Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Результати опитування: Чи багато штрафів ви оплатили в свому житті?
0 ( не порушую / не ловили ) 69 35.20%
<5 101 51.53%
<10 9 4.59%
<20 6 3.06%
<50 4 2.04%
<50 2 1.02%
звик вирішувати все на місці 21 10.71%
Опитування з кількома варіантами відповіді. Голосували: 196. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Відстоювання "Букви" закону та інші проблеми автомобілістів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.03.2009, 18:28 #873773   #61
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово

біля Премєру все життя знак,
там стояти не можна)))
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2009, 18:34 #873779   #62
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Цитата біля Премєру все життя знак,
там стояти не можна)))
хі хі не знав, ніколи там не ставав, але бачу ,як стоять.
Ну якщо там зупинятись(стояти) заборонено, то крутитись навколо клуби та щей з правого ряда напевно не є законним.
Але з другого боку за відсутності знаків і розмітки ,як це доказуємо ?
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2009, 21:19 #875379   #63
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Post Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
ІІ, ОО, НН.

Остерігайтеся цих номерів
А як на рах. серії ВР, що йде після цифр ( тобто ВО1357ВР), вона тоже походу не проста..бо бачив тіки декілька таких машин в Тернополі, і всі дуже дорогі..
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2009, 22:44 #875526   #64
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Це вже по проще...
Бо навіть багато таксівок їздить з такими номерами....
Це просто серія...
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2009, 22:59 #875561   #65
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
Це вже по проще...
Бо навіть багато таксівок їздить з такими номерами....
Це просто серія...
ясно, просто цивільних мало таких бачив, дивно взагалі як ті номера даються разом з серіями, ХХ - це фури, ясно, а всі інші дивно..яка країна, такі і номери. і спосіб їх видавання.
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2009, 21:54 #885856   #66
Vovan_82
 
Аватар для Vovan_82
Типово Відповідь: дивіться що робиться з тими гайцями

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
ОБЯЗАТЕЛЬНО читать до конца. Сегодня в 8.00 еду с Мариуполя в Бердянск, на полпути тормозят, невнятно представившись показывает фен не визир со скоростью 71 км.ч, ограничение было 50. Не давая гаеру своих документов отрицаю это нарушение (тобишь я ехал 50 и это не моя скорость) и прошу для начала его документы(очень нервно и хамя показывает). Два моих пассажира это могут подтвердить и пойти свидетелями.Даю свои права, нагло требует выйти из машины и идти в ихнюю для составления протокола.Я отказываюсь выходить и говорю что жду протокол в своей машине,ушел нет 20 минут,звоню в доверия узнаю сколько по времени макс. составляют протокол ответ 50-60 минут. Ладно думаю буду ждать, время благо позволяло. Минут через 5 гайцы сидя в машине спецсигналом тормозит шкоду по ходу тож за скорость, тот остановился как попало на двойной сплошной посреди трассы.И тут я вспомнил про телефон и демонстративно начал снимать и мой пассажир тоже. Гаец который подошел к шкоде это увидел и помчался с водителем к своей машине оповестил второго гайца и тот вылез и с моими правами идет ко мне.Подошел увидел телефон и что его снимают начал хамить грубо выражаться и требовать мой телефон, я отвечаю что свои права знаю и ни чего пртзаконного не делаю.Он говорит что я еще молодой чтоб с ним так разговаривать. Он не представился и не захотел этого сделать после моей просьбы, в ответ говорит что он меня не знает, говорю так у вас же мои права как не знаете, ответ- тут в правах какаято обезьяна и швыряет права мне на торпедо пугая что мне придет фото с нарушением отвечаю что ему тоже придет видео, и он с фразой НА!!! (на видео К СОЖАЛЕНИЮ НЕ ВИДНО) ПОКАЗЫВАЕТ ФАК. Крича что заберет фотоаппарат пытается открыть машину, но я вовремя свою дверь закрыл. И так права у меня, завожусь и собираюсь ехать но гаец завет второго и сам становится перед капотом препятствуя движению. Глушу, сижу второй подошел с цифровиком и устроил фото сессию моего авта.Но припаркован я был по всем правилам физики. Фоткал специально типа для визира, хотел сделать фальшивую фотку закос под визир ( он позже мне так прямо и сказал типа это элементарно).Требовал выйти и открыть багажник, мой ответ - протокол досмотра и двое понятых .Начинает наезжать на моих пассажиров, на предмет удостоверения их личностей, но не тут то было, ношение доков то в Украине не в приграничной зоне не обязательно как в России. И все же он меня с машины вытянул для открытия капота. Вышел и в момент когда открывал капот тихо мне сказал что зря я влез в эту ЖО_У.На подсветке номера узрел свдиоды они БЕЛЫЕ но ему показались синие, на что ответил о наличии техосмотра в правом нижнем углу лобового стекла.Я садясь в машину увидел как 2 - й гаец порвал мой протокол и мелкими кусочками он улетел в окно на трассу сел в машину, гаец открыл пассажирскую дверь и бодро пожелал счастливого пути и попрощался. ЭТО НЕ КОНЕЦ я тронулся и у меня сопровождение до самого Бердянска. Они всю дорогу ехали за мной и снимали на видео, дабы что то я нарушил и было за что ко мне прицепиться но не тут то было правила знаю хорошо.Еду по Бердянску на ц.рынок они за мной, мимо городского гаи они наверно в наложили думая что я поехал именно в гаи жаловаться ведь видео у меня на руках.Припарковался рядом с рынком они рядом со мной вылазит подбегает ко мне и жалобно просит не вылаживать видео в инет, чтоб я удалил видео с телефона а он удалит с фотика ну мы типа так и сделали и разошлись.
ВИДЕО http://www.youtube.com/watch?v=gPSA4THhtsg
ВИДЕО http://www.youtube.com/watch?v=DCfW1l1wF5g


оригінал :
http://lanos.com.ua/forum/viewtopic.php?t=28783
Я тебе в цоьму плані підтримую,
хіба даїшніки то є люди? В мене собака більше розуму має.
Vovan_82 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2009, 22:26 #886831   #67
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: ''В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Що там з змінами швидкості по всій Україні? коли має вступити в силу закон, є якісь новини?
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2009, 14:22 #891131   #68
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: ''В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

http://www.youtube.com/watch?v=dfOfeRrLXyw
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andrey_ko (22.04.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2009, 20:08 #904335   #69
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: ''В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

а оце в чудаків проблеми-просто переплутали )))
http://tsn.ua/ua/tsikavinki/militsei...a-porshem.html
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2009, 11:53 #947058   #70
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: ''В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Собсно вот...Читати на одному подиху

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
21.05.2009 м. Київ № 466


Про організацію роботи підрозділів ДАi з профілактики правопорушень із застосуванням засобів фото- і кінозйомки, відеозапису

Із 17 листопада 2008 року набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху". Нові норми законодавства та відповідна організація роботи підрозділів ДАІ з його виконання стали головними чинниками зниження рівня аварійності на вулично-дорожній мережі України.
Від початку цього року вдалося зберегти життя 894 осіб та попередити травмування ще 6 тис, осіб. Разом з тим основною формою профілактики правопорушень залишається нагляд за дорожнім рухом та своєчасне виявлення і попередження порушень Правил дорожнього руху його учасниками. При цьому велику роль у підвищенні ефективності нагляду за дорожнім рухом відіграє застосування сучасних технічних засобів, у тому числі радіолокаційних відеозаписувальних вимірювачів швидкості.
Проте останнім часом у засобах масової Інформації оприлюднено різного виду інформацію щодо недосконалої організації роботи підрозділів ДАІ з профілактики правопорушень з використанням указаних технічних засобів, а також їх невідповідності існуючим світовим стандартам. При цьому зверталася увага на безпідставність зупинення транспортних засобів, несення служби в місцях необґрунтованого обмеження швидкості, неналежну якість складання адмінпротоколів, постанов у справі та формування адмінматеріалів.
З метою вдосконалення роботи підрозділів Державтоінспекції з профілактики правопорушень із застосуванням засобів фото- і кінозйомки, відеозапису та підвищення ефективності нагляду за дорожнім рухом
ВИМАГАЮ:

1. Начальникам ГУМВС, УМВС України в Автономній Республіці Крим, областях. містах Києві та Севастополі:
1.1. Забезпечити під час здійснення контролю за дотриманням водіями ПДР з використанням засобів фото- і кінозйомки, відеозапису несення служби працівниками ДАІ виключно у форменому одязі, з нагрудним знаком та на службовому автомототранспорті.
1.2.Не допускати випадків здійснення контролю за дотриманням водіями правил дорожнього руху із місць, закритих для візуального огляду учасникам дорожнього руху (об'єкти дорожнього сервісу, зелені насадження тощо).
1.3. Забезпечити безумовне виконання вимог наказу МВС №1111/2006, зокрема, щодо виключення випадків безпідставного зупинення транспортних засобів.
1.4. Виключити випадки документування порушень встановленого швидкісного режиму руху транспортних засобів у зонах дії дорожніх знаків, що обмежують максимальну швидкість, на в'їздах у населені пункти на відстані меншій ніж 1000 метрів від його початку.
1.5. Зобов'язати працівників ДПС ДАІ перед початком роботи з радіолокаційним відеозаписувальним вимірювачем швидкості "ВИЗИР" робити знімки службового транспортного засобу із прив'язкою до місцевості та в разі необхідності долучати до матеріалів розгляду скарг для доведення місця фіксації порушення.
1.6. Виключити випадки складання відносно водіїв транспортних засобів адміністративних протоколів без доведення їхньої вини чи достатніх доказів допущення ними порушень ПДР (фото-, відеоматеріалів, показів свідків тощо).
1.7. У ході документування порушень правил дорожнього руху працюючими в автоматичному режимі спеціальними технічними засобами, то мають функції фото-, кінозйомки, відеозапису чи засобами фото- і кінозйомки, відеозапису, до винесеної постанови додавати 3-4 знімки зафіксованого порушення правил дорожнього руху. Знімки повинні містити інформацію про місце, час скоєння порушення, чітке зображення автомобіля порушника.
1.8. Не допускати випадків документування порушень ПДР, якщо порушення скоєне внаслідок неналежного утримання дорожнього покриття (виїзд на зустрічну смугу для об'їзду перешкод, ям тощо).
1.9. Ужити заходів щодо облаштування спеціальними інформаційними щитами ділянок вулично-дорожньої мережі, де здійснюється контроль за дотриманням водіями ПДР з використанням працюючих в автоматичному
режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису.
1.10. 3 метою профілактики порушень правил дорожнього руху організувати та забезпечити виставлення на дорожньо-шляховій мережі муляжів приладів фото- і кінозйомки, відеозапису, забезпечивши при цьому їх передислокацію не рідше одного разу на тиждень.
1.11. Зобов'язати працівників Державтоінспекції під час винесення постанови
про накладення стягнення за адміністративне правопорушення неухильно
дотримуватися вимог статей 33, 34 Кодексу України про адміністративні
правопорушення.
1.12. У ході документування дорожньо-транспортних пригод виключити
випадки неякісного оформлення матеріалив ДТП (унесення в схеми ДТП неправдивої, помилкової або неповної інформації, неврахування показів свідків, очевидців), що призводить до поверхового та необ’єктивного розгляду таких справ.
1.13. Організувати перевірки силами створених груп з контролю за станом дотримання працівниками ДПС установленого порядку несення служби.
1.14. Спільно з представниками дорожніх та комунальних організацій провести ревізію всіх дорожніх знаків 3.29 "Обмеження максимальної швидкості", установлених па вулично-дорожній мережі регіону, за наслідками якої визначитися з необхідністю застосування кожного дорожнього знака.
Щодо кожної ділянки вулично-дорожньої мережі, де значення максимально дозволеної швидкості менше, ніж визначено Правилами дорожнього руху, разом з власниками вулично-дорожньої мережі підготувати висновок з обґрунтуванням установленої швидкості руху. Особливу увагу при цьому приділити автомобільним дорогам загального користування державного значення та магістральним вулицям населених пунктів.
1.15. Ужити заходів стосовно термінового демонтажу тих дорожніх знаків, які встановлені з порушенням державного стандарту та вводять необґрунтовані обмеження для учасників дорожнього руху.
1.16. З урахуванням вимог пункту 12.8 Правил дорожнього руху вийти з пропозиціями до власників вулично-дорожньої мережі щодо підвищення на магістральних вулицях населених пунктів максимально дозволеної швидкості руху до 80 км/год шляхом установлення відповідних дорожніх знаків.
1.17. На ділянках доріг загального користування державного значення, які проходять через населені пункти, спільно із представниками місцевих органів виконавчої влади визначитися щодо можливості заміни дорожніх знаків 5.45 (5.46) "Початок (кінець) населеного пункту" (білий фон) на дорожні знаки 5.47 (5.4 "Початок (кінець) населеного пункту" (синій фон). У випадку позитивного рішення власникам вулично-дорожньої мережі направити подання щодо проведення на зазначених ділянках доріг робіт з:
- відновлення (влаштування) зовнішнього освітлення, у першу чергу в місцях розташування пішохідних переходів;
- позначення наземних пішохідних переходів червоно-білою дорожньою розміткою та транспортними світлофорами типу 7 (із сигналами жовтого кольору); нанесення на підходах до пішохідних переходів шумових смуг; відновлення (установлення) транспортного огородження на розділювальній смузі та пішохідного огородження на узбіччях доріг;
упровадження інших заходів щодо підвищення безпеки дорожнього руху.
1.18. Вийти з ініціативою до органів місцевого самоврядування щодо забезпечення фінансування впровадження працюючих в автоматичному режимі стаціонарних спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису для нагляду за дорожнім рухом та фіксації правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху за рахунок коштів, що надходять до місцевих бюджетів від сплати штрафів.
1.19. Узяти на особистий контроль юридичне супроводження в судах справ у частині, що стосується оскарження накладених стягнень за правопорушення, зафіксовані з використанням показань спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису.
1.20. Для забезпечення належного захисту в судах інтересів органів внутрішніх справ організувати вивчення представниками органів внутрішніх справ, які беруть участь у судових розглядах, нормативно-правової бази використання вимірювача швидкості радіолокаційного відеозаписувального приладу "ВИЗИР", у тому числі його тактико-технічних характеристик та можливостей. Виключити випадки неявки вказаних осіб у судові органи в терміни, указані в судових повістках.
1.21. З метою забезпечення якісного документування виявлених порушень ПДР, матеріалів дорожньо-транспортних пригод організувати вивчення в системі службової підготовки з прийняттям заліків вимог наказу МВС від 29.02.2009 №77 "Про затвердження Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху", зареєстрованого в Міністерстві юстиції 24.04.2009 за № 374/16390.
1.22. Про виконання вимог цього розпорядження доповісти в ДДАІ до 1 червня 2009 року.

2. Начальникові ДДАІ МВС України генерал-майору міліції Коломійцю С.Г.:
2.1. До 01.06.2009 розробити єдиний зразок інформаційного щита з попередженням водіїв про те, то контроль за дотриманням правил дорожнього руху здійснюється за допомогою засобів фото- і кінозйомки, відеозапису.
2.2. Спільно з представниками ЗМІ організувати проведення рейдів з документування порушень правил дорожнього руху водіями за допомогою вимірювача швидкості радіолокаційного відеозаписувального приладу "ВИЗИР". Забезпечити висвітлення результатів проведеної роботи в засобах масової інформації.
2.3. Для створення позитивного іміджу працівника Державтоінспекції налагодити тісну співпрацю з громадськими організаціями, у тому числі спілкою автомобілістів при Кабінеті Міністрів України.
2.4. Організувати проведення контрольних перевірок виконання даного розпорядження.
2.5. До 15 червня 2009 року на підставі отриманих доповідей особисто доповісти Міністрові про виконання вимог цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника Міністра генерал-лейтенанта міліції Савченка О.І. та ДДАІ (Коломієць С.Г.).


Т.в.о. Міністра
генерал-лейтенант міліції М.М.Клюєв
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 4:
BBV (03.06.2009), Roma_yes (12.05.2011), Vadimko (03.06.2009), vanco2 (03.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2009, 12:23 #947079   #71
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: ''В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

ніби є зрушення, але наскільки я розумію, це тільки відносится ініціатива до АР Крим...
хоча може і по Україні в цілому щось зрухається.
MrDem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2009, 12:56 #947110   #72
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: ''В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
ніби є зрушення, але наскільки я розумію, це тільки відносится ініціатива до АР Крим...
хоча може і по Україні в цілому щось зрухається.
Та ні, всетаки тут чітко написано:

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
1. Начальникам ГУМВС, УМВС України в Автономній Республіці Крим, областях. містах Києві та Севастополі:
Правда, замість крапки після слова "областях" мала б стояти кома.
Vadimko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2009, 15:30 #947226   #73
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: ''В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Прикольно виходить: шоб винести постанову в суді, суддя вчиться мінімум 5 років на юриста, опосля працює декілька років по спеціальності, опосля попадає на посаду судді. При чому увесь час читає, читає, читає.
А шоб винести постанову працівникові ДАЙ всього навсього потрібна армія та пів року підготовчих курсів. Де логіка? Як показує практика, 80% справ оскаржується. Так чи доцільно працівника ДАЙ переводити папір, виписуючи постанови?
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2009, 15:06 #948359   #74
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: ''В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

http://www.cripo.com.ua/?sect_id=2&aid=70048
Цікава стаття. Раджу почитати
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2009, 20:20 #979010   #75
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: ''В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

підкажіть на нейтралці ( якщо автомат ) нормально часто їздити, ну тобто скидати на неї при можливості, щоб розхід був трохи менший, бо багато людей висловлюють протилежні думки?
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2009, 20:26 #979022   #76
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: ''В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Наскільки зменшиться розхід? на 200 грам? Лишня перегазовка надолужить втрачене )))
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
scorpik (08.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2009, 20:34 #979032   #77
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: ''В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Наскільки зменшиться розхід? на 200 грам? Лишня перегазовка надолужить втрачене )))
=) скільки людей, стільки і думок, замічав в декого, що то вже звичка переключатися на нейтралку
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2009, 20:35 #979033   #78
scorpik
Типово Відповідь: ''В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Паравоз слушно говорить, бо ті пару мл погоди не роблять що в механіці, що в автоматі, але безпека вища
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2009, 22:31 #979168   #79
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: ''В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Яка безпека? Це автомат. Там нейтралка впринципі нафіг ненадо. Я і на механіці почті не використовую її, хоча є люди, які котячись з горки її включають
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2009, 23:23 #979211   #80
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: ''В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
підкажіть на нейтралці ( якщо автомат ) нормально часто їздити, ну тобто скидати на неї при можливості, щоб розхід був трохи менший, бо багато людей висловлюють протилежні думки?
на нейтральній довго автомат не послужить..але це залежить від типу АКПП,є й такі,що на нейтральну під час руху скинути неможливо
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:48.