Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Сон

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.10.2016, 08:54 #2657899   #141
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
А Вас уже попросив.
І що?
А як я його попрошу піти і перестати тут постити ту словесну бурду від Ошо, яку він тут поширює? Маю право чи ні?
Очевидно, що ні. Тому і йому потрібно миритися з тим, що тут форум, а не його особистий блог і вчитися відстоювати свою позицію. Чи хоча б пояснити чим йому так припало до душі вчення і релігійні практики Ошо та спосіб життя цього вчителя.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2016, 09:03 #2657902   #142
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Сон

Якщо вважаєте, що постів щодо Ошо тут не повинно бути - вперед у книгу скарг і пропозицій. Ось таку:
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
В звязку з тим, що вслідкувати за вашими перепалками практично не можливо. Пропоную публічні скарги. Хто важає шо його особистість принизили чи йде натравлювання конфесій. Пишіть сюди вікрито (якщо важаєте за потрібне).
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2016, 09:35 #2657908   #143
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Якщо вважаєте, що постів щодо Ошо тут не повинно бути
Ярко, Ви добре читаєте?
Ось, ще раз:

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Очевидно, що ні. Тому і йому потрібно миритися з тим, що тут форум, а не його особистий блог і вчитися відстоювати свою позицію.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2016, 10:41 #2657935   #144
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А як я його попрошу піти і перестати тут постити ту словесну бурду від Ошо, яку він тут поширює? Маю право чи ні?
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Бажано в темі писати по темі, а не оффтопити. Але якщо Вам так не подобається, а подобається навпаки, то пишіть, це ж Ви себе проявляєте так, як Ваша душа Вам велить.
Схоже Ваша душа велить Вам без жодних докорів совісті офтопити в темі суперника. Поведінка "справжнього християнина"?
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2016, 11:19 #2657936   #145
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Схоже Ваша душа велить Вам без жодних докорів совісті офтопити в темі суперника. Поведінка "справжнього християнина"?
Ярко, мій оффтоп, в т.ч. і останні відповіді - це вимушені відповіді на запитання, які Ви тут мені задаєте.
Перестаньте оффтопити тут і говоріть по темі і покажете, що Ви дійсно учень Силенка, а не мережевий троль. Особисті питання можете задавати мені в ПП.

А щодо моїх відповідей і запитань до автора теми, то там все по темі, можете самі погортати і подивитися.
Шкода що він те все ігнорував, а потім сподобився лише на оце:


Цитата
Допис від Ard Переглянути допис
О Боже мiй...Ну скIльки можна?

Йому треба було купити Вас и зайнятися з Вами сексом.. З Вами точно не буваэ скучно - вiдчiпiться вже заради Бога вiд цiэii теми
Ото і вся відповідь. Напевно, це такий стиль у учнів Ошо.
Новак зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
yarko2 (13.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2016, 13:55 #2657975   #146
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А щодо моїх відповідей і запитань до автора теми, то там все по темі, можете самі погортати і подивитися.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А як я його попрошу піти і перестати тут постити ту словесну бурду від Ошо, яку він тут поширює? Маю право чи ні?
О так, це якраз по темі.
Ваші оповіді про "народження зверху" і т.п. нічим не кращі.

Додано через 3 хвилини
Ні, я не адвокат Ошо. Мене просто дістала Ваша безглузда закритість для різноманітності думок, які є в світі..

Востаннє редагував yarko2: 13.10.2016 о 13:55. Причина: Пізніше додано
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2016, 16:00 #2657991   #147
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
О так, це якраз по темі.
Слухайте, Ярко, припиніть оце Ваше пересмикування.
Будьте чесним, як Вас закликав Силенко і цитуйте повністю, отак:

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А як я його попрошу піти і перестати тут постити ту словесну бурду від Ошо, яку він тут поширює? Маю право чи ні?
Очевидно, що ні.
Побачили виділене жирним шрифтом і підкреслене у моїй цитаті? Чому Ви це упустили, коли цитували? З яких мотивів Вашої душі діяли?
Ну ото ж бо, робіть висновки.
Тому, я про Вашу поведінку і балаканину про самоспасіння і самовдосконалення висновки вже зробив, бо Ви все ясно і чітко показали.
Вибачень за пересмикування від Вас не чекаю.

Востаннє редагував Новак: 13.10.2016 о 16:05.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2016, 10:07 #2658572   #148
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Сон

Я Ваших думок не читаю, і тому хз що у Вас там означає "повністю". Сьогодні одне "повністю", завтра інше.
Ось наприклад пересмикування з Вашої сторони. Там де про купу гною. Хотіли побачити образу, то і побачили, хоча це лише притча. Чому ж Ви не побачили образи, коли Ісус назвав матір-хананеянку щеням? Подвійні стандарти?

І не посилайтесь на Силенка. Ви з його книг почитали скільки?
Прочитайте хоч з третину. І тоді зможете розказувати мені в чому я не правий.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2016, 10:22 #2658580   #149
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
І не посилайтесь на Силенка. Ви з його книг почитали скільки?
Прочитайте хоч з третину.
Ярко, Ви таки хочете і далі продовжувати про Силенка в цій темі?
Мені було досить тої брошури РУНвіри, яка називається "навчання". Там є багато інформації і є що аналізувати.
І порівняння Силенка, де він називає своє релігійне вчення квіткою, до якої летять бджоли, а інші релігії - купою гною, до якої летять мухи - воно красномовне і цілком зрозуміле.
В цьому порівнянні чітко видно ким (чим) вважає Силенко себе і своє вчення і чим (ким) вважає інші вчення та їх послідовників.
Втім, в цьому нема нічого дивного. Бо, якщо дивитися в корінь, звертатися до суті, то і вчення Ошо, яке тут розглядається, також кардинально суперечить вченню Ісуса Христа, хоча на словах Ошо виявляє толерантність до Ісуса Христа і вчення Силенка суперечить вченню Ісуса Христа.

Розумієте в чому лицемірство Силенка чи Ошо?
Їх лицемірство полягає в тому, що вони не ображають особисто Ісуса Христа, називають Його пророком чи вчителем і т.д. але... але, коли справа стосується аналізу вчення (слів до людей, які говорив Ісус Христос), то і Ошо і, особливо, Силенко, заперечують це вчення, називають слова Ісуса Христа неправдивими, вигадкою, або тлумачать їх зовсім не так, як їх пояснював сам Ісус.

В цьому і є суть суперечності. Світло - це Світло, а темрява - це темрява. І нема в них нічого спільного.
Ісус не лицемірив, Він чітко називав темрявою ідольське язичництво, вчення про багатобожжя, яким жерці і священники обманювали людей. Він не прикидався толерантним, як це робить Силенко чи робив Ошо (та і не тільки вони), Він називав речі своїми іменами, виявляючи їх суть. І своїх послідовників Він закликав дивитися на суть, а не на назву.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2016, 10:30 #2658581   #150
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Сон

І знову однобоке бачення. Я вже Вам пояснив цю притчу про квіти. Ви це пояснення взагалі читали?
Одна брошура? Круто... Яку Ви також тлумачите не так, як цього учив Силенко. Вас також назвати неправдивим?
О так, ідольське язичництво... Я вже боюся однієї лише назви

А Ви маєте у вжитку іконки з Ісусом? Чи Марією там, і іншими?
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2016, 10:39 #2658584   #151
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Я вже Вам пояснив цю притчу про квіти.
Ви є тлумачем Силенка?
Як на мене порівняння Силенка звучить цілком чітко і ясно.
І було б воно тільки одне.
Може Ви поясните також і слова Силенка про те, що "на небі жити не можна бо там дуже холодно і нема повітря?" Він же таким чином сміється із вчення Ісуса Христа про небесну вітчизну і життя на Небі, звістку про які приніс Ісус людям і куди відкрив дорогу.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
А Ви маєте у вжитку іконки з Ісусом? Чи Марією там, і іншими?
Звисайно, що ні. Ви ким мене вважаєте? Я ж пояснив, що прикладом для мене є Ісус Христос та Його учні, перші християни.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2016, 10:51 #2658587   #152
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Сон

Я такий же тлумач Силенка, як і Ви тлумач Біблії.

А тому, що Христос лише назвав це місце "небом". А Ви сприйняли за чисту монету. Ймовірно він мав на увазі паралельний вимір яхз. Але євреям 1го століття не поясниш на пальцях, що таке "паралельний вимір". Ось і сказав "небо".

Ісус приклад? хм.. Ісус говорив арамейською мовою, наскільки мені відомо. Ви її знаєте? Беріть приклад

Востаннє редагував yarko2: 17.10.2016 о 11:06.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2016, 14:23 #2658645   #153
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Я такий же тлумач Силенка, як і Ви тлумач Біблії.

А тому, що Христос лише назвав це місце "небом". А Ви сприйняли за чисту монету. Ймовірно він мав на увазі паралельний вимір яхз. Але євреям 1го століття не поясниш на пальцях, що таке "паралельний вимір". Ось і сказав "небо".

Ісус приклад? хм.. Ісус говорив арамейською мовою, наскільки мені відомо. Ви її знаєте? Беріть приклад
Бачу ще трошки і також зрозумієш, що дискутувати з такими людьми як Новак це те саме що головою об стіну битися. На всі аргументи, цитати і запитання відповідь одна: я також був дурний, а потім Почув Голос Відчув Світло Відкрив Біблію Знайшов Шлях Отримав Прощення Очищення Того Хто Помер За Нас і Всі Наші Гріхи. І основне: ТАК "ПИШЕ" в БІБЛІЇ.
Я також колись пробувала говорити з Новаком, бо він вміє прикинутися адекватним, ні відміну від всіх інших в даній темі. Але, повір, що він такий самий обмежений і затурканий тлумач Біблії.
Але, тебе цікаво читати, то ж терпіння тобі.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2016, 15:26 #2658660   #154
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Сон

Дякую, стараюсь
А з Новаком історія проста. Підозрюю, що він був в структурі комуністичної партії, ймовірно не рядовим обдуреним, а можливо агітатором якимось.
Коли союз розпався, він зрозумів, що дурив сам себе, вирішив знайти іншу "забавку" так сказати. Спочатку пробував Блаватську-Реріха. Але підозрюю, що відчув перемудрування і смикнувся в сторону крайніх "буквоїдів"-християн, які навіть не знають, як називається їхня течія релігії.
Побачив велике поле для "роботи", бо ж біблія настільки заплутано написана, що "без сто грам не розберешся", кожен знайде для себе лазівку. І головне, що кожен буде правий (по-своєму).
Нехай Новак не ображається
Маю право на припущення.

Якщо чесно, то я вже давно зрозумів про голову і стінку. Але ж як цікаво читати всі ці викручування на не завжди зручні питання Нехай би мозок Новака працював, авось в один прекрасний день станеться системний збій і запуститься переосмислення світогляду

Востаннє редагував yarko2: 17.10.2016 о 15:41.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2016, 15:55 #2658676   #155
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата А тому, що Христос лише назвав це місце "небом". А Ви сприйняли за чисту монету. Ймовірно він мав на увазі паралельний вимір яхз. Але євреям 1го століття не поясниш на пальцях, що таке "паралельний вимір". Ось і сказав "небо".
Та це нічо не міняє,"небо" чи "інший вимір".
Питання не в назві,в суті того місця.
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2016, 16:08 #2658679   #156
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
В цьому і є суть суперечності. Світло - це Світло, а темрява - це темрява. І нема в них нічого спільного.
Ісус не лицемірив, Він чітко називав темрявою ідольське язичництво, вчення про багатобожжя, яким жерці і священники обманювали людей. Він не прикидався толерантним, як це робить Силенко чи робив Ошо (та і не тільки вони),
Твердження, передране з "Авест" Заратустри. Написане за кілька століть до Ісуса.
Ви бачили, щоб наприклад буддизм чи шінто закликав послідовників вогнем і мечем навертати інших в свою віру? Але ж це, по Вашому, є поганство і темрява, не? Однак толерантніші, ніж світле християнство.

Та і світла бувають різні. В спектрі електромагнітних хвиль принаймні 6 типів. Частина для нас корисні, частина смертельні, натомість корисні для інших живих організмів. Якщо ж замінити "Світло" на "Добро", то отримаємо те саме. Деякі норми, які Ви вважаєте добром - виявляться абсолютно непридатними і навіть смертельними для інших.

А про багатобожжя це справді смішно. Це сказав засновник релігії, в якій в результаті є приховане трибожжя. Хоч самі християни всіляко це заперечують, бо непорядно буде інших називати поганами, коли визнати, що і в тебе рильце в пушку.

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Та це нічо не міняє,"небо" чи "інший вимір".
Питання не в назві,в суті того місця.
Звичайно питання не в назві. Але попробуйте якісь бабці сказати, що насправді Ісус мав на увазі паралельний вимір. Подивляться на Вас, як на божевільного.
Що 1ше століття, що зараз

Востаннє редагував yarko2: 17.10.2016 о 16:18. Причина: Пізніше додано
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2016, 21:21 #2658733   #157
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Ви бачили, щоб наприклад буддизм чи шінто закликав послідовників вогнем і мечем навертати інших в свою віру? Але ж це, по Вашому, є поганство і темрява, не? Однак толерантніші, ніж світле християнство.
Християнство ніколи і нікого не закликали навертати інших в свою віру!
Я Вам ще більший секрет відкрию: силоміць нікого зробити християнином не вдасться.
Хочете почитати що таке християнство і як воно народилося та ширилдося світом - почитайте книгу Дії апостолів.

А те, що Ви назвали "світлим християнством" - це вовки в овечих шкурах, які вогнем і мечем заганяли інших у послух соіб, не Богу. Це вже, по суті, політика. Християнством там навіть не пахне.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Та і світла бувають різні. В спектрі електромагнітних хвиль принаймні 6 типів. Частина для нас корисні, частина смертельні, натомість корисні для інших живих організмів.
Мова про духовне Світло, те, яке освітлює душу людини і відкриває таємні речі, сховані там.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
А про багатобожжя це справді смішно. Це сказав засновник релігії, в якій в результаті є приховане трибожжя. Хоч самі християни всіляко це заперечують, бо непорядно буде інших називати поганами, коли визнати, що і в тебе рильце в пушку.
Ага, Ви в вже розібралися із багатобожжям? )))
То це таки добро чи зло - оте багатобожжя?


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
А тому, що Христос лише назвав це місце "небом". А Ви сприйняли за чисту монету. Ймовірно він мав на увазі паралельний вимір
Мова не про Ісуса.
Мова про вашого Силенка, який перекрутив слова Ісуса Христа і назвав атмосферне небо тим місцем, про яке, ніби-то, говоив Ісус. В той же час біблія говорить про перше небо (атмосферне), піднебесся (світ духів, яких позбавлено третього неба) і третє Небо - духовний світ Отця Небесного та Його анголів.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
І основне: ТАК "ПИШЕ" в БІБЛІЇ.
Ні, Пантеро, є щось важливіше, анаж "написано".
І це те, що воно стається. Мене переконало не те, що написано, а те, що воно проявилося змінами в моєму житті ще тоді, коли я мало що знав із написаного.
Знав, що написано, що Ісус воскрес і Він живий і Він може спасти. Звернувся до Нього у своїй скруті і бехвиході і Він відповів. ОЦЕ мене переконало і дало поштовх подальшим крокам.

Востаннє редагував Новак: 17.10.2016 о 21:21. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2016, 09:02 #2658786   #158
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А те, що Ви назвали "світлим християнством" - це вовки в овечих шкурах, які вогнем і мечем заганяли інших у послух соіб, не Богу. Це вже, по суті, політика. Християнством там навіть не пахне.
То який же відсоток "справжніх християн" в середньому за ці 2 тисячі років? 2%?
А в Діях описано лише поширення на невелику кількість громад в межах римської імперії. Краще розкажіть, як воно поширювалось після визнання християнства державною релігією.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ага, Ви в вже розібралися із багатобожжям? )))
То це таки добро чи зло - оте багатобожжя?
Якщо учення багатобожжя дозволяє облагородити людину, упокорити її хижі інстинкти, то воно корисне.
Хоча загалом багатобожжя - менш розвинута форма релігії і людина врешті-решт доростає до необхідності однобожжя.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Мова не про Ісуса.
Мова про вашого Силенка, який перекрутив слова Ісуса Христа і назвав атмосферне небо тим місцем, про яке, ніби-то, говоив Ісус. В той же час біблія говорить про перше небо (атмосферне), піднебесся (світ духів, яких позбавлено третього неба) і третє Небо - духовний світ Отця Небесного та Його анголів.
Три неба. Чого так мало?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Християнство ніколи і нікого не закликали навертати інших в свою віру!
Ну аякже. Луки 5:10 ловити людей.
Добрим словом людей не ловлять, а переконують. Ловлять лише силою. І люди хочуть бути зловленими?

Востаннє редагував yarko2: 18.10.2016 о 09:04. Причина: Пізніше додано
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2016, 09:29 #2658797   #159
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
То який же відсоток "справжніх християн" в середньому за ці 2 тисячі років? 2%?
Це знає тільки Бог, бо Він особисто народжує людину до нового життя.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
А в Діях описано лише поширення на невелику кількість громад в межах римської імперії.
Я вказав Вам на те як діє Дух Божий через учнів Ісуса Христа, поширюючи нове життя.
Ви ж звернули увагу на те, як люди, які прикидалися християнами, чинили справи темряви, які нічого спільного із християнством не мають.
А Дух Божий як і в ті часи приводив людей до віри в Ісуса, так само діє і тепер.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Якщо учення багатобожжя дозволяє облагородити людину, упокорити її хижі інстинкти, то воно корисне.
Це якщо.
А якщо багатобожжя робить із людини виродка, який заради служіння уявним богам чинить речі, які навіть хижі тварини не чинять, то що тоді?
Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Три неба. Чого так мало?
Запитайте у Силенка. Спитайте його заодно, чому в нього тільки одне, атмосферне.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Ну аякже. Луки 5:10 ловити людей.
Добрим словом людей не ловлять, а переконують. Ловлять лише силою. І люди хочуть бути зловленими?
Ви Дії апостолів прочитали? Що там на практиці? Кого і як ловили силою?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2016, 09:54 #2658806   #160
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А Дух Божий як і в ті часи приводив людей до віри в Ісуса, так само діє і тепер.
Отже, Ви також підтверджуєте, що Ісус і Дух Божий є різними особами, звідси багатобожжя.
Бо не може ліва рука приводити до віри в праву руку.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А якщо багатобожжя робить із людини виродка, який заради служіння уявним богам чинить речі, які навіть хижі тварини не чинять, то що тоді?
Тоді воно шкідливе. Могли б і самі зрозуміти без підказки.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви Дії апостолів прочитали? Що там на практиці? Кого і як ловили силою?
Вдавали порядних, поки не окріпли в кількості послідовників. А потім понеслось...
Християнські "чиновники" не настільки благородні, щоб допустити згадки про силове навернення в друкованих виданнях Біблії. Але ні, це ж були не християни, а вовки в овечих шкурах)))
І це вовки поширювали по всьому світі Біблію. І на полицю в магазині поставили, щоб Ви змогли дізнатися про Ісуса. Які ж ці вовки добрі одначе ....
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:50.