Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


У Тернополі запрацював польський візовий центр

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.08.2012, 11:47 #2021683   #281
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від kapoeira Переглянути допис
Тернопільські бариги зовсім знахабніли....для прикладу, у Луцьк є вільні місьця на післязавтра...
Так, але згідно дурних правил туди можуть подавати тіки люди з пропискою Волинської області. Ну шо за тупа привязка, от Одеса має вільне місце на завтра! Це капєц. Таким баригам треба руки ламати!
Пропоную всім форумом бронювати фіктивні дані і роздавати безкоштовно тим кому це дійсно треба. Безкоштовно!
Charly зараз поза форумом  
Старий 27.08.2012, 11:48 #2021685   #282
AJ
Активний учасник
 
Аватар для AJ
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

а у вас хоть сайт працює? http://www.polandvisa-ukraine.com/
AJ зараз поза форумом  
Старий 30.08.2012, 00:14 #2023595   #283
ES-TI
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від kaD Переглянути допис
От блін, чому не зайнятись якоюсь реально корисною справою, яка приносить дохід? Ні, це не наш шлях, треба влаштовувати перепони людям і брати гроші за їх усунення.
Аж злість бере.
вибач але за свою чергу хотів всього 30 грн на таксі до візового центру і на зад, тому що мені невстигли підготувати всі документи для візи і її відкриття було всього 5-10% от чому було не зробити добре якійсь людині... але в кожного є своя думка...
ES-TI зараз поза форумом  
Старий 30.08.2012, 17:30 #2023971   #284
kaD
 
Аватар для kaD
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від ES-TI Переглянути допис
вибач але за свою чергу хотів всього 30 грн на таксі до візового центру і на зад, тому що мені невстигли підготувати всі документи для візи і її відкриття було всього 5-10% от чому було не зробити добре якійсь людині... але в кожного є своя думка...
Я мав якимось телепатичним чином дізнатися про це? В світлі вищенаписаного твій допис одразу трактується як допис продавця черг.
Крім того, навіщо тобі таксі? Черга чудово скасовується через сайт. Шматок речення про відсотки взагалі не зрозумів - там розділові знаки десь повтікали.
kaD зараз поза форумом  
Старий 30.08.2012, 21:46 #2024133   #285
ES-TI
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від kaD Переглянути допис
Я мав якимось телепатичним чином дізнатися про це? В світлі вищенаписаного твій допис одразу трактується як допис продавця черг.
Крім того, навіщо тобі таксі? Черга чудово скасовується через сайт. Шматок речення про відсотки взагалі не зрозумів - там розділові знаки десь повтікали.
Не люблю багато виписуватися але попробую пояснити доступніше, потрібна була конкретна віза, під яку робилися документи більшість документів були подані вже на моє прізвище оскільки є знайома людина, очікувався лише один документ з іншої країни, який не встигли зробити на потрібний час в черзі, а таксі щоб приїхати і записати другу людину замісь себе... але склалося інакше я просто переніс чергу на інший тремін мою відали другій людині от і все...
тому вибач але я незаймаюся тим за що ви мені нафукали...
ES-TI зараз поза форумом  
Старий 31.08.2012, 17:43 #2024582   #286
malajinn
Учасник
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Тут комусь було цікаво, яка технологія реєстрації. Так-от:

Сайт, на який ви заходите при реєстрації - www.polandvisa-ukraine.com (210.210.19.244)

Бзпосередньо при призначенні документів користувача перекидає на сайт www.visaservices.firm.in (195.219.234.199)

Сервер першого сайту знаходиться в Індії – (в районі Tharamani міста Chennai, це столиця штату Tamil Nadu) на площадці інтернет-провайдера Sify Technologies Limited. Домен належить компанії VFS global services pvt. ltd, уповноважений представник Rajendra Lokhande.

Сервер другого сайту знаходиться, судячи зі всього, в Канаді, на площадці компанії Tata Communications (або придбаної в 2005 році канадської компанії Teleglobe, точної інформації немає). Домен також належить компанії VFS global services pvt. ltd, уповноважений представник Rajendra Lokhande. Працює на посаді заступника генерального директора з питань інформаційних технологій (з серпня 2007 року). Сам домен – індійський.

Власне, сам індієць:



Тут про нього трохи більше: http://in.linkedin.com/pub/rajendra-lokhande/2/781/730

Головний офіс цієї компанії також знаходиться в Індії (Мумбаї).

Таким чином, коли ви заповнюєте форму на сайті, опрацювання всієї інформації не здійснюється ні в Тернополі, ні загалом в Україні. Судячи зі всього – або в Канаді, або в Індії.

Тепер щодо самого заповнення форм. Сайт зроблений складно (в кращих традиціях індійських програмістів). Форма надсилається не традиційним способом, а через JavaScript та Ajax. Теоретично, мабуть можна зробити скрипт, який би сам вносив інформацію на сайт, однак це дуже складно (саме через JavaScript та Ajax). Дешевше найняти працівника, який би робив це вручну.

Зараз після вибору візового центра та виду візи майже в усіх випадках пише, що “No date(s) available for appointment at Польщі Тернопіль”. Це приблизно означає, що вільних дат для призначення зустрічей взагалі немає. Такого, звісно, не може бути, оскільки дати на 3 і більше місяців вперед вільні. В липні запис пропонувався приблизно через місяць, навряд чи кількість людей, яка хоче отримати візи збільшилась настільки, що черга зайнята на роки вперед.

Крім того, навіть, якщо б черга людей різко збільшилась, зараз би мало записувати на, скажімо, весну-літо 2013 року. Натомість, пише, що вільних дат взагалі немає.

Так що або це обмеження їхньої програми (існує певний період часу, наприклад, 3 місяці, на який можливий запис наперед, або певна максимальна кількість людей в черзі) або можливість запису штучно відключається (може індійцями, може українцями, може спеціально, може через те, що всі дати зайняті).

Зараз при записі поміняти будь-які дані, вроді, неможливо. Зміна дати також неможлива – якщо вже зареєстровані, то при зміні дати пише, що “No date(s) available...”. Тобто, запис наперед “для місця в черзі” можливий, лише у випадку, якщо: або у візових центрах ніхто не перевіряє, чи прийшла саме та людина, інформація про яку була внесена на сайт (наприклад, перевіряють тільки код з роздрукованого листка), або (якщо провіряють), то в працівників візового центру має бути доступ для редагування інформації (і за певну плату посередника вони можуть її відредагувати), або за певну плату працівник візового центру закриє очі на невідповідність інформації про людину на сайті тій людині, яка прийшла з кодом. Це все лише припущення, може все й не так.

Але це не найцікавіше. Найцікавіше те, що час від часу з’являється моживість зареєструватися.

Раніше час від часу з’являлась можливість зареєструватися раніше від тої дати, яка висвічувалась постійно. Наприклад, раніше після вибору категорії візи з’являлась дата, на яку можлива реєстрація (скажімо, через місяць, “15.Сер.2012”). Але в окремий час доби (кожного разу різний та різної тривалості) з’являлась можливість зареєструватися і через три тижні, і через тиждень, і через декілька днів (02.Сер.2012 або 18.Лип.2012).

Зараз же постійно пише, що “No date(s) available for appointment at Польщі Тернопіль”, але час від часу з’являється можливість для реєстрації (при цьому, спочатку вже не появляється дата, на коли можна зареєструватися – тільки вкінці, в календарі). Як в Тернополі – не знаю, а в Івано-Франківську – на 13.09.2012 року, тобто через 2 тижні.

Часові проміжки для реєстрації за вечір 30.08.2012:

18:43 – 19:04

19:54 – 19:55

20:55

22:10

В інші дні вони, швидше всього, будуть іншими. Проміжки тривалістю 1 хвилина означають, що ви маєте завершити реєстрацію за одну хвилину, інакше на сторінці з календарем не буде дат, зате буде напис “No date(s) available...”. Тобто треба рухатись швидко.

При зміні дати таке саме – якщо ви вклались в певний період часу і зареєструвались, а потім хочете змінити дату – пише що вільних дат немає.

Причина появи вільних дат невідома. Може, хтось відміняє подачу документів і система надає можливість зареєструватися певній кількості нових людей. Може, це в ручному режимі включається реєстрація. Може, помилки в роботі сервера.

Якщо ви дуже хочете отримати візу, то вам потрібно або 3-9 годин сидіти перед комп’ютером та постійно оновлювати сторінку візового центру для перевірки, чи можна зареєструватись (або просто міняти категорію візи, так простіше і швидше, сайт при кожній зміні категорії перевіряє, чи є вільна дата), або заплатити посередникам гроші. Скільки – не знаю, я не посередник, мені просто віза потрібна була.

В системі "електронне косульство", до речі, також пише, що вільних дат немає до кінця жовтня (і не дає продовжити реєстрацію).

Додано через 4 хвилини
До речі, сьогодні також о 18.45 була можливість зареєструватися (Тернопіль, 7 денна віза). Можливо, що проміжки часу постійні.

Востаннє редагував malajinn: 31.08.2012 о 17:43. Причина: Пізніше додано
malajinn зараз поза форумом  
Подякували 3:
Charly (31.08.2012), mhl (31.08.2012), xiders (03.09.2012)
Старий 01.09.2012, 14:51 #2025025   #287
malajinn
Учасник
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

І ще одне. Перевірити правильність внесеної інформації можна на сторінці зміни дати подання документів. Там є і серія паспорта, і ваше повне ім'я, і дата повернення. Щоправда, можна тільки перевірити, змінити не можна. Якщо там є помилки - краще зразу зареєструвати нову дату візиту.
malajinn зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Charly (01.09.2012)
Старий 04.09.2012, 18:25 #2026893   #288
ruslan-t
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

потрібна реестрація дай номер тел. в ПП
ruslan-t зараз поза форумом  
Старий 05.09.2012, 09:59 #2027281   #289
Вишенька:)
 
Аватар для Вишенька:)
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від kosenko Переглянути допис
я звонив про реестрацію у центрі обяву знайшов у у газеті.. так от реестрація у польському візовому центрі у Тернополі вартує 700 грн ....
Спробуйте зателефонувати БЕЗПОСЕРЕДНЬО в офіс візового центру, номер на їхньому сайті. І почитайте уважно нижче - чому склалася така ситуація.

Між іншим, на минулому тижні потрібно було зареєструвати кількох людей. Так мене взлостили ті посередники, що написала відповідного листа зі скаргою на мейл в візовий центр. Можливо співпало , а можливо і ні : через 2 дні з'явилось кілька вільних днів на почату вересня.
Вишенька:) зараз поза форумом  
Старий 07.09.2012, 11:18 #2028820   #290
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Треба з цими баригами покінчити. Позареєстровували всі місця в черзі і продають від 200грн. Є якась можливість їх обійти?

Заодно хто юредично підкований, можна на них скарги\заяви кудась писати? З задоволенням напишу\подам.
Dao зараз поза форумом  
Старий 07.09.2012, 12:36 #2028880   #291
forumteua
 
Аватар для forumteua
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Треба з цими баригами покінчити. Позареєстровували всі місця в черзі і продають від 200грн. Є якась можливість їх обійти?

Заодно хто юредично підкований, можна на них скарги\заяви кудась писати? З задоволенням напишу\подам.
при зустричі дати під сраку і так кожен раз.
forumteua зараз поза форумом  
Старий 07.09.2012, 12:53 #2028891   #292
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Подав в понеділок документи на шенгенку. Чергу купив за 250грн. Просто візу треба терміново. Подзвонив до людини, кажу треба терміново. Дзвонив в четвер. Зробив на понеділок. Вся процедура подачі документів від заходу в центр до виходу з нього зайняла рівно 30хв. Так як в мене бізнес віза в віконечку лише запитали де я працюю. Все дуже красиво, гарно і культурно. 80% людей здають доки на польську націоналку щоб їхати туди на роботу.
Черга 250
Консульський збір/подача документів 35євро/190грн
Страховка 87гривень
Короче все разом вийшло 910 гривень
paravozz зараз поза форумом  
Старий 07.09.2012, 15:17 #2028993   #293
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Черга 250
Двічі вже робив візу через візовий центр, на початку року ще можна було спокійно забронювати місце в черзі через нет. Зараз уже ні, тобто їхній бізнес це створення штучних перешкод людям і заробляння на тому що вони передадть чергу. Куда менти дивляться?
Dao зараз поза форумом  
Старий 07.09.2012, 15:18 #2028995   #294
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Так як в мене бізнес віза в віконечку лише запитали де я працюю.
тільки запитали? підтверджень не потрібно було?
П.С. по методу наведеному вище сьогодні в 17.25 було відкрито 3 дні 24,25,26 вересня для віз категорії D. Чи можливо буде подати на Шенген, якщо зробив реєстрацію на національну?

Востаннє редагував kapoeira: 07.09.2012 о 16:26.
kapoeira зараз поза форумом  
Старий 07.09.2012, 17:05 #2029052   #295
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

якщо кожен із тих, хто дописує в цій темі напише такий лист на адресу київського посольства: kijow.amb.sekretariat@msz.gov.pl

http://www.kijow.polemb.net/?documentName=contact

можливо, це якось повпливає на ситуацію....
kapoeira зараз поза форумом  
Старий 07.09.2012, 17:29 #2029068   #296
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від kapoeira Переглянути допис
якщо кожен із тих, хто дописує в цій темі напише такий лист на адресу київського посольства: kijow.amb.sekretariat@msz.gov.pl

http://www.kijow.polemb.net/?documentName=contact

можливо, це якось повпливає на ситуацію....
Щойно написав листа Прошу бути всіх небайдужими і писати листи-скарги.
До речі, сайт індусів характерний для індусів. Але от щойно думав і надумав, а чому вони під час реєстрації на сайті не просять підтвердження з електронної пошти? Також надійним контролем був би скан першої сторінки паспорта. Не спасе на 100% але знизить рівень отаких записів.

Ще раз прошу всіх, хоча зараз і не збираюсь ніде їхати, пишіть листи. Чим більше тим краще. ФФМ не такий вже і маленький, тому може якось і прислухаються?
Charly зараз поза форумом  
Старий 07.09.2012, 17:47 #2029074   #297
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Напишу, нажаль поською володію тільки на усному рівні. Тому напишу на рідній. Якщо хтось має польську заготовку що писати напишу по польське.
Dao зараз поза форумом  
Старий 07.09.2012, 18:15 #2029086   #298
xiders
 
Аватар для xiders
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
Щойно написав листа Прошу бути всіх небайдужими і писати листи-скарги.
До речі, сайт індусів характерний для індусів. Але от щойно думав і надумав, а чому вони під час реєстрації на сайті не просять підтвердження з електронної пошти? Також надійним контролем був би скан першої сторінки паспорта. Не спасе на 100% але знизить рівень отаких записів.

Ще раз прошу всіх, хоча зараз і не збираюсь ніде їхати, пишіть листи. Чим більше тим краще. ФФМ не такий вже і маленький, тому може якось і прислухаються?
Я хоча і маю забиту ще 2 місяці тому дату на подачу документів до візового центру, проте листа в посольство написав би (а може ще в консульство варто написати? ), але на жаль польської мови ще не вивчив, Якщо б хтось скинув текст того листа польською - я б з радістю написав про цю обурливу ситуацію.
xiders зараз поза форумом  
Старий 07.09.2012, 18:21 #2029093   #299
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Я, власне писав українською, бо по польски ніхт ферштейн. А хіба посол не повинен знати мову країни в якій він перебуває?
Charly зараз поза форумом  
Старий 07.09.2012, 18:26 #2029097   #300
xiders
 
Аватар для xiders
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
Я, власне писав українською, бо по польски ніхт ферштейн. А хіба посол не повинен знати мову країни в якій він перебуває?
Знаєте, такі українські листи вони можуть серйозно не сприймати або ігнорувати, а на їх рідній мові - думаю розглянуть в першу чергу. До того ж хотілось би приблизний шаблончик такого листа.
xiders зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:36.