Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.09.2016, 08:58 #2653084   #81
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Читай допис вище
не хочу шб хтось подумав шо я когось оправдовую , але тошо пише про підроблені документи може статись і з укр доками, чи я не правий? Просто при покупці треба провряти документи скажімо в тих же самих поліцейських чи все гаразд з польськими документами і тоді віддавати продавцям гроші, більшість фірм які цим займаються так і роблять.
Рома, ти писав шо чув шо в інших областях рейди на такі машини, то просто чутки чи ти знаєш шось конкретне? я розпитуюсь бо просто сам дуже цікавлюсь даним питанням, надоїло мені на нашому хламі їздити
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2016, 09:24 #2653092   #82
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
не хочу шб хтось подумав шо я когось оправдовую , але тошо пише про підроблені документи може статись і з укр доками, чи я не правий? Просто при покупці треба провряти документи скажімо в тих же самих поліцейських чи все гаразд з польськими документами і тоді віддавати продавцям гроші, більшість фірм які цим займаються так і роблять.
Рома, ти писав шо чув шо в інших областях рейди на такі машини, то просто чутки чи ти знаєш шось конкретне? я розпитуюсь бо просто сам дуже цікавлюсь даним питанням, надоїло мені на нашому хламі їздити
Дану інфу читав в групах вк, там же почали частішати дописи людей з повідомленнями на кшталт "прийшов рекомендований лист з виконавчої та/або митниці, але я його відмовився отримувати. Що в ньому може бути та що чекає на мене?"

До речі, там же прочитав про варіант з іноземним громадянством, правда наскільки я зрозумів, на практиці його поки що ніхто або дуже мала кількість, про яку поки що нічого невідомо, перевірили в дії. Отже, якщо маєте громадянство іншої країни, виїжаєте закордон з українським паспортом, далі в'їжаєте в Україну на авто вже по іноземному паспорту як резидент і отримуєте термін перебування авто 1 рік, далі знову виїжаєте по іноземному паспорту і вертаєтесь додому вже по рідному паспорту. Правда, невідомо, як сприймуть той факт митники, перевіривши, що керує авто одна і та сама людина, маю на увазі прізвище і ім'я, але має два паспорти.

http://www.zhitomir.info/news_159708.html - ось знайшов яку новину
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (12.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2016, 20:32 #2653198   #83
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Дану інфу читав в групах вк, там же почали частішати дописи людей з повідомленнями на кшталт "прийшов рекомендований лист з виконавчої та/або митниці, але я його відмовився отримувати. Що в ньому може бути та що чекає на мене?"

До речі, там же прочитав про варіант з іноземним громадянством, правда наскільки я зрозумів, на практиці його поки що ніхто або дуже мала кількість, про яку поки що нічого невідомо, перевірили в дії. Отже, якщо маєте громадянство іншої країни, виїжаєте закордон з українським паспортом, далі в'їжаєте в Україну на авто вже по іноземному паспорту як резидент і отримуєте термін перебування авто 1 рік, далі знову виїжаєте по іноземному паспорту і вертаєтесь додому вже по рідному паспорту. Правда, невідомо, як сприймуть той факт митники, перевіривши, що керує авто одна і та сама людина, маю на увазі прізвище і ім'я, але має два паспорти.

http://www.zhitomir.info/news_159708.html - ось знайшов яку новину
Стаття дійсьно по темі, за просроченя транзиту дійсьно спочатку 8500 грн штрафу, якщо не виввз в вказаний термін наложують штраф 300% мита (450000—600000 грн нулів вказанр правильно) незнав шо таке ліплять за передачу авто нерезидентом резиденту. Треба когось розпитатись, вище було рішення конституційного суду що це неявляється правопорушенням.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2016, 09:40 #2654995   #84
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

А чи є вже хтось з форумчан, хто ввозив авто по новому закону?
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2016, 14:16 #2655270   #85
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Мав можливість побувати в Львові, їздив в аеропорт в будній день між 8 і 9 ранку і нарахував по дорозі аж 2 автомобілі на польських номерах. Може "Поляки" ще спали, або тут є якась закономірність.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2016, 14:41 #2655278   #86
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
Мав можливість побувати в Львові, їздив в аеропорт в будній день між 8 і 9 ранку і нарахував по дорозі аж 2 автомобілі на польських номерах. Може "Поляки" ще спали, або тут є якась закономірність.
вони всі в черзі на кордоні
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (26.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2016, 07:58 #2655366   #87
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Дійсно. Тепер зрозуміло чому такі черги на кордонах. Всі ті хто їздить на іноземних номерах їх і створюють. Машин тисячі, а пунктів пропуску 4 чи 5.
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2016, 09:15 #2655379   #88
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

надіюсь це скоро зупиниться
і кордони будуть пусті ))))

Цитата Итак, как я и обещал, инсайд от знакомых из ДФС по поводу нерастаможенных автомобилей с иностранной регистрацией в Украине.
1. На данный момент ДФС готовит списки всех ввезённых автомобилей в режиме ВВ и Т на 01.10.2016 начиная с 01.01.2007!!!
2. Все автомобили которые нарушили таможенный режим более чем на 48 часов будут переданы в розыск!
3. С 01.11.2016 планируют запустить систему автоматического анализа режимов и подача в розыск будет производиться автоматически!
4. Сейчас выявлены явные рекордсмены из Болгарии и Литвы которые ввезли более 2000 авто на одно юр. лицо. Абсолютным рекордсменом является литовская контора которая ввезла более 3800 автомобилей в режиме ВВ !!!
Исть вообще интересные уникалы: 70 автомобилей из Канады, 85 автомобилей из Дубая....
5. По всем юридическим лицам нарушившим режим ВВ отправляются запросы в налоговые органы страны регистрации для проведения дополнительных проверок.
6. Все постановления будут исключительно по 485 ТКУ!
7. С октября будут проводится совместные рейды с полицией, а также тестирование системы автоматического выявления автомобилей с иностранной регистрацией на пунктах "поток".
8. С иностранцами которые ввезли автомобиль на территорию Украины также будут разбираться путём взыскания штрафов в стране постоянного резиденства.
9. Умников на авто с болгарской регистрацией которые повесили себе аналогичные украинские номера будет разбор согласно УК и никаких больше шуток.
10. При неуплате штрафа по 485 ТКУ в течении 5 раб. дней будут ходатайствовать об аресте имущества кроме самого автомобиля.
11. Всем кто ввёз более одного автомобиля отдельный привет в виде статьи УК.
12. Очень сильно пострадают те кто использует автомобиль в коммерческих целях на территории Украины там полный аншлаг.
Вот такие новости хорошие и добрые...

Востаннє редагував Sasha: 27.09.2016 о 09:25. Причина: Пізніше додано
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 7:
KIgorS (27.09.2016), kolibryks (27.09.2016), roma22101987 (27.09.2016), Romko_7 (28.09.2016), Sem (27.09.2016), Trafic (27.09.2016), ZTVR (27.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2016, 09:23 #2655383   #89
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
надіюсь це скоро зупиниться
і кордони будуть пусті ))))



Додано через 28 секунд
надіюсь це скоро зупиниться
і кордони будуть пусті ))))
Щось я в це не дуже вірю, але якщо справді так ДФС візьметься за ці машини, то повинні притягнути до кримінальної відповідальності митників, які не за дякую впускали ці машини в Україну.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2016, 09:27 #2655384   #90
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Щось я в це не дуже вірю, але якщо справді так ДФС візьметься за ці машини, то повинні притягнути до кримінальної відповідальності митників, які не за дякую впускали ці машини в Україну.
та чого, митники впускали на цілком легальних умовах
а то шо ті шо ввезли - не вивезли машину, ну то шо, митник мав брати в них "чесне слово" шо вивезе?

тут з їхнього боку вони вроді роблять все шо мають
впускають на легальних умовах
при виїзді з порушенням - паяють штрафи

ну а якшо машина в"їхала і зависла, вот цим якраз ніхто не займався, а тепер надіюсь - будуть
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 2:
D@nZeL (27.09.2016), Trafic (27.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2016, 10:08 #2655396   #91
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
та чого, митники впускали на цілком легальних умовах
а то шо ті шо ввезли - не вивезли машину, ну то шо, митник мав брати в них "чесне слово" шо вивезе?

тут з їхнього боку вони вроді роблять все шо мають
впускають на легальних умовах
при виїзді з порушенням - паяють штрафи

ну а якшо машина в"їхала і зависла, вот цим якраз ніхто не займався, а тепер надіюсь - будуть
за фірми не знаю, проте нерезидент може ввезти на територію України тільки одну машину, відповідно якщо він її ввіз, але не вивіз і потім хоче ввезти ще одну, то митник МАВ БИ йому відмовити. Тільки от диво дивне, такі нерезиденти вже поввозили по 20 і більше машин ))))
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2016, 13:59 #2655427   #92
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

бачив ВК фотку в групі про кордон
фотку з Ужгорода, з пункту пропуску де зробили окрему полосу для бляхарів, після того як вони там тиждень страйкували

і шо ви думаєте, кінця черги бляхарів навіть не видно
а в черзі для нормальних людей 4 машини

давайте вимагати шоб так всюди зробили!!!
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (27.09.2016), ZTVR (27.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2016, 15:29 #2655437   #93
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
бачив ВК фотку в групі про кордон
фотку з Ужгорода, з пункту пропуску де зробили окрему полосу для бляхарів, після того як вони там тиждень страйкували

і шо ви думаєте, кінця черги бляхарів навіть не видно
а в черзі для нормальних людей 4 машини

давайте вимагати шоб так всюди зробили!!!
Саша, ти хочеш обіжайся, хочеш нє, але ти кричиш шо от добре буде як їм всім штрафи впаяють і лавочку закриють, вони ж не від доброго життя машини в польші купляють, ти такий правельний сам машину в польщі купив а не в україні, не хотів за тридорого внас брати?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2016, 15:38 #2655441   #94
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Саша, ти хочеш обіжайся, хочеш нє, але ти кричиш шо от добре буде як їм всім штрафи впаяють і лавочку закриють, вони ж не від доброго життя машини в польші купляють, ти такий правельний сам машину в польщі купив а не в україні, не хотів за тридорого внас брати?
хотів
і мав 2 машини на укр.номерах

я не такий хитрови**аний як багато людей в нашій країні

і рішив намахати всіх а в першу чергу себе

в мене як було 3500 баксів - я купив Славуту, а не БМВ е39 на польських бляхах
в мене як було 6500 баксів - я купив Калину, а не БМВ е46 на польських бляхах

а хочеш БМВ е46 в Україні то зароби на нього в Україні, або звали за кордон якшо хочеш дешеві тачки і без геморою

але наші люди хочуть "И рыбку съесть, и на х№$ сесть"
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 8:
Avanko (14.10.2016), D@nZeL (27.09.2016), Kokorakatan (27.09.2016), PhantomRV (03.10.2016), roma22101987 (27.09.2016), Romko_7 (28.09.2016), Trafic (27.09.2016), ZTVR (28.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2016, 17:02 #2655451   #95
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Саша, ти хочеш обіжайся, хочеш нє, але ти кричиш шо от добре буде як їм всім штрафи впаяють і лавочку закриють, вони ж не від доброго життя машини в польші купляють, ти такий правельний сам машину в польщі купив а не в україні, не хотів за тридорого внас брати?
Якщо продовжити думку, то від поганого життя машини не купують, їх продають... А ті хотів всіх на*бати в результаті на*бали самі себе. Точно та ж ситуація як з валютними кредитами, які спочатку розуміючи ризики брались під менший % ніж в гривнях, а як попали то зразу кіпіш, але то вже зовсім інша історія..
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякували 6:
Kokorakatan (27.09.2016), PhantomRV (03.10.2016), roma22101987 (28.09.2016), Romko_7 (28.09.2016), Trafic (27.09.2016), ZTVR (28.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2016, 21:09 #2655475   #96
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Якщо продовжити думку, то від поганого життя машини не купують, їх продають... А ті хотів всіх на*бати в результаті на*бали самі себе. Точно та ж ситуація як з валютними кредитами, які спочатку розуміючи ризики брались під менший % ніж в гривнях, а як попали то зразу кіпіш, але то вже зовсім інша історія..
А якщо з іншої сторони медалі то ті шо їздять на корчах жигулях продають ті машини і купують нармальні польські машини бо в них комфорт і безпека. Вони не хочуть намахати державу, їм впарили шо це абсолютно законно і вони повелись. А повелись вони бо бідні і знедолені від того всього що твориться в країні, бідних людей завжди легко ошукати бо вони погано освідчені, в цьому біда українців.

Чому так написав, бо переглядаючи оголошення на авторіа до 1500$ зустрічав багато пропозицій обміну корчів 90х років на нерозтаможені авто, через те й зробив для себе такий висновок
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2016, 08:32 #2655496   #97
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Польща - це не рай на землі

Цитата і купують нармальні польські машини
пасат В3 чи Вектра А-В - це нормальна машина по твоєму?

нормальні машини в Польщі тоже не мало коштують, а наші люди якраз і купляють корчі за смішні гроші, а потім ті корчі влом ремонтувати, бо мало лі, вдруг заберуть, або ше шось, нашо в неї гроші вкладати....

або вдарить чи зіб"є когось і шукай вітра в полі, здав на шрот чи тупо на метал і всьо... чистий...
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 3:
roma22101987 (28.09.2016), Romko_7 (28.09.2016), ZTVR (28.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2016, 11:10 #2655523   #98
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
Польща - це не рай на землі



пасат В3 чи Вектра А-В - це нормальна машина по твоєму?

нормальні машини в Польщі тоже не мало коштують, а наші люди якраз і купляють корчі за смішні гроші, а потім ті корчі влом ремонтувати, бо мало лі, вдруг заберуть, або ше шось, нашо в неї гроші вкладати....

або вдарить чи зіб"є когось і шукай вітра в полі, здав на шрот чи тупо на метал і всьо... чистий...
В Тернополі переважно пасати 5, вектри б які коштують з послугами фірм 1600-2500$, ті машини про які ти говориш купляють файочники в Львові шоб папироси возити. Я польські машини не оправдовую, але ту ситуацію що ти описав з дтп таксамо можна зробити з нашими авто так як багато машин продаються чи продавались просто пеиедачою техпаспорту!
Я десь рік часу приглядався ди тих схем з пл машинами і на даний момент радий що не повівся на це і мені шкода зараз тих людей кому прийде штраф 400-700 тис грн тому що я сам міг бути на їхньому місці
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2016, 13:28 #2655537   #99
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
прийде штраф 400-700 тис
а чим вони керувалися як брали таку машину? вони думали про єдине, що можна надурити державу і їздити нерозмитнюючи, ніхто там не думав про безпеку ітд. Скільки ми вже подібних схем тут на форумі мусолили? десяток точно і у всіх та халявка закінчувалася однаково.
Всі хочуть щоб закони діяли і все по чесному, ну от починають діяти - злочин і кара...
ZTVR зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (28.09.2016), Trafic (28.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2016, 14:37 #2655545   #100
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
а чим вони керувалися як брали таку машину? вони думали про єдине, що можна надурити державу і їздити нерозмитнюючи, ніхто там не думав про безпеку ітд. Скільки ми вже подібних схем тут на форумі мусолили? десяток точно і у всіх та халявка закінчувалася однаково.
Всі хочуть щоб закони діяли і все по чесному, ну от починають діяти - злочин і кара...
Вони керувались тим що їм впарили що це легально (до тепер впарюють в спеціалізованих группах ВК) і без наслідків і вони взяли за ціною 2109 2004р взяли опель вектра б чи пасат б5. А проблема вся в ціноутворенні на авто і стандарті євро 5 який мало хто може собі дозволити. На власному прикладі скажу що хочу притбати ауді 100 с4 кузов 2.6 бензин, вона вартує в хорошому стані 100000 грн, мені треба 2 роки на неї складати при теперішньому курсі $, а коли бакс був по 8 то вона вартувала 64000 грн і я їх міг заробити за 1 рік. Не привязували б ціни до бакса так як в рашці чи дали ростаможувати євро 4 по новому закону не булоб тих пл і лт машин на наших дорогах
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 5  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:45.