Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.11.2018, 20:56 #2740285   #21
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
В нас мабуть різні підходи як до виконання роботи, так і до репутації працівників, тому не берусь когось рекомендувати. Попитай краще серед своїх знайомих чи друзів. Вони мабуть краще знають твої смаки та вподобання і тому будуть корисніші для тебе.
Знаєш чому різні підходи? Тому що ти виконавець, а я замовник )))
По рекомендації поки що зупинився на одній канторі, але остаточно не визначився. Просто я вже достатньо багато побачив тих майстрів і їхніх майстерень, а найголовніше, результатів їх роботи. Це просто сум.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2018, 21:10 #2740287   #22
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Цитата Знаєш чому різні підходи? Тому що ти виконавець, а я замовник )))
По рекомендації поки що зупинився на одній канторі, але остаточно не визначився. Просто я вже достатньо багато побачив тих майстрів і їхніх майстерень, а найголовніше, результатів їх роботи. Це просто сум.
Ти просто не дуже уважно читав. ))) Я вже згадував, що не малюю автомобілі. Я займаюсь деякими іншими справами, хоча опосередковано можна мене назвати виконавцем. Те що ти платиш і визначаєш себе як замовник ніяк не підкреслює твій вищий соціальний статус, розумові здібності, чи будь-які привілеї. Надіюсь, що пояснив культурно зі свого боку. Маю гарного знайомого з вченою степінню філософії, тому притримуюсь однієї досить поширеної приказки. Думаю, що ти сам здогадаєшся про що йде мова.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2018, 21:19 #2740288   #23
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Ти просто не дуже уважно читав. ))) Я вже згадував, що не малюю автомобілі. Я займаюсь деякими іншими справами, хоча опосередковано можна мене назвати виконавцем. Те що ти платиш і визначаєш себе як замовник ніяк не підкреслює твій вищий соціальний статус, розумові здібності, чи будь-які привілеї. Надіюсь, що пояснив культурно зі свого боку. Маю гарного знайомого з вченою степінню філософії, тому притримуюсь однієї досить поширеної приказки. Думаю, що ти сам здогадаєшся про що йде мова.
Я не мав на увазі, що ти маляр. Просто ти розумієш малярів з свого боку, як виконавець. І щодо малярки, то так, я замовник. Але коли гроші заробляю, виступаю виконавцем.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2018, 21:00 #2740387   #24
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Алеко, з твоєї писанини я бачу, що ти не те що сам не робив нічого подібного, а й з "спецами" справи не мав, то й порадити нема кого.
То сенс було встрягати в розмову?

Додано через 4 хвилини
Уточню по своєму випадку - робив спец по рекомендації. Знайомий ремонтувався там не раз. Досвід в нього пристойний. Чому так схалтурив - не знаю.
Мала взагалі інша людина робити, той інший взагалі по відгуках дуже серйозний. Але зайнятий був. Так от цей криворукий за роботу взяв як і той. По ходу ні ціна ні рекомендації ще нічого не значать.

Востаннє редагував switch: 25.11.2018 о 21:00. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (25.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2018, 21:05 #2740391   #25
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Цитата Алеко, з твоєї писанини я бачу, що ти не те що сам не робив нічого подібного, а й з "спецами" справи не мав, то й порадити нема кого.
А звідки в тебе такі висновки? Маєш багатий досвід в малярці? Чи тільки драйв 2ру читаєш. Можливо бажаєш привселюдно "помірятись піськами?"
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2018, 21:07 #2740393   #26
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Стосовно присутності при малярці - ясно що це мало реально, але я думаю від "сюрпризів" на 90% страхує бесіда перед початком робіт, в якій зразу уточнити ціну і технологію. Але от, про що я пишу, до того в тій технології треба ще самому розібратись виходить.
І так ледь не в будь-якому ремонті по машині.
Самому робити не варіант, бо це час, бокс, інструменти, ну і зрештою банальні навички. Як не крути але навіть халтурщик досвіду має куди більше за простого любителя, і те, з чим ти провозишся пів дня він зробить за годину.

Додано через 44 секунды
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
А звідки в тебе такі висновки? Маєш багатий досвід в малярці? Чи тільки драйв 2ру читаєш. Можливо бажаєш привселюдно "помірятись піськами?"
Бо лиєш водичку і ніц конкретики.

Додано через 22 секунды
Як і в більшості інших тем

Востаннє редагував switch: 25.11.2018 о 21:07. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (27.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2018, 21:12 #2740399   #27
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Цитата Уточню по своєму випадку - робив спец по рекомендації. Знайомий ремонтувався там не раз. Досвід в нього пристойний. Чому так схалтурив - не знаю.
То для чого пиливати тут грязюкою всіх і вся не вияснивши причини. От за таких як ви і не хочеться рекомендувати, щоб потім не говорили, кого ти мені привів.

Додано через 3 хвилини
Цитата Бо лиєш водичку і ніц конкретики.
Яку ти хочеш конкретику? Задай питання на драйві, чи добре підмальовувати балончиком. Той сайт для тебе являється авторитетом.

Востаннє редагував aleko2007: 25.11.2018 о 21:12. Причина: Пізніше додано
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2018, 21:19 #2740406   #28
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Алеко, я нікого грязюкою не поливаю.
Я тобі просто кажу, як в Тернополі ремонтуються авто... Можу тобі ще розказати як мене натягнули на розборку двіжка, бо якоби пробій прокладки, який не підтвердився зрештою і її заміна нічого не дала. І плюс при зборці ремінь ГРМ поставили невірно, бо мене не послухали і ставили по вмт а не по мітках.
І коли машина викинула джекічана - сказали що мабуть датчик накрився, їдь до електрика.
Я сам рив форуми і потім з осцилографом сам робив діагностику, і все вказало на те, що ремінь стоїть не вірно. Заставив того засранця переставити по мітках, хоч як він плювався - і вуаля, машина в порядку.
Тіки тиждень часу вгробив. І тоже майстер був по рекомендації. Іноді я думаю, що молодняк на якомусь сто і то краще роботу робить, ніж авторитетні майстри з їхнім дорогим часом.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Seagull (27.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2018, 21:42 #2740412   #29
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Ну чоловіче, ситуація проста:
або дай контакти і ціни толкового спеца, за якого тобі потім не буде соромно, або конкретно напиши в трьох реченнях, як людині вийти з ситуації. Ну можеш мені наприклад порадити.
Ти ж не запитав в чувака навіть для чого йому та фарба і як він хоче її юзати, а рішив просто поумнічати на тему автофарб взагалі....
Без образ.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2018, 22:07 #2740416   #30
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Цитата Ну чоловіче, ситуація проста:
або дай контакти і ціни толкового спеца, за якого тобі потім не буде соромно, або конкретно напиши в трьох реченнях, як людині вийти з ситуації. Ну можеш мені наприклад порадити.
Не дам, бо по-перше людина має чергу, як мінімум до НР, а заставити я її не можу, а по-друге — я також в деяких не сильно поширених колах також маю яку-не-яку репутацію і просити за будь кого не збираюсь, тим паче ти вже провокуєш конфліктну ситуацію, достеменно не знаючи мої навики та знання.
Притримуюсь приказки згаданої мною в другій частині мого посту №22 даної теми. Так, що виходь сам з ситуації

Цитата Ти ж не запитав в чувака навіть для чого йому та фарба і як він хоче її юзати, а рішив просто поумнічати на тему автофарб взагалі....
Ще раз поясню, що так, як елітні алкогольні напої не фасують в велику (більше 1л.) тару, так і нормальні фарби не фасують в аерозольні балончики. В 99% випадків з 100 автомалярі повністю знімають фарбу фарбовану балончиком, бо при наступному фарбуванні по ньому автофарба піддує стару і однаково потрібно буде все переробляти. Але вам з Ромою це по барабану, ви ж гроші платите, а те що майстер буде махатись вас не цікавить. Цікаво, яке б в тебе було відношення до клієнта, який свідомо б пакостив тобі, щоб ти махався і переробляв?
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2018, 08:44 #2740433   #31
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

От вже що що, а підготовка металу маляром мене реально мало цікавить. Він з мене бере 100 баксів не залежно чи там чистий метал, чи іржа, чи стара фарба. Все рівно іде шліфовка, грунтовка, шпакльовка і т.д.

Додано через 3 хвилини
Це я собі можу гірше наробити, якщо прогниє поріг до дир під моєю мазаниною. Але мені от лінь фото гиузити зі смартфона - я би тобі показав як виглядає поріг через 2 роки після ремонту професіоналом, блін.

Додано через 2 хвилини
А на рахунок майстра - ну дай не мені, дай ромі.
Конкретику дай. А то далі водичка.

Востаннє редагував switch: 26.11.2018 о 08:44. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2018, 17:40 #2740513   #32
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Цитата Додано через 2 хвилини
А на рахунок майстра - ну дай не мені, дай ромі.
Конкретику дай. А то далі водичка.
Я тобі щось винен?
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 26.11.2018, 18:16 #2740521   #33
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Підбір автофарб + заправка в балончик. Де?

Цитата
Допис від Seagull Переглянути допис
підкажіть перевірений підбір автофарб (треба металік),
і щоб на місці була послуга "заправити балончик",
Ось тут даєш код заводської фарби і досить непогано підбирають: http://autoprotect.ua/products/8378-...cvet_pod_zakaz
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:43.