Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.01.2009, 13:59 #802586   #21
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата А яке ставлення до Свободи - цікаво дізнатися, бо я киянка і підтримую Тягнибока безліч років - моторний він українець.
Ставлення до "ВО Свобода" - нейтральне.
Ставлення до окремих її представників, які висловлюють тут нациську ідеологію, прикриваючись патріотизмом та любовю до України - негативне.
Твої дописи нічим не відрізняються від дописів цих окремих представників - такі ж зверхні, наглі та хамовиті, тому ставлення до тебе буде таким же.
Для збереження твоїх нервів раджу тобі писати краще в своєму ЖЖ а не тут. Тут тебе зрозуміють та підтримають лише 3-4 учасники, і то лише через те, що ти вважаєш Тягнибока "моторним українцем".

P.S. castor тобі слушну пораду дав.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 15:10 #802653   #22
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Для мене "Свобода"=націоналізм. А націоналізм я дуже не люблю. Отже "Свободу" - більше чим не люблю!
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
Alex (22.01.2009), wifiwifi (14.11.2014)
Сказали Фууу!: 2
orest5 (14.03.2012), will (13.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 15:45 #802683   #23
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

А для мене СВОБОДА = ПАТРІОТИЗМ.
дядя Вітя зараз поза форумом  
Подякували 5:
contras552 (22.01.2009), MidnightDragon (25.02.2013), orest5 (14.03.2012), Teneter (30.01.2009), vasiliys (03.08.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 15:46 #802687   #24
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

свобода == ксенофобія
свобода == шовінізм

Цитата Ксенофобию часто отождествляют с национализмом, однако между этими понятиями есть существенное отличие: приверженцы националистических взглядов не обязательно испытывают негативные чувства к другим нациям, этносам или религиям. С другой стороны, ксенофобски настроенные люди могут называть свои воззрения «национализмом» с целью придания им большей привлекательности. Также ксенофобия в своих конкретных проявлениях граничит и пересекается с шовинизмом.
Цитата Ранее шовинизм было принято считать формой национализма, но сейчас исследователи национализма проводят грань между национализмом, представляющим из себя амбивалентную самоидентификацию этноса, и шовинизмом, где самоидентификация группы создается «от противного».
Frutik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wifiwifi (14.11.2014)
Сказав(ла) Фууу!:
orest5 (14.03.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 15:48 #802690   #25
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Кожному своє
дядя Вітя зараз поза форумом  
Подякували 3:
andriy.te.ua (22.01.2009), contras552 (22.01.2009), Teneter (30.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 15:52 #802696   #26
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Для мене "Свобода"=націоналізм. А націоналізм я дуже не люблю. Отже "Свободу" - більше чим не люблю!
націоналізм це не погано

Цитата В своей основе национализм проповедует верность и преданность своей нации, политическую независимость и работу на благо собственного народа, объединение национального самосознания для практической защиты условий жизни нации, её территории проживания, экономических ресурсов и духовных ценностей. Он опирается на национальное чувство, которое родственно патриотизму. Эта идеология стремится к объединению различных слоёв общества, не взирая на противоположные классовые интересы.
Frutik зараз поза форумом  
Подякували 7:
FortYear (23.01.2009), MARIK (22.01.2009), Quicksilver (25.01.2009), Rockgorn (22.01.2009), saymon (22.01.2009), Yarkop (23.01.2009), дядя Вітя (22.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 16:12 #802711   #27
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Для мене "Свобода"=націоналізм. А націоналізм я дуже не люблю. Отже "Свободу" - більше чим не люблю!
Треба ще мати елементарне поняття в даних словах, пояснюю на пальцях: націоналізм і такі поняття як шовінізм, расизм, нацизм, фашизм, різні речі, соромно має бути Завдяки таким от висловам націоналізм сприймається в декого як щось дуже страшне й огидне в нас в країні, проте в інших сприймається повністю нормально. Не перекручуйте слова.
olexiy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vodnick2008 (03.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 16:25 #802717   #28
Ericsson
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Треба ще мати елементарне поняття в даних словах, пояснюю на пальцях: націоналізм і такі поняття як шовінізм, расизм, нацизм, фашизм, різні речі, соромно має бути Завдяки таким от висловам націоналізм сприймається в декого як щось дуже страшне й огидне в нас в країні, проте в інших сприймається повністю нормально. Не перекручуйте слова.
То не на пальцях треба, а ремінцем на задниці )
http://forum.te.ua/showthread.php?t=32132
Ericsson зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 16:25 #802720   #29
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата завдяки єрісі яку ви пишете вноно дійсно сприймається страшним і огидним
Власнику допису який мінуснув, здогадуюсь що це борець з націоналізмом Пантера, а що в мому дописі такого образливого, і шо то за таке страшне слово єрісі?
olexiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 17:35 #802789   #30
Україночка
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

а я вважаю Свободу своїм майбутнім місцем роботи! і наразі вважаю що тільки вони ідеально презентують саме мої ідеї і думки! вірити в щось чи то в когось все одно треба!!!!жити без віри неможливо....людина без віри - живий труп...
Нас догнала сильна деградація.
Де ж поділась наша славна нація?
Полягли герої за щасливу долю.
Ми ж забули жертву і пропили волю!

Дух свідомий з хат повиганяли.
Перед нетутешніми ми на коліна встали.
Гриземо свої невидимі кайдани,
стиха розкидаючись порожніми словами!

-Треба ж щось робити!, хтось кричить.
-Що ми можем?,в відповідь звучить.
Так зневіра націю вбиває!
Так країна сильна помирає!


Горе тобі, небо ніжно-чисте!
гинуть золоті лани врочисті!
Все це ми! Це ми себе убили!
Бо себе продали! Нас купили...

Все! кінець... І хижий стогін чути...
Пізно щось робити. Як же бути?
Вірте в себе! Вірте, добрі люди!
Буде щастя! Знаю! Щастя буде!

Ні...ніхто не вірить...все пропало...
Ми з колін побитих ще не встали.
З сильним духом, з битими серцями
в прірву ми ідемо манівцями...
Україночка зараз поза форумом  
Подякували 2:
Igor_ko (05.03.2009), Longer (03.02.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 17:46 #802809   #31
qTiger
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Так ВО Свобода фінансується Росією для розпорошення правих сил... Тагнибок аналог українського Жириновського. Це дятько(він чиновник) по секрету сказав.))
Націоналізм... Це коли кожин громадянин України який платить і дбає про українців вважається українцем. Це коли кожен українець стверджує що він здоровіший, сильніший, розумніший, багатший і т. д. і доводить це на практиці.
qTiger зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 17:50 #802812   #32
Україночка
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

шо за дурниці!!!!ви повірили цим "лівим" силам про те шо Свобода є для розпорошення "правих" сил, але самі не погли задуматись шо ці "ліві" сили просто хочуть налаштувати людей проти Свободи???це смішно!(то шо мені 16 не означає шо я не знаю хто такий жириновський)
Україночка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 17:52 #802815   #33
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата а я вважаю Свободу своїм майбутнім місцем роботи!
Ну, це вже друга справа. Робота вона і є робота. Хтось на заводі трудиться, хтось вулиці підмітає, хтось у бізнесі а хтось у Свободі працює. У цьому немає нічого поганого, кожен вибирає роботу до душі.
Чомусь згадався топік про набір у Партію Регіонів, де всі дружно сміялися що туди, мовляв, на роботу ідуть. Як виявляється на тільки туди.
Цитата і наразі вважаю що тільки вони ідеально презентують саме мої ідеї і думки!
Вони презентують твої ідеї та думки? Я так розумію, що твоє прізвище Фаріон, і звати тебе Ірина. В іншому випадку, будь певна, організації ВО "Свобода" плювати із високої вежі на твої думки і ідеї, в правлячої верхівки ВО своїх ідей, думок та амбіцій достатньо.
Цитата вірити в щось чи то в когось все одно треба!!!!жити без віри неможливо....людина без віри - живий труп...
А у що, чи у кого ти віриш?

P.S. Вірш - ілюстрація комплексу меншовартості.
 
Подякували 2:
Alex (22.01.2009), castor (22.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 17:59 #802828   #34
Україночка
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

деякі люди живуть роботою....і в Свободу я піду не для того щоб мати гарну роботу і велику пенсію, якщо буду депутатом!хочу реалізувати якраз ті плани і думки...та якщо буду прибиральницею чи секретаркою то навряд цього добюсь!!! а може я стану тою , якій не буде начхати на чиїсь ідеї???Україна варта того, щоб ризикувати! а вірш написала для того щоб він торкнусвя серця!!! щоб в ньому хтось себе впізнав і задумався!
Україночка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:06 #802842   #35
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

А цікавий у вас форум. Коли я хожу на форуми Харкова чи Севастополя, мене там якось не дивує гарчання москалів - ну що з них взяти.
Але почути на тернопільському форумі, що націоналізм - то нацизм та хвошизм, оце таки щось. Чи може я заблукала і це форум міста Кострома, га?
Viaa зараз поза форумом  
Подякували 3:
Україночка (22.01.2009), vasiliys (03.08.2009), vodnick2008 (03.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:11 #802847   #36
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
що націоналізм - то нацизм та хвошизм, оце таки щось. Чи може я заблукала і це форум міста Кострома, га?
хм та тут вроді про свободу говорили )))
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:12 #802849   #37
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

передьоргуємо? було сказано шо націоналізм це добре. але свобода це не націоналізм а ксенофобія, шовінізм, комплекс меншовартості і нацизм
Frutik зараз поза форумом  
Подякували 4:
@NYKey (23.01.2009), Alex (22.01.2009), castor (22.01.2009), wifiwifi (14.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:18 #802859   #38
лось Бульвінкль
 
Аватар для лось Бульвінкль
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
А цікавий у вас форум. Коли я хожу на форуми Харкова чи Севастополя, мене там якось не дивує гарчання москалів - ну що з них взяти.
Але почути на тернопільському форумі, що націоналізм - то нацизм та хвошизм, оце таки щось. Чи може я заблукала і це форум міста Кострома, га?
га - в жопі нога! Тернополяни це рідкісні паразіти і егоїсти, які настроєні лівими силами проти Тягнибока і це все тіко за гроші(тернополяни ше і скупі дуже), тому мая твая ніпанімать.

ЗІ вчи матчасть про націоналізми і фашизми і читай уважніше форум(а ше краще не читай і не пиши тут)
лось Бульвінкль зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:21 #802865   #39
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

доречі поважні пани з тернопільської свободи неодноразово тут вже перетерли шо фошизм це не так вже й погано
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 18:21 #802866   #40
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата деякі люди живуть роботою....
Це точно не про представників Свободи на цьому форумі Вони живуть лише тим, що обливають брудом інші нації/національності/раси та своїх співвітчизників, які із ними не згодні. Ну, хіба якщо це їх робота, тоді так, вони нею живуть.
Цитата і в Свободу я піду не для того щоб мати гарну роботу і велику пенсію, якщо буду депутатом!хочу реалізувати якраз ті плани і думки...та якщо буду прибиральницею чи секретаркою то навряд цього добюсь!!!
Озвуч будь ласка хоча б 2-3 свої думки та плани. Просто цікаво чого ж саме ти хочеш добитися.
Цитата а вірш написала для того щоб він торкнусвя серця!!! щоб в ньому хтось себе впізнав і задумався!
Якщо вірш авторський то це похвально.
Але я не впізнаю себе у словах
Цитата Гриземо свої невидимі кайдани,
Цитата Бо себе продали! Нас купили...
Цитата Ми з колін побитих ще не встали.
Це слова рабів. Ти хочеш, аби ми впізнавали в собі рабів?
Цитата А цікавий у вас форум. Коли я хожу на форуми Харкова чи Севастополя, мене там якось не дивує гарчання москалів - ну що з них взяти.
Але почути на тернопільському форумі, що націоналізм - то нацизм та хвошизм, оце таки щось. Чи може я заблукала і це форум міста Кострома, га?
Ставлення до Свободи всюди однакове, воно приблизно таке як до Свідків Єгови, бо дуже вже адепти Свободи нагадують цих сектантів.
У нас, на нашому цікавому форумі, точилося вже десятки дискусій із свободівцями та на тему Свободи, почитай архів політичного розділу і побачиш чому до свободівців таке ставлення.
А на рахунок "чи я заблукала", то тобі сюди, тут тобі будуть раді і ти там будеш себе почувати комфортно.
 
Подякували 2:
Alex (22.01.2009), castor (22.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:07.