Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Гумор


Справжня жінка

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.10.2011, 19:20 #1783597   #1
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Справжня жінка

вибачте, що мовою окупанта...

НАСТОЯЩАЯ ЖЕНЩИНА, только родившись, уже хочет замуж. Для этого она все детство страшная в брекетах, чтобы потом красиво улыбаться мужчинам, демисезонная в теплых трусах, чтобы не застудить придатки, и с огромным поливинилхлоридовым домиком для Барби вместе с Барби и Кеном, чтобы сызмальства постигать взрослые игры.
В Барби играют так: Кен сразу отправляется на работу, потому что хули с ним играть, у него один костюм и анатомия неинтересная. А Барби никуда не отправляется, а начинает мерять платья. У нормальной Барби дохуя платьев и еще есть подружки, чтобы с ними пиздеть. Самая крутая вообще Барби — невеста, она очень дорого стоит, потому что находится на вершине эволюции, на рубиконе своей жизненной миссии.
Еще НАСТОЯЩИЕ ЖЕНЩИНЫ много читают неинтересных журналов, в которых другие женщины пишут что–то про женщин. Если в таком журнале 100 страниц, то на восьмидесяти — женщины в платьях, на пятнадцати — гороскоп и тест на совместимость с мужчинами, а на пяти про венерические болезни, после чего уже, конечно, ни с кем совмещаться не хочется. Инода в таких журналах печтают невест, но эти журналы даже непонятно как называются, настолько замызганные, без обложки, потому что уже все подружки по десять раз брали читать.
Да, у НАСТОЯЩЕЙ ЖЕНЩИНЫ есть подружки, с которыми надо ходить в кафе, на шоппинг и делиться журналами. Важно, чтобы НАСТОЯЩАЯ ЖЕНЩИНА после брекетов и трусов с начесом рассцвела и получилась барби, а подружки так и остались кто кем. Чтобы у одной НОС, у другой сиськи квелые, третья обязательно чтобы толстая, как кассирша, ну еще одну можно красивую, но чтобы брюнетка, или рыжая — и платьями с ней меняться.
У НАСТОЯЩЕЙ ЖЕНЩИНЫ должен где–то быть МОЛОДОЙ ЧЕЛОВЕК. Желательно, на работе, потому что хули с ним. Молодой человек нужен ПЕРСПЕКТИВНЫЙ, хотя непонятно, что это вообще обозначает. Возможно, свадьбу.
Свадьбу надо делать обязательно ПЫШНУЮ, хотя тоже непонятно, как это, наверное, чтобы она ПЕЛА и ПЛЯСАЛА, или, наоборот, чтобы все рыдали, как в мавзолее и кругом цветы.
После свадьбы НАСТОЯЩАЯ ЖЕНЩИНА, видимо, умирает. Во всяком случае, дальнейшая ее судьба никому не известна.
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 10:
BBV (29.10.2011), dango (06.09.2012), Jane Doe (29.10.2011), Kryk (02.09.2012), Sempron (31.10.2011), sets (29.10.2011), Vitalchuk (01.09.2012), Wild Orchid (29.10.2011), zumnuj (29.10.2011), Ікебан (02.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2011, 19:39 #1783617   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: НАСТОЯЩАЯ ЖЕНЩИНА

Гідний трід!

В детстве мы катались на качелях, ели мороженое и играли в кукол "барби", а теперь катаемся на тюнингованных машинах, курим дорогие сигареты и сами превратились в кукол "барби. Пусть облизнуться те, кому мы не достались!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2011, 19:59 #1785480   #3
dunkan
Banned
Типово Відповідь: Справжня жінка



Додано через 1 хвилину
незнав в яку тему всунути якщо що там перекиньте

Востаннє редагував dunkan: 31.10.2011 о 19:59. Причина: Пізніше додано
dunkan зараз поза форумом  
Подякували 4:
ANRY (10.11.2011), berry (21.12.2011), Master (31.10.2011), Trader_Lena (01.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2011, 20:14 #1785492   #4
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Справжня жінка

В тему:

Смс-ки коло вівтаря: наречена не змогла розлучитися зі своїм телефоном
http://life.pravda.com.ua/society/2011/10/31/88621/

Цитата "Це – частина весільного відео, яке я зняв у серпні 2008-го в Beach Women's Club у Сан Дієго, Каліфорнія. Решта було досить нормально, крім цього смішного фрагменту, де наречена надсилає текстові повідомлення після того, як її батько підвів її до вівтаря!", - написав автор відео.
"У якусь мить я через об'єктив побачив, що вона робить, і мусив відірватися від камери, аби впевнитися, чи я насправді бачу те, що бачу. Дуже смішно!", - додав він.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2011, 16:30 #1786306   #5
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Справжня жінка

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
В тему:

Смс-ки коло вівтаря: наречена не змогла розлучитися зі своїм телефоном
http://life.pravda.com.ua/society/2011/10/31/88621/

http://www.youtube.com/watch?v=47EDdvSqn7Y
Певно дзвонили з макдональдса і просили уточнити: чи ящик чізбургерів чи сендвічів вона замовляла
Rockgorn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 17:51 #1804528   #6
saymon
Guest
Типово Відповідь: Справжня жінка

Підніму, мабуть, тему.

Цитата Мой характер - сахар с тертым в крошку стеклом!
Цитата С точки зрения социологии - я странная, психологии - больная, христианской веры - попаду в ад, а с моей - да все нормально! Че вы паритесь!!?? ))
Цитата Мой тонкий каблук растоптал твою душу...Тебе плевать? Ты возьмешь в жены клушу... Ты будешь смотреть телевизор, пить пиво. А я продолжаю жить так же... КРАСИВО!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2011, 10:09 #1811304   #7
Marios
Учасник
 
Аватар для Marios
Типово Відповідь: Справжня жінка

Але мы все одно без них нiкуди.
Marios зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2011, 19:57 #1811825   #8
saymon
Guest
Типово Відповідь: Справжня жінка

Традиційний бумп.

 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2012, 17:05 #2025101   #9
saymon
Guest
Типово Відповідь: Справжня жінка

Корисні поради дял жінок від Альони Лоран.

Хто така Альона Лоран?


Поради.

Цитата Нормальному чоловіку не треба казати: "Купи мені те і те". Якщо він бачить, що дівчина в сукні за 200 гривень, то він же не дебіл, щоб не зрозуміти, що їй потрібна гарна сукня. Тому я ніколи нічого не кажу. Якщо щось треба — можу натякнути. Типу: "В мене вкрали ноутбук". Нормальний чоловік купить і принесе.

У багатого чоловіка дівчат, які за ним бігають, вистачає. А коли дівчина з характером, то це натискає в мізках кнопку "добитися". Чоловік же по природі мисливець.

Якщо повністю залежиш від людини, яка забезпечує, то вже не можеш накричати, прогнати. Це гра ва-банк. Бо він може не піти, а може і піти. Але якщо дівчина впевнена в собі, то скаже як я: "Слухай, як не ти, то хтось інший. Чого ти мені голову морочиш?".

Якщо чоловік не хотів мені купувати телефон, на наступне наше побачення я приходила з новим телефоном. Питає: "А хто?". Відповідаю: "Яка різниця? Ти ж мені його не купив". Хай сидить і думає, хто подарував і за що. Коли чоловік каже: "Я тобі це не куплю, бо воно тобі не треба", я відповідаю: "Треба воно мені чи ні, вирішувати мені. Але ти прекрасно знаєш, якщо я це захочу, то не важливо, купиш мені це ти, чи хтось інший".

Або ставлю перед фактом. Дзвоню і кажу: "Я зараз заїду до тебе за грошима. Дай мені, будь ласка, стільки-то". Чи: "Я відклала в магазині стільки-то речей. Ти коли зможеш їх забрати?". Якщо це крупна сума, то кажу за вечерею: "Ой, я просто закохалась в ті чобітки. Жити без них не можу". Якщо в чоловіка вистачило розуму заробити гроші, то вистачить зрозуміти натяк.

Інколи в чоловіків проскакує жадібність. Жадібних можна визначити в ресторані. Якщо не залишає хороших чайових офіціантам, а сидить і чекає на здачу 20 гривень, то це жлобяра. Треба розвертатися і йти.

Не зв'язуюсь з одруженими чоловіками, бо він все одно залишиться в сім'ї. Це беззмістовні стосунки. В мене був такий один, але про це я не знала. Ніколи не казав мені: "Не пиши і не дзвони ввечері", і я раз написала: "Я соскучилась". Тут же передзвонює дружина і каже: "Кто это?". Почала погрожувати, що відірве мені голову. Воно мені треба?

В нічних клубах не знайомлюся, бо там одноразові варіанти. Це або безгрошові тусовщики, або жлоби. Не дай Бог з ними повестися — дурної слави не обберешся ніколи. В них сьогодні Катя, завтра Леся, післязавтра Маша, Даша.

На бізнес-ланчах також важко познайомитися. Впливова людина не підійде і не скаже: "Я тут поміж переговорами з Ахметовим хочу з тобою познайомитися".

Не варто з чоловіком спати в перший вечір знайомства. Якщо йому дати все, що він хоче спочатку, то він піде.

Ніколи не готую чоловікам їжу, бо вони цього не цінують.

via
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:10.