Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.07.2016, 10:55 #2645338   #1
Mojito
Учасник
Типово Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Зустрічаюся із дівчиною більше 3 місяців. Нам добре разом як емоційно (напр., зідзвонюємося по пару раз на день, причому деколи ініціатором є вона), так і фізично (поцілунки, обійми і т. п., причому бувало, що ініціатором була вона). Але коли я після 2 місяців стосунків запропонував піти до мене додому, вона сказала, що допускає секс тільки з людиною, яку добре знає і якій довіряє. Вже пройшло більше місяця, але її ставлення до сексу не змінилося. Мені здається, що такий стан речей її повністю влаштовує, а я не знаю, що як я можу змінити ситуацію і чи взагалі можу. Вона знає, що я був би не проти заручин, але вважає, що ще рано. Деколи мені здається, що вона робить у стосунках тільки те, що їй приємно або принаймні не дуже некомфортно. Я ж, навпаки, був готовий іти на жертви заради неї. Наприклад, виїхати з нею в Північну Америку чи Австралію (я айтішник) і терпляче чекати, поки вона теж там почне працювати (що може ніколи і не статися, бо її мама ніколи не працювала, так як не змогла знайти роботи, яка їй подобалася б). Дівчині 21, у неї ще не було серйозних стосунків.

Що порадите?
Mojito зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2016, 11:36 #2645341   #2
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис
Зустрічаюся із дівчиною більше 3 місяців. Нам добре разом як емоційно (напр., зідзвонюємося по пару раз на день, причому деколи ініціатором є вона), так і фізично (поцілунки, обійми і т. п., причому бувало, що ініціатором була вона). Але коли я після 2 місяців стосунків запропонував піти до мене додому, вона сказала, що допускає секс тільки з людиною, яку добре знає і якій довіряє. Вже пройшло більше місяця, але її ставлення до сексу не змінилося. Мені здається, що такий стан речей її повністю влаштовує, а я не знаю, що як я можу змінити ситуацію і чи взагалі можу. Вона знає, що я був би не проти заручин, але вважає, що ще рано. Деколи мені здається, що вона робить у стосунках тільки те, що їй приємно або принаймні не дуже некомфортно. Я ж, навпаки, був готовий іти на жертви заради неї. Наприклад, виїхати з нею в Північну Америку чи Австралію (я айтішник) і терпляче чекати, поки вона теж там почне працювати (що може ніколи і не статися, бо її мама ніколи не працювала, так як не змогла знайти роботи, яка їй подобалася б). Дівчині 21, у неї ще не було серйозних стосунків.

Що порадите?
Вона незаймана? Дівчина яка любить, і дорожить стосунками буде розуміти що відносини без сексу неможливі. Якщо не розуміє цього спробуй м"яко пояснити.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2016, 12:38 #2645345   #3
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис
Що порадите?
оздорочі пробіжки голяком по нічному цвинтарі

Вишня буде інструктором для тс, стєчкін для решти...
Стечкин зараз поза форумом  
Подякували 2:
davio37 (24.07.2016), kurtq (21.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2016, 15:13 #2645354   #4
toxa21099
Учасник
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата бо її мама ніколи не працювала, так як не змогла знайти роботи, яка їй подобалася б)
А ключові слова вот де вони) Важай братю бо походу мамуля мозги добре підправила. Я так розумію вона її у всьому слухає і радиться, а через мам дуже багато сімей розлетілось. Маму треба любити і поважати, але розумна мама в дорослому житті і в особисті стосунки ніколи не залізе.
toxa21099 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Martin (24.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2016, 21:37 #2645403   #5
Mojito
Учасник
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Вона незаймана? Дівчина яка любить, і дорожить стосунками буде розуміти що відносини без сексу неможливі. Якщо не розуміє цього спробуй м"яко пояснити.
Так, незаймана.
Я казав їй, що у стосунках з нею для повного щастя мені не вистачає сексу, але знову почув, що їй треба добре знати людину і довіряти. Я казав їй, що секс є у всіх парах, де люблять одне одного - відповідь та ж сама.
Можна ще щось спробувати сказати?
Цитата
Допис від toxa21099 Переглянути допис
А ключові слова вот де вони) Важай братю бо походу мамуля мозги добре підправила. Я так розумію вона її у всьому слухає і радиться, а через мам дуже багато сімей розлетілось. Маму треба любити і поважати, але розумна мама в дорослому житті і в особисті стосунки ніколи не залізе.
Мама має на неї вплив. Її мама проти того, щоб вона заходила до мене додому.
Mojito зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2016, 21:48 #2645405   #6
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Навіщо цієї дівчини яка тобі не довіряє? Ти що їй брехав? Якщо ні то можеш з чистою совістю слати на всі чотири сторони. Не трать свій час тобі його ніхто не поверне.
Zer0cool зараз поза форумом  
Подякували 3:
Don Kihot (23.07.2016), orka13 (28.06.2017), Vintage (23.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2016, 21:59 #2645408   #7
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата Мама має на неї вплив. Її мама проти того, щоб вона заходила до мене додому.
Друже, з висоти своїх 3-х шлюбів скажу тобі одне: ТІКАЙ. Якщо твоя дівчина ставить думку своєї мами над твоєю думкою, то це до добра не доведе. Тут всого два варіанта: або вона надзвичайно "безхребетна", або просто тебе не любить. Ну або просто фригідна. Ну або все разом узяте.
ternopil1 зараз поза форумом  
Подякували 10:
davio37 (24.07.2016), hunter07 (22.07.2016), mihalich73 (01.08.2016), nadan (03.08.2016), Nobel (23.07.2016), orka13 (28.06.2017), Prodigy (22.07.2016), SpY (08.11.2016), Stalk (22.07.2016), Vintage (23.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2016, 22:07 #2645412   #8
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

мабуть тс вирішив шо після створення такої теми, яка є реальним доказом його слабоумія, дівчина почне з ним сексом займатися...
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (21.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2016, 22:14 #2645414   #9
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис
що їй треба добре знати людину і довіряти
Кажи що готовий показати себе голого для кращого пізнання. Що вона ще хоче взнати?
Zer0cool зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2016, 23:09 #2645425   #10
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Австралія - хороший варіант)))
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (27.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2016, 23:44 #2645429   #11
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

на мій погляд, в стані закоханості якось наплєвать хто/де/як працює. хочеться просто бути разом . ще не встигло теля народитись, а тебе вже турбує її майбутня робота в якісь невідомій автралії і як ти чекатимеш поки вона її знайде, то ж прийдеться годувати, а це таке досягнення, що потрібно обов*язково про це сказати.
я б також не дала
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andrik84 (23.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2016, 00:27 #2645434   #12
Mojito
Учасник
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Zer0cool, ternopil1, дякую за підбадьорення))
Не брехав їй. Мені подобається проводити з нею час, але і не можу, щоб це продовжувалося вічно. Не бачу, що могло б змінити її думку.
Тому збираю думки форумчан. Так як моя думка суб'єктивна, і не хочу зробити серйозну помилку через те, що чогось не розумію чи щось неправильно роблю.

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
Австралія - хороший варіант)))
Це точно))

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
на мій погляд, в стані закоханості якось наплєвать хто/де/як працює. хочеться просто бути разом . ще не встигло теля народитись, а тебе вже турбує її майбутня робота в якісь невідомій автралії і як ти чекатимеш поки вона її знайде, то ж прийдеться годувати, а це таке досягнення, що потрібно обов*язково про це сказати.
я б також не дала
Напевно, просто я трохи старший за тебе, і тому бачив, як є причиною незадоволення один одним у деяких парах такі дрібнички, як те, що один у парі ніде не працює.
А тобі бажаю, щоб ти не була в стані закоханості і не робила помилок, як будеш приймати серйозні рішення у стосунках, і не мала болючих розчарувань.
Mojito зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2016, 07:20 #2645441   #13
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата Тому збираю думки форумчан.
В Тернополі існують місця і з більш масовою аудиторією ))))
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Prodigy (22.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2016, 08:58 #2645451   #14
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

О, 3 місяці це термін... Виставляти на публіку "глобальну" проблему і збирати поради на форумі що далі робити, це по чоловічому якраз, видно яке ставлення і що насамперед потрібно від дівчини. Недивно, що в неї немає довіри до тебе, тимбільше що це вперше для неї, і емоційно важко, а ще з сверблячим бажанням і тиском з твого боку...Як тобі так важливо конче вже тойвово, то знайди собі не незайману і не пресуй мозги дівчині.

Востаннє редагував Niusa: 20.08.2016 о 23:26.
Niusa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (20.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2016, 09:53 #2645457   #15
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

В мене в юності буде схожа ситуація
Короче тако, кажеш їй: "Кохана, я тебе люблю тра-ля-ля, але ж ти розумієш що я дорослий і здоровий парубок і секс мені життєво необхідний. І раз в тебе такі принципи, я тебе розумію, але і ти зрозумій мене. Я буду чисто заради сексу ходити на ліво, дякую за розуміння".
Висновок:
1) Якщо вона дійсно тебе кохає, то заради своєї любові дасть тобі
2) Скаже, що тобі одне в голові, і що такої зради не потерпить і кидане тебе
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2016, 10:54 #2645470   #16
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис
Напевно, просто я трохи старший за тебе
Сумніваюсь що ти старший за неї

Скажи що вона незнає від чого відмовляється.
Я теж носилася з своєю невинністю довго, а потім зявився той, кому я вмомент захотіла дати) І як дорвалася до того "добра" то по сьогоднішній день за вуха не годен відтягнути)))
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2016, 11:02 #2645471   #17
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Сумніваюсь що ти старший за неї

Скажи що вона незнає від чого відмовляється.
Я теж носилася з своєю невинністю довго, а потім зявився той, кому я вмомент захотіла дати) І як дорвалася до того "добра" то по сьогоднішній день за вуха не годен відтягнути)))
таки важко відтягнути за вуха від того, чого не існує...

а треба себе пересилити і чесно визнати перед собою, шо то тобі покарання за зраду нашого кохання )

карочє, я все простив і чекаю вночі на цвинтарі...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2016, 11:15 #2645473   #18
Mojito
Учасник
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
В Тернополі існують місця і з більш масовою аудиторією ))))
Де радиш спитати?))

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
О, 3 місяці це термін... Виставляти на публіку "глобальну" проблему і збирати поради на форумі що далі робити, це по чоловічому якраз, видно яке ставлення і що насамперед потрібно від дівчини. Недивно, що в неї немає довіри до тебе, тимбільше що це вперше для неї, і емоційно важко, а ще з сверблячим бажанням і тиском з твого боку...Як тобі так важливо конче вже тойвово, то знайди собі незайману і не пресуй мозги дівчині.
Мені здається, що якби секс НАСАМПЕРЕД був мені потрібен від дівчини, то я не чекав би більше 3 місяців і питав тут поради. Не так?
Питати на форумі я вважаю розумним, бо таким чином можна почути розумні думки від більш мудрих у цьому питанні людей.
Я не впевнений, що ти знаєш, що у хлопців потреба в сексі - це не те, що потреба в сексі дівчат. Давай перевіримо, наскільки ти об'єктивна. Якби хлопець, з яким ти почала зустрічатися, попросив тебе всюди ходити у burqa і не спілкуватися з ніким, крім своїх рідних і нього, поки він не побачить, що може тобі довіряти, ти погодилася б?

Цитата:
Допис від [Romanio] Переглянути допис
В мене в юності буде схожа ситуація
Короче тако, кажеш їй: "Кохана, я тебе люблю тра-ля-ля, але ж ти розумієш що я дорослий і здоровий парубок і секс мені життєво необхідний. І раз в тебе такі принципи, я тебе розумію, але і ти зрозумій мене. Я буду чисто заради сексу ходити на ліво, дякую за розуміння".
Висновок:
1) Якщо вона дійсно тебе кохає, то заради своєї любові дасть тобі
2) Скаже, що тобі одне в голові, і що такої зради не потерпить і кидане тебе
Я про таке думав))) Логічний крок. Тільки так поки що не зробив, бо дівчата, мяко кажучи, не дуже логічні, і дівчина може образитися)))
Дівчата, які читають це, як би ви вчинили і що подумали, якби ваш хлопець сказав вам таке у цій ситуації?

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Сумніваюсь що ти старший за неї

Скажи що вона незнає від чого відмовляється.
Я теж носилася з своєю невинністю довго, а потім зявився той, кому я вмомент захотіла дати) І як дорвалася до того "добра" то по сьогоднішній день за вуха не годен відтягнути)))
О, в мене ідея! Давай я тебе познайомлю з нею, і ти скажеш їй, що вона не знає, від чого відмовляється))) Думаю, почути це від дівчини буде для неї більш переконливо, ніж від мене. З мене коробка цукерок чи що ти любиш))
Mojito зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2016, 11:18 #2645474   #19
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис
О, в мене ідея! Давай я тебе познайомлю з нею, і ти скажеш їй, що вона не знає, від чого відмовляється))) Думаю, почути це від дівчини буде для неї більш переконливо, ніж від мене. З мене коробка цукерок чи що ти любиш))
То не проблема, але якщо вона дивиться на тебе і її не рве на куски від того що вона хоча тобі дати, то навряд чи я чимось зараджу.
Бо при вигляді мужчини якому я дала вперше в мене виникали саме такі думки, хоча до нього було купа які колядували, але так нічого і не вколядували))
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2016, 12:12 #2645477   #20
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис
Де радиш спитати?))

Мені здається, що якби секс НАСАМПЕРЕД був мені потрібен від дівчини, то я не чекав би більше 3 місяців і питав тут поради. Не так?
Питати на форумі я вважаю розумним, бо таким чином можна почути розумні думки від більш мудрих у цьому питанні людей.
Я не впевнений, що ти знаєш, що у хлопців потреба в сексі - це не те, що потреба в сексі дівчат. Давай перевіримо, наскільки ти об'єктивна. Якби хлопець, з яким ти почала зустрічатися, попросив тебе всюди ходити у burqa і не спілкуватися з ніким, крім своїх рідних і нього, поки він не побачить, що може тобі довіряти, ти погодилася б?

Я про таке думав))) Логічний крок. Тільки так поки що не зробив, бо дівчата, мяко кажучи, не дуже логічні, і дівчина може образитися)))
Дівчата, які читають це, як би ви вчинили і що подумали, якби ваш хлопець сказав вам таке у цій ситуації?

О, в мене ідея! Давай я тебе познайомлю з нею, і ти скажеш їй, що вона не знає, від чого відмовляється))) Думаю, почути це від дівчини буде для неї більш переконливо, ніж від мене. З мене коробка цукерок чи що ти любиш))
То вже схоже на якісь дитячі балачки Так, познайом її з цілим Тернополем дівчат, жінок для певності вже... Хлоп без сексу може вмерти, на відміну від дівчини, нє? А на такі старі , як світ розводити на "тево" дівки вже давно не ведуться , после тебе подалі, тільки всього. І про ніяку вже довіру не говоритиме...Як любиш її, то поставився з розумінням і терпінням до її страхів, емоційної неготовності , переживань, а як ні, то питай надалі досвідчених форумчан...

Востаннє редагував Niusa: 22.07.2016 о 12:32.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
секс



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:05.