Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Результати опитування: Кращий тренажерний зал Тернополя (ціна+якість)
Текстильник 105 27.78%
Алігатор 31 8.20%
Атлет 12 3.17%
Аякс 7 1.85%
Gold Gym 36 9.52%
Лас Вегас 1 0.26%
Олімп 22 5.82%
Раяна 9 2.38%
Ринг 9 2.38%
Сатурн 21 5.56%
Вдома 125 33.07%
Голосували: 378. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Кращий тренажерний зал Тернополя

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.10.2015, 13:57 #2582213   #701
DriveSportZal
Учасник
 
Аватар для DriveSportZal
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата
Допис від Labrador Переглянути допис
Порадьте зал, район Аляска, Бам, центр, Дружба,
так, щоб абонемент по студентському/учнівському до 200грн/12 заннять)
Тролейбусна 9в, 600 метровий зал, Студентам по 180 грн. + зараз акція до кінця року

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Живу на Л. Українки. Порадьте поблизу якийсь хороший зал. З нормальними тренерами. В зали не ходив, досвіду ноль (тридцятка минула).... треба жирок скинути фігурку підправити. Дякую.
П.с. Там якийсь під Рандеву є, хто шо знає?
Спуститися нижче до горбатого мосту - Стецька, 20а. тренування всі піднаглядом інструктора і повний супровід програмних комплексів - тоннаж, інтенсивність, і т.п.

Востаннє редагував DriveSportZal: 08.10.2015 о 13:57. Причина: Пізніше додано
DriveSportZal зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 10:58 #2586953   #702
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Підкажіть, будь ласка, з актуальними на сьогодні цінами в Каруні, Алігаторі, Максимусі.
zaharys зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 12:43 #2586990   #703
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата:
Допис від zaharys Переглянути допис
Підкажіть, будь ласка, з актуальними на сьогодні цінами в Каруні, Алігаторі, Максимусі.
Все на їхніх сайтах є, для прикладу Алігатор - http://alligator.te.ua/9
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
zaharys (26.10.2015)
Старий 26.10.2015, 14:27 #2587019   #704
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

В Драйві займаюся. 190 грн - 12 занять. Забагато людей часом. Але в загальному very well.
Lео зараз поза форумом  
Подякував(ла):
zaharys (26.10.2015)
Старий 26.10.2015, 14:39 #2587024   #705
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Хто зараз в Алігаторі тренується - як там із залом?
Пише на сайті 3 години + 20 хвилин на басейн і переодягання. Чи можна розділяти на півтори години залу + півтори години басейну?
 
Старий 26.10.2015, 19:03 #2587105   #706
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Хто зараз в Алігаторі тренується - як там із залом?
Пише на сайті 3 години + 20 хвилин на басейн і переодягання. Чи можна розділяти на півтори години залу + півтори години басейну?
Як хочеш так і витрачаєш своїх 3 год, 20хв. Хочеш хоч весь час плавай, хочеш бігай, хочеш тренуйся. З залом все ок, нарешті відремонтували всі доріжки, замінили бігову поверхню, раніше вони чомусь вирубувались під час бігу, так можна було собі серце вгробити. Інколи докупляють щось нове, зал не великий але є для всіх груп м'язів все необхідне. Ціни виросли що піпець, це неправильний хід, туди і так дуже мало людей ходить, в більшості випадків я тренуюсь тупо сам. Мені це подобається бо черг до тренажерів практично не буває. Працює комплекс собі в збиток і то дуже серйозний, якщо так піде і дальше то закриються максимум до року часу.
Ділюсь безкоштовно секретом як з економити - купляєте абонемент на яких пів року і по 12 занять, робите в мене копію карточки і ділитесь з кимось, ходите по черзі. Можна хоч на 10 чоловік розділити 1 абонемент. Вони не проти. Так одне заняття може коштувати в районі 30-40 гривень. Халява рахую, бо можна і поплавати і попаритись в хамамі.
До речі якщо хтось хоче спробувати, а платити 90грн за 1 тренування то можу поділитись, 30грн/заняття. Якщо хтось може відвести якусь малозабезпечену людину можу безкоштовно пару занять дати.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MrDem (27.10.2015)
Старий 09.11.2015, 09:46 #2590852   #707
Sha
хороША =Р
 
Аватар для Sha
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Хтось би тут час від часу оновлював опитування, або хоча б в назві теми написали "станом на dd/mm/yy"
Sha зараз поза форумом  
Старий 16.03.2016, 20:47 #2623432   #708
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Апну тему
Ходжу з осені в колізей.
Місця багато, тренажерів багато, вікна великі, красиво. Вода гаряча, роздягалки не воняють.
Все подобається крім:
багато пафосу. Всі такі наворочені аж нема куда
багато гімнярів. Всі такі наворочені аж нема куда
машини нема де поставити
Думав піду в побер джим. Ближче (я на схудному живу) і мабуть дешевше
Пішов. Ціна на 40грн менша. 6 тренажерів (умовно). Місця як в мене на кухні.
Буду далі в колізей ходити
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sha (17.03.2016)
Старий 17.03.2016, 10:09 #2623531   #709
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Апну тему
Ходжу з осені в колізей.
Місця багато, тренажерів багато, вікна великі, красиво. Вода гаряча, роздягалки не воняють.
Все подобається крім:
багато пафосу. Всі такі наворочені аж нема куда
багато гімнярів. Всі такі наворочені аж нема куда
машини нема де поставити
Думав піду в побер джим. Ближче (я на схудному живу) і мабуть дешевше
Пішов. Ціна на 40грн менша. 6 тренажерів (умовно). Місця як в мене на кухні.
Буду далі в колізей ходити
щось всі жаліються на на ті панти в колізеї. і на їхніх "тренерів".

З.І. Андрій, спробуй IRON-2 (на Дружбі там де діскотека "Бомба"/колишній "Ласвегас"). я покищо туда перебрався і по всім описаним тобою мінусам - там немає жодного негативу.
MrDem зараз поза форумом  
Старий 17.03.2016, 10:13 #2623533   #710
vim
 
Аватар для vim
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Вже б якийсь спортлайф відкрили в тернополі чи що, в Чернівцях аж два є.
vim зараз поза форумом  
Старий 17.03.2016, 11:15 #2623545   #711
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

багато знайомих тренуються в Колізеї, всі задоволені

якби розміщення було трохи зручнішим - мабуть, вже б і сам там тренувався

про "понти" ніхто конкретно нічого не написав, судячи зі всього - здалося
 
Старий 17.03.2016, 11:19 #2623548   #712
Sha
хороША =Р
 
Аватар для Sha
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Зал в який ходила раніше, нажаль закрили ще минулого року , то від літа на гастролях то тут то там, порівнюю якість/прайс. Десь від осені стабільно ходжу в Колізей.

Загалом враження від Колізею дуже позитивне! Думаю іншим закладам є чому повчитись

+ на тренажерах не економлять! Дуже багато тренажерів, всі нові, а асортимент просто бомбезний, не бачила настільки багато різних на м2 тренажерів ніде в Тернополі (а була багато де), і наразі ще продовжують дивувати новими тренажерами. Це все дуже радує
+ розташування доволі зручне (ну принаймні мені), легко добратись з центру і з баму.
+ приміщення просторе, інтер'єр красивий, все зі смаком і професійно
+ на скарги і зауваження адміністрація реагує швидко
+ купивши 3-разовий абонемент, можу прийти в будь-які дні тижня (навіть в суботу чи неділю), або не прийти одного тижня, а відходити кожен день наступного тижня, що є дуже зручно.
+ чистенько і витяжки добре працюють, зайшовши з двору, якогось неприємного запаху не чую
+ для жінок є все необхідне, є і грифи невеликої ваги і два набори гантелей до 10 кг і карімати, і т.д (деякі зали більше орієнтовані на чоловіків, тут рівноправність)

- понтів і справді вистачає, але не від тренерів і адміністрації, а від деяких людей, що там займаються, що робить атмосферу трохи незатишною, але понти є майже всюди в закладах вищої категорії, на якість тренування це ніяк не впливає, а також багато іноземних гостей, деякі з них трохи занагло себе поводять (я не расистка, просто ділюсь спостереженнями), але на це можна не звертати увагу, якщо прийти займатися, а не розглядатись навколо))))
- вартість була високою, але справедливою, враховуючи всі переваги закладу, а тепер підняли, здається зразу на 50 грн. і я вже в цьому невпевнена, бо за меншу вартість в попередньому спортзалі, я отримувала ті самі умови, більш домашню атмосферу, можливість займатись 2 рази на тиждень і ще й воду безкоштовно, ну але заради справедливості відзначу, що тренажерів там було значно і значно менше ну і період зараз такий, що все дорожчає
- немає абонементів для 2-разового відвідування протягом тижня...це трішки дискомфорт для тих, в кого шалений графік, і хто наперед знає, що не відходить ці всі 12 занять протягом місяця і змушений переплачувати...
- музика дуже гучна, на ресепшені важко щось запитати, бо нічого не чути. До гучності впринципі привикається, але різноманітність музики могла б бути кращою, більше рокових композицій і буде шик!

Загалом, я мабуть все ще в пошуках свого рідного залу, але поки що, колізей виглядає достойною заміною.

Востаннє редагував Sha: 17.03.2016 о 12:09.
Sha зараз поза форумом  
Старий 17.03.2016, 12:42 #2623567   #713
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата:
Допис від Sha Переглянути допис
Зал в який ходила раніше, нажаль закрили ще минулого року , то від літа на гастролях то тут то там, порівнюю якість/прайс. Десь від осені стабільно ходжу в Колізей.

Загалом враження від Колізею дуже позитивне! Думаю іншим закладам є чому повчитись

+ на тренажерах не економлять! Дуже багато тренажерів, всі нові, а асортимент просто бомбезний, не бачила настільки багато різних на м2 тренажерів ніде в Тернополі (а була багато де), і наразі ще продовжують дивувати новими тренажерами. Це все дуже радує
+ розташування доволі зручне (ну принаймні мені), легко добратись з центру і з баму.
+ приміщення просторе, інтер'єр красивий, все зі смаком і професійно
+ на скарги і зауваження адміністрація реагує швидко
+ купивши 3-разовий абонемент, можу прийти в будь-які дні тижня (навіть в суботу чи неділю), або не прийти одного тижня, а відходити кожен день наступного тижня, що є дуже зручно.
+ чистенько і витяжки добре працюють, зайшовши з двору, якогось неприємного запаху не чую
+ для жінок є все необхідне, є і грифи невеликої ваги і два набори гантелей до 10 кг і карімати, і т.д (деякі зали більше орієнтовані на чоловіків, тут рівноправність)

- понтів і справді вистачає, але не від тренерів і адміністрації, а від деяких людей, що там займаються, що робить атмосферу трохи незатишною, але понти є майже всюди в закладах вищої категорії, на якість тренування це ніяк не впливає, а також багато іноземних гостей, деякі з них трохи занагло себе поводять (я не расистка, просто ділюсь спостереженнями), але на це можна не звертати увагу, якщо прийти займатися, а не розглядатись навколо))))
- вартість була високою, але справедливою, враховуючи всі переваги закладу, а тепер підняли, здається зразу на 50 грн. і я вже в цьому невпевнена, бо за меншу вартість в попередньому спортзалі, я отримувала ті самі умови, більш домашню атмосферу, можливість займатись 2 рази на тиждень і ще й воду безкоштовно, ну але заради справедливості відзначу, що тренажерів там було значно і значно менше ну і період зараз такий, що все дорожчає
- немає абонементів для 2-разового відвідування протягом тижня...це трішки дискомфорт для тих, в кого шалений графік, і хто наперед знає, що не відходить ці всі 12 занять протягом місяця і змушений переплачувати...
- музика дуже гучна, на ресепшені важко щось запитати, бо нічого не чути. До гучності впринципі привикається, але різноманітність музики могла б бути кращою, більше рокових композицій і буде шик!

Загалом, я мабуть все ще в пошуках свого рідного залу, але поки що, колізей виглядає достойною заміною.
"из двух зол надо выбирать наименьшую" - так кажуть москалі.
англічани говорять: "навіщо мені зола (більша чи менша) ?" )))

тому я для себе і зробив висновок: для чого вибирати зали з мінусами, коли є без мінусів. принаймі без тих, що описані вище.
MrDem зараз поза форумом  
Старий 17.03.2016, 12:58 #2623568   #714
Sha
хороША =Р
 
Аватар для Sha
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
"из двух зол надо выбирать наименьшую" - так кажуть москалі.
англічани говорять: "навіщо мені зола (більша чи менша) ?" )))

тому я для себе і зробив висновок: для чого вибирати зали з мінусами, коли є без мінусів. принаймі без тих, що описані вище.
Немає залів без мінусів, і взагалі нічого ідеального немає, я як перфекціоністка дуже прекрасно це знаю
Якщо ти агітуєш за якийсь конкретний спортзал, даю гарантію, що я знайду і там мінуси, тому давай не починати ))
Sha зараз поза форумом  
Старий 17.03.2016, 13:25 #2623575   #715
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

щодо музики - є така проблема у всіх тернопільських залах

в європейських спортзалах помітив, що музика грає тихенько, лише для фону, або її немає взагалі - хто хоче, одягає навушники і має музичне оформлення своєї мрії

а атмосфера є там, де тренуються справжні спортсмени - таких залів в Тернополі лише декілька
 
Подякував(ла):
Sha (17.03.2016)
Старий 17.03.2016, 13:27 #2623576   #716
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата:
Допис від Sha Переглянути допис
Немає залів без мінусів, і взагалі нічого ідеального немає, я як перфекціоністка дуже прекрасно це знаю
Якщо ти агітуєш за якийсь конкретний спортзал, даю гарантію, що я знайду і там мінуси, тому давай не починати ))
не агітую, але може "давай почнемо" ?
оплатити тобі тиждень занять в Іроні для експеременту ? )))

я немаю відношення до Ірон і заходив у декілька залів перед тим, як зробити вибір. доречі, колізей в мене поряд із домом і роботою...

в IRON-1 (біля тангу) треба приходити або до обіду ,або пізно ввечері - бо із-за відсутності мінусів (ну нехай більшості вказаних мінусів) там зараз такий наплив народу, що реально вже забагато . А вот про свіжовідкритий Ірон-2 мало хто знає. покищо. А абонемент діє на обидва зали, бо це мережа.
В 1-му мені більше подобається атмосфера. в 2-му - все інше.

З.І. вагався між Драйвом і Іроном
MrDem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andriy81 (19.03.2016)
Старий 17.03.2016, 13:28 #2623577   #717
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата:
Допис від vim Переглянути допис
Вже б якийсь спортлайф відкрили в тернополі чи що, в Чернівцях аж два є.
Спортлайф Спортлайфу рознь.
Навіть в 1 місті, в різних районах, то будуть різні клуби.
Тренуюсь в Спортлайфі 2 місяці - тренажерів дійсно багато, але і людей вагон, групові заняття ті, що в ходять в абонемент не надто цікаві, а за дійсно кльові треба доплачувати (близько 50 грн. за заняття).
Людей в зал може набитись скільки хочеш, в одному з клубів витяжка працює добре, в іншому в якості витяжки кондиціонер і вікна
Але найбільше мене нервують роздягалки без кабінок (я просто в шоці скільки дівчат/жінок вважають за нормальне пройтись голою, топлесс перед кількома десятками інших жінок, повірте на слово, що видовище там )
і жлобство з водою - ніде немає кулера, тільки платна вода в барі - а якщо людині погано?
Тернопільський "Алігатор" мені подобався значно більше.
Dinara зараз поза форумом  
Старий 17.03.2016, 15:00 #2623602   #718
vim
 
Аватар для vim
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
Тренуюсь в Спортлайфі 2 місяці - тренажерів дійсно багато, але і людей вагон, групові заняття ті, що в ходять в абонемент не надто цікаві, а за дійсно кльові треба доплачувати (близько 50 грн. за заняття).
Ну, групові не відвідував, то можливо й так.
Плюс у тому що в зал ходжу на 7:30 ранку, а в такій годині там людей дуже мало (+/-10 людей у найбільшому залі Львова)
Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
Але найбільше мене нервують роздягалки без кабінок (я просто в шоці скільки дівчат/жінок вважають за нормальне пройтись голою, топлесс перед кількома десятками інших жінок, повірте на слово, що видовище там )
Повір, стіки ж само мудаків у чоловічій роздягалці. Дали тобі блеа** рушник, то користуйся ним.
Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
і жлобство з водою - ніде немає кулера, тільки платна вода в барі - а якщо людині погано?
Думав всюди так

P.S. Але як не крути, міг би бути хороший конкурент всім іншим залам.
vim зараз поза форумом  
Старий 17.03.2016, 16:39 #2623622   #719
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
не агітую, але може "давай почнемо" ?
оплатити тобі тиждень занять в Іроні для експеременту ? )))

я немаю відношення до Ірон і заходив у декілька залів перед тим, як зробити вибір. доречі, колізей в мене поряд із домом і роботою...

в IRON-1 (біля тангу) треба приходити або до обіду ,або пізно ввечері - бо із-за відсутності мінусів (ну нехай більшості вказаних мінусів) там зараз такий наплив народу, що реально вже забагато . А вот про свіжовідкритий Ірон-2 мало хто знає. покищо. А абонемент діє на обидва зали, бо це мережа.
В 1-му мені більше подобається атмосфера. в 2-му - все інше.

З.І. вагався між Драйвом і Іроном
Тобі точно доплачують за рекламу

Подивився, що з MrDem зробив зал, вирішив і сам спробувати.
Каруна. Норм але з парковкою біда.
Колізей. Зайшов подивитися. Від надзвичайно гучної музики не зміг почути свої думки На тому вийшов звідти. Але сам зал дуже сподобався. Якби не така велика кількість людей та музика, пішов би туди. За проблеми з парковкою не знав.
Зупинився на Максимус. Хороша парковка, чисто, виховано, не доводиться стояти в черзі до тренажерів. Хоча ціна напевно найвища в місті, понтів і зверхності не бачу.
KIgorS зараз поза форумом  
Старий 17.03.2016, 16:48 #2623624   #720
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Кращий тренажерний зал Тернополя

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Тобі точно доплачують за рекламу

Подивився, що з MrDem зробив зал, вирішив і сам спробувати.
))) я просто полюбив тренуватись у колі гарних дівчат. в мене +20 до сили прибавляється .
А хлопців не агітую в Ірон йти. там погано. не йдіть туда.
... ато потім буду я в черзі стояти до тренажерів. йдіть в колізей.

Якщо чесно, то кожен сам ствить пріоритети, по яких вибирати зал: в когось поближче до дому, хтось щоб "панти" показати/подивитись, і т.д.. Я дивився в першу чергу як ставляться до новачків-дріщів (тобто до мене). рік пройшов, результатом задоволений, як доказ фотки в темі "Наші фото". що ще додати.

Востаннє редагував MrDem: 17.03.2016 о 16:57.
MrDem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andriy81 (19.03.2016)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:46.