ як в якого шофера. По ньому візу дають на рік 360/360.
Ну приїхали ми на шпараги, поляки господарі дуже добрі (обід такий що вечері не хотілося) машину давали їдь куда хочеш (не вробочий час) таких є багато хоч є такі що навіть бараболі не дають і тримають в стайні як худобу.
Платят за роботу від 6 зл./год., але за такі гроші майже ніхто не хоче робити хіба волиняки рівненські або гоцули, такі кажуть: Плати навіть 5 але дай роботу. Так збивають ціну. А Українці наші любі (були такі) все робили щоб підлизатися до панів і когось зачмерити. Ну а ми думали що чужина Українці разом і таке всяке, НІ! тільки за свою дупу думають (хоч є багато добрих людей) Ну все так як вдома. А деколи така САНТА-БАРБАРА почнеться шо то просто капєц.
Шпараги робота важка як трускавка хоч заробити можна так-само (якщо добре насобачитись)
Яблука найлегша робота хоч залежить до якого пана попадеш і в яку компанію (бригаду)
Якщо ідеш заробляти то треба бути готовим до будь-якої роботи в домашньому господарстві.
Яблука та деяку роботу в полях-садах платят на години
Трускавка, черешні,вишні, малина (збиральництво) на акорд (від ваги або кількості)
З цих робіт легка і добре оплачувана це вишні бо дерева невисокі весь час на землі деколи на стояку (драбині)
Витрати на візу від А до Я винесуть до 2000 грн. + дорога (50 у.є.) в район Варшави, 70- Каліш, Познань, трохи більше Гданськ.
Але поїхати варто якщо вдома нема роботи, якщо є то взяти на місяць два відпустку і на трускавку (середина квітня і до липня, залежно яка трускавка)
Мені вже Польща надоїла треба далі їхати на 2 роки мінімум а не 6-міс.
IGOR2580 зараз поза форумом  
Подякували 3:
Andrij18 (01.02.2015), GalliciaSS (02.02.2015), topmdk (07.02.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2015, 10:42 #2505364   #50
Ivanich
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Дайте хто має новера нормальних воділ що людей без кидалова в польщу возять буду вдячний
Ivanich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2015, 19:37 #2505545   #51
mihalich73
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Ivanich, 097 543 9670 олег

Додано через 1 хвилину
Ivanich, 067 897 3326 микола

Востаннє редагував mihalich73: 02.02.2015 о 19:37. Причина: Пізніше додано
mihalich73 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2015, 10:56 #2505748   #52
Ivanich
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

нема роботи в них дайте ще якісь = (((((((
Ivanich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2015, 21:24 #2507453   #53
Danko75
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Норкова ферма місто Щецин - жесть.Сморід чути на 3 км.Будинки для проживання знаходяться в кілометрі від ферми,дихати нема чим.Якщо приходиш зі зміни руки миєш 5-6 раз,вони так смердять,що ложку до рота неможливо піднести.Норки вбивають і зі всіма нутрощама заморожують.Коли сезон їх розморожують і з ними працюють українці. Будова у Вроцлаві(фірму тримає Агнежка) робити можна,але зарплату виплачуєз затримкою на 1 місяць.Коли приходить кінцевий розрахунок вона самовільно знімає шалені штрафи невідомо за що.Якщо вирішили залишити роботу у неї за останній місяць праці зарплату вона не дає.В Івано Франківську є контора,яка набирає до неї людей обіцяє "золоті гори"(контактна особа в Франківську Оксана).Факти з власного досвіду.
Danko75 зараз поза форумом  
Подякували 2:
mihalich73 (08.02.2015), topmdk (07.02.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2015, 07:42 #2507511   #54
mihalich73
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата
Допис від Ivanich Переглянути допис
нема роботи в них дайте ще якісь = (((((((
передзвонюй до Олега час від часу , в нього швидше зявится вакансія . Зараз з роботою важко а польщі сніг на полі , дорозі , будові нема , хіба щось в приміщенні

Додано через 4 хвилини
Ivanich, мені дали 2 аркуші з номерами , дзвонив до всіх роботи нема ніде

Востаннє редагував mihalich73: 08.02.2015 о 07:42. Причина: Пізніше додано
mihalich73 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2015, 13:06 #2507993   #55
Ivanich
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

на мясокомбінатах хіба є де ніхто робити не хоче))))))
Ivanich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2015, 14:55 #2508496   #56
Ivanich
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Підкиньте ще номерків за роботу буду вдячний!

Додано через 25 хвилин
Хто чув про Асоціація роботодавців Дубовецька 1Б 7 каб біля 6 магазину , що за контора ??? чи надійно через неї їхати в польщу!

Востаннє редагував Ivanich: 10.02.2015 о 14:55. Причина: Пізніше додано
Ivanich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.02.2015, 11:29 #2510658   #57
Ivanich
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

uppppppppppppp
Ivanich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2015, 20:26 #2569969   #58
SebastianPL
Учасник
Smile Відповідь: Про роботу в Польщі

На жаль для перекладача.
Ваш форум також читати перекладач.
Багато людей в Україні зараз перебуває у Польщі.
Це добре для вас, і для нас.
Я з Каліш, з нами багато теплиць і овочів.
Багато людей працює.
Фермери платять по-різному 5-10zł на годину.
Якщо хтось потребує консультації поради будуть раді допомогти

Przepraszam za translator.
Wasze forum też czytam translatorem.
Bardzo dużo osób z Ukrainy jest teraz w Polsce.
To dobrze dla was i dla nas.
Jestem z Kalisza, jest u nas dużo szklarni i warzyw.
Dużo osób pracuje.
Rolnicy płacą różnie 5-10zł na godzinę.
Jeżeli ktoś potrzebuje jakiejś porady podpowiedzi chętnie pomogę
SebastianPL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2015, 00:57 #2570012   #59
vin
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

У Варшаві на ЗАХІДНОМУ ВОКЗАЛІ - двожец заходні є дві кадрові агенції. одна на другому. інша - на четвертому поверсі. біля хостела. які реально дають роботу. одна - для зварників. слюсарів. монтажників. електриків. фахівців. там і реклама по вокзалу. по укр. трохи говорять. а інша має купу роботи за малі гроші на мясо - рибо птахо комбінатах і на полі доки сезон. по 6- 9 злот. хто взагалі без роботи. то варіант. бо грошей не беруть. знаю кількох. що там влаштувались.
vin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2015, 07:06 #2570014   #60
SebastianPL
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Я не знаю, правила України, але
агентства з працевлаштування у Польщі, не брати гроші від співробітників.
Якщо хтось у Польщі хоче грошей за роботу, яку ви, ймовірно, хочете, щоб обдурити.

Як я шукав багато оголошень на OLX і польський і український.
Хоча я знаю, що в моєму регіоні, люди також приходять і просто ходити фермерів.


Nie znam przepisów Ukrainy, ale
agencjom pracy w polsce nie wolno pobierać pieniędzy od pracowników.
Jeżeli ktoś w Polsce chce pieniędzy za prace to prawdopodobnie chce oszukać.

Jak szukałem to dużo ogłoszeń jest na olx i polskim i ukraińskim.
Choć wiem, że w moim regionie ludzie też przyjeżdżają i poprostu chodzą po rolnikach.
SebastianPL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Minato (23.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:27.