Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Люстрація Тернопільських посадовців, прокурорів, судів і тп.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.12.2015, 12:09 #2602161   #1001
rrrmobil
Активний учасник
 
Аватар для rrrmobil
Типово Відповідь: Люстрація Тернопільських посадовців, прокурорів, судів і тп.

За усіма великими корупційними схемами в Україні стоять високопосадовці, у тому числі з Кабміну, які не хочуть щоб Антикорупційне бюро та прокуратура запрацювали.

http://www.pravda.com.ua/news/2015/12/22/7093338/
rrrmobil зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2015, 13:00 #2602172   #1002
saymon
Guest
Типово Відповідь: Люстрація Тернопільських посадовців, прокурорів, судів і тп.

Цитата Прокурор Роман Сидоренко, который по результатам аттестации был рекомендован на пост начальника Лозовской прокуратуры Харьковской области, попался на взятке.
via

Назва сайту прикольна: "Українські реалії".

UPD:
Ще трохи люстрації по харківськи.
Цитата На Харьковщине активисты забросали дома полицейских «коктейлями Молотова»

Протестующие забросали «коктейлями Молотова» дома начальника районной полиции и его заместителя.




Цитата ...группа молодых людей прошла к нескольким домовладениям, где проживают временно отстраненные работники Краснокутского отдела полиции, и повредила заборы, расписала их граффити, разбила окна и «бросила коктейли Молотова». «Увидев работника полиции, который снимал на видеокамеру данные события, нанесли ему телесные повреждения.

Востаннє редагував saymon: 22.12.2015 о 13:06.
 
Подякував(ла):
qazwsx321 (29.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2015, 09:43 #2603733   #1003
rrrmobil
Активний учасник
 
Аватар для rrrmobil
Типово Відповідь: Люстрація Тернопільських посадовців, прокурорів, судів і тп.

Революція Гідності в Тернополі перемогла: "регіонали" завершили формування влади!

http://tenews.te.ua/news_all.php?id=12857
rrrmobil зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2015, 13:17 #2603785   #1004
saymon
Guest
Типово Відповідь: Люстрація Тернопільських посадовців, прокурорів, судів і тп.

 
Подякували 4:
MrDem (29.12.2015), qazwsx321 (29.12.2015), riznyk (22.01.2016), rrrmobil (29.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2015, 15:20 #2603818   #1005
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Люстрація Тернопільських посадовців, прокурорів, судів і тп.

завдяки 35 000 працівників СБУ і 20 000 працівників прокуратури, за 25 років розграбували і порізали на металолом, четверту по економіці державу Європи на 1990 р. .... щось мені здається, той список надто короткий )
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
rrrmobil (29.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2015, 15:22 #2603821   #1006
rrrmobil
Активний учасник
 
Аватар для rrrmobil
Типово Відповідь: Люстрація Тернопільських посадовців, прокурорів, судів і тп.

Сакварелидзе: ОПЗ заставили взять ненужный кредит на 5 млрд грн

http://news.liga.net/news/politics/8...5_mlrd_grn.htm
rrrmobil зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2015, 15:22 #2603822   #1007
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Люстрація Тернопільських посадовців, прокурорів, судів і тп.

лише з 2014 року "реформатори" знищили в Україні 2 100 000 робочих місць, а з 1996 більше 10 000 000
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
rrrmobil (29.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2015, 15:47 #2603827   #1008
saymon
Guest
Типово Відповідь: Люстрація Тернопільських посадовців, прокурорів, судів і тп.

Вау-вау! Палєхчє! Тут про суддів, прокурорів і люстрацію.
Про абстрактну ЗРАДУ в іншій темі.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2015, 16:12 #2603832   #1009
rrrmobil
Активний учасник
 
Аватар для rrrmobil
Типово Відповідь: Люстрація Тернопільських посадовців, прокурорів, судів і тп.

Цитата Тут про суддів, прокурорів і люстрацію.
шо? шо? ну ще перших 2 слова так чув і то не бачив живих ніколи...а та кастрація це хто таке придумав? певно всьо з космосу...
rrrmobil зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2015, 16:22 #2603837   #1010
saymon
Guest
Типово Відповідь: Люстрація Тернопільських посадовців, прокурорів, судів і тп.

Цитата:
Допис від rrrmobil Переглянути допис
шо? шо? ну ще перших 2 слова так чув і то не бачив живих ніколи...а та кастрація це хто таке придумав? певно всьо з космосу...
Всьо, вмовив. Іду люструвати, щоб тобі догодити.
А ти тим часом посиди за монітором і поумнічай.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2015, 20:21 #2603900   #1011
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Люстрація Тернопільських посадовців, прокурорів, судів і тп.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Вау-вау! Палєхчє! Тут про суддів, прокурорів і люстрацію.
Про абстрактну ЗРАДУ в іншій темі.
люстрація це боротьба з наслідками, вічна і безперспективна ... на мій погляд, причина, баригам вигідніше бути прокурорами, сбушниками, ментами, суддями, лікарями, депутатами, генералами ніж займатись торгівлею, і тому вони замість іти в торгівлю , ідуть на посади чиновників, результат, в країні торгівля не розвинена і кругом корупція ... достатньо , зробити законодавство, щоб торгівля була вигіднішою і корупціонери самі залишать неперспективні місця чиновників ... це автоматом, дозволить збільшити обороти торгівлі ( щоб догнати європейські розвинуті країни, торгівлю потрібно збільшувати в 100 раз ), попит на товари для торгівлі, автоматично потягне за собою розвиток виробництва, і замість продажу на експорт за копійки, сировини і металолому, будемо торгувати науковоємними товарами високої переробки, вартість яких за кілограм у 1000 а то й десятки тисяч разів вища за вартість сировини з яких вони зроблені
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (30.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2015, 20:47 #2603909   #1012
saymon
Guest
Типово Відповідь: Люстрація Тернопільських посадовців, прокурорів, судів і тп.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
люстрація це боротьба з наслідками, вічна і безперспективна ... на мій погляд, причина, баригам вигідніше бути прокурорами, сбушниками, ментами, суддями, лікарями, депутатами, генералами ніж займатись торгівлею, і тому вони замість іти в торгівлю , ідуть на посади чиновників, результат, в країні торгівля не розвинена і кругом корупція ... достатньо , зробити законодавство, щоб торгівля була вигіднішою і корупціонери самі залишать неперспективні місця чиновників ... це автоматом, дозволить збільшити обороти торгівлі ( щоб догнати європейські розвинуті країни, торгівлю потрібно збільшувати в 100 раз ), попит на товари для торгівлі, автоматично потягне за собою розвиток виробництва, і замість продажу на експорт за копійки, сировини і металолому, будемо торгувати науковоємними товарами високої переробки, вартість яких за кілограм у 1000 а то й десятки тисяч разів вища за вартість сировини з яких вони зроблені
Біда в тому, що слово "люстрація", яке із самого початку почали трактувати на свій лад всі кому не лінь, стало в нас лайливим, як "піар", наприклад.

Насправді люстрація це процес безперервний і стосується кожного. Взагалі життя це боротьба, а не прийшов добрий дядько і зробив ОК, а ми сіли і висловили свою експертну думку про глобальні геополітичні та економічні процеси.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2015, 14:11 #2604044   #1013
rrrmobil
Активний учасник
 
Аватар для rrrmobil
Типово Відповідь: Люстрація Тернопільських посадовців, прокурорів, судів і тп.

Щось тут про люстрацію:

http://ru.slovoidilo.ua/2015/12/30/i...apa-lyustracii
rrrmobil зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2016, 13:33 #2608316   #1014
saymon
Guest
Типово Відповідь: Люстрація Тернопільських посадовців, прокурорів, судів і тп.

Суддя-колядник Зварич вийшов на свободу.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2016, 17:10 #2610195   #1015
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Люстрація Тернопільських посадовців, прокурорів, судів і тп.

На ім’я сільського голови села Н. Заліщицького району зі Східної України прийшов лист такого змісту: «Я – колишній солдат спецгрупи НКВД, яка під маркою бандерівців у 1944-1945 рр. проводила масові вбивства невинних людей на Тернопільщині. Наша група позбавила життя не один десяток людей, яких ми вбивали ніби за симпатії до совітської влади, і ось нині, на схилі літ, стоячи над могилою, хочу висповідатись, розповісти правду, хто насправді проводив оті криваві акції. __________________________________________________ __________________________

Мені привиджуються ті нещасні, які просили в нас пощади, але пощади їм не було… Часто у снах чую крик чотирирічного хлопчика: «Не бий мого татка!» Він вирвався із рук нашого старшини, притім укусив його за палець. Тоді старшина вхопив хлопчика за ніжки і з усього маху вдарив ним об стінку головою… Мозок із розбитої голови дитини бризнув по хаті, на нас, на наші руки, на обличчя… Я за той час розстріляв двох сестричок 10-12 років… Вони заціпеніли від жаху і навіть не розуміли, що відбувається. Батько й мати на колінах благали нас, щоб ми пожаліли хоча б дітей, і теж не розуміли, за що їм така кара, просили: «Хлопці, схаменіться, ми ж нічого не винні…» Вони думали, що ми – бандерівці. А ми звинувачували їх в тому, що їхні старші два сини пішли на фронт. Хоч ми добре знали, що людей призовного віку забирали силою, не питаючи, хоче хтось іти на війну чи ні. Таких випадків було багато. Але мені запам’ятався особливо оцей… Голос того хлопчика: «Не бий мого татка!»


Зойки нещасних сестричок та їхніх батьків останнім часом переслідують мене вдень і вночі… Пішов я в церкву і висповідався… Старенький священик зблідлими устами прошепотів: «Сину, великі твої гріхи, але оскільки ти каєшся, і що тебе змушували скоїти такий гріх твої командири, я як священик можу дати тобі розгрішення… І дам, але тільки тоді, коли ти напишеш у ті села, де ви проливали невинну кров, та ще й під чужу марку».


http://www.lustration.org.ua
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2016, 18:22 #2610872   #1016
saymon
Guest
Типово Відповідь: Люстрація Тернопільських посадовців, прокурорів, судів і тп.

Кому АТО, а кому мати рідна.

Цитата Співмешканка військового прокурора сил АТО Ірина Німець у 2014 році придбала позашляховик вартістю 1,21 млн грн, хоча її офіційний дохід за увесь той рік складав лише 1 687 грн
via
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2016, 21:10 #2631900   #1017
saymon
Guest
Типово Відповідь: Люстрація Тернопільських посадовців, прокурорів, судів і тп.

Люстрація в дії: імунітет, одиночні випадки звільнення неугодних та відновлення через суд.
Результат: як було так і залишилося.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:59.