Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Крапка-1 (Дружба - вул.Львівська,5): новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.03.2007, 15:18 #301388   #221
NiKe
 
Аватар для NiKe
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

і то тре умудритися, щоб створити такий нік...мда)
NiKe зараз поза форумом  
Старий 26.03.2007, 17:24 #301483   #222
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

армія прихильників гах сосе =)
riznyk зараз поза форумом  
Старий 26.03.2007, 19:10 #301537   #223
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Щодо конкурсів краси!!!
Конкурс краси в наш час це є конкурс не красуь а їх папіків які хочуть щоб їх доця була така сама відома як і вони самі.

Голосування в неті можна правильніше провести але треба щоб з 1 Ip був тільки один голос, але в тернополі дуже багато компів які мають доступ в нет з одного ІР, так що цей метод також відпадає.

А в залалі всі ці конкурси це один тільки пафос і просто навулиці мажна найти дівчину набагато кращу ніж ці, хоча це зновужтаки критерії відбору у кожного свої.
Socio зараз поза форумом  
Старий 26.03.2007, 20:46 #301586   #224
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Якби не сьогоднішній кіпіш взагаліб на той конкурс не глянув, але це таки сталося і висловлю свою думку:
"Якшо все перелічене вище правда то ця [] Лілія Гах заслуговує на звання "Місс шукатурка і сілікон" я думаю шо на таких конкурсах мають перемагати дівчата обдаровані природньою красою, ане стараннями візашистів, перукарів, хірургів і т.д. це стосується не тільки її одної а ще й декількох конкурсанток. За такі дії а я на 99% впевнений впевнений що було фальсифікування голосів з боку конкурснтки чи її прихильників, я б взагалі знімав з конкурсу"
Це Моя думка хочете витерайте хочете ні....

Востаннє редагував StealZ: 26.03.2007 о 21:12.
StealZ зараз поза форумом  
Старий 26.03.2007, 20:56 #301589   #225
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Чесно кажучи - не відомо, чи сама конкурсантка знає про те, що так нагло спробували "накручувати" голоси за неї. Тому на неї "наїзжати" поки що не варто.
Просто смішно було читати про нечесність адмінів, коли зараз за неї не віддається така кількість голосів. Я так зрозумів, що в неділю біля Укртелекому творилось щось неймовірне. Купа автобусів (автобус вміщує 30 чол., а проголосувало з 1 айпі 1300, то шляхом простих математичних дій можна підрахувати - 43 автобуса) прибуло в Тернопіль з прихильниками одної конкурсантки. Клюєви і Янукович ховаються зі своїми відкріпниками ))
Kaminko зараз поза форумом  
Старий 26.03.2007, 21:08 #301599   #226
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Я буду дУУУже вражений якщо вона незнає, а ще бульш вражений якщо вона зізнається шо знала
StealZ зараз поза форумом  
Старий 26.03.2007, 21:08 #301598   #227
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
Якби не сьогоднішній кіпіш взагаліб на той конкурс не глянув, але це таки сталося і висловлю свою думку:
"Якшо все перелічене вище правда то ця видра* Лілія Гах заслуговує на звання "Місс шукатурка і сілікон" я думаю шо на таких конкурсах мають перемагати дівчата обдаровані природньою красою, ане стараннями візашистів, перукарів, хірургів і т.д. це стосується не тільки її одної а ще й декількох конкурсанток. За такі дії а я на 99% впевнений впевнений що було фальсифікування голосів з боку конкурснтки чи її прихильників, я б взагалі знімав з конкурсу"
Це Моя думка хочете витерайте хочете ні....
*видра-маленьке риже створіння, живе у воді, нагле і скупе
Ну з видрою ти вже перегнув, тому що якби я був її хочаб якимось знайомим я б тебе вже завтра знайшов і заставив вибачитись на хочаб на форумі (хоч я її навіть фотки ще небачив)

Якраз вона сама можливо і в нічому невинна.
Socio зараз поза форумом  
Старий 26.03.2007, 21:11 #301600   #228
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Morfius знаєш може я помиляюсь, але я таких людей не раз бачив, і догадуюсь що від них можна чекати.
ЗІ може й дійсно перегнув....треба виправити
StealZ зараз поза форумом  
Старий 26.03.2007, 21:14 #301602   #229
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
Ну з видрою ти вже перегнув, тому що якби я був її хочаб якимось знайомим я б тебе вже завтра знайшов і заставив вибачитись на хочаб на форумі (хоч я її навіть фотки ще небачив)

Якраз вона сама можливо і в нічому невинна.
щиро сумніваюсь, шо вона не в курсі всіх цих справ.
хоча прямих доказів нема

дівчата в таких конкурсах якраз і поводяться вкрай підло і цинічно. і часто це роблять руками своїх покровителів.
riznyk зараз поза форумом  
Старий 26.03.2007, 23:07 #301682   #230
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

при кожному голосуванні з нашим людом треба вводити прізвище, номер паспорту, ідент.код, номер мобільного та адресу!
порушників карати фізичними тортурами!
і тоді ми досягнемо обєктивного голосування

пропоную найбільш невдоволеним малчікам-фанатікам присвоїти звання "міс"
гадаю, дівчата не ображаться
FortYear зараз поза форумом  
Старий 27.03.2007, 04:40 #301707   #231
B@lu-Centrix
 
Аватар для B@lu-Centrix
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
Щодо конкурсів краси!!!
Конкурс краси в наш час це є конкурс не красуь а їх папіків які хочуть щоб їх доця була така сама відома як і вони самі.

Голосування в неті можна правильніше провести але треба щоб з 1 Ip був тільки один голос, але в тернополі дуже багато компів які мають доступ в нет з одного ІР, так що цей метод також відпадає.

А в залалі всі ці конкурси це один тільки пафос і просто навулиці мажна найти дівчину набагато кращу ніж ці, хоча це зновужтаки критерії відбору у кожного свої.
цілком згідний дуже багато красивих дівчат мона просто зустріти на вулиці яким ніодна з тихь красунь не конкурент! а на рахунок того голосування то я ваще не голосував просто не бачу ніодної з них достойної такого звання як міс тернополя !ІМХО
B@lu-Centrix зараз поза форумом  
Старий 27.03.2007, 08:00 #301725   #232
ads
Guest
Exclamation Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Давайте проведемо маленький експеримент!! попробуйте хто небудь віддати голос за когось хочаб через хвилину після попереднього!!! у Вас не вийде!!!
До чого ж тоді ці всі розмови на рахунок по 9 сек з одного ір? не розумію!! щось це не схоже на правду!!! Щоб проставити всі крапки над і, дійсно, виложіть логфайл голосування і це все вирішить!!! а ні - то це все відмазки!!! Доречі хтось вчора говорив про розгляд правдивості голосування Тетяни Горпініч!!! Який результат розгляду, якщо сам адміністратор писав що голосування відбувалось з 7 ранку з анонімайзерів?
 
Старий 28.03.2007, 13:06 #302460   #233
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Шо робиться...!!!
 
Старий 28.03.2007, 15:41 #302534   #234
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Цитата
Допис від BaltazaR Переглянути допис
Шо робиться...!!!
да ти правий... в африці вон діти голодують, а тут якісь хацкери голоси накручують
muTs зараз поза форумом  
Старий 28.03.2007, 16:13 #302564   #235
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

народ,а де можна глянути на тих "красавіц",дайте ссилку)
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Старий 28.03.2007, 16:19 #302569   #236
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

та фіг його знає...десь є якісь дівки всі за них голосують і бються...
Black-Raven зараз поза форумом  
Старий 28.03.2007, 23:18 #302710   #237
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
народ,а де можна глянути на тих "красавіц",дайте ссилку)
http://krapka.te.ua/krasunja.php дивись...
 
Старий 30.03.2007, 14:35 #303469   #238
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Чому 9-го Березня відбувся збір форуму №4, а на сайті крапки ще досі валяються фотки зі Збору №3
30,03,2007
RUS зараз поза форумом  
Старий 01.04.2007, 10:52 #304244   #239
Developer
 
Аватар для Developer
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

то був полу збір =) полу форум полу чат =)
Developer зараз поза форумом  
Старий 01.04.2007, 21:14 #304520   #240
sanya13
 
Аватар для sanya13
Wink Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Пропоную перейменеувати розділ в "Пропозиції і рекомендації"
sanya13 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:43.