Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Результати опитування: Чи хотіли б Ви мати можливіть переглядати фільми в СС в оригіналі, англійською, з субтитрами.
Так, хочу дивитись в оригіналі 24 14.81%
Ні, мені цілком хватає укр. дубляжу 97 59.88%
Так, але озвучка українською + субтитри англійською 13 8.02%
Так але озвучка оригіналу + субтитри українською 28 17.28%
Голосували: 162. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.06.2016, 21:57 #2639504   #221
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Слухай, давай я тебе пошлю а ти придумаєш які тяжкі життєві обставини мене змусили до цього негарного кроку? ОК?

Додано через 5 хвилин


В такому разі заклад треба закрити або підняти ціни. До твого відома ціни в "закладі" всього в 2-3 рази ніжчі ніж в США де зарплати більші, кондюк працює завжди і кіно показують навіть якщо я один куплю квиток і буду сидіти в залі сам а на 3D там дають запаковані в кульочок одноразові окуляри, і ти можеш бути впевнений що тебе потім не почне свирбіти за вухом лишай а скло не поцарапане. Тому не треба будь-ласка мене переконувати що повний зал на оцей фільм
goo.gl/ng38kC був настільки збитковим що аж на кондиціонер не вистачило. Добре? Дякую.
Крутий фільм,гусениця на трубі?
Найдорожчий квиток 80грн,в середньому 60 ,ти хочеш сказати,що в штататах вартість ідентичної послуги 5-7 доларів?
Рентабельність не рахується по одному сеансу,в сінемасіті навіть в хороші часи,останніми роками було негусто людей,а зараз,мабуть,взагалі печаль.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2016, 21:59 #2639506   #222
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Я думаю ти просто українських вареників переїв та не встиг врубатись,що з кожним твоїм приїздом все буде гірше й гірше і не тільки в кінотеатрах.
Злість свою не варто на сторонніх зганяти,купи краще ще один джип в ато,щоб в Тернополі швидше настав рівень життя,як в сша.
До речі загальне враження - Тернопіль змінюється на краще Тому твій тренд про гірше і гірше підтвердити не можу. Але є вийнятки як ото сінемасіті, які просто не відчувають конкуренції і вважають шо бидло і так прийде.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2016, 22:02 #2639507   #223
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

2. Ненавиджу оцей підхід "та за 100 баксів ви мені кажіть дякую шо я просто прийшов і псую вам бізнес". Не підходить ЗП - звездуй на іншу роботу! Підійшла ЗП - працюй добре і старанно!
Не у мене такий підхід,а в найманих працівників.
Тебе і мене може це дратувати,але змінити це ніяк неможливо,окрім матеріальної стимуляції,що дозволяє відсіяти тугих і нероб,та відібрати найкращих.
Ну хіба ще грамоту виписати,але я не пробувала.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2016, 22:03 #2639508   #224
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Крутий фільм,гусениця на трубі?
Найдорожчий квиток 80грн,в середньому 60 ,ти хочеш сказати,що в штататах вартість ідентичної послуги 5-7 доларів?
Рентабельність не рахується по одному сеансу,в сінемасіті навіть в хороші часи,останніми роками було негусто людей,а зараз,мабуть,взагалі печаль.
Саме так я хочу сказати і навіть тобі лінк дав де ти можеш клікнути на час показу і побачити ціну на той самий фільм.
Найдорожчі квитки на премєру які я бачив в Нюйорку коштували здається 18 баксів, а найдешевші в тому ж Нюйорку в середу зранку були по $3 бакси. Але середня ціна нижче $10 баксів за дорослу людину, для дітей дешевше.

Також про густоту не треба розказувати, встиг відвідати цей кінотеатр 3 рази за останні тижні, на пустий зал не потрапив жодного разу, але шо найобідніше - саме коли зал був повний - кондиціонування жлоби не включили!

Востаннє редагував vanco2: 11.06.2016 о 22:09.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2016, 22:22 #2639510   #225
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Саме так я хочу сказати і навіть тобі лінк дав де ти можеш клікнути на час показу і побачити ціну.
Найдорожчі квитки на премєру які я бачив в Нюйорку коштували здається 18 баксів, а найдешевші в тому ж Нюйорку в середу зранку були по $3 бакси. Але середня ціна нижче $10 баксів за дорослу людину, для дітей дешевше.
Ну добре що у вас там все так добре,вітаю.

В Тернополі найближчим часом конкурента сінемасіті не відкриють,бо цілком можливо,що й цей згорнеться.
Тому доведеться тобі їхати до Львова в кіно,але халепа, дорога трохи погана і нема 100 відсотків гарантії,що підстаканники будуть на місці і окуляри одноразові.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

Також про густоту не треба розказувати, встиг відвідати цей кінотеатр 3 рази за останні тижні, на пустий зал не потрапив жодного разу, але шо найобідніше - саме коли зал був повний - кондиціонування жлоби не включили!
Ти мабуть по середах ходив.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
До речі загальне враження - Тернопіль змінюється на краще Тому твій тренд про гірше і гірше підтвердити не можу. Але є вийнятки як ото сінемасіті, які просто не відчувають конкуренції і вважають шо бидло і так прийде.
Ну якби було так прибутково,як ти собі думаєш,то конкуренти б не забарились.

Востаннє редагував Ingenue: 11.06.2016 о 22:22. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2016, 11:32 #2639577   #226
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ми ходимо на ранкові сеанси,але то переважно мультики,завжди порожньо і є чим дихати,навіть прохолодно,влітку.
чекай, а ти що вже тут?
А як же правий сектор, фашиствуючі молодчики і контужені АТОшники з гранатами?
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
ion (27.06.2020), TheGame (12.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2018, 20:50 #2741333   #227
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Від тепер кожного вівторка фільми транслюються мовою оригіналу.
Ektalion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (03.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2020, 20:23 #2779897   #228
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції



Відтепер це ваш "СінемаСіті", який немає аналогів, за підтримки міського голови.
Тіштеся і радійте.

P.S. Рендер дійсно правдоподібний, цього не забереш.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2020, 21:29 #2779903   #229
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цілеспрямовано злили Сінемасіті. У цього недо кінотетатру не було би шансів конкурувати 1м залом проти 4х. Та без людської парковки.

Все було сплановано заздалегіть. Оперативно забабахали ремастер, під час карантину, КАРЛ! Це не випадковість.

Ноги моєї там ніколи не було. Сумніваюсь, що щось зміниться.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2020, 17:09 #2779932   #230
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Відтепер це ваш "СінемаСіті", який немає аналогів, за підтримки міського голови.
Тіштеся і радійте.
Цитата Це ганьба керівництву міста, Тернопіль-молодіжна столиця, і один кінозал на все місто. В Тернополі стільки молоді, невже більше немае місця де розмістити кінозали.
Піар не проканав.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2020, 11:49 #2779957   #231
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Крісла такі дешеві, що навіть не вийшло їх вирівняти? чи такі "профі" ремонт робили? ))

Додано через 1 хвилину
ну... на концерти до Львова їздимо, тепер ще й в кіно будем кататись. Зате буде вже дійсно свято, вихід в люди )) В Місто вибратись типу ))

Востаннє редагував switch: 30.06.2020 о 11:49. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ektalion (30.06.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2020, 13:44 #2779989   #232
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Особливо класно тепер перечитати цю новину
https://www.unian.ua/society/1087823...nvestoriv.html
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2020, 17:42 #2779995   #233
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Саймон ще забув самий важливий момент - у 2008 році забрали ліцензію на нормальні фільми та виключили з мережі "Палац кіно". Що там дивитися? Б-шні фільми?
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2020, 15:55 #2780356   #234
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Сінема Сіті прибрали розділ Тернополя з сайту, амінь.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2020, 16:18 #2780488   #235
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2020, 18:46 #2780489   #236
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Прихований текст: Та й таке.... 
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2020, 19:13 #2780500   #237
beermante
Активний учасник
 
Аватар для beermante
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Кхм... а на що ви надіялись, ситуація з Сінема Сіті була ще зрозуміла в березні, бо в кінці лютого всім працівникам була дана команда пакувати все обладнання, адже адміністрація Подолян навідріз відмовилась продовжувати їм оренду, ба більше, були вже попередні домовленості з мережею Multiplex що вони стануть наступними орендаторами, але неждано негадано нагрянув коронавірус і Multiplex впали на мороз.
Тому тепер невідомо хто і коли знайде кошти на вїзд в те приміщення.
beermante зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2020, 20:49 #2780501   #238
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від beermante Переглянути допис
Тому тепер
...Чубак буде сосати бібу. Буде йому наука. Хоча такі люди з посиленим лобовим бронюванням.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2020, 13:11 #2782571   #239
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Бачу, що якийсь рух почався. Вивіску Сінемасіті прибрали, стенди для кіно-постерів залишили. Таки хтось заїде?
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2020, 16:45 #2783340   #240
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від Ektalion Переглянути допис
Бачу, що якийсь рух почався. Вивіску Сінемасіті прибрали, стенди для кіно-постерів залишили. Таки хтось заїде?
Давно там не був, цікаво що все таки зробили? Якщо заїде Multiplex то кінотеатру Злата в центрі буде не легко "вижити" .
Torres зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:17.