Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.08.2014, 14:10 #2440228   #261
Freeboy
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Люди добрі,та їжте шо хочте ..тільки не гризіть один одного.Бо коли подивишся на той жорстокий світ,то складається враження,що багатьом людям і тваринного м*яса замало...

Якщо хтось не може і не хоче жити без м*яса - нехай собі спокйно їсть м*ясо.
Якщо комусь то м*ясо по якійсь причині не лізе в горло - то краще від нього відмовитися.

Всяка їжа і пиття смачні й корисні, але треба знати час, місце, міру й особу.
Г.Сковорода.

Я всьо сказав)))
Freeboy зараз поза форумом  
Подякували 3:
Gorgan (31.08.2014), Пантера (31.08.2014), Ulrix (05.03.2020)
Старий 31.08.2014, 15:34 #2440244   #262
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Ну душа, мораль і т.д це канєшно да. І ще багато чого іншого (в тому числі зовнішність, будова тіла...). Але в основному до харчування це не має ніякого відношення. А ми саме за нього зараз і говоримо.
Просто умій розділяти поняття.
Я якраз розділяю поняття. І якраз в нашому випадку душа і мораль мають пряме відношення.
Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Ти ж не судиш про стан моральності людини по тому що вона їсть? Типу найвисокоморальніші обожають огірки, а найнижча мораль в тих, хто любить моркву ))) Це саме стосується і мяса.
Так само і з душею. Звідки ти взяла, що у тварин чи рослин її немає?
Дєцко, я вже починаю нервуватися, ти що спецом знущаєшся. При чому тут морква і огірки, якщо мова йде про вбивство тварин. Якраз я переконана, що в тварин є душа, тому їх їсти не можна.
Так, стан моральності залежить від того, що їсть людина.
Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Так само і я розділяю вбивство заради харчування і заради задоволення. Перше це лиш потреба дана нам природою (чи богом, як тобі більше подобається) з давніх-давен. Заміть, з давніх! Це не недавня захцянка чи модне явище. А отже людському організму це потрібно. І тому якщо ти вирішила, що саме твоєму це не підходить, то як хочеш, маєш повне право. Це щось на подобі політичних чи релігійних уподобань. Їжте хоч землю.
Про потребу дану природою це ти сама собі придумала. Молодець. Навіть з давніх? Та ти що? Якщо трохи поцікавишся даним питанням - будеш здивована. Отже, це твоя захцянка, і не придумуй собі виправдання. Я ж жива ніби нє? Я тобі заздрю, що в тебе "організм" на першому місці. Землю їсти запросто можна, її для цього не треба вбивати, покакаєш і земля далі на місці.
До тебе так і дійшло про що мова. Проїхали.
Пантера зараз поза форумом  
Старий 31.08.2014, 16:51 #2440262   #263
Gorgan
 
Аватар для Gorgan
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата Люди добрі,та їжте шо хочте ..тільки не гризіть один одного.Бо коли подивишся на той жорстокий світ,то складається враження,що багатьом людям і тваринного м*яса замало...
От, правильні слова людина говорить
Gorgan зараз поза форумом  
Старий 31.08.2014, 18:39 #2440290   #264
Vintage
 
Аватар для Vintage
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Привіт народ. Я - байдужий до м'яса, стараюсь вести здоровий спосіб життя, але ... Є кілька але:
1. Рибу - обожнюю і мушу хоч 1 раз в тиждень добре її спожити ( себто повноцінний сніданок, обід або вечеря - РИБА)
2. САЛО їм як прадавні пращури - козаки ( в турпоїздках вважаю його як перший національний стратегічний продукт!)
3. Також вживаю в їжу яйця сир та ін. молокопродукти. Не вважаю себе вегетаріанцем!
Vintage зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Martin (31.08.2014)
Старий 31.08.2014, 20:46 #2440355   #265
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата
Допис від Фрідріх Дюрренмат
Человек может существовать только как хищное животное. Нельзя придумать жребия страшнее, чем судьба хищного зверя, гонимого жестокой мукой лабиринтами под Джомолунгмой, Макалу, Манаслу или Госаинтаном, редко находящего успокоение, да и успокоение превращается в пытку в жестокой борьбе с другими хищными животными или в тошнотворной алчности и пресыщении подземных борделей. Так слепо и дико цепляться за жизнь, без иного вознаграждения, нисколько не понимая, за что так наказан, желая этого наказания как счастья, — это и значит быть хищным животным; и если вся природа устремилась к разбою, то так она дает понять, что это необходимо для освобождения от проклятия жизни и что таким образом само бытие смотрится в зеркало, в котором жизнь видится уже не бессмысленной, а предстает в своем метафизическом значении. Подумайте хорошенько: где кончается хищное животное, свирепая, кровавая обезьяна, называемая человеком, и где начинается сверхчеловек?
 
Старий 01.09.2014, 00:01 #2440424   #266
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Ну душа, мораль і т.д це канєшно да. І ще багато чого іншого (в тому числі зовнішність, будова тіла...). Але в основному до харчування це не має ніякого відношення. А ми саме за нього зараз і говоримо.
Просто умій розділяти поняття.

Ти ж не судиш про стан моральності людини по тому що вона їсть? Типу найвисокоморальніші обожають огірки, а найнижча мораль в тих, хто любить моркву ))) Це саме стосується і мяса.

Так само і з душею. Звідки ти взяла, що у тварин чи рослин її немає? Ти бачиш? Чи так тобі сказали? Ну от донедавна вважалось, що і в жінок її нема. А тут бац і знайшлась.

Я розумію, що ти переживаєш за вбивство. Для мене це теж не ахті. А от як ти ставишся до убивства якихось страшних диктаторів, тиранів, маньяків, винних у вбивствах багатьох людей? Правда, це вже інше? Так само і я розділяю вбивство заради харчування і заради задоволення. Перше це лиш потреба дана нам природою (чи богом, як тобі більше подобається) з давніх-давен. Заміть, з давніх! Це не недавня захцянка чи модне явище. А отже людському організму це потрібно. І тому якщо ти вирішила, що саме твоєму це не підходить, то як хочеш, маєш повне право. Це щось на подобі політичних чи релігійних уподобань. Їжте хоч землю.
Думав ігнорити але все ж напишу.
"Так само і я розділяю вбивство заради харчування і заради задоволення. Перше це лиш потреба дана нам природою (чи богом, як тобі більше подобається)" - вегатаріанці тай просто люди які відмовились від споживання мяса на власному прикладі доказали що мясо не є "потреба дана нам природою" тобто, що можна жити, творити ходити в зал,працювати і не живитись чимось що раніше було живою істотою.
"(чи богом, як тобі більше подобається)" - киньте мені хтось рядок з біблії чи скажіть де прочитати бо я шось смутно памятаю про мясо, памятаю про рибу, але тільки про рибу.
"з давніх-давен. Заміть, з давніх!" - а ще в давнину спартанці новонароджених дітей які не відповідали критеріям вбивали, фальшивомонетникам заливали розплавлений свинець прямо в горло, а не так давно всі ходили з довгими патлами в кльошових штанах. Поганий аргумент з твого боку бо якшо вчила історію то знаєш шо багато чого було такого шо згадувати бридко. Дєцко, щастя і прокляття для нас людей це те шо ми можемо мінятись, Просто сильно залежить від нас в яку сторону ми змінимся завтра. На дворі 21 століття і люди шукають якби то стати цивілізованішими і раціональнішими шоб не вимерти через 50 років.Люди пробують не їсти братів наших менших, шукаємо альтернативні джерела енергії щоб не засирати атмосферу, автомобілі гібриди і так далі...Ми не знаємо шо нам привязано природою точно, бо жерем ми і то і то без проблем, біда наша шо ми не тварини а мусимо робити вибір, колись людина зробила вибір і вбила тварину і понеслось
Джонні Депп гарно сказав, люди єдині істоти які потребують допомоги бога але живуть так ніби його не існує.
Суть мого допису воно ж і питання. якщо людьми доказано що можна жити повноцінно не вбиваючи тварин для харчування невже я буду таким х..єм що позбавлю когось життя БО пробило на хавчик, а мені влом зварити гречки?
Martin зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (01.09.2014)
Старий 01.09.2014, 08:22 #2440479   #267
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Про потребу дану природою це ти сама собі придумала. Молодець. Навіть з давніх? Та ти що? Якщо трохи поцікавишся даним питанням - будеш здивована.
Цитата:
Допис від Martin Переглянути допис
Думав ігнорити але все ж напишу.
"Так само і я розділяю вбивство заради харчування і заради задоволення. Перше це лиш потреба дана нам природою (чи богом, як тобі більше подобається)" - вегатаріанці тай просто люди які відмовились від споживання мяса на власному прикладі доказали що мясо не є "потреба дана нам природою" тобто, що можна жити, творити ходити в зал,працювати і не живитись чимось що раніше було живою істотою.
"(чи богом, як тобі більше подобається)" - киньте мені хтось рядок з біблії чи скажіть де прочитати бо я шось смутно памятаю про мясо, памятаю про рибу, але тільки про рибу.
"з давніх-давен. Заміть, з давніх!" - а ще в давнину спартанці новонароджених дітей які не відповідали критеріям вбивали, фальшивомонетникам заливали розплавлений свинець прямо в горло, а не так давно всі ходили з довгими патлами в кльошових штанах. Поганий аргумент з твого боку бо якшо вчила історію то знаєш шо багато чого було такого шо згадувати бридко. Дєцко, щастя і прокляття для нас людей це те шо ми можемо мінятись, Просто сильно залежить від нас в яку сторону ми змінимся завтра. На дворі 21 століття і люди шукають якби то стати цивілізованішими і раціональнішими шоб не вимерти через 50 років.Люди пробують не їсти братів наших менших, шукаємо альтернативні джерела енергії щоб не засирати атмосферу, автомобілі гібриди і так далі...Ми не знаємо шо нам привязано природою точно, бо жерем ми і то і то без проблем, біда наша шо ми не тварини а мусимо робити вибір, колись людина зробила вибір і вбила тварину і понеслось
Джонні Депп гарно сказав, люди єдині істоти які потребують допомоги бога але живуть так ніби його не існує.
Суть мого допису воно ж і питання. якщо людьми доказано що можна жити повноцінно не вбиваючи тварин для харчування невже я буду таким х..єм що позбавлю когось життя БО пробило на хавчик, а мені влом зварити гречки?
Ви обоє в школу ходили, історію хоча б вчили, вже не кажу про біологію? Чи тільки в церкву? )))
І Мартін, по-перше, не путай моду, традиції покарання і харчування. І те що ти ходиш в кльошах чи вобше голий не змінює харчових потреб твого організму. По-друге, якщо тебе так хвилює дана книга і вона є для тебе головним показником, то все ж перечитай ще хоча б раз біблію і знайдеш, що їли вони і овець, і телят. До речі риба теж тварина, і її теж потрібно вбивати. )))) Та й з точки зору біології ви все таки тварини
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 01.09.2014, 08:41 #2440488   #268
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від Vintage Переглянути допис
Привіт народ. Я - байдужий до м'яса, стараюсь вести здоровий спосіб життя, але ... Є кілька але:
1. Рибу - обожнюю і мушу хоч 1 раз в тиждень добре її спожити ( себто повноцінний сніданок, обід або вечеря - РИБА)
2. САЛО їм як прадавні пращури - козаки ( в турпоїздках вважаю його як перший національний стратегічний продукт!)
3. Також вживаю в їжу яйця сир та ін. молокопродукти. Не вважаю себе вегетаріанцем!
Аналогічно.
Мені якось байдуже, що думають оточуючі про те, який я веду спосіб життя, так само байдуже, який ведуть вони))
Взагалі не бачу смислу щось комусь доказувати)
Просто повністю довіряю організму і їм те, що він хоче.
Замітила, що без м'яса в сто разів почуваю себе краще, легкість в організмі і багато енергії.

Не сваріться, бо то вже не дискусія, а кидання коров'ячими лєпьошками)
Манюня зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (01.09.2014)
Старий 01.09.2014, 09:28 #2440502   #269
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Дєцко, тобі і ще парочці мудрих, було доведено, що мясо далеко не природній продукт для людини, по тій простій причину, що ти обригаєшся від смаку теплого свіжого мяса з кровю. Коли у випадку вареного, жареного, соленого з кетчупом, вареного, ти ще можеш обманути організм, то у випадку з сирим цього не получиться і він сам вирішить сприймати таку "природню" іжу чи вернуть назад в тарілку.
Ну і звісно, в тебе є можливість довести наглядно протилежне.

Ну і про школу.
Мені в школі розказували, що москалі то словяни, брацкий народ…
wisper зараз поза форумом  
Подякували 2:
Martin (01.09.2014), Mutter (03.09.2014)
Старий 01.09.2014, 12:00 #2440601   #270
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Ви обоє в школу ходили, історію хоча б вчили, вже не кажу про біологію? Чи тільки в церкву? )))
І Мартін, по-перше, не путай моду, традиції покарання і харчування. І те що ти ходиш в кльошах чи вобше голий не змінює харчових потреб твого організму. По-друге, якщо тебе так хвилює дана книга і вона є для тебе головним показником, то все ж перечитай ще хоча б раз біблію і знайдеш, що їли вони і овець, і телят. До речі риба теж тварина, і її теж потрібно вбивати. )))) Та й з точки зору біології ви все таки тварини
я не плутаю моду з харчуванням, просто думав вловиш мисль шо не все то шо людина робила з давнини то є моральним і правильним.
багато з тих хто відмовився від мяса споживать рибу, бо там багато простих білків на відміну від телятини свинини і так далі. багато лікарів які обстежуюбть людей які відмовились від мяса кажуть шо організм в кращому стані і енергії більше бо організму не доводиться затрачати гори ресурсів для виведення токсинів яке міститься в мясі.
я не закликаю тебе відмовитись від мяса просто висловив свою позицію і поправив тебе бо ти трохи заганяєшся з дописами,хоч вір хочеш нє.
В тому то й суть, ми відносимся до ссавців,але тварини є хижі от якраз ті шо жеруть когось і є такі яким для життя не треба когось жерти. Ти дєцко зараз доводиш мені шо природою треба когось лишати життя шоб вижити, а я тобі кажу шо то не так бо перевіряю то зараз на власній шкурі. Будь хижаком жар котлєти, твоє право)
Martin зараз поза форумом  
Старий 01.09.2014, 15:18 #2440658   #271
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Дєцко, тобі і ще парочці мудрих, було доведено, що мясо далеко не природній продукт для людини, по тій простій причину, що ти обригаєшся від смаку теплого свіжого мяса з кровю.
Знаєш, мене може вирвати ще від половини сирих рослинних продуктів. То що получається, мені тепер зовсім нічим не харчуватись? )))

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Ну і про школу.
Мені в школі розказували, що москалі то словяни, брацкий народ…
А в церкві розказують, що вобше всі люди - братья. В тому числі і москалі.
Але це чомусь для тебе не проблема.

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від Martin Переглянути допис
просто думав вловиш мисль шо не все то шо людина робила з давнини то є моральним і правильним.
Якщо ти починаєш путати біологічні процеси з якоюсь тимчасовою фігньою, то я тобі співчуваю,
а ти часом не задумувався чи правильно ти дихаєш, ходиш, чи правильно зачинають дітей (особливо з погляду вашої любимої церкви), а також їх народжують? бо так лиш робили лиш з давніх часів, а зараз ми стали чимось більшим, майже надлюдьми і пора починати життя абсолютно протилежне до того, як привик за тисячоліття наш організм )))

і знаєте, є особи, які не ригають, навіть коли їдять гамно чи п'ють мочу. Але на відміну від вас хоча б так активно не переконують, що це нормально для організму. Переважно просто тихенько живуть своїм життям. Брали би з них приклад. )))

Востаннє редагував Дєцко: 01.09.2014 о 15:18. Причина: Пізніше додано
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 01.09.2014, 15:57 #2440675   #272
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Наприклад від яких продуктів?

В церкві розказують, що всі такими мають бути, а те, що декому на це наплювати проблема.

Додано через 1 хвилину
Ну бачиш, виходить людина насправді гімно і мочоідна…

Востаннє редагував wisper: 01.09.2014 о 15:57. Причина: Пізніше додано
wisper зараз поза форумом  
Старий 01.09.2014, 18:16 #2440717   #273
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Ну бачиш, виходить людина насправді гімно і мочоідна…
Ти теж це вживаєш?
Бо я щось себе ні з такими, ні з вегетеріанцями не асоціюю.
Блін, видно мені до надлюдини ще далеко.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 01.09.2014, 21:36 #2440794   #274
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис

Якщо ти починаєш путати біологічні процеси з якоюсь тимчасовою фігньою, то я тобі співчуваю,
а ти часом не задумувався чи правильно ти дихаєш, ходиш, чи правильно зачинають дітей (особливо з погляду вашої любимої церкви), а також їх народжують? бо так лиш робили лиш з давніх часів, а зараз ми стали чимось більшим, майже надлюдьми і пора починати життя абсолютно протилежне до того, як привик за тисячоліття наш організм )))

і знаєте, є особи, які не ригають, навіть коли їдять гамно чи п'ють мочу. Але на відміну від вас хоча б так активно не переконують, що це нормально для організму. Переважно просто тихенько живуть своїм життям. Брали би з них приклад. )))
виділи мені рядок чи абзац яким я дав тобі причину думати шо я фанат церкви.
я тобі ше раз кажу, людина в плані споживання мяса робить вибір і суть в тому шо без нього можна обійтися, можна жити і це все шо я хотів по суті сказати, а ти починаєш включати космічну філософію аля дєцко.
і ше раз, якшо я знаю шо мій організм може існувати без того шоб жерти когось то я піду тим шляхом і це моя позиція і мені чесно до фєні шо там було з покон віків, а ти мені починаєш про ригання і мочу.
оцей рядок прикальнув "Переважно просто тихенько живуть своїм життям. Брали би з них приклад" - нууууу хто б казав!))))
Martin зараз поза форумом  
Старий 01.09.2014, 21:40 #2440798   #275
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від Martin Переглянути допис
нууууу хто б казав!))))
кажу, як є і казала тут не раз: жри шо хоч і як хоч, але не вчи мене і інших, що так правильно і корисно.
Що не так?
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 02.09.2014, 01:01 #2440834   #276
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

ахахах))то я вчу?? та ти почитай шо ти втираєш)
тема називається "Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців." - я написав шо правильно чи корисно. то з твоїх дописів можна зробити висновок шо ти "не в темі"
ну то де там про біблію я писав?)
Martin зараз поза форумом  
Старий 02.09.2014, 08:04 #2440855   #277
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Дєцко, то саме можна написати і тобі, пиши що хочеш і де хочеш, але не вчи мене і інших, шо ,де писати і вчити когось чи ні.
wisper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mutter (02.09.2014)
Старий 22.12.2019, 12:36 #2772261   #278
flamingbird
Учасник
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

protonz, а сайт вже закрився? Чи, може, переїхав десь на іншу адресу?
flamingbird зараз поза форумом  
Старий 24.12.2019, 08:26 #2772426   #279
Ulrix
Учасник
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Я не зловживаю, але і не веду здоровий спосіб життя, бо насправді вважаю, що життя одне і якщо не зловживати, то можна жити здорово та бути щасливим. Але серед знайомих багато ллюдей, що ведуть здоровий спосіб життя, зараз Новий рік і довго думав що подарувати цим своїм друзям , шукав в неті, знайшов годну статтю, прочитав і тепер знаю)) головне почекати хороших цін
Ulrix зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (26.12.2019)
Старий 24.12.2019, 13:41 #2772450   #280
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

всё, что есть в жизни хорошего - аморально, незаконно и вредно для здоровья...
Стечкин зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:11.