Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Сон

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.05.2017, 07:56 #2693494   #221
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ось, читаю чергову серію:


І, відразу виникає запитання:
Як так сталося, що, незважаючи на ці гарні слова, Ошо спрямував себе в гіршу сторону?
Чому він вліз у оту гидоту, яку назвав "богопізнання через секс"?
Чому Ошо захопився багатством і розкішшю?
для плебеїв, закриті знання, доступні фараонам, султанам, імператорам, царям , тим кого у всіх релігіях, раніше рахували намісниками Богів, а потім Бога ... у Біблії спеціально закрита ця інформація , хоч і згадується цар Саламон Мудрий , який проправив 40 років країною без війни , по вашому, він також вліз у гидоту і розкіш ?

а ви, часом, не комуніст партійний ? )

Востаннє редагував qazwsx321: 22.05.2017 о 08:32.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2017, 08:41 #2693501   #222
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Сон

В одному з постів уже доволі давно Новак якось казав, що перед своїм зависанням у біблії був переконаним комуністом.
Не звертай на цього Новака уваги, там підшипники занадто змащені, ось його і кидає з криги та в жар. Замість того, щоб зупинитися в зоні прийнятних для життя температур.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2017, 11:44 #2693521   #223
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
В одному з постів уже доволі давно Новак якось казав, що перед своїм зависанням у біблії був переконаним комуністом.
Ярко, ану покажіть це моє повідомлення, де я сказав, за Вашмим словами, що я був переконаним комуністом!
Чи Ви просто так це написали? Може за натхненням від вашого пророка Силенка?


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
для плебеїв, закриті знання, доступні фараонам, султанам, імператорам, царям , тим кого у всіх релігіях, раніше рахували намісниками Богів, а потім Бога ... у Біблії спеціально закрита ця інформація , хоч і згадується цар Саламон Мудрий , який проправив 40 років країною без війни , по вашому, він також вліз у гидоту і розкіш ?
qazwsx321, в Біблії багато інформації, і, оскільки Ви дозволяєте собі робити висновки, то до Вас у мене просте запитання: Ви Біблію прочитали? Ази її вчення зрозуміли?
Якщо Ви азбучних азів Біблії не розумієте (а я маю впевненість, що це так, судчи з Ваших слів), то про яке "таємне знання" говорите?
Он, про царя Соломона зчепили - що Ви маєте на увазі, порівнюючи його з Ошо?
Ошо впровадив сексуальні "богослужіння", заснував закриті поселення-ашрами, де практикували ці його практики. Може Соломон щось таке впроваджував?
Ошо солодкими словами про невинність і богопізнання обдурив купу людей, накупивши на їхні гроші стайню Ролс-Ройсів і всякого іншого подібного. Цар Ізраїля Соломон тут до чого? Соломон кого обдурив?
Ну і, на завершення: Соломон знав у Кого він вірив, і поклонявся цьому Єдиному Богу, а як щодо Ошо? Бог Ошо невизначений, безособистісний, якісь солоденькі слова про цього "бога" призначені щоб дурити легковірних, чим Ошо і займався, організувавши свою релігію. Де бог Ошо? Який він? Що цей бог пропонує людині? Стати таким як Ошо? Але ж це бридко, стати таким, як Ошо!
Коли я дивлюся на Ісуса Христа, то я бачу що Бог пропонує людині: там чистота і святість, вічне життя з Богом. А те, що пропонує Ошо - це яма деградації і смерть.

Востаннє редагував Новак: 22.05.2017 о 12:03.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2017, 12:58 #2693540   #224
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Сон

Новак. Ну ти зовсім припух. Я пост не можу по 10хв надіслати через дурнуваті баги форуму, а ти пропонуєш мені перечитувати сотню сторінок з переліком усіх твоїх постів?

Шукай дурнів далі.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2017, 15:57 #2693553   #225
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Новак. Ну ти зовсім припух. Я пост не можу по 10хв надіслати через дурнуваті баги форуму, а ти пропонуєш мені перечитувати сотню сторінок з переліком усіх твоїх постів?

Шукай дурнів далі.
Ярко, я запропонував Вам не бути голослівним ляпалом, а підтвердити Ваші слова.
Втім, не наполягаю. Раз Вам краще бути таким, як Ви є, то нехай, справа Ваша.
І ще: пропоную дотримуватися правил форуму і писати по темі, а не обговорювати мене, вірніше Ваші думки про мене, які Ви тут неодноразово висловлювали і продовжуєте, бо ніяк не можете заспокоїтися. Я розумію, що інших аргументів у Вас нема, але ж у чому форум винен? Стримуйтесь, будь-ласка.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2017, 20:09 #2693578   #226
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата Я розумію, що інших аргументів у Вас нема, але ж у чому форум винен?
Новак, ти тут безперечно самий класний- ніхто в цьому не сумнівається!
Нічого проти тебе не маю, але краще подумай як допомогти іншим, і до тебе люди потягнуться. А ще пам'ятай- ти тут заявив що є помазанцем, а це означає: що кому багато довірено, з того багато і спитається.https://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-...F%2025%3A26-30 Це пересторога для таких зухвалих, як ти !!!

Востаннє редагував Ychen: 22.05.2017 о 20:24.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2017, 21:03 #2693583   #227
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Новак, ти тут безперечно самий класний- ніхто в цьому не сумнівається!
Нічого проти тебе не маю, але краще подумай як допомогти іншим, і до тебе люди потягнуться. А ще пам'ятай- ти тут заявив що є помазанцем, а це означає: що кому багато довірено, з того багато і спитається.https://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-...F%2025%3A26-30 Це пересторога для таких зухвалих, як ти !!!
Учень, і Ви туди ж, порушувати правила форуму і флеймити та офтопити?
Старійшини вашої організації Вас навчили: замість аргументів по суті переходити на особистості?
Тут тема про вчення Ошо. Маєте щось сказати по суті теми?
Якщо ні, то краще дайте відповідь в сусідній темі, про інквізицію у вашій організаціїї: чи вважаєте Ви припустимим, коли той Ваш співвіруючий, який потрапляє на суд старійшин, прихованим чином здійснює запис суду і поведінку старійшин? Це ж конкретне питання і відповідь хоч якась у Вас мала б бути. Проясніть, може у вашій організації можна вимагати, щоб такий суд проходив під відео (аудіо-) фіксацію. А то, знаєте, питання залишилися відкритими, особливо із врахуванням того, що ті суди відбуваються так, що деякі із підсудних виявляють бажання накласти на себе руки.
Так що: прошу Вас до конкретних відповідей про вашу організацію у сусідню тему.

Востаннє редагував Новак: 22.05.2017 о 21:12.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2017, 21:53 #2693588   #228
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата Так що: прошу Вас до конкретних відповідей про вашу організацію у сусідню тему.
У сусідню тему не можу, якщо хочете можу постаратись відповісти тут. Але Ви не щирий у своїх запитаннях, бо до Вас приходив старійшина- що Вам заважає його запитати про це, якщо Вам це дійсно цікаво ??? Я Вам це кажу тому, що це старійшини які знають конкретну ситуацію у вашій місцевості- хочете справедливості у вашій території ідіть до місцевих старійшин- це ваша територія, ідіть і виясніть це питання з людьми яких Ви знаєте, бо я їх не знаю, навіть не знаю як вони виглядають ззовні, а Ви їх особисто бачили, бо вони були у Вас дома.

Додано через 3 хвилини
Цитата А то, знаєте, питання залишилися відкритими, особливо із врахуванням того, що ті суди відбуваються так, що деякі із підсудних виявляють бажання накласти на себе руки.
Після спілкування з Вами можна накласти не тільки на себе руки, а і на інших людей!!!
Отакий у Вас Святий Душище. А Ісус говорив що саме по плодах (вчинках) пізнаються діти Божі (сини Бога) і діти Диявола.
Так що, Новак, покажи який ти миротворець, бо саме такі будуть названі синами Бога. Покажи що ти справжній, щоб інші це бачили !!!
Досить твоїх пустих заяв, давай до діла !!!

Востаннє редагував Ychen: 22.05.2017 о 22:00. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2017, 21:56 #2693592   #229
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
[B]

Ошо впровадив сексуальні "богослужіння", заснував закриті поселення-ашрами, де практикували ці його практики. Може Соломон щось таке впроваджував?
на основі чого ви робите такі висновки ?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
[B]


в Біблії багато інформації, і, оскільки Ви дозволяєте собі робити висновки, то до Вас у мене просте запитання: Ви Біблію прочитали? Ази її вчення зрозуміли?
Якщо Ви азбучних азів Біблії не розумієте (а я маю впевненість, що це так, судчи з Ваших слів), то про яке "таємне знання" говорите?
Соломон знав у Кого він вірив, і поклонявся цьому Єдиному Богу, а як щодо Ошо?
в яких роках жив Соломон , хочаб приблизне століття назвіть ?

Востаннє редагував qazwsx321: 22.05.2017 о 21:56. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 09:04 #2693626   #230
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
на основі чого ви робите такі висновки ?

Додано через 3 хвилини


в яких роках жив Соломон , хочаб приблизне століття назвіть ?
qazwsx321, як я вже сказав, я офтопом в займатися не збираюся.
Давайте тут обговорювати те, що по темі. Якщо Вам до вподоби вчення Ошо і його "богослужебні" практики, то пишіть і аргументуйте.
А про Соломона створіть собі окрему тему, якщо питання Вас цікавлять, або просто прочитайте загальну інфу по пошуку в Гуглі.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
У сусідню тему не можу
Хто Вам заборонив відповідати в темі про вашу організацію?
Пару днів назад відповідали, а тут, раптом, перестали.
Старішини Вам пригрозили чи що?
Я проти офтопу, тому тут питання вашої організації обговорювати не буду.

Востаннє редагував Новак: 23.05.2017 о 09:04. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 09:06 #2693629   #231
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
qazwsx321, як я вже сказав, я офтопом в займатися не збираюся.
Давайте тут обговорювати те, що по темі. Якщо Вам до вподоби вчення Ошо і його "богослужебні" практики, то пишіть і аргументуйте.
А про Соломона створіть собі окрему тему, якщо питання Вас цікавлять, або просто прочитайте загальну інфу по пошуку в Гуглі.
.
вас підловлено на брехні , обливанні брудом незнайомих вам людей, і невігластві, все що ви писали, взято з потолка, і ви це зрозуміли, можете спригувати і не відповідати

був такий Бузина, також, хотів піднятись на обливанні брудом, відомих людей

Востаннє редагував qazwsx321: 23.05.2017 о 09:13.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 09:20 #2693633   #232
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
вас підловлено на брехні , обливанні брудом незнайомих вам людей, і невігластві, все що ви писали, взято з потолка, і ви це зрозуміли, можете спригувати і не відповідати

був такий Бузина, також, хотів піднятись на обливанні брудом, відомих людей
Замість бути голослівним ляпалом, покажіть підстави для своїх звинувачень конкретно, по пунктах.
Для цього можете створити окрему тему, замість продовжувати офтоп тут.
Але я впевнений, що тему Ви не створите, бо писати Вам там нема про що, звинувачення Ваші голослівні і пустопорожні. Вам просто нема що сказати по суті, от в чому справа.

Якщо ж Ви вважаєте, що я Ошо облив брудом, то давайте, розглянемо по суті.
Як на мене, Ошо сам настільки заліз в бруд, що тільки сліпий не бачить цього.
Є заперечення по Ошо? Тоді вперед, аргументуйте.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 14:52 #2693678   #233
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата Я проти офтопу, тому тут питання вашої організації обговорювати не буду.
А хто Вас заставляє займатись дурницями, як не Ви самі себе ???
Ти ж заявляєш що дієш у згоді з самим Христом, але чому інші помічають, що Христос поводив себе інакше, ніж ти??? Де ж твоя єдність з Христом, чому цього ніяк неможливо за тобою помітити?

Додано через 2 хвилини
Цитата Як на мене, Ошо сам настільки заліз в бруд, що тільки сліпий не бачить цього.
І сліпий не бачить, Новак, що ти собою представляєш. В тебе дуже підвищена злоба і агресія, тобі це говорять, але мабуть ти сам і є сліпий, бо цього вперто не бачиш. То ти хочеш сказати що дух святий зробив тебе таким ??? Та невже ??? Мало твоїх заяв, бо по плодах можна відрізнити, чи дерево добре, чи зле. Ото по плодах їхніх пізнаєте їх. І запам'ятай, Новак- бути не згідним з кимось- це одне, а ображати інших- це зовсім різні речі, бо можна бути з кимось незгідним, але це не означає що ти мусиш ображати когось, хто з тобою не погоджується. Так що доведи що ти справді від ХрИста, не пустими словами, а своїми вчинками- це буде доказом хто ти є насправді.

Додано через 27 хвилин
Цитата Тут тема про вчення Ошо. Маєте щось сказати по суті теми?
Якраз це по темі, бо Ви обговорюєте тут поведінку Ошо, а ми вирішили поговорити про те яка Ваша виявилася поведінка при обговоренні Ошо, тобто розглянути плоди Вашої поведінки.Чи ти вирішив що твоє зухвальство настільки святе що навіть є недоторканим для інших ???

Додано через 15 хвилин
Цитата Проясніть, може у вашій організації можна вимагати, щоб такий суд проходив під відео (аудіо-) фіксацію.
Я відповіддю на це запитанням навіть цікавитись не буду, бо я судами не займаюсь і по судах не ходжу, а Ви поцікавтесь, якщо воно Вас так дуже турбує. А взагалі то є ідея- фіксувати все що Ви робите під час своїх обрядів дома. Ви згідні встановити он-лайн камеру, щоб українці бачили що у Вас відбувається у вашій церкві, щоб прості були докази трясок і всього що з вами витворяють духи он-лайн ??? Ми маємо право від вас це вимагати, чи ні ?
https
Хочу камеру он-лайн прямо з Ваших домашніх ритуалів.

Востаннє редагував Ychen: 23.05.2017 о 15:15. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 21:07 #2693722   #234
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
. Вам просто нема що сказати по суті, от в чому справа.

Якщо ж Ви вважаєте, що я Ошо облив брудом, то давайте, розглянемо по суті.
Як на мене, Ошо сам настільки заліз в бруд, що тільки сліпий не бачить цього.
Є заперечення по Ошо? Тоді вперед, аргументуйте.
якщоб Ошо, замість закриті поселення-ашрами, заснував закриті поселення-гареми, як Соломон, у вас по цьому пункту, до нього претензій не булоб ?

Додано через 19 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ошо впровадив сексуальні "богослужіння"Може Соломон щось таке впроваджував?

Соломон знав у Кого він вірив, і поклонявся цьому Єдиному Богу, а як щодо Ошо?
у Соломона було 700 жінок і 300 наложниць , що ваш Бог про шлюб каже ? ... звідки ви володієте інформацією, чим Соломон займався в закритих гаремах і кому він поклонявся ?

Востаннє редагував qazwsx321: 23.05.2017 о 21:10. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 22:21 #2693734   #235
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата чим Соломон займався в закритих гаремах і кому він поклонявся ?
https://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k...#h=14:0-18:223
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2017, 15:16 #2693797   #236
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
якщоб Ошо, замість закриті поселення-ашрами, заснував закриті поселення-гареми, як Соломон, у вас по цьому пункту, до нього претензій не булоб
Соломон законів не порушував, він мав, згідно з тогочасними законами, як цар Ізраїлю, жінок та наложниць. Він не проповідував про секс, як засіб богопізнання. Звісно, що з кількістю жінок він явно переборщив і Біблія свідчить про це і не схвалює цей факт.

Ошо, який фактично жив поруч з нами, в нашому часі, був визнаний персоною нон-грата в багатьох цивілізованих країнах, за порушення їхнього законодавства. Це по-перше.
Я ж більше говорю про те, що він був духовним обманщиком: проповідуючи про якогось свого бога, дозволяв собі коментувати Біблію, ніби-то мова йде про того Бога, який описаний в Біблії і, одночасно, говорив речі, які несумісні із вченням Біблії.
Фактично, отими балачками про "дитячу невинність" і фактичним впровадженням сексуальних практик "богопізнання" він звів купу людей, впровадивши в їх свідомість невірні уявлення про Бога.
А ще він то писав, що Ісус є просвітленим (одним із), то казав, що Ісус проповідував неправильні речі, а фактично, виступав проти вчення Ісуса Христа. Що це як не спроба кинути тінь на Ісуса Христа і втягнути хоч когось із християн в духовний обман?
Про його витівки із 96-ми Ролс-Ройсами (за гроші обдурених адептів) чи тягою до розкошів будемо говорити? Це як, по-вашому, теж ознака просвітленої людини, як і тяга до сексуальних практик? Ви захищаєте Ошо, бо схвалюєте його дії, чи як? Можете чітко відповісти щодо вчення Ошо?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2017, 20:22 #2693827   #237
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Соломон законів не порушував

"За это Бог прогневался на него и пообещал множество лишений народу Израиля"

логічно )

Додано через 20 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Ошо, який фактично жив поруч з нами, в нашому часі, був визнаний персоною нон-грата в багатьох цивілізованих країнах, за порушення їхнього законодавства. Це по-перше.
Я ж більше говорю про те, що він був духовним обманщиком: проповідуючи про якогось свого бога, дозволяв собі коментувати Біблію і, одночасно, говорив речі, які несумісні із вченням Біблії.
Ісуса за аналогічні дії, первосвященники, взагалі розіп"яли , а учні вимушені були, податись в біга на чужину , але через 300 років первосвященники на соборі порадились і рішили, що з Ісусом занадто круто поступили, погарячкувавшись, а він оказується. правельно в Біблії розбирався і сєкта його була правельна

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я ж більше говорю про те, що він був духовним обманщиком: проповідуючи про якогось свого бога, дозволяв собі коментувати Біблію, ніби-то мова йде про того Бога, який описаний в Біблії і, одночасно, говорив речі, які несумісні із вченням Біблії.
Фактично, отими балачками про "дитячу невинність" і фактичним впровадженням сексуальних практик "богопізнання" він звів купу людей, впровадивши в їх свідомість невірні уявлення про Бога.
цеж саме, говорив Іуда на суді, а воно он як повернулось

Востаннє редагував qazwsx321: 24.05.2017 о 20:22. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2017, 20:40 #2693832   #238
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
"За это Бог прогневался на него и пообещал множество лишений народу Израиля"
За що саме?
Ви ж цитуєте і не вказуєте причину. Не за багато жінок і наложниць. А за те, що під впливом деяких із жінок, які були язичницями за походженням, Соломон піддався і довзволив побудувати язичницькі жертовники і проводити там відповідні "богослужіння".


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Ісуса за аналогічні дії, первосвященники, взагалі розіп"яли , а учні вимушені були, податись в біга на чужину
За які "аналогічні дії"? Що спільного в Ісуса та Ошо, які дії?


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
але через 300 років первосвященники на соборі порадились і рішили
Про яких первосвященників через 300 років Ви говорите? Ізраїль вже давно був в розсіянні, храм спалено ще у 70 році, а на його місці римляни збудували храм Юпітера. У 4 столітті Єрусалим вже був християнським містом.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2017, 20:43 #2693833   #239
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви захищаєте Ошо, бо схвалюєте його дії, чи як? Можете чітко відповісти щодо вчення Ошо?
мого схвалення Ошо не потребує, але для чого ви його піарете, несучи тут всяку ахінею ? ... після читання цього топіка, адептів Ошо явно прибавиться , а ваших, можливо зменшиться
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2017, 21:21 #2693840   #240
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
мого схвалення Ошо не потребує, але для чого ви його піарете, несучи тут всяку ахінею ?
То, все-таки, Вашого схвалення не потребує? Вчення Ошо настільки хороше, що Ваше схвалення не зробить його кращим чи настільки погане, що Ваше схвалення йому не допоможе?


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
але для чого ви його піарете, несучи тут всяку ахінею ?
Про яку "ахінею" мовите?
Я показую лицемірну суть заяв Ошо, заяв про "просвітлення" та "дитячу невинність" за якими ховається банальна земна людська жадібність до насолод, багатства і слави. Це може допомогти комусь не втрапити в тенета Ошо. А піарить цього ловця людських душ автор цієї теми.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:50.