Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.07.2009, 18:26 #993035   #61
realdreamgirl
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Якщо люди кохають один одного, то яка різниця він чи вона колись були розлучені. У кожного з нас одне життя і просто потрібно не зациклюватись на таких дурницях, а радіти йому.
realdreamgirl зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Passenger (06.10.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2009, 17:09 #1014811   #62
jenjakonsul1
Smile Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

розлучені чоловіки - це мудрі чоловіки . які знають про життя набагато більше
jenjakonsul1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
muron2004 (26.08.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2009, 17:55 #1031206   #63
Izzolda
 
Аватар для Izzolda
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

повністю нормально відношуся до розлучених чоловіків
Izzolda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2009, 18:37 #1031240   #64
papa27
Guest
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від Izzolda Переглянути допис
повністю нормально відношуся до розлучених чоловіків
З ІНТУЗІАЗМОМ...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2009, 09:10 #1031744   #65
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

А що а після розлучення розлученим чоловікам виростають роги чи щось відпадає?
Які до весілля такі і після весілля і після розлучення такі самі
harik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2009, 15:18 #1033380   #66
Hristya
 
Аватар для Hristya
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

А ось тут пишуть, що розведені чоловіки взагалі небезпечні якийсь період...http://www.soblaznenie.ru/encw/divorcedman.php
Hristya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2009, 16:45 #1033450   #67
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від Hristya Переглянути допис
А ось тут пишуть, що розведені чоловіки взагалі небезпечні якийсь період...http://www.soblaznenie.ru/encw/divorcedman.php
ти ще із Дотчем не спілкувалась! Опше маньяк!!!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2009, 17:23 #1035245   #68
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Коли компроміси закінчились ..сил жити разом вже нема ..єдиний вихід - розлучення . Життя настільки коротке ..ним потрібно насолоджуватись ..вижимати з нього всі соки ..а не розмінювати на хз що ..тихо ненавидіти один одного і вдавати що все супер-пупер .

По сабжу .. одружений..холостяк..розлучений ..для мене цей ярлик не відіграє ніякої ролі .. главное,что бы человек был хороший .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 2:
muron2004 (29.09.2009), Term (21.09.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2009, 08:31 #1036445   #69
voska
 
Аватар для voska
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від harik Переглянути допис
А що а після розлучення розлученим чоловікам виростають роги чи щось відпадає?
Які до весілля такі і після весілля і після розлучення такі самі
хорошого чоловіка жінка від себе не відпустить
voska зараз поза форумом  
Подякував(ла):
harik (23.09.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2009, 15:08 #1036884   #70
Term
 
Аватар для Term
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від voska Переглянути допис
хорошого чоловіка жінка від себе не відпустить
"Мудрий мисля приходить опосля"
А тоді вже пізно. Хіба що він безхребетний і повернется.
Term зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2009, 16:10 #1036947   #71
*ALISA*
 
Аватар для *ALISA*
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

А ось дівчата коло тридцяти і старші дуже добре ставляться до розлучених чоловіків, тому що вони фактично єдина можливість вийти заміж
*ALISA* зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ARTAS (22.09.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2009, 08:04 #1037450   #72
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від voska Переглянути допис
хорошого чоловіка жінка від себе не відпустить
Що означає не відпустить ? "Насильно мил не будешь " .
.. згадала один боянчєг ..:
"Она сказала: у тебя некрасивое тело. Он пошел заниматься плаваньем и получил мастера спорта. Она сказала: тебе не хватает мужественности. Он ушел в армию и вернулся в шрамах и с медалью за отвагу. Она сказала: ты глуповат. Он закончил университет и аспирантуру, защитил диссертацию и написал книгу. Она сказала: ты не сможешь меня обеспечить. Он бросил науку, заложил квартиру и открыл свой бизнес, который через два года стал приносить хороший доход. Она сказала: ты офисная крыса. Он увлекся дайвингом, сноубордом и стритрейсингом. Она сказала: ты жадный. Он купил ей дом на Рублевке и Феррари. Она сказала: бизнес сделал из тебя черствого, бездушного человека. Он продал всё, что у него было, закрыл контору и на все деньги построил приюты для нищих. Он пришел к ней - заросший, в старых джинсах, похудевший и голодный, с букетиком незабудок в руке. Она сказала: да что ты маешься? Ну не люблю я тебя, не-люб-лю "

Є люди які з нами не будуть .. & люди з якими ми не будемо .. навіть якщо вони хороші .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 2:
Mexico (29.09.2009), Vushenka19 (22.09.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2009, 08:25 #1044333   #73
muron2004
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Що означає не відпустить ? "Насильно мил не будешь " .
.. згадала один боянчєг ..:
"Она сказала: у тебя некрасивое тело. Он пошел заниматься плаваньем и получил мастера спорта. Она сказала: тебе не хватает мужественности. Он ушел в армию и вернулся в шрамах и с медалью за отвагу. Она сказала: ты глуповат. Он закончил университет и аспирантуру, защитил диссертацию и написал книгу. Она сказала: ты не сможешь меня обеспечить. Он бросил науку, заложил квартиру и открыл свой бизнес, который через два года стал приносить хороший доход. Она сказала: ты офисная крыса. Он увлекся дайвингом, сноубордом и стритрейсингом. Она сказала: ты жадный. Он купил ей дом на Рублевке и Феррари. Она сказала: бизнес сделал из тебя черствого, бездушного человека. Он продал всё, что у него было, закрыл контору и на все деньги построил приюты для нищих. Он пришел к ней - заросший, в старых джинсах, похудевший и голодный, с букетиком незабудок в руке. Она сказала: да что ты маешься? Ну не люблю я тебя, не-люб-лю "

Є люди які з нами не будуть .. & люди з якими ми не будемо .. навіть якщо вони хороші .
Це точно сказано. Деколи обставини просто не дозволяють бути разом а потім час робить своє!
Любов це любов але стосунки на відстані приречені!
muron2004 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2009, 10:48 #1044518   #74
voska
 
Аватар для voska
Типово

Цитата:
Допис від Term Переглянути допис
"Мудрий мисля приходить опосля"
А тоді вже пізно. Хіба що він безхребетний і повернется.
це ти по себе? в кожної людини є свою недоліки, але не всі можуть з ними миритися

Цитата:
Допис від Term Переглянути допис
"Мудрий мисля приходить опосля"
А тоді вже пізно. Хіба що він безхребетний і повернется.
Мудра жінка, перш ніж прийняти рішення добре подумає

Востаннє редагував Amina: 05.10.2009 о 03:50.
voska зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2009, 17:04 #1046391   #75
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Трохи почитала,але не все,впадло було
.Тепер напишу свою думку:сама мала справу з розведеним,тобто,зустрічалася деякий час з ним.Йому 27 років,має дитину,рік як розвівся.Про своє становище зразу розповів,при першому знайомстві,причину теж пояснив і,як оказалось,це звичайнісінький нормальний хлопець, зі своїм минулим(просто до того я тих розведених трохи боялась,ну,там самі розумієте чому).А в кого зараз нема минулого?Просто у всіх воно різне.Нема тут нічого страшного,краще зразу поставити крапку,аніж тягнути час,мучити себе,жінку,ну і дитину(якщо є).
Так шо не парся,знайдеш ще собі якусь гарну дівчину,і проживеш з нею довго і щасливо,і помрете в один день
Larochka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
muron2004 (01.10.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2009, 03:02 #1051233   #76
ambicioso
 
Аватар для ambicioso
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

трохи не по темі....я вот читаю ваші коменти... як ви думаєте, знайшлася б така дівчина (Українка) щоб сиділа за кордоном зі мною зовсім сама в дома томущо в мене робота така що тільки 1-2 рази в місяць могли б бути разом... зарплата висока, вона могла б не працювати... але вот що мене мучає саме більше... шо даже як би привіз наприклад дівчину, а вона мені би ізмєняла 100%... що ви могли б мені відповісти в такі ситуації
ambicioso зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2009, 03:56 #1051239   #77
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від ambicioso Переглянути допис
трохи не по темі....я вот читаю ваші коменти... як ви думаєте, знайшлася б така дівчина (Українка) щоб сиділа за кордоном зі мною зовсім сама в дома томущо в мене робота така що тільки 1-2 рази в місяць могли б бути разом... зарплата висока, вона могла б не працювати... але вот що мене мучає саме більше... шо даже як би привіз наприклад дівчину, а вона мені би ізмєняла 100%... що ви могли б мені відповісти в такі ситуації
Я, українка, за кордоном, працюю і сижу дома, чоловіка не бачу місяцями, минулого разу - 6 місяців і навіть не думаю про зраду. Важко, боляче, а що робити? Відстань, це не причина зради, ти можеш бачити її щодня і якщо вона захоче зрадити, її не зупинить те, що ти поруч і навпаки, коли справжні почуття, то і розлуку вони витримають.
Amina зараз поза форумом  
Подякували 2:
ambicioso (05.10.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2009, 04:25 #1051242   #78
ambicioso
 
Аватар для ambicioso
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Amina добре говориш можливо й так, але пристав собі вона одна в чужій країні, мови не знає, нікого не знає, тільки я що канешно її люблю (наприклад) приїзджаю раз в місяць і все до наступного разу... щось нереальне правда?
ambicioso зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2009, 09:13 #1051328   #79
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Я, українка, за кордоном, працюю і сижу дома, чоловіка не бачу місяцями, минулого разу - 6 місяців і навіть не думаю про зраду. Важко, боляче, а що робити? Відстань, це не причина зради, ти можеш бачити її щодня і якщо вона захоче зрадити, її не зупинить те, що ти поруч і навпаки, коли справжні почуття, то і розлуку вони витримають.
взагалі-то так правильно і так мало би бути в ідеалі. Але, тобі лише 29 років, знаю багато пар які в подібних ситуаціях не витримували (їм далеко за 35). Бажаю щоб у тебе ніколи такого не було.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2009, 12:06 #1051624   #80
Powergood
Активний учасник
Cool Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від ambicioso Переглянути допис
трохи не по темі....я вот читаю ваші коменти... як ви думаєте, знайшлася б така дівчина (Українка) щоб сиділа за кордоном зі мною зовсім сама в дома томущо в мене робота така що тільки 1-2 рази в місяць могли б бути разом... зарплата висока, вона могла б не працювати... але вот що мене мучає саме більше... шо даже як би привіз наприклад дівчину, а вона мені би ізмєняла 100%... що ви могли б мені відповісти в такі ситуації
Цитата:
Допис від ambicioso Переглянути допис
Amina добре говориш можливо й так, але пристав собі вона одна в чужій країні, мови не знає, нікого не знає, тільки я що канешно її люблю (наприклад) приїзджаю раз в місяць і все до наступного разу... щось нереальне правда?
Твої дописи виглядають досить таки примітивно та інфантильно. Якщо логічно-коректно спопробувати відповісти на твоє питання це буде звучати приблизно так: корінь твоєї проблеми знаходиться у відсутнсті енергії, енергічності. Здорова людина, яка правильно живе, має почувати себе енергічно сильною. Весь смисл заводити собі дівчину якраз в тому щоб вона давала енергію. Ну думаю бачив у фільмах як чоловіки "літають" без парашута коли замутять з гарненькою дівчиною=). Проблема відсутності енергії дуже актуальна зараз тому що люди соціалізовані, особистості мають в собі величезну кількість різних правил-конвенцій що правильно, а що ні як правильно поводитись ітд тобто це жорсткий самоконтроль який забирає величезну кількість енергії. Зверніть увагу що ці всі правила придумані людьми і не завжди обєктивні. Тому ситуація така зараз що особистості людей достатньо розвинуті а сутність(психо-емоційно сфера) людей відстала в розвитку. Тому потрібно розвивати свою сутність тобто душу інакше просто неможливо бути щасливим. Тепер повернемось до дівчат. На що тут варто звернути увагу: ну по перше не кожна дівчина одинаково корисна. Говорять краще бути самому ніж будь з ким - і це так, дуже часто непідходяща людина це набагато гірше ніж її відсутність взагалі. Тобто потрібно вміти вибирати дівчину, яка дійсно підійде(а це дуже не просто). Сумісність людей в основному залежить від наступних речей:
1 Енергетична
2 Типова(соціоніка)
3 Соціально психологічний світ в якому виросла людина
Я особисто рекомендую особливо звернутиувагу на другий пункт. Як знайти дівчину по типу: соціонічні типи можна (і треба) визначати по зовнішності людини, поведінці.. Вчіть соціоніку і будете в шоці наскільки зміниться ваше уявлення про людей. Соціоніка це взагалі найважливіше чого я дізнався в цьому житті)).
Тепер питання Ну що там, ще не перехотів дівчину заводити))? Чого ти насправді хочеш в цьому житті?
Powergood зараз поза форумом  
Подякували 2:
andriy.te.ua (05.10.2009), Mr_RAS (05.10.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:30.