Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Тканинні ролета на вікна

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.06.2013, 14:22 #2231833   #21
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

В мене тканинні ролети в кімнаті ще з 2007 року, але кріпляться над вікном і точно не на скотч (можу зробити фото, кого цікавить, по-моєму вони на шурупах в стіну кріпляться). Але в нас вікна дерев"яні (нові), а не металопластикові і відкриваються стандартно. Ролети служать до сих пір, тільки механізм прокрутки деколи барахлить, але витримували і здоровецького кота , який регулярно в них заплутувався і вішався, і щоденну експлуатацію, і необережні смикання. Замовляли в якомусь відділі навпроти кас Сільпо в Орнаві (ще тоді Родина була), заплатили по-моєму близько 600 грн, але ціна була кусюча за рахунок великого вікна і щільної тканини з прослойкою, схожою на тонкий лінолеум - тобто якшо закрити ролети, то в кімнаті темно.

Хочемо з часом в інших кімнатах поставити, хто порадить нормальну фірму? Хотілось би звичайно робити в тих, що колись, але не знаю чи вони ще існують зараз. В них ще був прибудований кіоск справа біля Цуму, де таксі стоять, може хтось підскаже де в них зараз офіс?
Ultra зараз поза форумом  
Старий 27.06.2013, 19:11 #2232008   #22
Olena123
Banned
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

ми брали уже 3 роки, дуже подобаються, чоловік кріплення робив сам, дуже зручно, дім це територія затишку, є страховка Дім і все в нім. Нині погода не балує, то сонце палить, то грози
Olena123 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
mhl (28.06.2013)
Старий 11.11.2013, 19:29 #2298856   #23
all
 
Аватар для all
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

де можна заказати ролети день-ніч, може маєте номер телефону
all зараз поза форумом  
Старий 25.11.2013, 08:26 #2305479   #24
kraski
Banned
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

Когда я делал себе окна, то все детали покупал в разных магазинах, окна в городском, подоконник - в http://danke.ua/, а роллеты тоже на каком-то сайте, ведь в магазинах очень дорого!
kraski зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:08.