Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


За яким принципом обирати на виборах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.09.2010, 13:41 #1460964   #41
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: За яким принципом обирати на виборах?

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Вам ніколи не спадало на думку що не для усіх людей показник успішності і головна ціль в житті це крута машина, величезна власна хата з гектаром двору і відпочивання на куротрах, кимось визначеними, як престижні? Крім того не усі люди однакові і не усі вміють чи хочуть на 101% використовувати можливості, які в них є.
Ну а я про що?
Я десь стверджував, що то не так?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 30.09.2010, 13:50 #1460974   #42
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: За яким принципом обирати на виборах?

вот скажи, тебе просто бісять статки політиків? якщо політик буде заробляти мільйони і буде жити в однокімнатній хрущовці як Юля Тимошенко, ти будеш спати спокійно?
Це звичайна українська грудна жаба
gsv зараз поза форумом  
Старий 30.09.2010, 14:03 #1460984   #43
Mark V
Guest
Типово Відповідь: За яким принципом обирати на виборах?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Ну а я про що?
Я десь стверджував, що то не так?
З ваших попередніх дописів можна зробити висновок що ви лише поважаєте людей які чогось добилися і щось конкретно мають. А тих що не мають і навіть цілі категорії професій таких, як наприклад прибиральниця, підсобник, ви не поважаєте і рахуєте цих людей невдахами, або іншими словами - бидлом.
 
Старий 30.09.2010, 14:19 #1461003   #44
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: За яким принципом обирати на виборах?

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
З ваших попередніх дописів можна зробити висновок що ви лише поважаєте людей які чогось добилися і щось конкретно мають. А тих що не мають і навіть цілі категорії професій таких, як наприклад прибиральниця, підсобник, ви не поважаєте і рахуєте цих людей невдахами, або іншими словами - бидлом.
Зовсім ні.
Я поважаю людей, котрі є порядними, розумними та відкритими.
До інших відношуюсь нейтрально.
Але, доприкладу, до Вас (людини, яка боїться бути відкритою) я ставлюсь насторожено й інколи зневажливо. Зневажливо - коли ви розумну та відкриту людину намагаєтесь "повчати" будучи анонімом.
Плюс Ви бажаєте змін в країні на краще, але лиш би не вашими руками. Досить егоїстична позиція.
FortYear зараз поза форумом  
Старий 30.09.2010, 14:30 #1461011   #45
Mark V
Guest
Типово Відповідь: За яким принципом обирати на виборах?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис

Але, доприкладу, до Вас (людини, яка боїться бути відкритою) я ставлюсь насторожено й інколи зневажливо. Зневажливо - коли ви розумну та відкриту людину намагаєтесь "повчати" будучи анонімом.
Ставтеся як собі хочете. Це всеодно буде лише ваше особисте ставлення і більше нічого.
Я нікого нічому не повчаю, а лише висловлюю свою думку. На то і форум, щоб люди висловлювали свої думки.
Мене веселить те, що чомусь тільки Ви хочете мене побачити.
Якщо ви мене побачите, то здійсниться Ваша заповітна мрія і далі Вам буде тут вже не так цікаво.
То навіщо красти в людини Мрію?
Якщо вам не подобається що на форумі пишуть невідомі вам люди, то я вже вам радив, щоб при реєстрації обов"язково зробити внесення особистих данних
Ф.І.П.
Домашня адреса
Місце роботи
Рік народження число місяць
Коротенька (сторнінок на 5) автобіографія
3 фотки (анфас, профіль в повний зріст)
Довідку з воєнкомату і про склад сім"ї.

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Плюс Ви бажаєте змін в країні на краще, але лиш би не вашими руками. Досить егоїстична позиція.
Частково погоджуюся.
 
Старий 02.10.2010, 16:52 #1462763   #46
Wikler
Thumbs up Відповідь: За яким принципом обирати на виборах?

Вибачте, можливо це буде виглядати як піар, але я підтримую партію *Сильна Україна*. Це нова партія, партія нових лідерів і реформаторів. Весь бруд який на нашу партію лиють є не правильним і не має ніякого підгрунтя, в тому числі ми ні на кого його не лиєм як наші опоненти. Багато хто говорить що наш лідер Сергій Леонідович Тігіпко поганий і робить щось не так і що він поганий політик - то це не правда. Як говориться: *Саме легше критикувати того, хто хоть щось робить, а критикують ті, хто взагалі нічого не робить*. Дивитись свідомо на речі, він прийшов на вибори президента і зайняв почесне третє місце тому, що люди повірили йому, повірили його програмі. В нашому випадку, на виборах в нашому місці ви голосуватимите не за Сергія Тігіпка, а за його програму. І якщо у Вас виникнуть якісь питання то будь-ласка задавайте їх в темі на цьому форумі http://forum.te.ua/showthread.php?t=99080 або в Тернопільській групі нашої партії вКонтакті http://vkontakte.ru/club19986679 і ми будемо раді Вам відповісти.
Wikler зараз поза форумом  
Старий 02.10.2010, 18:47 #1462809   #47
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: За яким принципом обирати на виборах?

Wikler
А Кужель теж така хороша як Тигібко?
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (02.10.2010)
Старий 03.10.2010, 08:48 #1463117   #48
Wikler
Типово Відповідь: За яким принципом обирати на виборах?

Я не можу порівнювати Тігіпка з нею чи наоборот так як я про неї можна сказати нічого поганого не знаю. Але в даному моменті, я вже це говорив, люди голосуватимуть за його програму а не за Тігіпка чи за Кужель.

І на мою думку Тігіпко думав кого бере в свою партію, він би не брав кого попало. Ну це моя думка.
Wikler зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 21:10 #1463523   #49
WakS
Типово Відповідь: За яким принципом обирати на виборах?

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
Я не можу порівнювати Тігіпка з нею чи наоборот так як я про неї можна сказати нічого поганого не знаю. Але в даному моменті, я вже це говорив, люди голосуватимуть за його програму а не за Тігіпка чи за Кужель.

І на мою думку Тігіпко думав кого бере в свою партію, він би не брав кого попало. Ну це моя думка.
А у вас в не проводяться політінфрмації чи комсомольські збори? Ти б знав про Кужель не лише погане, але й хороше.
WakS зараз поза форумом  
Старий 04.10.2010, 00:02 #1463631   #50
Wikler
Типово Відповідь: За яким принципом обирати на виборах?

Цитата
Допис від WakS Переглянути допис
А у вас в не проводяться політінфрмації чи комсомольські збори? Ти б знав про Кужель не лише погане, але й хороше.
В нас в партії проводяться збори, але ми на них думаєм що нам потрібно робити, і в даному випадку ми думаєм що робити щоб получити місця в владі, і максимально працювати на користь міста, і всі свої вчинки та ідеї виводити людям.
Wikler зараз поза форумом  
Старий 10.10.2010, 17:24 #1468612   #51
Mark V.
Banned
Типово Відповідь: За яким принципом обирати на виборах?

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
В нас в партії проводяться збори, але ми на них думаєм що нам потрібно робити, і в даному випадку ми думаєм що робити щоб получити місця в владі, і максимально працювати на користь міста, і всі свої вчинки та ідеї виводити людям.
А ми потім думаєм що нам потрібно робити, щоб поменше було таких політпроектів, які лапші перед виборами наївним людям натрусять, їхні голоси зберуть, а потім власник політроекту робить собі що хоче з ким хоче об"єднується, з ким хоче роз"єднується в любому керунку тушкою переповзти може і ніякої управи на нього нема.
Mark V. зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:04.