Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Травми \ Лікування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.12.2014, 21:06 #2485498   #21
kotyuk
Учасник
Типово Відповідь: Травми \ Лікування

При пошкодженні зв*язок гомілково-стопного суглоба (часто пацієнти називають це "вивихом", хоча справжній вивих стопи це рідка та дуже важка травма, яка як правило супроводжується кількома переломами) ці зв*язки не тягнуться, а частково чи повністю надриваються. Саме тому навіть невеликі ушкодження гомілковостопного суглоба вимагають гіпса або жорткого ортеза та дуже бажано милиць на 2-6 тижнів. При такому лікуванні в 95% проблем в майбутньому не буде. Але лише невелика частина пацієнтів погоджується на таке лікування. Тому в залежності від відсотка розірваних волокон розвивається більша чи менша нестабільність гомілковостопного суглоба вилікувати яку потім дуже складно, а часто просто неможливо, т.я. даже хірургічне лікування хоч і дає ефект, але не завжди не такий, як того хочеться. Що відбувається, якщо наступати на ногу при частковому чи повному пошкодженні зв*язок - розірвані волокна розходяться та між ними врешті-решт таки утворюється рубець, втім зростаються вони з подовженням і вже не можуть жорстко утримувати суглоб. Це призводить до нових підворотів та підвивихів, розриви накопичуються та нестабільність зростає. Еластичного бинтування абсолютно не достатньо при первинному ушкодженні зв*язок гомілково-стопного суглоба.
kotyuk зараз поза форумом  
Старий 23.01.2015, 19:40 #2501348   #22
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Травми \ Лікування

Цитата
Допис від Markelo Переглянути допис
необходимо правильную таблеточку скушать и все дело в шляпе! ведь так и саме так мы вылечимся как заявлял наш президент!
Don Kihot зараз поза форумом  
Старий 24.10.2015, 08:19 #2586303   #23
sharitonov
Учасник
Типово Відповідь: Травми \ Лікування

Ребята, никто не думал, насколько травмоопасна наша рутина? Вот на днях знакомый оступился на эскалаторе - пришлось в травмпункт идти. А там такая очередь - и все с какими-то мелочами, да только люди дожидаются, когда уже все понапухает, и потом только к врачу обращаются. А лечение в таком случае уже затягивается. Так что нам стоит быть внимательнее к нашему здоровью. Вот делюсь полезным материалом на каждый день - как помочь себе при переломах, ушибах и т.д.

Додано через 13 секунд



Востаннє редагував sharitonov: 24.10.2015 о 08:19. Причина: Пізніше додано
sharitonov зараз поза форумом  
Старий 24.10.2015, 09:55 #2586318   #24
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Травми \ Лікування

Почав читати - відразу виникло питання: це реклама фастум гелю? Дочитав до кінця - таки так.

Питання: що означає "схопили протяг"? Як це розуміти і яке це має відношення до болю?
. зараз поза форумом  
Старий 28.11.2015, 22:15 #2595944   #25
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Травми \ Лікування

Всім привіт. на протязі 4 років займався важкою атлетикою, рік назад зявилася дискомфортна біль в лівому зап'ясті, ні рентген, ні УЗД нічого не показало...., вже після комп'ютерної томографія виявилося що є захворювання Кінбека.
ось детальніше http://travmaorto.ru/142.html.
Була зроблена операція.
Тепер цікавить таке питання..., які шанси повернутися до занять важким спортом, і в який період?)
буду вдячний за любу інформацію.
VTY зараз поза форумом  
Старий 03.08.2016, 17:04 #2646982   #26
MarinaN
Учасник
Типово Відповідь: Травми \ Лікування

При растяжениях связок надо обязательно фиксировать сустав. Вот такой бандаж http://medfactor.ua/ortopedija/nakol...ndazh_ARK-2111 я использовала при травме колена, покупала в медфакторе. Качество и цена то, что надо.
MarinaN зараз поза форумом  
Старий 31.08.2016, 00:44 #2651346   #27
Miraa
Учасник
 
Аватар для Miraa
Типово Відповідь: Травми \ Лікування

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
Якщо розтягнув звязки, то місяцем реабілітації не обійтися.
Найкраще, що можеш зараз зробити, це звертутися до лікаря =)
+1. Без реабилитации вообще нереально. Растянул связки это ещё не беда, у нас на тренировке парень ногу поломал, и хорошо выручил магазин Медтехники. Оказывается не так просто найти место, где можно купить костыль.
Miraa зараз поза форумом  
Старий 26.09.2016, 19:41 #2655321   #28
LudmilaDrigalo
Новачок
 
Аватар для LudmilaDrigalo
Типово Відповідь: Травми \ Лікування

Я звикла користуватися народними засобами..коли потягнула ногу мазала йодом..мені допомагає!
LudmilaDrigalo зараз поза форумом  
Старий 08.10.2016, 14:52 #2657017   #29
kotyuk
Учасник
Типово Відповідь: Травми \ Лікування

Цитата
Допис від VTY Переглянути допис
Всім привіт. на протязі 4 років займався важкою атлетикою, рік назад зявилася дискомфортна біль в лівому зап'ясті, ні рентген, ні УЗД нічого не показало...., вже після комп'ютерної томографія виявилося що є захворювання Кінбека.
ось детальніше http://travmaorto.ru/142.html.
Була зроблена операція.
Тепер цікавить таке питання..., які шанси повернутися до занять важким спортом, і в який період?)
буду вдячний за любу інформацію.
Шанси великі. Багато залежить від того, яку операцію робили (ну і як все зажило) - кісткову пластику, остеоперфорацію, видалення проксимального ряду кісток зап'ястка, артродез тощо. Операцій багато і результати у них щодо занять спортом в подальшому різні.
kotyuk зараз поза форумом  
Старий 21.02.2017, 13:31 #2679245   #30
Arefieva
Учасник
 
Аватар для Arefieva
Типово Відповідь: Травми \ Лікування

Цитата:
Допис від LudmilaDrigalo Переглянути допис
Я звикла користуватися народними засобами..коли потягнула ногу мазала йодом..мені допомагає!
йодом? а подорожник? не допомагає?
Arefieva зараз поза форумом  
Старий 24.03.2020, 16:12 #2776766   #31
Veronikabm
Учасник
Типово Відповідь: Травми \ Лікування

Якось народним методам не довіряю. Якщо серйозні болі в хребті, то ларфікс допомагає добре. Особливо добре знімає біль, коли ноги крутить на погоду, і він в рази дешевше, ніж його аналог ксефокам. Хоча другий посильніше буде.
Veronikabm зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:35.