Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Вибір - дизель чи газ

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.12.2016, 12:19 #2670806   #61
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата В європі вже перестають продавати атмосферники, типу екологія і перехід до одноразових ремонтонепридатних в яких потолок 200к мабуть буде..
А що робити тим людям, які понакупляли собі Рено Меганів зі скрученими спідометрами???
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 12:46 #2670808   #62
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата
Допис від deko Переглянути допис
А що робити тим людям, які понакупляли собі Рено Меганів зі скрученими спідометрами???
1.) Бути постійними клієнтами шротів;
2.) Знайти іншого лоха і впарити йому шлак;
3.) Шукати кулібіних, які зможуть привести в "чуства" мотор.
4.) Зробити з тої машини псові буду або курам курник.
5.) Дочепити спереду машини дишель і зробити фіру.
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякували 10:
airgunner (01.01.2017), Будун р.п. (30.12.2016), Avanko (30.12.2016), deko (29.12.2016), Petro Ford (29.12.2016), Romko_7 (29.12.2016), ROTOR (29.12.2016), Sany (31.12.2016), Yarkop (29.12.2016), ZTVR (30.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 13:42 #2670819   #63
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
В європі вже перестають продавати атмосферники, типу екологія і перехід до одноразових ремонтонепридатних в яких потолок 200к мабуть буде..
Ти не в тренді - в Європі скоро якраз планують повертатись до +/- 2-літрових атмосферників та відмовлятись від літрових турбо, через дуже низьку надійність, дороговизну та нічим не кращу екологію останніх. Навіть фолькваген це визнав, обіцяють зміни десь через 2 роки, побачим. Он у Франції взагалі йдуть розмови про заборону дизеля, через його шкідливість навколишньому середовищу, що дуже цікаво, зважаючи на їхній майже 60% парк дизельних авто.

Востаннє редагував kolibryks: 29.12.2016 о 13:55.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 15:09 #2670827   #64
ROTOR
Учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата
Допис від deko Переглянути допис
Як одноразових? Чому так? Поясніть, шоб було зрозуміло.
Про 1,4 TSI. До його характеристик претензій немає, обєм малий (ящо для пасата), але динаміка як на 1,4 не погана. Там питання в надійності, а це один з найгірших двигунів VAG. Дизельний двигун по своїй специфіці досить міцний і розрахований на нагрузку, тому коли на нього ставлять турбіну це ще пів біди, полетіла турбіна, замінив а моторчик далі рохкає, а вот бензин по своїй конструкції набагато "тендітніший", а даний екземпляр (1,4 TSI) просто картонний + на нього ставлять турбіну, а іноді турбіну і компресор, може і завжди турбіну і компресор, за компресор точно не знаю коли ставлять но буває точно, і тоді та вся дур його просто розриває і ресурс в нього дійсно малий. Текст текстом, але як то кажуть за якість голосують грошима, візьміть європейські сайти, в принципі і наші підійдуть і подивиться на ціну любого VW чи Skoda з пробігом 150-200 тис. км. але з двигуном 1,4 TSI i 2,0 TDI, там де дизель ще ціниться 1,4 просто зливають. А наші люди люблять халяву, а якщо це ще й пасат універсал, що в нас ціниться, а в Європі це один з самих дешевших видів кузова, то беруть не глядя. Я вже мовчу що TSI по обслуговуванню нічим не дешевше від TDI, там та сама паливна рейка, турбіна і т.д. Не хочу образити власників 1.4 TSI, але їх ганяють бо саме дешевше розмитнити, і взагалі виробники зараз кохаються в малолітражних турбодвигунах, для них вони вигідні.

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
1.) Бути постійними клієнтами шротів;
2.) Знайти іншого лоха і впарити йому шлак;
3.) Шукати кулібіних, які зможуть привести в "чуства" мотор.
4.) Зробити з тої машини псові буду або курам курник.
5.) Дочепити спереду машини дишель і зробити фіру.
Нажаль в Європі поступають по другому сценарію (2. Знайти іншого лоха і впарити йому шлак).

Берете в Європі Renault 1.5 dCI чи VW 1.4 TSI з пробігами по 200-250 тисяч за копійки, по дорозі зкручуєте пробіг десь до 110-160 тисяч, робите хімчистку салону і двигуна, розмитнюєте по найдешевшим тарифам, тут знаходите людину яка не розбирається но мріє про хороший автомобіль з Європи, а така рано чи пізно знайдется, далі чистота, динаміка, розхід і ціна роблять його ідеальним для покупця, а що буде далі це вже не ваші проблеми, гроші ви заробили.

Востаннє редагував ROTOR: 29.12.2016 о 15:23. Причина: Пізніше додано
ROTOR зараз поза форумом  
Подякували 6:
deko (29.12.2016), kolibryks (29.12.2016), roma22101987 (29.12.2016), Romko_7 (29.12.2016), Sany (31.12.2016), ZTVR (30.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 18:02 #2670857   #65
Pilat
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Opel Insignia 1,4 має 140 коняк
нові VW 1.4 мають по 150
В європі вже перестають продавати атмосферники, типу екологія і перехід до одноразових ремонтонепридатних в яких потолок 200к мабуть буде...
https://www.drive2.ru/r/skoda/1281764/ вже давав ссилку...сьогодні до мене приїжали на прошивку на а7 1.4 шкоді з пробігом 175 тис(нічого не міняв каже власник)

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від ROTOR Переглянути допис
Про 1,4 TSI. До його характеристик претензій немає, обєм малий (ящо для пасата), але динаміка як на 1,4 не погана. Там питання в надійності, а це один з найгірших двигунів VAG. Дизельний двигун по своїй специфіці досить міцний і розрахований на нагрузку, тому коли на нього ставлять турбіну це ще пів біди, полетіла турбіна, замінив а моторчик далі рохкає, а вот бензин по своїй конструкції набагато "тендітніший", а даний екземпляр (1,4 TSI) просто картонний + на нього ставлять турбіну, а іноді турбіну і компресор, може і завжди турбіну і компресор, за компресор точно не знаю коли ставлять но буває точно, і тоді та вся дур його просто розриває і ресурс в нього дійсно малий. Текст текстом, але як то кажуть за якість голосують грошима, візьміть європейські сайти, в принципі і наші підійдуть і подивиться на ціну любого VW чи Skoda з пробігом 150-200 тис. км. але з двигуном 1,4 TSI i 2,0 TDI, там де дизель ще ціниться 1,4 просто зливають. А наші люди люблять халяву, а якщо це ще й пасат універсал, що в нас ціниться, а в Європі це один з самих дешевших видів кузова, то беруть не глядя. Я вже мовчу що TSI по обслуговуванню нічим не дешевше від TDI, там та сама паливна рейка, турбіна і т.д. Не хочу образити власників 1.4 TSI, але їх ганяють бо саме дешевше розмитнити, і взагалі виробники зараз кохаються в малолітражних турбодвигунах, для них вони вигідні.

Додано через 7 хвилин


Нажаль в Європі поступають по другому сценарію (2. Знайти іншого лоха і впарити йому шлак).

Берете в Європі Renault 1.5 dCI чи VW 1.4 TSI з пробігами по 200-250 тисяч за копійки, по дорозі зкручуєте пробіг десь до 110-160 тисяч, робите хімчистку салону і двигуна, розмитнюєте по найдешевшим тарифам, тут знаходите людину яка не розбирається но мріє про хороший автомобіль з Європи, а така рано чи пізно знайдется, далі чистота, динаміка, розхід і ціна роблять його ідеальним для покупця, а що буде далі це вже не ваші проблеми, гроші ви заробили.
ви трохи напутали....по факту є 4 типи 1.4...старі на 122 коняки і турбокомпросер на 150 і нові на 140 і 150 коней...вони кардинально різні...самий геморний турбокомпресор старий на 50 коней шо в нас переважно на тігуанах стояв....ше є нюанси,але то вже не по темі

Востаннє редагував Pilat: 29.12.2016 о 18:02. Причина: Пізніше додано
Pilat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 18:31 #2670863   #66
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Ти не в тренді - в Європі скоро якраз планують повертатись до +/- 2-літрових атмосферників та відмовлятись від літрових турбо, через дуже низьку надійність, дороговизну та нічим не кращу екологію останніх. Навіть фолькваген це визнав, обіцяють зміни десь через 2 роки, побачим. Он у Франції взагалі йдуть розмови про заборону дизеля, через його шкідливість навколишньому середовищу, що дуже цікаво, зважаючи на їхній майже 60% парк дизельних авто.
це що ще за єресь??? В дизельному вихлопі просто сажі багато, зато фактично немає оксидів азоту, немає оксидів сірки, свинцю і т.п гидоти
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ROTOR (29.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 18:46 #2670865   #67
ROTOR
Учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата
Допис від Pilat Переглянути допис
https://www.drive2.ru/r/skoda/1281764/ вже давав ссилку...сьогодні до мене приїжали на прошивку на а7 1.4 шкоді з пробігом 175 тис(нічого не міняв каже власник)

Додано через 3 хвилини


ви трохи напутали....по факту є 4 типи 1.4...старі на 122 коняки і турбокомпросер на 150 і нові на 140 і 150 коней...вони кардинально різні...самий геморний турбокомпресор старий на 50 коней шо в нас переважно на тігуанах стояв....ше є нюанси,але то вже не по темі
Винятки є всюди, все залежить від власника авто, його стилю водіння, того чим заправляє і яке масло льє. В тих TSI не сильно розбираюся, знаю шо один і той же двигун буває турбований до різної степені, і завжди чим більше тим гірше, в TSI це турбіна + компресор, в TDI турбіна + турбіна, це завжди самі потужні, але і самі геморойні двигуни. Але загалом про 1,4 TSI слава як про "мільйонника" не ходить.

До речі тут ніхто не говорить про таке як гібрид. Я розумію що не в тему і в районі $1 000 їх не буває, але інтетесує самого. Собі дивився за такими пріусами як в поліції, по вартості кілометра конкурентноспроможні з дизелем і ГБО, немає ні балона, ні турбіни, ні довгого прогріву, і взагалі недоліків цих двох варіантів палива немає. Єдине що там варіатор, не розумію шо ним робити коли слизько, чи наоборот потрібно щоб колеса розкручавалися, але передачі не переключалися. Знаю тільки що акумулятори дорогі. Хтось може ше якесь світло на них пролити?

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
це що ще за єресь??? В дизельному вихлопі просто сажі багато, зато фактично немає оксидів азоту, немає оксидів сірки, свинцю і т.п гидоти
Підтримую, там є сажа, того і сажовий фільтр ставлять, але через те що в нього більше тяги і він легше рушає, того і розхід по місту менший, а менший значить менше газуєш, менше вприскуєш палива і менше відходів згоряння. Десь чув шо того в Європі ї більше бо менше повітря в місті засирають, звісно якщо все справне.

Востаннє редагував ROTOR: 29.12.2016 о 18:46. Причина: Пізніше додано
ROTOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 20:53 #2670885   #68
Pilat
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата
Допис від ROTOR Переглянути допис
Винятки є всюди, все залежить від власника авто, його стилю водіння, того чим заправляє і яке масло льє. В тих TSI не сильно розбираюся, знаю шо один і той же двигун буває турбований до різної степені, і завжди чим більше тим гірше, в TSI це турбіна + компресор, в TDI турбіна + турбіна, це завжди самі потужні, але і самі геморойні двигуни. Але загалом про 1,4 TSI слава як про "мільйонника" не ходить.
знову не так на рахунок 1.4 тсі....ТСІ це прямий вприск з турбіною,ФСІ ця прямий приск без турбіни...тільки один ТСІ старого покоління на 150 коней мав і турбіну і компресор(самий проблемний доречі) всі решта ТСІ тільки одна турбіна...і нової генерації без компресора ТСІ 1.4 потужніші за старий турбокомпресор...по пів мільйона дані мотори ходять...дальше історії мовчить, той що турбокомпресор до 150тис ходить....

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від ROTOR Переглянути допис

Підтримую, там є сажа, того і сажовий фільтр ставлять, але через те що в нього більше тяги і він легше рушає, того і розхід по місту менший, а менший значить менше газуєш, менше вприскуєш палива і менше відходів згоряння. Десь чув шо того в Європі ї більше бо менше повітря в місті засирають, звісно якщо все справне.
на рахунок більше тяги ТДІ то ви просто не їздили на ТСІ...та сама паровозна тяга що і в ТДІ практично з холостих(ну трошки меньше по факту на 50 нютонів,але 250 і 300 на паактиці маловідчутно)

Востаннє редагував Pilat: 29.12.2016 о 20:53. Причина: Пізніше додано
Pilat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 21:14 #2670892   #69
VARIATOR
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Голову можна зламати з Вашими дописами . Чоловік незнає чи брати дизель чи газ бо має на прикметі жигуля на газу за 900 дол ..


чоловік вибирає ось це https://auto.ria.com/auto_vaz_2107_17664447.html
VARIATOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 21:30 #2670896   #70
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
це що ще за єресь??? В дизельному вихлопі просто сажі багато
Що може бути гірше сажі, якою дихаєш? Тверді частинки сажі плюс оксид азоту, усе осідає в дихальних шляхах, це "просто" - прямий шлях в онкологію, часом як їдеш за дизельною машиною то аж очі виїдає(а з вигляду нічо така іномарка). Дизельні випари у 10 разів шкідливіші бензинових і це доведений факт(по даних Служби охорони здоров_я Великобританії):

https://www.theguardian.com/uk/2013/...s-worse-petrol

http://facepla.net/the-news/3277-die...se-petrol.html

http://www.bbc.com/russian/science/2..._diesel_is_bad

Цитата
Допис від VARIATOR Переглянути допис
Чоловік незнає чи брати дизель чи газ бо має на прикметі жигуля на газу за 900 дол
За жигуля давно забули )

Востаннє редагував kolibryks: 30.12.2016 о 08:36.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (29.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 21:46 #2670900   #71
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Дизельні випари у 10 разів шкідливіші бензинових і це доведений факт(по даних Служби охорони здоров_я Великобританії):
чогось згадались наші маршрутки,камази і тд.
Ну і в бензинових,каталізатори не просто так стоять.Хоча і так пофіг.Коли стільки всього їздить в нас,яке навіть до рівня евро1 не дотягує.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 21:57 #2670903   #72
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата чогось згадались наші маршрутки,камази і тд. Коли стільки всього їздить в нас,яке навіть до рівня евро1 не дотягує.
100%, але з чогось завжди треба починати. Я б взагалі зробив проїзд через центр і по дамбі платним плюс парковка 10 гривень, дивись і машин у місті менше б стало.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 09:17 #2670927   #73
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата дивись і машин у місті менше б стало.
та де. тут сигаретно/горілчаний принцип. підняли ціни, щоб менше курили/пили. курять і п'ють далі однаково.
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 09:42 #2670929   #74
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
100%, але з чогось завжди треба починати. Я б взагалі зробив проїзд через центр і по дамбі платним плюс парковка 10 гривень, дивись і машин у місті менше б стало.
Та не питання. Просто спочатку зроби ті парковки в достатній кількості щоб можна було залишити машину, а потім все інше
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 09:48 #2670931   #75
ROTOR
Учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата
Допис від Pilat Переглянути допис
знову не так на рахунок 1.4 тсі....ТСІ це прямий вприск з турбіною,ФСІ ця прямий приск без турбіни...тільки один ТСІ старого покоління на 150 коней мав і турбіну і компресор(самий проблемний доречі) всі решта ТСІ тільки одна турбіна...і нової генерації без компресора ТСІ 1.4 потужніші за старий турбокомпресор...по пів мільйона дані мотори ходять...дальше історії мовчить, той що турбокомпресор до 150тис ходить....

Додано через 3 хвилини


на рахунок більше тяги ТДІ то ви просто не їздили на ТСІ...та сама паровозна тяга що і в ТДІ практично з холостих(ну трошки меньше по факту на 50 нютонів,але 250 і 300 на паактиці маловідчутно)
TSI я їздив, і їздив іменно 1.4 TSI 140 к.с. Дійсно не поганий, но поступається дизелю і все, можливо через те шо машина була скажем так не пуста, але вибачте 3 дорослих мужика також не страшний груз. Не тягне бензин так як дизель. А за то шо він спокійно 500 тисяч виїжджає, не спорю, можливо і траплється, але тільки тому шо всі решта даже ремонтувати не пробували і повикидали. Тут просто треба подумати головою чи може таке бути. А про FSI тут мова взагалі не йде, це проста бензинова атмосфера, по своїй специфіці самий простий і безпроблемний, головне заправити бензином і це весь геморой і витрати. Скажемо так, хто їздив на VAG старається оминати б/у 1.4 TSI і коробок DSG, те саме завжди торочать механіки.

Востаннє редагував ROTOR: 30.12.2016 о 09:53.
ROTOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 11:32 #2670955   #76
Pilat
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата
Допис від ROTOR Переглянути допис
TSI я їздив, і їздив іменно 1.4 TSI 140 к.с. Дійсно не поганий, но поступається дизелю і все, можливо через те шо машина була скажем так не пуста, але вибачте 3 дорослих мужика також не страшний груз. Не тягне бензин так як дизель. А за то шо він спокійно 500 тисяч виїжджає, не спорю, можливо і траплється, але тільки тому шо всі решта даже ремонтувати не пробували і повикидали. Тут просто треба подумати головою чи може таке бути. А про FSI тут мова взагалі не йде, це проста бензинова атмосфера, по своїй специфіці самий простий і безпроблемний, головне заправити бензином і це весь геморой і витрати. Скажемо так, хто їздив на VAG старається оминати б/у 1.4 TSI і коробок DSG, те саме завжди торочать механіки.
я звичайно вибачаюсь проти ви доволі некомпетентний проте дальше все пишете і пишете.... тяга на загруженому ТСІ 1.4 на 140 сил і аналогіному дизелі на 2.0 (141 коняка) дизелі одинакова практично тягне і то і то гружене...інше діло шо дизель поступається в динаміці(все таки полка крутного доволі коротка)... на одинакових кузовах...А на рахунок ФСІ то ви потішили мене...це якраз той самий ТСІ тільки без турбіни( тобто це прямий вприск)...а те про шо ви говорити шо безпроблемна проста атмосфера це МПІ і це розподілений вприск...грубо кажучи саме звичане пихло більшості авто...ніхто 1.4 не оминає...оминають тільки 1.4 турбокомпресор,в нас він тільки на російсьих тігуанах був,решта 1.4 норм бігають.... ДСГ то окрема тема...
Pilat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 12:43 #2670967   #77
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Минула машина в мене була дизель. Т5 1,9 77КВт. По місту розхід був 10 солярки. По трасі 7. То був пасажир. Великим, а може і єдиним плюсом тої машини було Вебасто. Може через то я зимою не мав з ним проблем. Хоча ні, мав. При -28 замерзла солярка і машина відповідно вже не заводилась. Відтащили в теплий гараж, відігріли і вона завелась. З мінусів я навіть не знаю, я не ремонтував мотора. Я навіть не дивився до нього. Пробіг на момент покупки був 150. Пішов з молотка з пробігом 200. В сусіда такий самий (але на днях продав). Взяв з пробігом 80 продав з 250. До мотора не дивився. Солярку лив різну, навіть з поїзда.
Зараз в мене 2л бензин. На газі. Розхід газу десь 15/100 по місту. Бензини був від 13, тому я і газ поставив. Проблем з динамікою в мене немає, звісно, не на бензині, але 2л. роблять свою роботу. Атмосферні бензинові мотори високооборотні. В мене наприклад веселуха починається після 4500-5000 і закінчується на 8000 вроді. Але після 4000 газ в мене відключається. В дизеля ж веселуха починалась на 1800 вроді, коли турбіна включалась. На 3500 турбіна відключалась і треба було переключатись.
По місту їздити і крутити мотор то ідіотизм. В даному випадку однозначно турбований дизель дасть прикурити любому атмосферному мотору, бо їзда по місту це якраз до 3500, більше змісту крутити немає.
Тому я не зацінив переваг бензинового мотора, і буду продавати машину. Хочу дизеля. Він їде набагато веселіше.
Ще один цвях в кришку гроба ГБО то дальність пробігу на одній заправці. В нормальної німецької дизельної машини бак на 60-80л. Його вистачає на 1000км приблизно. В мене наприклад по трасі баку газу хватає на 300км, По місту десь на 220. Мене харить постійно заправлятись.
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 4:
IhorKO (30.12.2016), Minato (30.12.2016), ROTOR (30.12.2016), rts (30.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 13:01 #2670969   #78
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

А хто що скаже за таку машину???
https://auto.ria.com/uk/auto_audi_a4_18816285.html
На пробіг не звертати увагу.

Востаннє редагував deko: 30.12.2016 о 13:07.
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 13:12 #2670971   #79
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата
Допис від deko Переглянути допис
А хто що скаже за таку машину???
https://auto.ria.com/uk/auto_audi_a4_18816285.html
На пробіг не звертати увагу.
а з меншим пробігом ти і не знайдеш)
а 240 тищ це вже пора продавати а не купляти)

почне сипатись, будеш на одні з/ч працювати....
ше й майстрів в тернополі фіг найдеш по ній

в мене був В7 кузов, з пробігом 270 тисяч, дизель, то я її витримав 9 місяців, і бігом продав, дууже бігом
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 2:
paravozz (30.12.2016), rktern (30.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2016, 13:20 #2670972   #80
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата а з меншим пробігом ти і не знайдеш)
Знайду в Німеччині чи Бельгії з меншим, але треба буде трохи накинути грошей.
Вовка боятися в ліс не ходити.
Скажіть щось по ходовій. В ній вже вроді не така ходова як в тому старішому кузові Б5 (силумінова). Як себе зарекомендували мотори 2,0 TDI

Востаннє редагував deko: 30.12.2016 о 13:26.
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:12.