Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > САПР, креслення, проектування

САПР, креслення, проектування Конструкторські розробки, креслярство, проектування, САПР


Зроби сам компютерний стіл!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.06.2008, 14:08 #641533   #41
ARTAS
 
Аватар для ARTAS
Типово Відповідь: Зроби сам компютерний стіл!

Верхню плиту трохи більшою зробити б, шоб поставити якуто техніку типу прінтера.
ARTAS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
*ALISA* (27.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2008, 14:10 #641536   #42
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Зроби сам компютерний стіл!

Цитата
Допис від недовіра)) Переглянути допис
дякую!=)
Я теж проектую меблі...В тому столику(що ти придбав) дещо змінила б...Забрати полку під столом - завжди завалена купою папірчиків із серії "авось знадобиться" і в неї впираються коліна...Що скажеш?
Ні, ти шо? Навіщо?
По-перше, я високий, а колінами всеодно не впираюсь(там велика відстань)
По-друге, зручно тримати якийсь матеріал та взагалі будь що і не мішає мені взгалі.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2008, 14:12 #641538   #43
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Зроби сам компютерний стіл!

Цитата:
Допис від ARTAS Переглянути допис
Верхню плиту трохи більшою зробити б, шоб поставити якуто техніку типу прінтера.
Яку саме, де?
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2008, 14:23 #641545   #44
Kulchick
 
Аватар для Kulchick
Типово Відповідь: Зроби сам компютерний стіл!

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
Чесно кажучи, за останні 10 років практично не бачив зручних і практичних продажних комп'ютерних меблів.
Їх або роблять "голі" меблеві дизайнери і меблі ті може і гарно виглядають у журналі, але працювати за ними нема задоволення і некомфортно.
.................................................. .........................
Моя думка така - робити варто, якщо собі то більше задоволення за ним буде працювати.
Для того щоб руки не відвалювалися через годину роботи, є кілька вимог до комп'ютерного стола:
  • Руки аж по лікті при роботі з мишкою чи клавіатурою повинні лежати на столі
  • Монітор знаходитися на відстані витянутої руки
  • Верхній край монітора знаходиться на рівні очей
P.S. А висувна шухлядка під клавіатуру взагалі дебілізм, я на неї тільки бутерброди ставив.
Kulchick зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2008, 14:30 #641550   #45
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Зроби сам компютерний стіл!

Цитата:
Допис від Kulchick Переглянути допис
  • Руки аж по лікті при роботі з мишкою чи клавіатурою повинні лежати на столі
Не погоджуюсь - що на роботі, що вдома працюю на висувній поличці і навіть дуже зручно. Заховав ту поличку і зразу місця купа
Цитата:
Допис від Kulchick Переглянути допис
  • Монітор знаходитися на відстані витянутої руки
Так і є.
Цитата:
Допис від Kulchick Переглянути допис
  • Верхній край монітора знаходиться на рівні очей
Знаю, так має бути (десь читав) і так і є.
Цитата:
Допис від Kulchick Переглянути допис
P.S. А висувна шухлядка під клавіатуру взагалі дебілізм, я на неї тільки бутерброди ставив.
Але ж всетаки використовував її

Востаннє редагував Yarkop: 20.06.2008 о 14:32.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2008, 14:40 #641559   #46
Kulchick
 
Аватар для Kulchick
Типово Відповідь: Зроби сам компютерний стіл!

З поличкою лікті не мають нормальної опори, і тоді через кілька годин починають боліти плече або зап'ястя.
Kulchick зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2008, 14:46 #641563   #47
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Зроби сам компютерний стіл!

Цитата:
Допис від Kulchick Переглянути допис
З поличкою лікті не мають нормальної опори, і тоді через кілька годин починають боліти плече або зап'ястя.
Можливо, але не в мене
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2008, 16:07 #641590   #48
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Зроби сам компютерний стіл!

Думаю в кутових столах висувна поличка для клавиі мишки дуже зручна. І вазгалі все залежить від правильно спроектованого стола.
Полка знизу думаю мішати колінам не повинна, хіба проектант ступить, але те що вона часто використовується для всякого хламу, то правда .
Щодо положення ліктів на столі, то це так само ефективно можна реалізувати як і на самому столі, так і на висувній кришці.
Хоча в багатьох випадках стіл з висувною поличкою суперово підходить для клави і мишки, але практично не підходить для писання від руки, все залежить від ефективної площі верхньої кришки стола і відстані до монітора.
На мою думку стіл Yarkop-а напевно нормальний, хоча нічим суттєвим не блищить. Єдине мені незрозуміло чого на столі шкаф стоїть так близько і для чого підставка для монітора, на якій монітора нема, а стоїть він спереді. Оскільки стіл куплений готовим, то відповідати на ці питання вже нема смислу, але модель стола, що в першому пості була кращою.
Дуже шкода, що я свій старий стіл мусив демонтувати і тепер неможу такого зробити, бо розташування мого робочого місця дещо змінилося і такі кутові столи, тим більше таких розмірів не підходять.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2008, 15:59 #642118   #49
Materacci
 
Аватар для Materacci
Типово Відповідь: Зроби сам компютерний стіл!

три роки тому купив собі столик прікольний. Незнаю яки дизайнер додумався зробити тумбочку для системного закритою зі всіх сторін системний дуже нагрівався прийшлося переробляти самому вийшло набагато краще ніж був. Сам працюю на мебельній фабриці але ми не робимо коп*ютерних столиків, зато знаю як збирати)
Materacci зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2008, 00:54 #646762   #50
NazZzya
 
Аватар для NazZzya
Типово Відповідь: Зроби сам компютерний стіл!

В мене столик такий самий майже, тіки зліва тумбочки нема, там просто тіпа системнік стоїть, а брав на замовлення, всьо привезли, тіки от скручувати помогали, іто ледве скрутили, бо то шурупа нехватало, то дирки в дошці нема, тай таке..
NazZzya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2008, 18:50 #712308   #51
Muromec
Типово Відповідь: Зроби сам компютерний стіл!

Скиньте хтось креслення, я попробую зробити!!!!!!!!!!!
Muromec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2008, 19:17 #712332   #52
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Зроби сам компютерний стіл!

Цитата
Допис від Muromec Переглянути допис
Скиньте хтось креслення, я попробую зробити!!!!!!!!!!!
А в самого уяви бракує чи криві руки? Хто тобі дасть свої розробки?
Роби, передирай сам.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2008, 14:32 #713738   #53
Ximik
 
Аватар для Ximik
Типово Відповідь: Зроби сам компютерний стіл!

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Хто планує робити самостійно комп стіл вступайте зі мною у спілку - так, думаю буде краще.
Минулої зими спроектував (в Про100) кухню кутову довжиною 5 метрів. Саму дешевшу під індивідуальне замовлення в Тернополі я знайшов за 1500 баксів. Там був самий мінімум. Фасади були з тої ж тирсоплити що і короби направляючі на шухляди самі дешевші(3-5 грн). Собівартість моєї вийшла 700 баксів причому фурнітуру брав не з дешевшої а фасади замовляв з мдф (тобто можна було скрутити ще дешевшу але так як робив для себе то на матеріалах і фурнітурі не економив). В загальному нічого складного основне все добре прорахувати. Дуже потрібна штука - диск "Сделай мебель 2" там куча пояснень та відео як що до чого починаючи від того як спроектувати і закінчуючи як продати меблі, так що людині яка до того уявлення не мала як робити меблі стає все зрозуміло (хоча я його скачав уже після того як зробив кухню, там все те що я в неті збирав по кускам зібрано в один диск). Трохи порився в неті знайшов багато цікавих ідей (наприклад замість ножок в тумбах в мене всюди шухляди). Кухньою задоволений. Скручувати зручніше двом щоб один тримав (тут мені помагала жінка) хоча можна купити так звані углові струбцини. Порізку плити раджу робити у фірмі яка бере не за метер різу а за метер плити (в тернополі таких є дві чи три). Тобто за цілу плиту виходить фіксована ціна, коли в проекті є багато дрібних деталей то економія виходить досить суттєва. По темі хтось писав що порізку погано зробили і потім ще прийшлось виправляти. Не знаю як кому але мені порізали добре. Все зійшлось до міліметра чого не скажеш якщо вирізати якусь деталь самому електролобзиком . З інструментів необхідна дрелька, конфірматне сверло (коштувало від 15 до 60 грн. я взяв за 15 і нарікань на нього не було), лінійка, молоток, електолобзик але не обовязково (це якщо щось погано прорахував і потрібно виправити або коли треба робити якісь заокруглення), будь яка робоча електрична праска - потрібна для наклеювання кромки (хоча можна заказати розкрій одразу ж з поклейкою кромки, але я клеяв сам). Зараз вже в тій же про-100 спланував вітальню і до цього заодно планую зробити і компютерний стіл. До слова можу сказати що меблевики (принаймі за кухню ) оплату рахують так беруть собівартість і множать на два (це ще по людськи - іноді і на три можуть помножити). Як на мене зробити компютерний стіл може кожен без особливих зусиль. Якщо тебе цікавлять подробиці можу поділитись власним досвідом..

Цитата
Допис від Muromec Переглянути допис
Скиньте хтось креслення, я попробую зробити!!!!!!!!!!!
В неті можна нарити валом готових креслень та проектів до програм (до тої ж про-100). Найчастіше трапляються кухні та компютерні столи.

<p>
Цитата:
Допис від Sempron Переглянути допис
Я зробив тако:</p>
<p>в універі сподобався мені стіл коп*ютерний, на другий раз взяв рулєтку, відміряв всьо шо тіки можна, вдома на листочку сообразив як і шо першим різати, ДСП-плити тато діскав беушні в себе на роботі, добазарився зі знакомим, заніс дав розміри він все класно порізав, поклеїв, скрутив, всьо чікі, я заплатив всього 150 грн. і тішуся вже 2 роки....
</p>
<p>&nbsp;</p>
Десь маю статтю стягнуту з нету як пеперобили стару кухню на нову (стаття з фотками). Вся суть полягала в тому що замінили фасади ну і ще деякі доробки. Вийшло класно - особливо якщо порівняти фотки старої кухні і що з того вийшло.
А взагалі то ідея непогана якщо є де взяти б/ушну плиту. Основне акуратно розкроїти.

Востаннє редагував Ximik: 08.10.2008 о 15:13.
Ximik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yarkop (08.10.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:52.