Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.08.2012, 13:28 #2005483   #1
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Запрацювали WiFi точки доступу до Інтернет усіх основних міських парках: у парку ім.Шевченка, парку "Топільче", парку "Національного відродження"!

Це спільний проект ТОВ "БіттерНет", ПП "Колумбус" і Тернопільської міської ради.

Нижче розміщена схема орієнтовної зони покриття для пристроїв типу ноутбука (для смарт-фонів, ймовірно, може бути дещо менше покриття).
Всього точок 7. На кожній сумарний канал 100Мбіт/с. Станом на зараз всього можлива кількість конектів 256.
У тестовому режимі реалізувано "роумінг". Тобто, одержавши раз автоматично IP-адресу надалі переміщаючись по парку відбуватиметься автоматичне перезєднання з базовою станцією, з котрою є якісніший звязок.
Якщо зєднання відбулось з точкою доступу, але інтернету немає, то рекомендуємо розєднатись і зєднатись заново.

Будемо раді відгукам, враженням. Це нам допоможе виявити можливі недопрацювання.

WiFi_Shevchenka_2.jpg

WiFi_Topilche.jpg

WiFi_Vidrodzhennya.jpg

п.с. Це повідомлення опубліковане з острівка Чайка, що в парку ім.Т.Шевченка
Долучені зображення
Тип файлу: jpg WiFi_Shevchenka.jpg (230.6 КБ, 134 переглядів)

Востаннє редагував FortYear: 23.08.2012 о 17:53.
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 35:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2013, 22:40 #2246416   #121
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Я звичайно перепрошую але яка різниця малювати на стіні чи на асфальті? Але якщо правила благоустрою міста Тернополя цього не забороняють то в мене є цікаве ідея для малюнку на приміщенні міськради.
я ж не сперечаюсь добре це чи погано
я озвучую гіпотезу щодо того факту, що в правилах благоустрою не регламентовано малювання на асфальті
якщо всілякого мальовидла на асфальті буде багато - доведеться вносити зміни в правила благоустрою
але ще раз кажу, що можливо я помиляюсь і в правилах благоустрою все ж це зазначено.... там багато тексту і я всього не памятаю
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 09:37 #2246532   #122
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

цікаво, якщо наберуть штат в розмірі 2-3 чоловік на зарплату в 1500 гривень з бюджету + "спецзасоби" у вигляді смарфонів, які будуть ходити шукати написи на асфальті і пеленгувати роутери в палатках, чи не буде тут більше воні ніж від недоотриманих прибутків за рекламу в кількості приміром 5-50 гривень в місяць в бюджет міста ?
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (25.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 14:43 #2246681   #123
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Звиняйте за офтоп, але, по-перше, штраф за розміщення реклами з порушенням правил благоустрою далеко не 5-50 грн. По-друге, адмінтехінспекція вже є тому нікого наймати не треба. Пам"ятаю, вони колись ганяли підприємців за незаконно встановлені рекламні штендери на тротуарах біля входів в магазини. Чим ця робота відрізняється від тої, якщо є законодавчі підстави?
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 14:45 #2246682   #124
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Звиняйте за офтоп, але, по-перше, штраф за розміщення реклами з порушенням правил благоустрою далеко не 5-50 грн. По-друге, адмінтехінспекція вже є тому нікого наймати не треба. Пам"ятаю, вони колись ганяли підприємців за незаконно встановлені рекламні штендери на тротуарах біля входів в магазини. Чим ця робота відрізняється від тої, якщо є законодавчі підстави?
можете процитувати пункт правил благоустрою, котрий забороняє малювати на асфальті?
я не кажу що його немає... можливо і є
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 15:08 #2246696   #125
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
По-друге, адмінтехінспекція вже є тому нікого наймати не треба. Пам"ятаю, вони колись ганяли підприємців за незаконно встановлені рекламні штендери на тротуарах біля входів в магазини.
Мені здається, що адмінтехінспекції вже давно нема. Їхню функцію виконує КП Загребелля. Сьогодні поцікавлюсь в їхього юриста з приводу цих рекламок.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 15:21 #2246708   #126
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
можете процитувати пункт правил благоустрою, котрий забороняє малювати на асфальті?
я не кажу що його немає... можливо і є
Навіть зразу два:
ПУНКТ 23:Законодавством України встановлено відповідальність, зокрема, за:
- порушення вимог щодо розміщення рекламних засобів (Закон України «Про рекламу»)
- псування фасадів, покрівель будинків, малих архітектурних форм, огороджень, ЕЛЕМЕНТІВ МОЩЕННЯ написами та малюнками, самовільне влаштування балконів, входів, сходів, зміни оздоблення, замурівка лоджій, сходових кліток, коридорів, приміщень та вікон загального користування».
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
barvik777 (25.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 19:28 #2246811   #127
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
ЕЛЕМЕНТІВ МОЩЕННЯ
асфальт - це елемент мощення?

Додано через 1 хвилину
ну поняття "псування" досить відносне...

наразі схиляюсь до думки, що питання малювання на асфальті законодавчо не врегульовано і, ймовірно, не врегульовано й на місцевому рівні

Востаннє редагував FortYear: 25.07.2013 о 19:28. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 20:09 #2246842   #128
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
асфальт - це елемент мощення?
[quote Бруківка — елемент мощення дорожнього покриття, поряд з клінкером, бетонною (або доменного шлаку) бруківкою чи плиткою, округлим каменем, дерев'яними колодами (короткі колоди встановлювались вертикально),асфальтом][/quote]
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%...B2%D0%BA%D0%B0
barvik777 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (25.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 20:11 #2246843   #129
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

FortYear, в мене склалось враження шо то ви написали на асвальті, а тепер боїтесь відповідальності)))
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 20:14 #2246844   #130
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

значить залишається визачитись чи малювання чи наліплювання наліпки на "елементі мощення" є його псуванням чи ні...

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
FortYear, в мене склалось враження шо то ви написали на асвальті, а тепер боїтесь відповідальності)))
нє-нє
я ж писав вище хто то зробив

просто загалом я позитивно оцінюю таку ініціативу
я б не проти, щоб взамін наліпок на асфальті всю території міста хтось покрив безкоштовним вайфай
для мене це прийнятна ціна
і мені не підніматиметься артеріальний тиск від будь-якого зображення... нехай навіть то будуть портрети Януковича

Востаннє редагував FortYear: 25.07.2013 о 20:14. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 20:20 #2246849   #131
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
і мені не підніматиметься артеріальний тиск від будь-якого зображення... нехай навіть то будуть портрети Януковича
було б кумедно бачити" ві фі від Януковича" наприклад на елементі мощення біля памятника Бандері ))
barvik777 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (25.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 20:28 #2246858   #132
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
було б кумедно бачити" ві фі від Януковича" наприклад на елементі мощення біля памятника Бандері ))
якраз дуже добре і символічно
кожному - його місце
Бандера - ідол, символ!
а по Януковичу топчаться громадяни
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 20:40 #2246875   #133
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Береш в руки смартфон, шукаєш іконку ві-фі, далі вибираєш мережу Лейс, і чисто випадково віддалляючись від тої палатки бачиш як зникає сигнал роутера )))
Ну ти знаєш що малюнок зробив хтось з тієї палатки, я знаю також але знати замало, потрібно доказати. На кого штраф накласти? Потрібна конкретна людина, а як доказати хто конкретно малював? Так само ми знаємо що багато політиків крадуть, але здогадок замало...
Взагалі дивує такий інтерес конкретно до цього маленького малюночка, по місту безліч таких рекламок, є навіть з номерами телефонів.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 20:43 #2246880   #134
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Взагалі дивує такий інтерес конкретно до цього маленького малюночка, по місту безліч таких рекламок, є навіть з номерами телефонів.
може тому ,що вони не на набережній?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 20:44 #2246881   #135
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

давайте демонтуємо дитячий майданчик "Рошен"... адже він може спонукати дітей їсти солодощі... котрі ненайліпшим чином впливають на здоровя...

ладно... кому ті надписи "печуть" - пишіть письмові звернення в міську раду, міліцію, прокуратуру, СБУ, європейський суд з прав людини
FortYear зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Andrik84 (25.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 20:47 #2246885   #136
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
давайте демонтуємо дитячий майданчик "Рошен"... адже він може спонукати дітей їсти солодощі... котрі ненайліпшим чином впливають на здоровя.
Краще оті буди демонтувати (тіпа тимчасові) шо біля майданчику.
Але прогнозую шо вони згорять взимку(народ наш дуже безпечний до вогню), або власники закриються як не прибутковий бізнес
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andrik84 (25.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2013, 00:59 #2247033   #137
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

В центрі безліч графіті на стінах, зупинки також розмальовані та поламані, а людей турбує 1 маленький малюнок...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2013, 06:57 #2247048   #138
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
В центрі безліч графіті на стінах, зупинки також розмальовані та поламані, а людей турбує 1 маленький малюнок...
Кожного турбує та частина міста де він проводить свій час. Якщо в центрі я буваю раз на тиждень на 15 хв, то у парку 3-5 разів на тиждень по декілька годин і дуже неприємно дивитись в що його перетворила місцева влада за останні декілька років.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2013, 09:21 #2247093   #139
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Кожного турбує та частина міста де він проводить свій час. Якщо в центрі я буваю раз на тиждень на 15 хв, то у парку 3-5 разів на тиждень по декілька годин і дуже неприємно дивитись в що його перетворила місцева влада за останні декілька років.
Візьми маленьку банку фарби і замалюй власноручно ті всі рекламки, і будеш мати чистий спокій.
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (26.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2013, 09:12 #2247708   #140
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Вільний WiFi-Інтернет у парках Тернополя: ім.Т.Шевченка, "Топільче", "Національного відродження": тестуємо!

тема про вай-фай.
якшо у вас є питання по інших напрямках діяльності фортєра - валіть в тему про діяльність фортєра, а не розводьте флуд та офтопи
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:40.