Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: Чи поїхали б ви жити за кордон?
так 25 47.17%
ні 28 52.83%
Голосували: 53. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Що б ви обрали?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.06.2006, 10:21 #141043   #21
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

"Кордон" це шо за утопія? Як можна однозначно хотіти чи не хотіти виїхати за КОРДОН? кордонів багато, і не за кожним однаково....
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 10:24 #141047   #22
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Цитата туристичну мандрівку. але жити - ніколи. серед чужих людей, з їх незрозумілим кваканням, цвірінканням; серед їх незвичних традицій, менталітету... навіть вдлома ми потрібні тільки самі собі і більш нікому а на чужині тим більше
цвірікання називаєтьмя мовою, яку можна вивчити. а якшо в школі і в інституі пар не прогулювати, то після його закінчення можна розуміти то цвірікання.
до речі менталітет, традиції і т.д, це навпаки классно - нові враження і відчуття. і чогось мене зовсім не лякає європейський менталітет, треба що б і у нас був такий
а от за потрібність вдома то скажу таке -якшо ти хороший спеціаліст то ти потрібен і в дома і на чужині..
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 10:48 #141058   #23
songo
 
Аватар для songo
Типово

Мабуть назавжди б не поїхав... а на навчання, чи по справах якихось , то так, а чому б і ні , розвиватись і взнавати щось нове, завжди полєзно
songo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 10:48 #141060   #24
Dao
 
Аватар для Dao
Типово

Не поїхав.. хоча можливостей є досить.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 11:21 #141077   #25
Kosbik
Типово

Якшо чесно то і на Україні непогано жить! Було б тільки бажання шось робить А от шо в них шо в нас пахати треба як папа карло , то правда, тільки з одною різницею - у них ти маєш потім якісь соц. гарантії, типу пристойної пенсії, людьської мед. страховки і т.д і т.п. А у нас?!!!
І воопше скоро буде масова міграція етнічних народів - україніці поїдуть в світи а сюди араби з неграми понаїжжають і буде у нас вже не Україна, а якесь Хапапаналулу
Kosbik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 11:23 #141078   #26
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Цитата Якшо чесно то і на Україні непогано жить! Було б тільки бажання шось робить А от шо в них шо в нас пахати треба як папа карло , то правда, тільки з одною різницею - у них ти маєш потім якісь соц. гарантії, типу пристойної пенсії, людьської мед. страховки і т.д і т.п. А у нас?!!!
та чого, вони пашуть точно так само як ми.. я небачу чого там треба працювати більше як тут. якшо тут тоже працювати як папа карло, то будуть тобі тут і страховки і гроші.
там так само люди прпацюють як ми..
Цитата І воопше скоро буде масова міграція етнічних народів - україніці поїдуть в світи а сюди араби
наслідки глобалізації..
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 12:42 #141142   #27
Kosbik
Типово

та чого, вони пашуть точно так само як ми.. я небачу чого там треба працювати більше як тут. якшо тут тоже працювати як папа карло, то будуть тобі тут і страховки і гроші.

Ага, будуть тобі тут і страховки і гроші, тіко єдине, шо з ними зробити в більшості випадків можна, то це - підтертися
Kosbik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 12:46 #141151   #28
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Цитата Ага, будуть тобі тут і страховки і гроші, тіко єдине, шо з ними зробити в більшості випадків можна, то це - підтертися
ми не в рядянському союзі, де є гроші, а немає шо купити...
в мене є страховка, є певні гроші, які поки шо мене задовільняють. значить при певних умовах - воно може таке бути навіть тут? просто якшо кожен раз бачити тільки мінуси, то ніколи нічого підходяшого не знайдеш!
деколи бажання їхати за кордон не звязане з кількістю зароблених грощей, чи з бажанням їх заробити..
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 12:49 #141156   #29
cheesy
Типово

Я б поїхала на навчання. Але потім би обовязково вернулася сюди. Обожнюю іншу культури і ментальності, але якщо усі будуть старатися втекти проблеми залишуться і нашим дітям і нащадкам доведеться жити у такій самій країні, в якій живемо ми. потрібно розбудовувати економіку, покращувати усі сфери, а не старатися скористатися ними якомога вигідніше для себе.
Дуже поважаю скрябіна за згадані вище слова:
Цитата "Не твоя вина, що ти батька свого син,
А твоя біда - не вміти бути ним!"
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 12:51 #141166   #30
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

ну добре, а якшо би змоделювати ситуаціяю такого типу: Україна висикорозвинута країна, з достанім рівнем життя. Розбудовувати вже особливо нічого не тре.. чи поїхали б ви у іншу країну тоді?
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 13:06 #141196   #31
LILIYA
Типово

Цитата
Допис від niger
чи ручки чешуться за швидким доларом?
Що маєш на увазі може що за кордоном легкі гроші??Просто хотілось би вияснити мені і дати тобі відповідну відповідь
LILIYA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 13:13 #141200   #32
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Цитата може що за кордоном легкі гроші??Просто хотілось би вияснити мені і дати тобі відповідну відповідь
от прямо таки вірашми говориш. думаю нігер мав це на увазі.

ще додам до слів тих хто говорить про те, що тільки тут треба сидіти - роки йдуть, ми будуєм будуєм, і немаєм ніякої віддачі - тоді цілком нормально, що людина хоче і для себе добре пожити, бо пріоритет має "Я", ніж держава...
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 13:17 #141206   #33
cheesy
Типово

я б ні так ні так не поїхала=) то моя держава. я її люблю. моглаб поїхати в європу на декільк ароків...а потім вернутися...
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 13:20 #141207   #34
fs'LI4H
Типово

Я б поїхав шо тут Робити Ні грошей нема ніх....... не ма ! Треба пахати як конина і заробляти копійки, а за кордоном За тебе держава піклується, а не ти за державУ !
fs'LI4H зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 13:22 #141210   #35
LILIYA
Типово

Цитата:
Допис від Nata
Цитата може що за кордоном легкі гроші??Просто хотілось би вияснити мені і дати тобі відповідну відповідь
от прямо таки вірашми говориш. думаю нігер мав це на увазі.

ще додам до слів тих хто говорить про те, що тільки тут треба сидіти - роки йдуть, ми будуєм будуєм, і немаєм ніякої віддачі - тоді цілком нормально, що людина хоче і для себе добре пожити, бо пріоритет має "Я", ніж держава...
Не знаю що він мав на увазі,та ніде не буває чесних легких грошей .........................
LILIYA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 13:24 #141213   #36
MataDoR
 
Аватар для MataDoR
Типово

не поїхав би... хіба би відпочити і на світ подивитись... але не на заробітки... і тут заробляти можна... тільки тре знати де... була тут думка шо в нас тре пахати за нормальні гроші... а там шо не тре?... на халяву грошей ніхто не дасть... особливо капіталісти...
от те що погане в нашій країні - це те як влада дбає про народ... до речі саме краще відношення до свого населення мають скандинавські країни... значить по ідеї їм жити найприємніше, а не в розкручених америках, німеччинах і т.д.
бачив сюжет по телевізору про двох корінних берлінок... вони дуже плакались шо емігрантів багато наїхало... шо погано живеться... грошей хватає тільки чуть одягнутись... похавати... ну і сходити відпочити пару раз... ну і за житло заплатити... прікол в тому шо одна працює офіціанткою, а друга живе на пособії... по безробіттю... забув як по укр... виникає питання... при чому тут емігранти?... якшо маєш бажання працювати і заробляти гроші то треба шось робити а не сидіти і думати шо впаде чемодан з грошима з неба... або якась халявна робота де платять великі гроші... халявна робота є... і платять за неї по різному... але її ше тре заслужити...
MataDoR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 13:28 #141218   #37
MataDoR
 
Аватар для MataDoR
Типово

Цитата
Допис від fs'LI4H
Я б поїхав шо тут Робити Ні грошей нема ніх....... не ма ! Треба пахати як конина і заробляти копійки, а за кордоном За тебе держава піклується, а не ти за державУ !
про шо я і говорив... з чого б це не те що чужа держава... а навіть своя тобі має за тебе дбати якщо ти не вкалуєш?... вкалувати тре... полюбе... бо якшо всі будуть просто сидіти і чекати поки про них подбають то скоренько закінчиться те чим дбають і не буде вже чим дбати... це ж капіталізм... то в комунізмі було так шо працюють за можливостями а получають майже рівно.. зара більше вкалуєш (я б навіть сказав раціональніше) - більше заробляєш... правильно?...
MataDoR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 13:28 #141219   #38
Lesko
Типово

Цитата:
Допис від Nata
ну добре, а якшо би змоделювати ситуаціяю такого типу: Україна висикорозвинута країна, з достанім рівнем життя. Розбудовувати вже особливо нічого не тре.. чи поїхали б ви у іншу країну тоді?
Кумцю ну в тебе і фантазія І нашо тоді взагалі кудись їхати?
ЯКщо ж серйозно то за кордон їжджу відносно часто, але лише на відпочинок або по справах. Залишатись ще в жодній країні не захотів.
Lesko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 13:31 #141223   #39
LILIYA
Типово

Цитата
Допис від fs'LI4H
Я б поїхав шо тут Робити Ні грошей нема ніх....... не ма ! Треба пахати як конина і заробляти копійки, а за кордономд За тебе держава піклується, а не ти за державУ !
Що За тебе держава піклується....це Істина,та буть впевнений,що безплатно цього не робить(у більшості країнах якщо,наприклад,зарплата є ...??...1000 Євро,то держава від тебе вимагає як мінімум 300,отож в кишені бачиш лише 700,а решта нету .............. )
LILIYA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 13:32 #141225   #40
cheesy
Типово

Цитата
Допис від Lesko
Кумцю ну в тебе і фантазія І нашо тоді взагалі кудись їхати?
ЯКщо ж серйозно то за кордон їжджу відносно часто, але лише на відпочинок або по справах. Залишатись ще в жодній країні не захотів.
взаємно
може б пожила в Бельгії пів року..і все...
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:43.