Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Бокс чи карате????

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.09.2008, 12:40 #701193   #21
Tamriel
 
Аватар для Tamriel
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

бокс)
Tamriel зараз поза форумом  
Старий 21.09.2008, 14:52 #701264   #22
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

Для самозахисту і загального зміцнення організму без негативних наслідків - на мою думку, найкраще підходить айкідо. Багато знайомих тренуються в Тернополі.

Хоча... для самозахисту найкраще ходити на тренування в ТИР
 
Подякував(ла):
be$t (21.09.2008)
Старий 21.09.2008, 15:01 #701271   #23
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Для самозахисту і загального зміцнення організму без негативних наслідків - на мою думку, найкраще підходить айкідо. Багато знайомих тренуються в Тернополі.

Хоча... для самозахисту найкраще ходити на тренування в ТИР
і бокс і карате нервово куриять в стороні перед огнепалом
але хороший удар тре по любому мати!
Cesar зараз поза форумом  
Старий 21.09.2008, 16:23 #701338   #24
martun
 
Аватар для martun
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

на борьбу
martun зараз поза форумом  
Старий 21.09.2008, 16:35 #701347   #25
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
айкідо або просто тринажорний зал, я ходжу в тринажорний
Шо ти плетеш таке??? При мені біля XL 2 тижні тому так відхуярли 3 хлопців які ходять в тренажоркушо мама не горюй , і не просто для себе..а вже пару років і там мають такі рами і стіки сили шо ппц! Думаєш були вони в баксери так би було??

тут бачу половина шось парить а самі ні в тому ні в тому не бубу! Я сам займався боксом, ну шо класний вид спорту, кращий чим інші я так думаю..але всьо залежить від соперника, а на рахунок каратістів...та лохи вони!! До нас на тренування інколи проходили каратісти, для спарінгу...ну шо в 2 раунді їх накаутовують вже..це 2 рівні по "званням". Навіть недавно були бої в якісь країні, спеціально брали 2 спортсменів однакового рівня, і робили спарінги. То з 10 спірінгів з рахунком 9 проти 1 переміг бокс! В карате повно слабких місць, стйока в них така...вони здається яйця прикривають а не голову, їм бєш і не чухаєш по мозгам!! Сам зараз займаюсь кікбоксінгом, щось середнє між боком і карате! Раджу туди!
SLONRU зараз поза форумом  
Подякували 2:
Cesar (21.09.2008), martun (21.09.2008)
Старий 21.09.2008, 17:23 #701366   #26
Linderman
 
Аватар для Linderman
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

Linderman зараз поза форумом  
Старий 21.09.2008, 22:16 #701552   #27
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

Цитата:
Допис від SLONRU Переглянути допис
Шо ти плетеш таке??? При мені біля XL 2 тижні тому так відхуярли 3 хлопців які ходять в тренажоркушо мама не горюй , і не просто для себе..а вже пару років і там мають такі рами і стіки сили шо ппц! Думаєш були вони в баксери так би було??

тут бачу половина шось парить а самі ні в тому ні в тому не бубу! Я сам займався боксом, ну шо класний вид спорту, кращий чим інші я так думаю..але всьо залежить від соперника, а на рахунок каратістів...та лохи вони!! До нас на тренування інколи проходили каратісти, для спарінгу...ну шо в 2 раунді їх накаутовують вже..це 2 рівні по "званням". Навіть недавно були бої в якісь країні, спеціально брали 2 спортсменів однакового рівня, і робили спарінги. То з 10 спірінгів з рахунком 9 проти 1 переміг бокс! В карате повно слабких місць, стйока в них така...вони здається яйця прикривають а не голову, їм бєш і не чухаєш по мозгам!! Сам зараз займаюсь кікбоксінгом, щось середнє між боком і карате! Раджу туди!
сила потрібна але без голови і швидкості ти просто ковбаса для биття і все, правильно замітив!
Cesar зараз поза форумом  
Старий 21.09.2008, 23:00 #701595   #28
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

Цитата:
Допис від SLONRU Переглянути допис

тут бачу половина шось парить а самі ні в тому ні в тому не бубу! Я сам займався боксом, ну шо класний вид спорту, кращий чим інші я так думаю..але всьо залежить від соперника, а на рахунок каратістів...та лохи вони!! !
Не люблю необдуманої балаканини, прийди в Текстильник там є секція кіокушинкай карате (багато хлопців і дівчат чемпіони України, мають звання КМСів і МС) розкажи це їм, людям які працюють над собою кожен день в поті чола , про те як ти займався боксом і про те як ти все шариш. Про трьох качків, повір мені чогось великими стратегами вважають себе тільки ті хто стоять осторонь бійки, і це є факт, роздумувати що було б коли вони були боксерами ми не вправі, а сильно впливає у вуличній бійці моральний фактор і кількість ,а твої нерішучі дії і кількісна перевага суперника заведе тебе в глухий кут, і не допоможе уміння боксу... Прокинься - це не фільми про дядьків боксерів , це життя в якому навіть цілком фізично і морально міцні люди часто потрапляють у перепалки які не те що можуть загрожувати здоров'ю а й життю... В житті людей які не діставали пи..ди не існує!
olexiy зараз поза форумом  
Подякували 2:
Paradoxx (17.02.2009), WINKI (02.11.2008)
Старий 21.09.2008, 23:03 #701599   #29
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Не люблю необдуманої балаканини, прийди в Текстильник там є секція кіокушинкай карате (багато хлопців і дівчат чемпіони України, мають звання КМСів і МС) розкажи це їм, людям які працюють над собою кожен день в поті чола
А хто їх тепер тренує, без Кушнірика?
 
Старий 21.09.2008, 23:14 #701611   #30
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
А хто їх тепер тренує, без Кушнірика?
Здається його вихованець, Масик Володимир
olexiy зараз поза форумом  
Старий 22.09.2008, 15:49 #702034   #31
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Не люблю необдуманої балаканини, прийди в Текстильник там є секція кіокушинкай карате (багато хлопців і дівчат чемпіони України, мають звання КМСів і МС) розкажи це їм, людям які працюють над собою кожен день в поті чола , про те як ти займався боксом і про те як ти все шариш. Про трьох качків, повір мені чогось великими стратегами вважають себе тільки ті хто стоять осторонь бійки, і це є факт, роздумувати що було б коли вони були боксерами ми не вправі, а сильно впливає у вуличній бійці моральний фактор і кількість ,а твої нерішучі дії і кількісна перевага суперника заведе тебе в глухий кут, і не допоможе уміння боксу... Прокинься - це не фільми про дядьків боксерів , це життя в якому навіть цілком фізично і морально міцні люди часто потрапляють у перепалки які не те що можуть загрожувати здоров'ю а й життю... В житті людей які не діставали пи..ди не існує!
Я шо незнаю шо таке кіокушин карате?? В мене там знайомі тренуються! І теж чемпіони України!! І шо?? Да хлопці гарно працюють, не но не краще за боксерів, хоча я все-таки ще раз повторю все залежить від людини і техніки.

Востаннє редагував SLONRU: 01.10.2008 о 20:43.
SLONRU зараз поза форумом  
Старий 22.09.2008, 16:15 #702061   #32
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

Цитата:
Допис від SLONRU Переглянути допис
Я шо незнаю шо таке кіокушин карате??
Ти в мене запитуєш? Ти що не адекватний?
Цитата В мене там знайомі тренуються! І теж чемпіони України!! І шо??
Знов запитання ну тоді вже назви для показухи хто, фамілія і ім'я

Цитата Були випадки 2...проти 15..(але вони там вже щось ЗМС), було що 1 дав 8.
В нас маленьке місто розкажи хто це в нас такий боєц взявся ЗМС? І попутня порада для того щоб більш-менш дієво лапшувати взнай за що дають ЗМСУ. Хай місто знає своїх героїв
Цитата ...бувало коли знайомі 2 стояли на вході в Вегас і пьяні були всіх на вході зустрічали кулаками, так за весь вечір ніхто в клуб не попав. О таке то життя...
Ужоссс а де ж були охоронці закладу Алік і Артур?

П.С. Моя думка про тебе клоун який не думає що пише
olexiy зараз поза форумом  
Старий 22.09.2008, 16:48 #702084   #33
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Ти в мене запитуєш? Ти що не адекватний?
Знов запитання ну тоді вже назви для показухи хто, фамілія і ім'я

В нас маленьке місто розкажи хто це в нас такий боєц взявся ЗМС? І попутня порада для того щоб більш-менш дієво лапшувати взнай за що дають ЗМСУ. Хай місто знає своїх героїв
Ужоссс а де ж були охоронці закладу Алік і Артур?

П.С. Моя думка про тебе клоун який не думає що пише
1) ну саме перше шо спало на думку бутин Артем, в паралельному класі вчився, КМС.

Востаннє редагував SLONRU: 01.10.2008 о 20:43.
SLONRU зараз поза форумом  
Старий 22.09.2008, 20:29 #702159   #34
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

Цитата:
Допис від SLONRU Переглянути допис
дальше за вегас...хз шо там робили охоронці, но діло було 1 чувак з моєї треніровки "рингу", і його друг майстер спорту по боксу з Львова.
НЕ опускай Львівських спортсменів в очах Тернопільських форумчан.
Дивно, як ще не підстрелили друга чувака з твоєї треніровки, майстра спорту по боксу з Львова, який п"яним зустрічав всіх на вході кулаками.
 
Старий 22.09.2008, 20:32 #702164   #35
Natashka
 
Аватар для Natashka
Smile Відповідь: Бокс чи карате????

Моя порада-бокс!
Natashka зараз поза форумом  
Старий 22.09.2008, 21:10 #702208   #36
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

Цитата:
Допис від Natashka Переглянути допис
Моя порада-бокс!
Пошкодуй хлопаків.
Ти знаєш, що таке видалення двох носових перетинок?

 
Старий 22.09.2008, 21:44 #702257   #37
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

Народ наявність вогнепального друга ой як підвищує впевненість в собі і тобі пофіг майстер він карате чи ще чогось
п.с. думаю що не варто показувати хто ту знає більше народу чи більше міє і хто є небезпечніший , знай для себе і все то саме головне!
Cesar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olexiy (22.09.2008)
Старий 22.09.2008, 22:20 #702289   #38
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

Цитата Бокс чи карате????
ЛОМ.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 22.09.2008, 22:22 #702293   #39
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
ЛОМ.
Думаю пора завести ше одну тему "карате чи ТТ?"
olexiy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ШТЕУД (22.09.2008)
Старий 22.09.2008, 23:34 #702343   #40
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Бокс чи карате????

Поки ми тут ведемо дискусії, автор теми давно спився і десь лузає сємки
 
Подякував(ла):
olexiy (23.09.2008)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:54.