Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Розміри штрафів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.01.2018, 10:57 #2717992   #161
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
На відео чітко видно, що на кільці перпендикулярно до дороги з якої вилетів тіп на білі машині встановлено знак "рух по колу", який неможливо було б не побачити навіть вночі і навіть при ближньому (це ящо припустити що пере кільцем дійсно нема інших попереджувальних знаків) якщо б він рухався з швидкістю 50, тому тут першопричина ДТП однозначно перевищення.
Перевищення де? Поза населеним пунктом? Як на мене це кільце на трассі, можливо я помиляюсь. Якщо в населеному пункті то спору нема що перевищення. А чкщо це таке кільце як перед селом Дружба де також люблять в бардюр відбитись то ше треба подивитись чи стоять завчасно попереджувальні знаки. І я не оправдовую того водія якщо шо

Напевне всетаки це населений пункт, але й швидкість думаю там не 70 і не 90 раз він відтормозитись не зміг а пішов вліво намагаючись уникнути кільця
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2018, 11:29 #2718518   #162
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Розміри штрафів

https://www.facebook.com/AvtoBidloTe...0314246323132/

Думаєте таких як він цікавить нове обмеження 50 ?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2018, 16:10 #2718540   #163
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
https://www.facebook.com/AvtoBidloTe...0314246323132/

Думаєте таких як він цікавить нове обмеження 50 ?
То давай зробим обмеження 100 - не треба ж орієнтуватись на нормальних людей, треба ж правила під неадекватних дібілів підлаштовувати!
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dao (25.01.2018), Don Kihot (17.01.2018), Minato (18.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2018, 16:34 #2718544   #164
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
То давай зробим обмеження 100 - не треба ж орієнтуватись на нормальних людей, треба ж правила під неадекватних дібілів підлаштовувати!
Так правильно, треба правила писати для адекватних людей, а от через таких як на відео страдають адеквати
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2018, 22:55 #2718580   #165
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Я так зрозуміла, що в темі дві адекватні сторони сперечаються приблизно за одне і те ж саме. Перші кажуть, що треба 50 і великі штрафи, а другі що зменшення з 60 до 50 не вирішить проблему, бо 80% водіїв в населених пунктах женуть під 100 і їм чи 50 чи 60 до одного місця. І якось ви про одне і те саме різними словами і робите вигляд, що один одного не розумієте.
Я також за обмеження швидкості хоча б до 60, можна і 50, але треба якось це донести до неадекватів, яким все по....
Просто зло бере коли таке чмо ставить під загрозу своє і твоє життя і ще й права качає. Їдеш, наприклад, по об"їздній, на дорозі каша, слизько, в правому ряді їхати не реально, та ще й попереду трактор, а воно ззаду їде і моргає і сигналить. Та, курва мать, я вже порушую і їду під 80 (щоб вже не обісрався часом), а ти смієш, знаючи, що порушуєш нагло правила, ще тупати ногами і щось вимагати. Я проти всяких доносів, але якби в нас це діяло, реально б здавала всіх таких придурків. Вже якщо порушуєш, то хоч сиди тихо і не висовуйся, а воно ще й сигналить.
Так що, в першу чергу фіксація порушень всюди, а тоді вже і штрафи.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2018, 23:53 #2718582   #166
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата наприклад, по об"їздній, на дорозі каша, слизько, в правому ряді їхати не реально, та ще й попереду трактор, а воно ззаду їде і моргає і сигналить.
майже 1 в 1 вчора спостерігав ситуацію, їде по об'їздній 2 щільних потоки по смугах на підйомі біля ватри за розв'язкою в напрямку вогів близнюків. Швидкість майже одинакова що лівий потік що правий, лівий чуть швидше. Їду в правому. Чую шось ззаду сигналить і сигналить. СИгналить і сигналить. Лівий ряд трохи підтягнувся, бачу жигуль а за тим якесь чмо на довгому кориті з київськими чи якими номерами серії АА. Тому жигулю хоч підпригни або крізь асфальт провалися, щоб те бидло пропустити, правий ряд зайнятий попереду вперся уже по максимуму, уже сутінки видимість не фонтан, щоб пхатися йому у правий ряд. Не втримався з того, став у лівий ряд за тою АА гнидою, дав дальнього йому трохи, повоспітувати, щоб він в роль жигуля почувся, він шось чи застіснявся чи то вже пісяти захотів на вог злиняв...
Нервують мене такі ідіоти страшно, сам часом жигульом їжджу, забив би такого, причому спостерігаю у багатьох драйверів така хрень як тільки жигуля перед собою бачить, пофіг що то вже 70 чи що через 200 метрів світлофор з червоним а йому треба жигуля об'їхати бо "себе не буде поважати", а потім с*чка в лівому ряді стоїть п'ятий в черзі на червоному, правий ряд вільний і жигуль вільно без напряга і перерозходу пального (для старту з світлофора) на щойно увімкнене зелене об'їжджає таких ідіотів. І так до наступного світлофора.

Я за автофіксацію і 50 у місті крім певних ділянок доріг, які мають по 2 смуги і де немає виїздів з житлових зон, як от об'їздна від петриківського до гаївського перехресть, тут 70 достатньо. Була мова, що за рішення місцевих органів влади окремі ділянки будуть давати більше 50.
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2018, 07:26 #2718585   #167
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Відкрив ще один плюс відсутності салонного дзеркала(зняв, бо закривало огляд) - ніколи не бачу як блимають, а з музикою - і як сигналять, красота! Жодних нервів і завжди на позитиві, хто сигналить - того й проблеми

Востаннє редагував kolibryks: 18.01.2018 о 08:42.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 18.01.2018, 09:02 #2718590   #168
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Відкрив ще один плюс відсутності салонного дзеркала(зняв, бо закривало огляд) - ніколи не бачу як блимають, а з музикою - і як сигналять, красота! Жодних нервів і завжди на позитиві, хто сигналить - того й проблеми
Мені навпаки доставляють задоволення такі дурники. Як є можливість, стараюся їм ще більше нервів зіпсувати. Бо гандони повинні страждати
selb зараз поза форумом  
Подякували 2:
Don Kihot (18.01.2018), Romko_7 (18.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2018, 09:50 #2718600   #169
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата
Допис від selb Переглянути допис
Як є можливість, стараюся їм ще більше нервів зіпсувати. Бо гандони повинні страждати
Агресії та злості - не місце на дорозі, не маєш куди подіти енергію - йди в спортзал.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (18.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2018, 11:43 #2718610   #170
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата
Допис від selb Переглянути допис
Мені навпаки доставляють задоволення такі дурники. Як є можливість, стараюся їм ще більше нервів зіпсувати. Бо гандони повинні страждати
Так воно ще потім обжене і може перед тобою різко тормозити, типу наказує) Я одному такому на наступному світлофорі розказала, що його мерс моя страховка може і не перекрити.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
igorslf (18.01.2018), vanco2 (18.01.2018)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.01.2018, 23:17 #2718664   #171
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Ось один з результатів типової манери водіння більшості типових воділ.

https://youtu.be/dNrCyfcLfw8?t=2m40s

За суцільну з повним виїздом треба на 1 місячний дохід штрафувати. А за 2 суцільні 2 місячних доходи. Для "безробітніх" хоча б мінімалка.

А ще варіант прив'язати штрафи до вартості авто порушника.

Ось щось петують уже https://news.finance.ua/ua/news/-/41...yty-v-10-raziv

Востаннє редагував igorslf: 19.01.2018 о 09:49.
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2018, 18:46 #2718768   #172
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
Ось один з результатів типової манери водіння більшості типових воділ.

https://youtu.be/dNrCyfcLfw8?t=2m40s

За суцільну з повним виїздом треба на 1 місячний дохід штрафувати. А за 2 суцільні 2 місячних доходи. Для "безробітніх" хоча б мінімалка.

А ще варіант прив'язати штрафи до вартості авто порушника.

Ось щось петують уже https://news.finance.ua/ua/news/-/41...yty-v-10-raziv
Згоден шо за суцільну треба чпокати по чорному.

На відео ситуація дуже не однозначна, я от не можу зрозуміти хто тут винен, бо і пішоход йшов чогось по проїжджій частині, водій бусіка підрізав машину з реєстратором, не переконавшись що в сліпій зоні нікого нема, а водій з реєстратором постійно порушував правила обгону, їхав по зустрічці, почав обгін там де ще була сплошна, маневр робив невиправдано довго, + їхали всі досить швидко, нашо йому було обганяти того бусіка неясно.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2018, 15:12 #2718833   #173
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата не можу зрозуміти хто тут винен, бо і пішоход йшов чогось по проїжджій частині
такі випадки заставляють переглядати ПДР у відповідних розділах.
Формально пішохід нічого не порушив, і так зірки зійшлися, що став одним з учасників ДТП, який рухався згідно ПДР і став потерпілим.

ПДР
4.3.
За межами населених пунктів пішоходи, які рухаються узбіччям чи краєм проїзної частини, повинні йти назустріч руху транспортних засобів.

Іще таке є
4.14. Пішоходам забороняється:
д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.

Але то не була ні автомагістраль ні дорога для автомобілістів


Водій тої важкорозганяючої машини, якби почав обгін у місці, де це дозволено також був би не винен. ВИходить так, що міру вини обох воділ будуть встанолювати органи.

Востаннє редагував igorslf: 21.01.2018 о 15:21.
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2018, 16:53 #2718840   #174
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Мені от одне цікаво: коли я як майбутній водій вчуся в автошколі і відповідно вчу пдр. А як має знати всі пдр пішохід, який не буде чи не хоче їздити ніколи в житті.
Просто так в нас пдр не вчать. Тобто як має знати пішохід всі пдр про нього, якщо він не збирається вчитись і їздити в автошколі?
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2018, 17:45 #2718841   #175
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Мені от одне цікаво: коли я як майбутній водій вчуся в автошколі і відповідно вчу пдр. А як має знати всі пдр пішохід, який не буде чи не хоче їздити ніколи в житті.
Просто так в нас пдр не вчать. Тобто як має знати пішохід всі пдр про нього, якщо він не збирається вчитись і їздити в автошколі?
Взагалі то таке ще в школі вчили чуть не в початкових класах...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 07:47 #2718891   #176
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Взагалі то таке ще в школі вчили чуть не в початкових класах...
Щось я не пригадую такого))
Навіть якщо і вчили, то краще на останніх класах би, так краще би запамяталось)
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2018, 11:30 #2719606   #177
RomaZ
Учасник
Типово Відповідь: Розміри штрафів

Каждый сам в ответе , за свои поступки! И ответственность за свой решения ни кто не снимал!
RomaZ зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
firm (30.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:26.