Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Програмування

Програмування системне, прикладне, web, макро, процедурне ... на різних рівнях


Загроза виявлена Wordfence Scan

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.06.2017, 18:23 #2695716   #1
Domn
Учасник
Типово Загроза виявлена Wordfence Scan

Встановив плагін Wordfence, просканував, а він мені таке показав - ЗАГРОЗА (я аж налякався) невідомий файл в ядрі WordPress: wp-includes / Text / functions.php, потім побачив приписку: "Цей файл знаходиться в ядрі WordPress, але не поширюється з цією версією WordPress. Зазвичай це пов'язано з тим, що він залишений з попереднього поновлення WordPress, але він також може бути доданий іншим плагіном або шкідливим файлом, доданим зловмисником". Я ЦЕ wp-includes / Text / functions.php просканував антивірусом і він загроз не виявив. Тож люди добрі підскажіть як правильно реагувати на цю загрозу. Відкрив я цей файл notepad, а там аж 4200 рядків коду, я ТАКЕ не осилю, щоб передивитися, що там правильно, а що ні. Бо я в цьому питанні темний.
Domn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2017, 22:54 #2695972   #2
castor
Типово Відповідь: Загроза виявлена Wordfence Scan

ну то найпростіше, що можна зробити:
1) зробити резервну копію цього файлу wp-includes/Text/functions.php (банально зазіпувати і забрати з сайту) - на всяк випадок
2) скачати з офіційного сайту вордпресу ту ж саму версію, що і в тебе
3) переконатись, що у скачаному вордпресі є наявний такий самий файл у цій же директорії і якщо це так - скопіювати цей файл собі на сервер
castor зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Domn (12.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2017, 13:01 #2696016   #3
Domn
Учасник
Типово Відповідь: Загроза виявлена Wordfence Scan

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
ну то найпростіше, що можна зробити:
1) зробити резервну копію цього файлу wp-includes/Text/functions.php (банально зазіпувати і забрати з сайту) - на всяк випадок
2) скачати з офіційного сайту вордпресу ту ж саму версію, що і в тебе
3) переконатись, що у скачаному вордпресі є наявний такий самий файл у цій же директорії і якщо це так - скопіювати цей файл собі на сервер
Зробив за Вашою порадою. Цікаво що в ВП 4.8 цього functions.php немає, то я просто його видалив і сайт ніби працює. Щиро дякую!

Востаннє редагував Domn: 12.06.2017 о 13:34.
Domn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
антивірус, віруси, плагін wordfence



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:57.