Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.11.2010, 08:21 #1502951   #61
Vitaliy_www
 
Аватар для Vitaliy_www
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

мене з національною польською візою спиняли на кордоні франції - німеччини митна служба.. передивилися буса чи нема наркоти і сказали - щасливо.
Vitaliy_www зараз поза форумом  
Старий 18.11.2010, 15:09 #1503358   #62
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

вот і я про що...
Sasha зараз поза форумом  
Старий 21.11.2010, 18:25 #1505661   #63
Liu
Guest
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

привіт всім!
у мене трохи дивна історія,але може знайдеться хтось,що порадить
почну спочатку:
до липня 2 роки вчилась в Італії по стипендії,далі прилетіла додому робити нову візу аби податись на магістратуру і як здала документи в серпні так досі їх і нема-в прямому значенні слова-ані візи,ані відмови.йдется про італійське посольство.вже разів7 була в посольстві, жодних пояснень вони не дають.кажуть-надоїло-забирайте документи! такий варіант мене не влаштовує з різних причин. зробила ще один паспорт(нащастя хоч це дозволено).подала на польський шенген.чекаю відповіді.поїхати мушу конче-там чекає неоплачена квартира,документи-їхала ж на місяць,можна сказати на канікули, а не під домашній арешт!
тепер у мене проблема-уявімо,що візу польську мені відкрили(на що ДУУУУЖЕ сподіваюсь), як потрапити до італії??відразу скажу-до тепер разів 100літала-їздила-плавала по Європі(кому треба ін-фу про компанії/перельоти/переїзди/пересадки - сміливо питайте - поділюсь) тому бачила як наших людей завертали,знімали з автобусів, відправляли ще з літака додому, і хто каже, що кордони відкриті і в Європі їх нема-мабуть, ще не все просто бачив. особливо люблять "поперевіряти" практично на виїздах з Польщі і Чехії. але питання моє не про те. як ви вважаєте-чи варто мені летіти літаком з польщі до італії???справа в тому, що по прильоті в кожному аеропорту-для нас"неєвропейців" є паспортний контроль. може бути таке,що Італійське посольство "закинуло" свої якусь "рекомендацію" наприклад щодо мене??знаю, звучить як повна параноя,але в посольстві надивилась на ТАКЕ,що вже ночами не сплю а ще-по прильоті-що розказувати на питання"чого сюди приперлась, та ще й з польською візою"???
поділіться,люди добрі, хто має якийсь досвід
 
Старий 21.11.2010, 18:33 #1505673   #64
vitalik-79
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

ПІДСКАЖІТЬ будь ласка,хто може відкрити польську шенген-візу на 6 місяців,та ціна,пишіть в пп
vitalik-79 зараз поза форумом  
Старий 21.11.2010, 18:45 #1505687   #65
Vitaliy_www
 
Аватар для Vitaliy_www
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

Цитата
Допис від Liu Переглянути допис
привіт всім!
у мене трохи дивна історія,але може знайдеться хтось,що порадить
почну спочатку:
до липня 2 роки вчилась в Італії по стипендії,далі прилетіла додому робити нову візу аби податись на магістратуру і як здала документи в серпні так досі їх і нема-в прямому значенні слова-ані візи,ані відмови.йдется про італійське посольство.вже разів7 була в посольстві, жодних пояснень вони не дають.кажуть-надоїло-забирайте документи! такий варіант мене не влаштовує з різних причин. зробила ще один паспорт(нащастя хоч це дозволено).подала на польський шенген.чекаю відповіді.поїхати мушу конче-там чекає неоплачена квартира,документи-їхала ж на місяць,можна сказати на канікули, а не під домашній арешт!
тепер у мене проблема-уявімо,що візу польську мені відкрили(на що ДУУУУЖЕ сподіваюсь), як потрапити до італії??відразу скажу-до тепер разів 100літала-їздила-плавала по Європі(кому треба ін-фу про компанії/перельоти/переїзди/пересадки - сміливо питайте - поділюсь) тому бачила як наших людей завертали,знімали з автобусів, відправляли ще з літака додому, і хто каже, що кордони відкриті і в Європі їх нема-мабуть, ще не все просто бачив. особливо люблять "поперевіряти" практично на виїздах з Польщі і Чехії. але питання моє не про те. як ви вважаєте-чи варто мені летіти літаком з польщі до італії???справа в тому, що по прильоті в кожному аеропорту-для нас"неєвропейців" є паспортний контроль. може бути таке,що Італійське посольство "закинуло" свої якусь "рекомендацію" наприклад щодо мене??знаю, звучить як повна параноя,але в посольстві надивилась на ТАКЕ,що вже ночами не сплю а ще-по прильоті-що розказувати на питання"чого сюди приперлась, та ще й з польською візою"???
поділіться,люди добрі, хто має якийсь досвід
Привіт, в ітаілю з польші з катовіц без проблем тебе пустять по будь-якій шенген польській візі, я особисто 2-чі літав попольській шенген і 1 раз по польській національній в Італію.. 1 раз в пізу, і два рази в мілан. Проблем ніколи не було.+ в іспанію аналогічно літав по польській національній.. якщо якісь питання +380673502827 Віталій
Vitaliy_www зараз поза форумом  
Старий 21.11.2010, 20:55 #1505814   #66
Liu
Guest
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

Цитата:
Допис від Vitaliy_www Переглянути допис
Привіт, в ітаілю з польші з катовіц без проблем тебе пустять по будь-якій шенген польській візі, я особисто 2-чі літав попольській шенген і 1 раз по польській національній в Італію.. 1 раз в пізу, і два рази в мілан. Проблем ніколи не було.+ в іспанію аналогічно літав по польській національній.. якщо якісь питання +380673502827 Віталій
дякую,Віталій
а тебе дуже в аеропорту допитувались,перевіряли???боюсь паспортного контролю як вогню.....
 
Старий 21.11.2010, 21:02 #1505825   #67
Vitaliy_www
 
Аватар для Vitaliy_www
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

Цитата
Допис від Liu Переглянути допис
дякую,Віталій
а тебе дуже в аеропорту допитувались,перевіряли???боюсь паспортного контролю як вогню.....
Ні разу, зовсім нічого не питаються.. чого, куди, нашо..
прийшла, дала документи вони тобі посадочний і все.

в мене дуже багато знайомих літають тим же маршрутом що я.. ще проблем не було ні в кого.. Один раз нас 5 чол летіло аналогічно..

можу впевнити на 100% в катовіцах проблем зовсім не буде. доречі звідти дуже дешево летіти.. та думаю це самі знаєте. ))
Vitaliy_www зараз поза форумом  
Старий 21.11.2010, 21:07 #1505830   #68
Liu
Guest
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

Цитата:
Допис від Vitaliy_www Переглянути допис
Ні разу, зовсім нічого не питаються.. чого, куди, нашо..
прийшла, дала документи вони тобі посадочний і все.

в мене дуже багато знайомих літають тим же маршрутом що я.. ще проблем не було ні в кого.. Один раз нас 5 чол летіло аналогічно..

можу впевнити на 100% в катовіцах проблем зовсім не буде. доречі звідти дуже дешево летіти.. та думаю це самі знаєте. ))
знаю
я мала на увазі по прильоті вже в Італії....?????
бо коли прилітала, то завжди був паспортний контроль, і от там коники і видавали
 
Старий 21.11.2010, 21:12 #1505835   #69
Vitaliy_www
 
Аватар для Vitaliy_www
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

паспортний контроль буде лише тоді коли ви з україни будете летіти, якщо ви летите з польщі(тобто з шенген зони) то паспортного контролю не буде. ви виходите з літака і прямо на вулицю.
Vitaliy_www зараз поза форумом  
Старий 21.11.2010, 21:19 #1505842   #70
Liu
Guest
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

а як давно то було??????
я власне тому і намагаюсь дізнатись більше, бо сама "переживала" такі контролі коли прилітала з Афін, наприклад, з тих же Катовіце, з Відня....
 
Старий 21.11.2010, 21:24 #1505851   #71
Vitaliy_www
 
Аватар для Vitaliy_www
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

останній раз тижні 3 назад... а ні десь 4.. там тиждень був. Коли з шенген зони в шенген перелітаєш в тебе немає ніякого паспортного контролю. В цьому і полягає суть шенген зони. А вот якщо з України, Росії, і т д. навіть з америки то є контроль.

Суть паспортного контролю - вони відмічають що ти влетіла, вїхала.. пересікла кордон.. тобто ти в зоні шенген.. другий раз тебе перевіряти не будуть.

не переживай. все ок.. по італії в мнее було 5 рейсів .. також хоч би що..
Vitaliy_www зараз поза форумом  
Старий 21.11.2010, 21:33 #1505862   #72
Liu
Guest
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

як то кажуть- ottimo
будемо сподіватись на краще...
 
Старий 21.11.2010, 23:06 #1505947   #73
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

Цитата:
Допис від vitalik-79 Переглянути допис
ПІДСКАЖІТЬ будь ласка,хто може відкрити польську шенген-візу на 6 місяців,та ціна,пишіть в пп
написав в пп
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 23.11.2010, 10:19 #1507246   #74
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

Цитата
Допис від Liu Переглянути допис
...боюсь паспортного контролю як вогню.....
Летів на Італію таким же чином, власне і тему цю створював щоб взнати побільше.
В аеропорту ніяких лишніх запитань не було. Летіли з Варшави на Мілан. Реєстрація іде самостійно через термінали, якщо є багаж то його здаєш класичним способом. Після цього проходиш металодетектори і вічний duty free
В Мілані на виході ніхто нічого не питав. Забираєш багаж і через великі двері натовпом виламуєшся на вулицю. Все! Buongiorno Italia!
Charly зараз поза форумом  
Старий 24.11.2010, 14:48 #1508427   #75
vadim12
Guest
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

допоможіть зробити шенген візу!!!!!!!!
 
Старий 24.11.2010, 17:40 #1508552   #76
Liu
Guest
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
Летів на Італію таким же чином, власне і тему цю створював щоб взнати побільше.
В аеропорту ніяких лишніх запитань не було. Летіли з Варшави на Мілан. Реєстрація іде самостійно через термінали, якщо є багаж то його здаєш класичним способом. Після цього проходиш металодетектори і вічний duty free
В Мілані на виході ніхто нічого не питав. Забираєш багаж і через великі двері натовпом виламуєшся на вулицю. Все! Buongiorno Italia!
дякую,що поділився досвідом,дякую за інформацію!!!!
мілан сподобався??
а назад? теж таким чином?? італійці нічого не белькотіли?
 
Старий 25.11.2010, 15:42 #1509502   #77
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

Цитата
Допис від Liu
дякую,що поділився досвідом,дякую за інформацію!!!!
мілан сподобався??
а назад? теж таким чином?? італійці нічого не белькотіли?
Назад вертався через той самий аеропорт, з Мілану (Мальпенса, MXP), пройшов реєстрацію, також самостійно через термінал, здав багаж, і на металодетектор. Дюті фрі, і посадка в літак. В Польщі забрав багаж, і через мацьонький вихід натовпом повз митників на вулицю. НІХТО не питав і навіть не намагався питати документи, або ціль візиту, бла-бла-бла. Все чисто і гладко, ну і звичайно не треба боятись, веди себе спокійно і буде тобі щастя!
Charly зараз поза форумом  
Старий 25.11.2010, 18:05 #1509606   #78
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

Щоб не робити окремої теми запитаю.
Така ситуація, старий друг приїжджає з Автралії, але він прилітає в Польщу. Хотілось би його забрати машиною, але немає візи. Тобто для 1-2 днів всерівно треба робити візу за 35 євро?
Якшо так - то клята наша країна з її законами!!!!
Sem зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
VT (30.11.2010)
Старий 25.11.2010, 18:28 #1509625   #79
Gorob
 
Аватар для Gorob
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Щоб не робити окремої теми запитаю.
Така ситуація, старий друг приїжджає з Автралії, але він прилітає в Польщу. Хотілось би його забрати машиною, але немає візи. Тобто для 1-2 днів всерівно треба робити візу за 35 євро?
Якшо так - то клята наша країна з її законами!!!!
клята наша країна з її законами!!!!
Gorob зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sem (25.11.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
VT (30.11.2010)
Старий 25.11.2010, 18:40 #1509635   #80
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Польська віза для виїзду в Італію. Wizzair чи бус?

Цитата:
Допис від Gorob Переглянути допис
клята наша країна з її законами!!!!
+1)

Sem
ти смішний)
якби таке канало, то в нас би пів країни поїхало на пів годинки в магазин і не вернулося)))
Sasha зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:35.