Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Мото


Скоро на скутер будут потрібні права.....

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.12.2009, 11:25 #1131295   #61
sets
 
Аватар для sets
Типово Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

Шукати відповіді про вартість потрібно в місцевому МРЕВ
http://auto-svit.com/mreo_address/ternopil-adresi-mrev/

Бо порядок встановлюється на рівні облради
http://www.zhitomir.net/modules.php?...ticle&sid=7448
"Житомирська обласна рада прийняла рішення про реєстрацію у відділах ДАІ скутерів. За ініціативи управління МВС України, враховуючи рекомендації постійної комісії облради з питань законності, правопорядку і прав людини, та з метою впорядкування руху на вуличній мережі Житомирського регіону 15 сесія V скликання Житомирської обласної ради прийняла рішення „Про затвердження Порядку реєстрації транспортних засобів, об’єм двигуна яких не перевищує 50 кубічних сантиметрів, видачі талона про реєстрацію та картки водія”. "

Тарифи встановлюються також в кожній області окремо
http://20minut.ua/news/113329
http://zhzh.info/news/2008-07-17-3375
Дещо цікаве ще тут http://blog.i.ua/community/1717/307129/
sets зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2009, 23:39 #1132149   #62
ANDRIY-QJ
 
Аватар для ANDRIY-QJ
Типово Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

В загальному хто їздить по дорогах він обовязково повинен знати правила і тут нема нічого поганого-це є ваша безпека і діти по 12 років будуть сидіти в дома, а не чудити і лазити по під жигулі.А то виїдеш і дайці сприймають всіх під одного.
ANDRIY-QJ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2009, 17:43 #1135263   #63
Andzho
 
Аватар для Andzho
Типово Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

Давно пора.Може нарешті Жорік почне по правилах їздити)))))
Andzho зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2009, 17:57 #1135288   #64
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

Ну з ціною бачу розібрались, а нащот дєда який по розказах Жоріка їздить на крпатах дам відповідь.
З 1 сторони Жорж про деда подумав який грошей немає, а ти подумав чи той дєд не сліпий, чи в тих "карпатах" томоза роблять? а ящо недай Бог той самий дєд зібє дитину на пішоходному тоді що?
Я рахую що тех огляд мають проходити всі ТЗ які здійснюють рух на дорозі і само собою люди які керують тими ТЗ повині знати правила і мати права, незалежно від кубатури і габаритів!
_FORD_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2009, 23:04 #1135747   #65
Andy777G
 
Аватар для Andy777G
Типово Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

З радянськими мопедами техогляд не проходить, бо навіть в ідеальних Карпат після навіть детального техогляду може щось зламатись на другий чи третій день. А за рік чи два часу тим більше. Крім того якими методами в нас проходять техогляди відомо.
Andy777G зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2009, 07:11 #1135894   #66
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

Цитата:
Допис від N@ziK Переглянути допис
в одному з райцентрів тернопільщини права на скутери вартують 1500грн - як вам?
Можливо типлутаєш А1 з кат. А, це зовсім різні речі, я наприклад за категорії А, В, С в досаафі заплатив 2500 за навчання, такшо А1 ніяк неможе бути 1500, це або якийсь розвод, або ціна вказана за то, щоб "купити" права...
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2009, 07:55 #1135913   #67
BIMMER
 
Аватар для BIMMER
Типово Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

Цитата:
Допис від _FORD_ Переглянути допис
Я рахую що тех огляд мають проходити всі ТЗ які здійснюють рух на дорозі і само собою люди які керують тими ТЗ повині знати правила і мати права, незалежно від кубатури і габаритів!
Воно то так але в нашій країні техогляд зводиться до простого доїння грошей і ніхто там нічо не перевіряє, забашляв, забрав талончик і спиш спокійно, з правами та сама історія.
BIMMER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2009, 11:14 #1136160   #68
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

BIMMER Ну завжди так небуде, колись всі башляли на екзаминах на права а зара максімум платить 20% іто врятлі!
Такшо кудась таки наша держава просувається, содні ти купив тех огляд а через 2 роки незнати шо буде, надіятисьщо вищас купиш нема смислу))
Andy777G Ти так впевнено говориш шо карпати гамно! звідки аткй досвід? А ящо розібратись то карпати взагалі вічний мопед і ненада говорити шо там шось поломиться вмене були карпати вроді 84 року ато і ше старіші і я на них їдив по 100 км в 1 сторону в село і назад і небоявся шо щось поломиться. Ти найди щас мопед якому поза 30 років і він їдить, хонда діо невщот (Япошка іто їй небіше 20), Такщо я щитаю що карпати яким 20 років менший шанс шо поломляться чим новий китайський скутер. Люди пів року невиїжджують а тут 20-30 років по селам товчуть і їздить.
_FORD_ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sempron (09.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2009, 11:39 #1136187   #69
Andy777G
 
Аватар для Andy777G
Типово Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

Досвід? На мопеді з 13 років. В 15 років зібрав свої перші Карпати. І застав ще такі часи коли про вузькоглазих ще навіть не чули. Збиралися мопедісти на Карпатах, Дельтах, Мінімокіках і т. д.
Ніхто з них не проїжджав більше тижня щоб щось не ремонтувати або регулювати. А поломки це не тільки заклинивший мотор або несправні тормоза. А і обірваний трос газу або зникший контакт на головне світло. Часто вибивали передачі.
До речі не памятаю ні одного випадку щоб мопедом збили когось з прохожих.
Більша кількість людей вбється при спробі втекти від ДАЙців бо їм буде не по силах смітити грішми направо і наліво на всілякі придуркуваті папірчики і дозволи.
Andy777G зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2009, 13:15 #1136298   #70
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

Цитата:
Допис від Andy777G Переглянути допис
Ніхто з них не проїжджав більше тижня щоб щось не ремонтувати або регулювати. А поломки це не тільки заклинивший мотор або несправні тормоза. А і обірваний трос газу або зникший контакт на головне світло. Часто вибивали передачі.
А може вся проблема в цьому?

Цитата:
Допис від Andy777G Переглянути допис
В 15 років зібрав свої перші Карпати.
Vadimko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2009, 15:33 #1136491   #71
Vanos
Типово Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

Цитата:
Допис від N@ziK Переглянути допис
в одному з райцентрів тернопільщини права на скутери вартують 1500грн - як вам?
а це реально, наприклад, мені ща таке замутити ? тобто за 1500 получити категорію на скутер тобто А1 за 1500 грн ? я б не відмовився ))
Vanos зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2009, 15:41 #1136510   #72
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

Цитата
Допис від Vanos Переглянути допис
а це реально, наприклад, мені ща таке замутити ? тобто за 1500 получити категорію на скутер тобто А1 за 1500 грн ? я б не відмовився ))
Ваня не біжи впереді паровоза!
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2009, 18:19 #1136753   #73
Vanos
Типово Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Ваня не біжи впереді паровоза!
Юрка, так ти хіба не знаєш яка в мене ситуація ? та звичайно що знаєш
Vanos зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2009, 18:35 #1136778   #74
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

Цитата
Допис від Vanos Переглянути допис
Юрка, так ти хіба не знаєш яка в мене ситуація ? та звичайно що знаєш
Прекрасно знаю, детальніше напишу в аську, це по 1, по 2 1500 за А1 це якийсь розказ сьогодні особисто за навчання на А, В, С в автошколі ВСА заплатив 2442 гривні, такшо півтори тільки на мопеда це зажирно, краще пошукати інші варіанти коли А зроблять без нічого... І по третє ше не факт шо в тернополі треба буде той А1, а вже як введуть тоді шось придумаєм не боісь)
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2009, 18:37 #1136779   #75
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

Andy777G Ящо втебе карпати ламались щотижня це неозначає що мопед гамно можливо вкогось руки незвіти ростуть?
Я на своїк карпатах які я купив в мішку (тобто купив розібрані деталі все складав сам) відкатував ціле літо і міняв максімцм троси на передачі і комприсійні кольца + я вдень накручував біше 200 км оскільки мав безліміт 76 бензіну і практично незлазив з мопеда))
+ не я 1 це підтвердити можу Андрій тобто Жора теж мав карпати він думаю ще відпише в цій темі)
_FORD_ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sempron (09.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2009, 00:46 #1137332   #76
Sempron
 
Аватар для Sempron
Exclamation Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

Цитата:
Допис від Andzho Переглянути допис
Давно пора.Може нарешті Жорік почне по правилах їздити)))))
Обізвався самий правильний, я за тобою раз вже їхав то чуть в аварію не попав ше й з пасажиркою!!! Добре шо смикалку маю, встиг звернути...краще би мовчав!!!
Sempron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2009, 00:58 #1137339   #77
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

Цікаво а якце їхав за тобою? Втвому випадку це тіпа він їде а ти як мавпа всі рухи повторюєш? Я думаю що винити когось втому що сам натворив чи чуть ненатворив смішно оскільки він їде керує своїм транспортом а ти маєш свою голову і сам прокладаєш маршрут.
_FORD_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2009, 01:11 #1137348   #78
Sempron
 
Аватар для Sempron
Cool Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

Цитата + не я 1 це підтвердити можу Андрій тобто Жора теж мав карпати він думаю ще відпише в цій темі)
Карпати це мій перший мопед (спадщина від тата) сівши за мопед, я поняв шо ровер гамно), гіркий досвід радянської мототехніки і двоколісного залізного коня. Ігор має рацію, якщо руки криві і ноги то техніка люба довго не послужить!!! Якщо порівняти Карпати і Дельту (китайську) то китай виїжає тим що там саме якісніше це мотор(4 передачі і 4-х такти), решта гамно яке ломиться.... В Карпатах здебільшого навпаки моторчик не ахті (2-х такти і 2 передачі), але якщо туда вкласти душу, то він буде служити довше всяких китайос...
Шо там ше....Я наприклад був довольний Карпатами, тільки згодом 2-х передач трохи було замало)
П.С.:Якби не FORD я би не навчився так ганяти на Карпатах))
Sempron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2009, 01:18 #1137351   #79
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

Там за його мопедом кусочок мого видно))
Побачив і зразу навіяли спогади, шо некажи а мопеда вмене була супер, а нащот Андрійових порівнянь з китацем- тут нема шо рівняти китай робить на вигляд а їздить воно до одного місця! Ящо врахувати що карпати 2 такний а китай 4 такний і ресурс китаця наприклад поршневої в 2 рази менший ніж в карпат, прітом що для 2 тактніка поршнева щитається розхідним матеріалом))
а тощо китаці всунули 4 передачі то ясно що це + карпатам явно нехватало ані 3 ані 4!
_FORD_ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sempron (09.12.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2009, 12:24 #1137682   #80
Andy777G
 
Аватар для Andy777G
Типово Відповідь: Скоро на скутер будут потрібні права.....

Шановний Форд. Прошу не переходити на особистості. Ми вже на ти? Ну добре.
По-перше навчись правильно читати. Я написав що В НАС в когось щось ломалось а не в мене одного.
По-друге навчись правильно писати, бо наприклад слово компресійні пишеться через Е, а словосполучення не означає пишеться окремо.
По-третє які в кого руки і звідки ростуть не тобі судити, та і тема не про те.

А по темі. Китайська Дельта на відміну від радянської , яка в мене колись була, потужніша вдвічі (і це при 50 куб.см.), а тому і швидкість в неї вища, та і двох дорослих людей везе. А тому до водія ставляться більші вимоги і небезпека аварій на більших швидкостях вища. Тому на сучасніші швидкісніші мопеди і скутери може і дійсно необхідні дозволи на керування при перевірці знань ПДР.
Andy777G зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:10.