Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.08.2014, 22:30 #2432550   #41
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата в вас крім таемних книг ше якісь таемні досліди над людьми?))))))
----- ото ж бо й дивно чому така занепокоєність "свідків" мабуть самі авторські права це лише ширма , щодо цієї книги ....швидше для самих підвладних організації прихожан вона відкриє методи впливу на них їх керівництва де можна буде побачити різницю (розбіжності) з Біблією, що приведе виходу з під впливу вчення вартової вежі
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:31 #2432551   #42
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата старійшина здае повноваження і віддае,стирае свій екземпляр. ок. но він же іі читав? робите лоботомію, чи стираеться память? в вас крім таемних книг ше якісь таемні досліди над людьми?)))))) як він поверне те шо в нього в мозгу ,прочитане,запамятоване,як він то забуде? я школу закінчив багато років назад, але памятаю шо там вчив. я читав книги різних авторів,як мені забути ті твори?я ж вкрав іх по вашій логіці.... сайт відкритий, які претнзіі?
Старійшині не треба нічого стирати з своєї пам'яті і може це пам'ятати скільки йому вдасться, бо він цим користувався законно. А от Вам слід звернутись до фахівців, які допоможуть вам вийти з халепи, якщо не можете забути!
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:32 #2432553   #43
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата Користуєтесь нелегально (таємно).
-----факти використання цієї літератури
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:35 #2432555   #44
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата я школу закінчив багато років назад, але памятаю шо там вчив. я читав книги різних авторів,як мені забути ті твори?я ж вкрав іх по вашій логіці.... сайт відкритий, які претнзіі?
Ви в школі легально вчились, чи ні?
Надайте докази що Ви є старійшиною, щоб мати легальне право.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:37 #2432559   #45
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата бо він цим користувався законно
----хоч користувався законно за вашими умовами з моменту складання повноважень старійшиною - будьяке використаня вищенаведеного інфо з книги є незаконним
на кшталт з особами з доступом до державної таємниці вони несуть відповідальність за розголошення її і після звільнення , у вашому випадку подібної умови немає?

-----якщо ні то зразок угоди у студію... а так про, що з Вами вести мову без умов угоди
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:42 #2432564   #46
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата ------ доведіть факти користування цією річчю, а також умови угоди яка б зобовязувала когось поза межами організації утриматись від використання цією книгою.
Ця тема порушує цю угоду, бо ви не є старійшинами.Тобто користуєтесь нелегально, бо є можливість читати зміст Продукту через посилання, яке Ви виставили особистими пальцями.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:43 #2432565   #47
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата Надайте докази що Ви є старійшиною, щоб мати легальне право.
-----Вам ніхто не зобовязаний щось доводити,але якщо у вас є якісь претензії Ви зобовязані їх обгрунтувати фактами в іншім випадку Ви просто наклепник
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:44 #2432566   #48
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ви в школі легально вчились, чи ні?
Надайте докази що Ви є старійшиною, щоб мати легальне право.
я не в вашій організаціі,ваші правила на мене непошируються. якшо воно для закритого кола людей то чому воно відкрите для всього загалу? чого така секретна література не запаролена за стома печатями?претнзіі впершу чергу до тих хто то виклав в інет. )
ше скажіть шо інтернет то гріх. то шо ви тут робите?грішите?ай як негарно,но-но-но...
Pmz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (12.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:45 #2432568   #49
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата -----якщо ні то зразок угоди у студію... а так про, що з Вами вести мову без умов угоди
А Ви що старійшина? Надайте докази.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:47 #2432569   #50
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ця тема порушує цю угоду, бо ви не є старійшинами.Тобто користуєтесь нелегально, бо є можливість читати зміст Продукту.
---- в жоден спосіб
--- бо по перше, не надано самої угоди щоб ознайомитись з містом цумов
--- по друге, з ваших слів ця угода не поширюється на осіб поза межами організації оскільки ніхто з них не укладав її вона носить виключно внутрішній х-тер
--- по трете, ця тема носить виключно інформативний х-тер про існування певного видання,
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:53 #2432570   #51
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата я не в вашій організаціі
Тим більше не повинні брати те, до чого не маєте відношення.

Додано через 3 хвилини
Цитата них не укладав її вона носить виключно внутрішній х-тер
І використання. А Ви на якій підставі користуєтесь?

Додано через 1 хвилину
Цитата --- по трете, ця тема носить виключно інформативний х-тер про існування певного видання
Це видання було видане для вас? Ви що старійшина?

Востаннє редагував Ychen: 12.08.2014 о 22:53. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:53 #2432576   #52
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А Ви на якій підставі користуєтесь?
А ви на підставі чого користуєтесь цим форумом?
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:54 #2432577   #53
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тим більше не повинні брати те, до чого не маєте відношення.

І використання. А Ви на якій підставі користуєтесь?
----- ви не довели факт використання так що це голослівне звинувачення

----- не надали доказів, що я не маю відношення оскільки не надано угоди, ваші слова не авторитет - просто звук.....
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:57 #2432579   #54
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата --- бо по перше, не надано самої угоди щоб ознайомитись з містом цумов
Ця угода і текст Продукту не надається особам, які не є старійшинами. Я не розповсюджую нічого нелегально, на відміну від Вас.
Вище голови своєї не підскочите, спочатку треба бути старійшиною.

Додано через 1 хвилину
Цитата А ви на підставі чого користуєтесь цим форумом?
На підставі правил і умов використання даного ресурсу.

Востаннє редагував Ychen: 12.08.2014 о 22:59. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:58 #2432584   #55
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

він вкрав моі повідомлення, він не мав права читати моі повідомлення, шо тепер робити, я не дава згоду на цитування мене в цій темі. все, я в розпачі,мене обікрали. ... я плачу
Pmz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:58 #2432585   #56
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ця угода і текст Продукту не надається особам, які не є старійшинами. Я не розповсюджую нічого нелегально, на відміну від Вас.
де задокументовані права?
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:59 #2432588   #57
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата Це видання було видане для вас? Ви що старійшина?
----- в цій темі ціль не встановлювати факт належності авторських прав цієї книги чи призначення , але підстави ОСОБЛИВОЇ таємничості цього видання , уважно читайте тексти дописів - це ж не цитати з журналу вартова вежа що часто носять двозначний х-тер.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 22:59 #2432589   #58
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис

На підставі правил і умов використання даного ресурсу.
Аналогічно і з тим ресурсом, де було скачано книгу. Всі інші питання до них.
Чи ще не зрозуміло?
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 23:02 #2432591   #59
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата де задокументовані права?
Надайте докази, що маєте на це юридичне право.

Додано через 54 секунды
Цитата Всі інші питання до них.
І до них також.

Востаннє редагував Ychen: 12.08.2014 о 23:02. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2014, 23:04 #2432595   #60
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Аналогічно і з тим ресурсом, де було скачано книгу. Всі інші питання до них.
Чи ще не зрозуміло?
а ти вже скачала секретні матеріали від вартовоі вежі? качай поки не прикрили лазейку))))))) і пару копій зроби. хай думають скільки раз скачали))))
Pmz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:30.