Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.09.2016, 22:54 #2653899   #5241
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Joycee Переглянути допис
Всі релігії спираються на віру. Просто ви повинні в це вірить і потім вам можливо пощастить (як правило після смерті). Наука навпаки базується на доказовості, там немає місце віри. Плодами науки ми користуємося щодня, а релігія як вічне гальмо саботує все нове.
--- не зовсім так, релігія як і наука вимагає доказів за правилом не побачу не повітрю , віра ж навпаки відкриває бачення, що не можуть збагнути ні вчені ні релігійні люди
--- по друге вірити не просто так , а на підставі Слова Божого яке має безліч підтверджень і з научної точки зору однак вперто відкидаються вченими -матеріалістами
--- по трете віруючим щастить як за життя так і після смерті , однак це не можу і не бажають визнати вчені погляд яких обмежено матерією
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2016, 23:09 #2653901   #5242
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Joycee Переглянути допис
Наука навпаки базується на доказовості, там немає місце віри.
А що тоді таке гіпотеза, або припущення в науці? Доказів ще нема, але науковець вірить, що його припущення вірне і шукає докази.
А що таке невірна теорія в науці? Докази вже є і науковці представляють свої досягнення як правильні, доведені, але... Але з"являються інші докази, які руйнують те, що ще вчора вважалося правдою і сприймалося людьми як вірне. Вірне, від слова "віра", "вірити".
І цей ланцюжок постійно продовжується.

Цитата:
Допис від Joycee Переглянути допис
Плодами науки ми користуємося щодня, а релігія як вічне гальмо саботує все нове.
Багато людей щодня користуються досягненнями релігій. Релігія дала нам моральний закон, на якому побудоване суспільство і стосунки в суспільстві. Релігія (я зараз говорю про християнство) дала людині впевненість у завтрашньому дні, обгрунтувала сенс людського земного життя. Бог, Який навертає людей до Себе, стає Виховником Своїх дітей і веде їх до досконалості.
Взагалі, мудрі люди говорили отак:
Цитата "Невозможно противопоставить религию и науку, поскольку они дополняют друг друга. Наверное, каждый серьезный и мыслящий человек осознает, что необходимо признавать и развивать религиозный элемент его природы, дабы все силы человеческой души слились в совершенной гармонии. Не случайно величайшие мыслители всех времен были людьми глубоко религиозными". (Planck 1977, 168 ).
Це слова геніального фізика, лауреата Нобелівської премії, Макса Планка.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 19.09.2016, 10:16 #2654088   #5243
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

"І єврей може бути юдеєм, атеїстом, християнином, мусульманином, буддистом і т.д."
"Релігією євреїв є юдаїзм. Історично поняття єврей і юдей тісно переплетені і в більшості мов нерозрізнимі" вікі.

"Адам не був малою дитиною, він був цілком дорослий і усвідомлював свої дії." Хороша дорослість. Кілька днів життя.

"Були у владі людини і підкорялися людині ДО гріхопадіння." Наведіть переконливіший доказ, аніж лише слова. Наприклад дослідження археології.
Читаємо після потопу "І ляк перед вами, і страх перед вами буде між усією звіриною землі, і між усім птаством небесним, між усім, чим роїться земля, і між усіма рибами моря. У ваші руки віддані вони.". Знову влада над природою?))

"Ви джерело зауважили? Сайт Daylight Atheism". Однак ці ж факти легко перевіряються в інших джерелах, наприклад вікі. Вікі також атеїстичний сайт?

"Та я думаю, що якби Вас повернули в стан Адама, то Ви б кричали від радості". Поміняти повноцінне життя на золоту клітку? Ні, дякую. Саме труднощі і роблять людину тим, хто вона є - винахідником, творцем нового. Якщо нема труднощів - людина атрофується, стає лантухом жиру. Власне як і будь-яка інша істота.

"І я прийняв це спасіння і вже не хочу, як Ви пишете, "розвиватися сам"". Ви стали машиною, вітаю Вас. До мене зло не так легко чіпається.

"і що, цей твір пролиє світло на створення світу"
На створення світу ні, а на створення старого завіту так. Аналіз старозавітних текстів в мові оригіналу крута штука. Дозволяє виявити плагіат.

"що мабуть зовсім нічого не тямите у справах про банрутство". Ви не зрозуміли. Яке банкрутство? В мому прикладі господар не брав кредиту, а гість стверджує протилежне.

"щодо людства то вирок винесено - всі в гріху.". Я не правонаступник якогось там Адама, про життя якого є лише слова і нема матеріальних свідчень. Те саме Вам скаже і більшість людей. Якщо Він взяв позику, то нехай сам і розплачується. Або його діти/внуки, які визнали цей борг дійсним.

"а релігія як вічне гальмо саботує все нове.". В більшості це так, хоча завжди є винятки.

Додано через 30 хвилин
Ще суперечливі факти про старий завіт.

Розділ про потоп.
"І побачили Божі сини людських дочок, що вродливі вони, і взяли собі жінок із усіх, яких вибрали." Дві категорії людей? Якщо сини Божі, то і дочки теж Божі. Або всі людські, але ось так змішувати... *CRAZY*

"А Я ось наведу потоп, воду на землю, щоб з-під неба винищити кожне тіло, що в ньому дух життя. Помре все, що на землі!" Навіть якщо вважати "помре все, що на суходолі", то це також велике перебільшення. Крокодили спокійно собі жили наче нічого не сталося. Їм потоп не страшний, а їжі в час масової загибелі тварин хоч греблю гати. Цілком ймовірно, що по поверхні води плавали вирвані з коренем дерева, адже злива тривала не менше 40 діб. Це дозволило б вижити видрам та іншим плаваючим ссавцям.

"І згадав Бог про Ноя, і про кожну звірину та про всяку худобу, що були з ним у ковчезі." Згадав? А Бог може забути?

"І верталась вода з-над землі, верталась постійно. І стала вода спадати по ста й п'ятидесяти днях.". Куди ж стікала вода, якщо по-ідеї вся земля була покрита водою? Звичайно скажуть, що під землю пішла, але тоді вода б спадала не одну сотню днів.

"Я веселку Свою дав у хмарі, і стане вона за знака заповіту між Мною та між землею."
В раю не було дощів? А де дощ, там і веселка, лише потрібно знайти зручне місце для спостережень.

Які ще потрібні факти, щоб зрозуміти, що Біблія, як і будь-яка книга писана людиною? З усіма наслідками, які з цього випливають. Тому говорити про "лише Біблія веде до спасіння" щонайменше некоректно.

Востаннє редагував yarko2: 19.09.2016 о 10:17. Причина: Пізніше додано
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2016, 11:03 #2654097   #5244
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Та я думаю, що якби Вас повернули в стан Адама, то Ви б кричали від радості". Поміняти повноцінне життя на золоту клітку? Ні, дякую. Саме труднощі і роблять людину тим, хто вона є - винахідником, творцем нового. Якщо нема труднощів - людина атрофується, стає лантухом жиру. Власне як і будь-яка інша істота.
--- думаєте? сумніваюсь, якщо людина заявляє, що дотримуватись меж здорового глузду це золота клітка.

--- саме перші люди мабуть так вважали, що послухавшись поради змія можна отримати повноцінне життя (вийшовши з золотої клітки) доповнивши добро екстрімом зла, і скоштували з дерева пізнання добра і зла, і що отримали в замін ? Невже свободу? Недуги, ворожнечі,смерть, с-му світу яка панує сьогодні в загалі на обмані і це ви називаєте - повноцінним життям? Сходіть в хоспіс, там вам прочитають про те в чому суть повноцінного життя........спитайте заживо згниваючого наркомана чи алкоша (якщо він ще здатний щось адекватно сприйняти) про свободу він також рвався за почуттями що обіцяли дати свободу вважаючи застереження золотою кліткою.
.
---- На жаль з Ваших роздумів знов дійшов висновку, що обмеження мислення це найгірший ворог людини , який кидає в крайнощі фанатичного страху присутності Бога або релігійності.

---- Гм....без труднощів людина атрофується? Який рівень інтелекту у людини має бути щоб стимулом для розвитку були труднощі, як тумак в бік чи копняк ззаду.......? Чи не батогом поганяють худобу? .

---- самосвідомість до кого має бути подібна робить людину тим ким вона є . Тубільці , Індіанці та й тепер багато на перший погляд розвинутих людей імітують тварин ставлячи їх як зразок, в результаті суспільство в основній масі і озвіріло, одні в супереч теорії Дарвіна в бік мавпоподібних, інші хижаків........чи релігійних фанатиків

---- в чому суть віри (не релігії - це ще один вид збочення під маскою благочестя та благих намірів) - це відновити якості закладені Творцем наслідуючи Його заповіді як прояв інтелекту та доброї волі - ціль яких благо як для себе так і для оточуючих на Славу Творця . Але в кожної людини свій вибір який тісно пов'язаний з розвитком інтелекту та з с-мою цінностей, ........ поселіть мавпу і в царскому палаці вона і його перетворить в хлів і буде вважати золотою кліткою бо ареал її проживааня джунглі зі всім екстрімом труднощів ..........так і сьогодні для багатьох реальні цінності далекі як для цієї мавпи цивілізація

Востаннє редагував engar: 19.09.2016 о 11:32.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2016, 12:48 #2654113   #5245
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

У Вас якісь дивні уявлення про здоровий глузд. Адам вирішив спитися і показитися? Ні, лише з'їв якийсь плід. До чого тут здоровий глузд?

Екстрім зла? Не перегинайте палку) З однієї крайнощі в другу До того ж, наркомани здатні вилікуватися самостійно. Щоправда лише одиниці з мільйонів.

Цілком згоден, обмежене мислення і справді найгірший ворог людини. Особливо це помітно після споглядань за усілякими Іванами, які товчуть лоба об підлогу і просять по тисячі раз "Господи спаси свого раба". Замість того, щоб піти, посадити гай, почистити навколишню природу від поліетилену, посидіти з дітьми за приємною бесідою, нарешті піти в турпохід рідною землею. А Бога то не варто боятися. Це не наглядач з палкою, а справедлива вища сила.

До чого тут батіг? Труднощі це наприклад холод, сніг. Такі труднощі примушують людину будувати тепле житло. Потреба передати знання призвела до появи письма. Невдачі у полюванні примусили людину перейти до землеробства. Потреба твердих інструментів привела до виплавки металів з руд. У племен в екваторіальних лісах труднощів не так уже і багато, і на якому вони рівні розвитку? Непірявняно з білими, які жили в набагато холоднішому кліматі. Ось Вам і вплив труднощів на розвиток людини. Порівняйте з Адамом - ні одежі. ні житла, зривай плоди з дерев скільки влізе. І радій, стрибай, хвали. Чи була в Адама потреба розвиватися? Жодної. Бо все вже є, лише простягни руку. Я не хочу так жити, навіть якби і мені заплатили, бо це "золота клітка".

Маєте дані щодо релігійного фанатизму серед американських індіанців? Поділіться, будь-ласка.
Зате цього фанатизму аж зашкалює серед послідовників аврамічних релігій.

Для мене цінністю є наприклад дана мені Богом можливість розуміти його по рідному, а не так, як накаже "господар" з іншої країни.

Востаннє редагував yarko2: 19.09.2016 о 14:10.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2016, 16:16 #2654148   #5246
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Маєте дані щодо релігійного фанатизму серед американських індіанців? Поділіться, будь-ласка.
Зате цього фанатизму аж зашкалює серед послідовників аврамічних релігій.
---- мабуть цього досить ....... http://www.factroom.ru/facts/54925
---- щодо релігій то вони від різних батьків (засновників) однак як дауни всі на одне лице (один дух діє) ........ .
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2016, 16:23 #2654149   #5247
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Чи була в Адама потреба розвиватися? Жодної. Бо все вже є, лише простягни руку. Я не хочу так жити, навіть якби і мені заплатили, бо це "золота клітка".
Він теж так думав, а мав розвивати свої стосунки з Творцем, щоб не деградувати, розвивати свою діяльність за наміром Власника Живої Планети. Бог йому (Адаму) пояснив яка у нього має бути мета в житті, справжня мета в житті.

Додано через 4 хвилини
Цитата бо це "золота клітка".
То покиньте цю Планету і вільно летіть на всі напрямки космосу, а Землю залишіть нам.

Востаннє редагував Ychen: 19.09.2016 о 16:23. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2016, 16:35 #2654152   #5248
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата У Вас якісь дивні уявлення про здоровий глузд. Адам вирішив спитися і показитися? Ні, лише з'їв якийсь плід. До чого тут здоровий глузд?
---- бажання скоштувати зла в добрі важко назвати здоровим глуздом навіть якщо це плід . .... вибачте за тафтологію - дивно, що це для Вас дивно... однак ....Гм.... цікаво Ви б не проти щось таке спожити на про позицію дізнатись щось нового якщо б це завідомо принесло смерть ? Чи це ви б прийняли як належно без подиву?

Додано через 11 хвилин
Цитата До чого тут батіг? Труднощі це наприклад холод, сніг. Такі труднощі примушують людину будувати тепле житло. Потреба передати знання призвела до появи письма. Невдачі у полюванні примусили людину перейти до землеробства. Потреба твердих інструментів привела до виплавки металів з руд. У племен в екваторіальних лісах труднощів не так уже і багато, і на якому вони рівні розвитку? Непірявняно з білими, які жили в набагато холоднішому кліматі. Ось Вам і вплив труднощів на розвиток людини.
---- Ну мислите близько як ті, що виникли в результаті еволюції
---- Суть в тому, що Бог створив людину досконалою, що вам важко зрозуміти ... ваші про позиції подібні, все одно що скульптору який створив ідеальну фігурою скульптуру Венери запропонувати, для повноти образу спочатку приробити її горб.....щоб в подальшому було що відшліфовувати чи стісувати щоб досягнути досконалості в майбутньому .............

Востаннє редагував engar: 19.09.2016 о 16:37. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2016, 16:39 #2654154   #5249
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- мабуть цього досить ....... http://www.factroom.ru/facts/54925
Перепрошую, забув. Такі факти і справді мали місце.
У відповідь можу нагадати про католицьку інквізицію, хрестові походи, полювання на відьом.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- щодо релігій то вони від різних батьків (засновників) однак як дауни всі на одне лице (один дух діє) ........ .
Ну не скажіть. Не всі спраглі на кров.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2016, 16:40 #2654155   #5250
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А Бога то не варто боятися. Це не наглядач з палкою, а справедлива вища сила.
--- Чи варто боятись ? це все залежить в яких ви з Ним стосунках......
--- щось як з законом, як що в межах то нічого боятись правоохоронних органів
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2016, 17:02 #2654156   #5251
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
Гм.... цікаво Ви б не проти щось таке спожити на про позицію дізнатись щось нового якщо б це завідомо принесло смерть ?

---- Ну мислите близько як ті, що виникли в результаті еволюції
Завідомо смертельним воно стає після того, як уже хтось спожив з відповідними наслідками, що було зафіксовано. А до того це просто незрозумілий плід. Так, я не довіряю просто словам. І не треба тут знову, що "це Бог попередив Адама". Всі історії сотворення світу написала людина, а євреї просто сплагіатили, відповідно до своїх уявлень.

Хіба я не довів прикладами, що еволюція присутня і в нас час? Ах так, я забув, що не всі довіряють науковим роботам з поясненням механізмів дії мутацій.

"--- щось як з законом, як що в межах то нічого боятись правоохоронних органів". Чесна людина не боїться, звичайно якщо ці самі органи заслуговують на довіру, а не є просто вибивалами. Чесна людина йде і з гідністю відшкодовує шкоду і несе покарання. Лише злочинці, які не бажають відшкодовувати завдану шкоду - ті бояться.
А Ви боїтеся Бога?

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Бог йому (Адаму) пояснив яка у нього має бути мета в житті, справжня мета в житті.

То покиньте цю Планету і вільно летіть на всі напрямки космосу, а Землю залишіть нам.
Бути садівничим? Для цього цілком підходять і ангели.

Пропозиція цікава, але чому Ви віришили, що планета належить вам?

Востаннє редагував yarko2: 19.09.2016 о 17:02. Причина: Пізніше додано
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2016, 17:16 #2654159   #5252
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Пропозиція цікава, але чому Ви віришили, що планета належить вам?
Планетою користуються всі хто на ній проживає.
Можете не сумніватись що це є справжнім даром і благословенням, бо ми не трудились над її виникненням. Але будьте вдячним і цінуйте те що маєте. Бо кожному хто має додасться (набуде більших благословень), а хто не має (немає справжніх цінностей в очах Творця) відбереться у нього і те що він має (буде проклятим назавжди, як Адам).

Додано через 3 хвилини
Цитата Бути садівничим? Для цього цілком підходять і ангели.
Саме так і було- вони (неземні) творили Планету до появи людей, засадили її.

Востаннє редагував Ychen: 19.09.2016 о 17:28. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2016, 21:14 #2654202   #5253
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Перепрошую, забув. Такі факти і справді мали місце.
У відповідь можу нагадати про католицьку інквізицію, хрестові походи, полювання на відьом.
--- а вжеж звичайно фантазії в тортурах їм не бракувало знали "свою справу" ...., ацтеки відпочивають

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Ну не скажіть. Не всі спраглі на кров.
--- взагалі дуани також мирні тільки в декого повишена агресивністьпроявляється....... але це не змінює суті

Додано через 19 хвилин
Цитата А Ви боїтеся Бога?
--- гмм... ну щоб постійно знаходитись в депресивному стані постійно вживаючи антидепресанти то ні звичайно ... але в Писанні слово благовіння в основному замінили на страх, благоговіння це відчуття поваги до Вищого за становищем -страх втратиии авторитет та вдячність за проявлене добро. Це почуття має місце . Оскільки маю тверде переконання на фактах що Бог чимало зробив добра особисто мені , ще коли був буйним безбожником і вів себе досить некоректно до Нього .

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Для мене цінністю є наприклад дана мені Богом можливість розуміти його по рідному, а не так, як накаже "господар" з іншої країни.
---то як розуміти по рідному?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
А Бога то не варто боятися. Це не наглядач з палкою, а справедлива вища сила
--- вища сила то люди нижча сила?

Востаннє редагував engar: 19.09.2016 о 21:21. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2016, 08:00 #2654244   #5254
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
"Релігією євреїв є юдаїзм. Історично поняття єврей і юдей тісно переплетені і в більшості мов нерозрізнимі" вікі.
І що?
Ви ж повинні знати, що євреї (національнсть) проживають по всьому світові і можуть мати будь-яку релігійну приналежність, або не мати ніякої. Винуватити в чомусь людей за національною приналежністю - неприпустиме явище, тому зважте на цей Ваш антисемітизм, який Ви тут продемонстрували. І спитайте себе: "А де, від кого я підхопив цю заразу?"


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Хороша дорослість. Кілька днів життя.
Звідки Ви взяли про пару днів життя? По-Вашому, Адам був немовлям?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Наведіть переконливіший доказ, аніж лише слова. Наприклад дослідження археології.
Вкажіть які приклади археології були б для Вас достатньо переконливими і як археологія може вказати на те, що звірі були покірні Адаму і Єві?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Знову влада над природою?))
Це дозвіл вживати у їжу тварин.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Однак ці ж факти легко перевіряються в інших джерелах
Які факти? Три припущення про позитивні мутації у людей?
Втретє Вам наголошую: науці відомі тисячі прикладів негативних мутації людини під впливом навколишнього світу. Спрямування у сторону деградації і швидкість деградації людини, як біологічної істоти, цілком зрозуміла і не викликає сумнівів. Про які позитивні мутації можна говорити на цьому фоні?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Ви стали машиною, вітаю Вас. До мене зло не так легко чіпається.
Я став на шлях відрождення людини, як духовної істоти. Бог відновлює мій стан і взаємини з Ним. Це погано, по-Вашому?
Краще жити на рівні біологічної машини (їж, пий, гуляй) і вірити в "богів" якими є природні стихії та небесні світила, як це робили (і роблять досі) древні племена?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Я не правонаступник якогось там Адама, про життя якого є лише слова і нема матеріальних свідчень.
Вибачте, але Ваші слова ясно свідчать про прямий духовний звязок, спадковість, яку Ви перейняли від Адама. Просто Вам не видно цього зі сторони.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Які ще потрібні факти, щоб зрозуміти, що Біблія, як і будь-яка книга писана людиною?
Всі книги, наскільки я знаю, написані людьми. У Вас є інша інформація? Маєте книги, написані особисто Богом?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Тому говорити про "лише Біблія веде до спасіння" щонайменше некоректно.
Коректність чи некоректність спізнаємо після смерті тіла.
Біблія, сама по собі не спасає. Спасає Бог, через особисті взаємини з людиної, через відклик людини на Його заклики до відновлення цих взаємин і, в кінцевому результаті, через цілком певні наслідки в житті людини, які спричиняє Бог: покаяння, очищення від гріха і нове духовне народження.
А далі, в новому стані, людина навчається жити і дедалі більше змінюватися під впливом Божим. Починаємо у цьому тілі, а продовжкуємо в духовних тілах, у новому світі, про який приніс звістку Ісус Христос і куди Він відкрив шлях.
А за людиною залишається вибір: залишатися у старому стані, стані Адама після гріхопадіння чи відкинувши це, прийняти нове народження від Бога. І зараз кожен робить свій вибір і угрунтовується в ньому.

Востаннє редагував Новак: 20.09.2016 о 08:00. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2016, 10:25 #2654264   #5255
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Почитав ще першу сторінку і мені все стало зрозуміло. Тема створена не заради справді дискусії, а тупо ради самопіару. Автора не цікавить істина, йому банально бракує послідовників (читай прибутків).
Витрачати зусилля на слабку тінь дискусії з такими людьми далі я не буду.
Найкраще з того, що знайшов
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
какая вера правдива? - вера в Бога.
а выяснять, какая религия (= какие правила) правдива, надо ли?
если Вы думаете, что Бог не предусмотрел спасение для верующих всех религий, кроме одной, то Вы не верите в Бога
p.s. Можете собі писати що влізе і скільки влізе. Мене в цій темі більше не буде.

Востаннє редагував yarko2: 20.09.2016 о 10:25. Причина: Пізніше додано
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2016, 10:44 #2654268   #5256
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Почитав ще першу сторінку і мені все стало зрозуміло. Тема створена не заради справді дискусії, а тупо ради самопіару. Автора не цікавить істина, йому банально бракує послідовників (читай прибутків).
---- сумніваюсь ......
---- тема саме для висвітлення істини.... мені не потрібний піар - я знаю хто я і ким є і ті кому потрібно також ...
---- я не месія навіщо мені послідовники ....

Додано через 2 хвилини
Цитата p.s. Можете собі писати що влізе і скільки влізе. Мене в цій темі більше не буде.
---- це ваш вибір і ваше право .... тем в неті безліч

Додано через 3 хвилини
Цитата Витрачати зусилля на слабку тінь дискусії з такими людьми далі я не буду.
---- що ж Всього найкращого в житті і пошуках.... потужних тіней дискусії , ціль цієї теми пролити світло,на обєкт теми - віру, а не розводити тіні.....лише за ради дискусій.

Востаннє редагував engar: 20.09.2016 о 10:47. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2016, 13:35 #2654285   #5257
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Витрачати зусилля на слабку тінь дискусії з такими людьми далі я не буду.
yarko2, для дискусії потрібно, як мінімум, три речі:
- чітка власна позиція
- здатність її аргументовано висловлювати і доводити
- бажання дискутувати

У Ваших дописах я побачив тільки останнє, причому, як тільки дійшло до аргументації, Ваше бажання відразу зникло. Які причини? Ну, це Вам видніше, але мені спадає на думку варіант, що Ви тільки пробуєте розібратися в цій темі і ще не маєте сформованої позиції.
Віра є правдивою тільки тоді, коли в її основі є Правда. Коли Вам відкриється Той, Хто є Правда, Дорога і Життя, тоді, власне, все і почне ставати на свої місця.
А до тих пір ми говоримо про слова, про своє розуміння слів і тому нам важко порозумітися.
Бог, Живий Бог, воскреслий Ісус Христос - ось основа віри, а не просто чиїсь слова.

Востаннє редагував Новак: 20.09.2016 о 21:45.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2016, 20:42 #2654529   #5258
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- причина хворіб бере свій початок з моменту коли людина обрала альтернативу моралі Божої як наслідок люди страждають пожинаючи плоди власного вибору ..
У мене ніякого вибору не було. Мене ніхто не питав, чи я хочу брати участь в з'ясуванні стосунків між духовними особами. Причому я до їхніх розборок? Хай самі виясняють хто з них вищий, хто нищий. Я навіть не розумію що вони там не поділили.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 09:27 #2654588   #5259
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Я навіть не розумію що вони там не поділили.
Це вплинуло і на Вас, на: поведінку, характер, ставлення до оточення, Небес (духовних створінь, тобто ангелів, демонів) і До Небесного Бога.
https://www.jw.org/uk/%D0%B1%D1%96%D...8%D0%BC%D0%B8/

Додано через 6 хвилин
Цитата У мене ніякого вибору не було.
Є у Вас вибір і від цього залежить яким Ви будете і що робитимете, чи Ви приноситимете плоди праведності, адже це впливає не тільки на Вас, а і на інших.

Востаннє редагував Ychen: 22.09.2016 о 09:32. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 20:17 #2654793   #5260
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата У мене ніякого вибору не було. Мене ніхто не питав, чи я хочу брати участь в з'ясуванні стосунків між духовними особами. Причому я до їхніх розборок? Хай самі виясняють хто з них вищий, хто нищий. Я навіть не розумію що вони там не поділили.
---- в такому випадку щоб щось зрозуміти слід спочатку зясувати що не поділили .... опісля зрозумієте чи є у вас вибір чи ні тепер, і що є виною становища в яке потрапило людство оскільки вона не повязана на пряму до розбірок духовних осіб , а до вибіру перших людей нащадками яких ми всі є , Коли батьки пияки і в них народжується дитина з вадами чи є вина в цьому Бога?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:23.