Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Кінотеатр "Сінема Сіті" (відкриття)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.03.2010, 23:25 #1242192   #341
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата
Допис від nemo_igor Переглянути допис
Вся інформація, яка потрібна на даний момент глядачам є на сайті[/B][B] - http://www.cinemaciti.ternopil.ua/
А приховування деяких нюансів для того і приховуються, щоб заінтригувати народ. А Електрік десь пронюхає і зразу піариться на сайті. Це просто не серйозно по відношенню до роботи на якій він працює. Получається, що йому пофік про роботу кінотеатру після відкриття.

П.С. На рахунок цін на мою думку був пророблений хороший ціновий поділ. Якість зображення і репертуар також порадують Тернополян.

Якщо будуть адекватні запитання, а не флуд - задавайте.

Незабуваємо - святкове відкриття 5 березня о 18,00

"хочеться просто уїпати "
Більшого бреду я не чув.
Електрік тепер мега звезда.
Таке враження що я ділився інфою з "конкурентами".
Запасаємось валідолом і чекаєм офіційного відкриття.
П.С. Повидаляв всі свої пости з цієї теми.
Затролили мну
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2010, 23:29 #1242196   #342
saymon
Guest
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

НЕБЕЗПЕКО!!!111 Форум захоплено працівниками Сінема Сіті!!1111
Цитата ти як робиш ремонт, запрошуєш гостей на новосілля чи демонструєш ще полуобдерті стіни?
Дуже вдала аналогія, так.
Цитата:
Допис від Net Переглянути допис
Теж вважаю, що Електрик поспішив, з етичної сторони безвідповідально якось по відношенню до роботодавця, я б надалі до таких працівників приглядалась..
З якої ще етичної сторони? Він щось вкрав? Чи може зіпсував репутацію закладу? Чи що він зробив поганого?
Цитата:
Допис від Net Переглянути допис
Обмануті очікуванні будуть в мінус кінотеатру, а не Електрику...
Яке горе... Обмануті очікування... Все пропало... Всі надії зламано...
До речі, що значить ця фраза? Ти шкодуєш що народ розчарувався в кінотеатрі подивившись фотки, а не прийшов, заплатив бабло, а вже тоді розчарувався? Чи як розуміти цю фразу?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2010, 23:40 #1242201   #343
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Всьо я такий поганий , беру свою лопатку і йду з вашої пісочниці.
П.С. Договір про нерозголошення я не підписував.
Дана інфа подавалась у вигляді реклами , а не піару дядька під ніком Електрік.
Свободу слова ще ніхто не забороняв

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Net Переглянути допис
Який же ти ядовитий! А які нешаблонні фрази ти хочеш? загальні запитання - загальні відповіді, дававай конкретні! відкриється тай все побачимо... ти як робиш ремонт, запрошуєш гостей на новосілля чи демонструєш ще полуобдерті стіни? Теж вважаю, що Електрик поспішив, з етичної сторони безвідповідально якось по відношенню до роботодавця, я б надалі до таких працівників приглядалась...принаймні треба уточняти на підприємтві чи інформація для вільного розповсюдження... а якщо для прикладу ціни остаточно не затверджені? Обмануті очікуванні будуть в мінус кінотеатру, а не Електрику...
Щоб тобі 16 або 17 місце попалось в 8 ряді

Востаннє редагував eleKtrik: 01.03.2010 о 23:40. Причина: Пізніше додано
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2010, 23:50 #1242209   #344
Net
 
Аватар для Net
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
НЕБЕЗПЕКО!!!111 Форум захоплено працівниками Сінема Сіті!!1111

Яке горе... Обмануті очікування... Все пропало... Всі надії зламано...
До речі, що значить ця фраза? Ти шкодуєш що народ розчарувався в кінотеатрі подивившись фотки, а не прийшов, заплатив бабло, а вже тоді розчарувався? Чи як розуміти цю фразу?
Ні я про те, що скинутий прайс сформував очікування. Тепер я знаю що на похід в кінотеатр мені потрібно 95 грн. Але якщо остаточно ціни ще переглянуть, я прийшовши в кінотеатр заплачу 105 грн. Мене б ця сума абсолютно не вразила б якби я, нічого не очікуючи, прийшла в кінотеатр. А так в мене залишеться відчуття обману...хоча мені кінотеатр ще нічого не обіцяв, але через бажання похизуватись доступом до інформації працівника, в мене можуть виникнути перші негативні відчуття в перше ж відвідування довгоочікуваного кінотеатру - обмануті очікування. Ось що я мала на увазі.
Net зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2010, 23:58 #1242216   #345
saymon
Guest
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата:
Допис від Net Переглянути допис
Ні я про те, що скинутий прайс сформував очікування. Тепер я знаю що на похід в кінотеатр мені потрібно 95 грн. Але якщо остаточно ціни ще переглянуть, я прийшовши в кінотеатр заплачу 105 грн. Мене б ця сума абсолютно не вразила б якби я, нічого не очікуючи, прийшла в кінотеатр. А так в мене залишеться відчуття обману...хоча мені кінотеатр ще нічого не обіцяв, але через бажання похизуватись доступом до інформації працівника, в мене можуть виникнути перші негативні відчуття в перше ж відвідування довгоочікуваного кінотеатру - обмануті очікування. Ось що я мала на увазі.
Це накрут. Люди прагнуть знати більше про кінотеатр, а значить з нетерпінням очікують його відкриття, і ніхто не буде задумуватися над такими дрібницями як якась там різниця в 10 грн. (бокал пива у буфеті ЛОЛ).
Але нехай. Прайси можливо й не треба було викладати. А от у фотках приміщення що поганого? Робота кипить, люди працюють, стараються, ми це бачимо, вам респект і уважуха. Що не так? Нафіга цей цирк із зебрами і погрозами?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 00:06 #1242217   #346
Net
 
Аватар для Net
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
Всьо я такий поганий, беру свою лопатку і йду з вашої пісочниці.
П.С. Договір про нерозголошення я не підписував.
Дана інфа подавалась у вигляді реклами , а не піару дядька під ніком Електрік.
Свободу слова ще ніхто не забороняв
Реклама рекламою, фотри фотками... Тобі ж ніхто ніяких зауважень не робив поки ти прайси не скинув... межу напевне треба якусь тримати, або банально спитати чи можна розголошувати...тобі б ще зверху інфи для реклами понадавали, раз ти такий піарщик від природи...

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
Щоб тобі 16 або 17 місце попалось в 8 ряді
ай! який же ти добрий!

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це накрут. Люди прагнуть знати більше про кінотеатр, а значить з нетерпінням очікують його відкриття, і ніхто не буде задумуватися над такими дрібницями як якась там різниця в 10 грн. (бокал пива у буфеті ЛОЛ).
Але нехай. Прайси можливо й не треба було викладати. А от у фотках приміщення що поганого? Робота кипить, люди працюють, стараються, ми це бачимо, вам респект і уважуха. Що не так? Нафіга цей цирк із зебрами і погрозами?
За Зебру згідна, явно перебор. Дівчинка теж вирішила посамоутверджуватись за рахунок форуму...

Востаннє редагував Net: 02.03.2010 о 00:06. Причина: Пізніше додано
Net зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dreamer0906 (02.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 07:43 #1242331   #347
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

млять , прайс з цінами на будь -яку продукцію чи послуги мона взяти в будь-якому магазині
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 07:55 #1242344   #348
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Народ, та чо ви заладили? Я теж підтримую Електріка за цікаву, інтригуючу інфу і одночасно рекламу для сінема. Що в тому поганого - не бачу.
І хватить тут обговорювати дії Електріка чи ще когось. Давайте все ж таки про кінотеатр.
Дякую
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 08:08 #1242362   #349
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

З точки зору форумчан: чим більше інформації надасть Електрік - тим ліпше.
Але є одне "але". У діях Електріка немає нічого поганого, якщо він абсолютно стороння людина щодо кінотеатру (не працівник і не підрядник). Але якщо це працівник, то будь-які дії щодо оприлюднення внутрішньої інформації мали б бути обовязково погоджені з керівництвом.
Поставте себе на місце власника. Хіба не власник/директор має вирішувати яку інформацію оприлюднювати? Навіть якщо Електрік робив це з добрими намірами - це не є гуд.

Мені, як сторонній людині, приємно підглядати в "замочну скважину", котру для нас організував Електрік. Така людська природа. Але ставлячи себе на місце дирекції кінотеатру мені таке "дійство" не подобається.

Звичайно на усю цю ситуацію можна дивитись під зовсім іншим кутом, якщо це свідомий витік інформації погоджений з керівництвом з метою піару. Хоча у цьому випадку підбірка фото та текстів мали б бути більш оригінальною
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 3:
Any (02.03.2010), Net (02.03.2010), Trader_Lena (08.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 08:46 #1242407   #350
Kuzya
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

FortYear, у твому пості є неточність, а саме:
електрік викладав фотки і надавав інфу, яку впринципі міг отримати будь хто, просто поїхавши в подоляни. Через вікно-вітрину, ще 2 тижні тому було видно інтерєр, тоді ж вже були рекламні лого, про аватар 5го березня (а звідси очевидність про дату відкриття).
такшо це не була "замочна скважина", це "абикнавєнний" обмін інфою був.
з.і. Net - изыди с форума сего.
Kuzya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 09:11 #1242435   #351
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата
Допис від Kuzya Переглянути допис
FortYear, у твому пості є неточність, а саме: електрік викладав фотки і надавав інфу, яку впринципі міг отримати будь хто, просто поїхавши в подоляни. Через вікно-вітрину, ще 2 тижні тому було видно інтерєр, тоді ж вже були рекламні лого, про аватар 5го березня (а звідси очевидність про дату відкриття).
Якщо Ви уважно читали мій допис, то я написав:

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
У діях Електріка немає нічого поганого, якщо він абсолютно стороння людина щодо кінотеатру (НЕ працівник і НЕ підрядник).
Якщо ж він все ж належить до команди СінемаСіті - то це невірний вчинок. У всякому разі мені в команді з Електріком було би працювати некомфортно і ненадійно.
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Net (02.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 09:26 #1242448   #352
Net
 
Аватар для Net
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
млять , прайс з цінами на будь -яку продукцію чи послуги мона взяти в будь-якому магазині
угу...після того коли вони остаточно затвердженні! цікаво як в будь-якому магазині сподобалося б якби ти прайс з закупочними цінами для прикладу виклав

Цитата
Допис від Kuzya Переглянути допис
електрік викладав фотки і надавав інфу, яку впринципі міг отримати будь хто, просто поїхавши в подоляни. такшо це не була "замочна скважина", це "абикнавєнний" обмін інфою був.
з.і. Net - изыди с форума сего.
Легко бути на позиції споживача? А на позицію власника попробувати встати? А на неї напевне легко встати хіба якщо самому бути власником...

дякую FortYear!

Моя позиція була направлена саме на відношення до Електріка як до працівника який рисується за рахунок підприємства, не поцікавившись інтересами самого підприємства! Сьогодні він виклав незатверджений прайс, а завтра...? якщо з позиції власника...?
Net зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 09:34 #1242456   #353
Any
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
.
Нарешті, хоть одна адекватна людина на форумі!!!

P.S. На місці керівництва кінотеатру Електрика звільнив би зразу! Говорю як маркетолог і управлінець з досвідом.

P.S.2. На кінотеатр не працюю!

P.S.3. По суті теми: хочу ще раз на Аватар (був в січні у Львові). Воно того варте! Чекаю з нетерпінням "Пророка" і "Легіону". Надіюсь вони попадуть в український прокат і Сінема покаже.

Востаннє редагував Any: 02.03.2010 о 09:40.
Any зараз поза форумом  
Подякували 2:
Net (02.03.2010), Trader_Lena (08.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 10:03 #1242479   #354
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
....
П.С. Повидаляв всі свої пости з цієї теми.
Затролили мну

Цитата:
Допис від Net Переглянути допис
угу...після того коли вони остаточно затвердженні! цікаво як в будь-якому магазині сподобалося б якби ти прайс з закупочними цінами для прикладу виклав



Легко бути на позиції споживача? А на позицію власника попробувати встати? А на неї напевне легко встати хіба якщо самому бути власником...

дякую FortYear!

Моя позиція була направлена саме на відношення до Електріка як до працівника який рисується за рахунок підприємства, не поцікавившись інтересами самого підприємства! Сьогодні він виклав незатверджений прайс, а завтра...? якщо з позиції власника...?

Прайс виставив для того щоб люди орієнтувались в скіко їм обійдеться похід в кінотеатр.
І звісно більше нової інфи небуде
П.С. В даному випадку такі люди як Net і Any бачать клієнтів як лантух з грошима , які взагалі не повинні орієнтуватись який товар чи послуги вони купляють. А навіщо потенційному клієнтові знати більше ? Для цього ж є 30 сек рекламний ролик.
Для Any також побажаю приємного перегляду в 8 ряді 16, 17 місце

Востаннє редагував eleKtrik: 02.03.2010 о 10:10.
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 10:03 #1242480   #355
Beerman
Guest
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Та хватить вже переливати з пустого в порожнє, ніби форум це якась газета і стався витік інфи.
Краще розкажіть хто буде на ВІП відкритті, Брежнева, ще хто, може Зеленський буде? Чи розказувати це також рахується злив інфи?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 10:13 #1242489   #356
Kuzya
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

"звільнив би, некомфортно працювати, позиція власника"
ше раз кажу, електрік надавав інфу, яка не приховувалась, а навпаки роздавалась на всеогляд, тим же самим керівництвом. Більшу половину того, що "изложил" нам електрік, можна було побачити "ЩЕ РАНІШЕ" просто побувавши в Подолянах, підійшовши до входу в Сінемасіті.
Власники цю інформацію роздавали наліво/направо, а те що вам полупопія від крісла відірвати тяжко щоб з'їздити і наочно побачити що там і як, то електрік вам послугу зробив, а ви на нього накинулись.
Доречі, фразу від Ані : "На місці керівництва кінотеатру Електрика звільнив би зразу!" я так і не зрозумів, за що звільняти? хоч якийсь намёк дай, за шо звільняти...

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Та хватить вже переливати з пустого в порожнє, ніби форум це якась газета і стався витік інфи.
Краще розкажіть хто буде на ВІП відкритті, Брежнева, ще хто, може Зеленський буде? Чи розказувати це також рахується злив інфи?
смертним є шанс потрапити на віп?

Востаннє редагував Kuzya: 02.03.2010 о 10:13. Причина: Пізніше додано
Kuzya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 10:17 #1242492   #357
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата
Допис від Kuzya Переглянути допис

смертним є шанс потрапити на віп?

Вхід на ВІП тільки по запрошеннях

Востаннє редагував Yarkop: 02.03.2010 о 11:52. Причина: офтоп
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 10:38 #1242524   #358
Kuzya
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
Вхід на ВІП тільки по запрошеннях
признавайтесь, в кого є запрошення, або хто знає його формат?
скануйте і викладайте на форумі, або кажіть шо і як, будем в фотожо*і малювати! -.-
Kuzya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 10:54 #1242556   #359
Hoplite
 
Аватар для Hoplite
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
...побажаю приємного перегляду в 8 ряді 16, 17 місце
а які місця оптимальні, зокрема для візуального 3D і аудіоефектів? центр залу чи ближче до екрану?

offtop: eleKtrikа - в піар менеджери сінема сіті!!!
Hoplite зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 11:03 #1242569   #360
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: В Тернополі буде новий кінотеатр

Якщо вже в даній темі і обговорюються прайс, то маю прохання-пропозицію для адміністрації (яка, як видно, читає дану тему )))))) - в асортимент пива добавити Микулинецьке. Нехай і ціна буде більшою, але все таки це суттєво - мати в продажі живе пиво.
Пишу не з метою реклами, а як споживач...
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 2:
BBV (02.03.2010), muTs (02.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
кіно, подоляни, трц



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:36.