Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.11.2013, 15:59 #2298700   #81
funof325
 
Аватар для funof325
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
думаю нам зараз це дуже навіть згодилось би.
А то дуже вже всі навчилась жити "по закону" в обхід совісті.
А Ви готові взяти на себе відповідальність за чиюсь відрубану руку без 100% доведення вини у скоєному.
Я буду "ЗА" радикальні методи покарання тільки тоді, коли в караючої особи з'явиться всевидяче око і вона зі 100% ймовірністю буде визначати особу винуватця. Я це все до чого? Мабуть всі ми знаємо історію, як німецькі фашисти боролися з так званими "зайцями" (безбілетниками). Вони зупиняли трамвай і банально всіх безбілетників розстрілювали на місці. Дуже дієвий спосіб. Але тепер уявіть, що Ви зайшли у такий трамвай, свідомо оплатили за проїзд і ховаючи квиток у кишеню банально випустили його на підлогу і не помітили цього... Покарання має бути рівноцінним до правопорушення. Порізати шини просто, але ж мета цієї акції не покарати порушників, а примусити не паркуватися на газонах і в не дозволених місцях. І це проблема всього нашого суспільства зараз, що ми прагнемо покарати, а не запобігти порушенню.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Значить руку рубати - варварство, а різати шини - саме воно?
Ви мене не правильно зрозуміли: я проти як від рубання рук так і від різання шин. Це я просто іронізував так...

Востаннє редагував funof325: 11.11.2013 о 16:00. Причина: Пізніше додано
funof325 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 17:36 #2298745   #82
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від funof325 Переглянути допис
А Ви готові взяти на себе відповідальність за чиюсь відрубану руку без 100% доведення вини у скоєному.
руки рубали тим, кого спіймали на гарячому - що там доволити?
Аналогічно з порізаними шинами - якщо машина стоїть посеред тротуару, і пошоходи мусять по калюжах її обходити - що тут доводити?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 17:48 #2298756   #83
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Як варіант.
П.С. Взято з авто-гумора
Долучені зображення
Тип файлу: jpg Pictures_07.jpg (46.6 КБ, 4 переглядів)
Perestroika зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 18:02 #2298777   #84
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

В мене думка, що більшість "різчиків" шин просто не їздять на авто і навіть не намагаються зрозуміти в чому проблема, а щось дурне зробити може перший-ліпший дурень.
От я, чемний ніби чоловік, тримаю машину в гаражі (поки-що, бо з гаражами проблема, стоянок також на бамі для всіх нема). Але... от я часто заїжджаю на Пушкіна, 5. Треба мені. Занести щось, винести і так далі. Так там не то що на тому тіпа газоні під горку стати нема де, там взагалі стати нема де. І я стаю на тротуарі, і пішоходи мене обходять 10 хвилин по калюжах, мами з візками такою, поки я щось там бігом занесу. Інакше я перекрию взагалі весь рух. І що робити? Я стаю на тротуарі.
І якщо поки я піду, якесь придуркувате вріже мені колесо, що я маю з ним робити. Певно буду крутити вухо. Потім буде бігти по маму-тата і щоб я не писав заяву в міліцію купляти нове колесо...
Тут треба не колеса різати, а якось серйозніше ставитися то дотого, забезпечити місця для стоянок, контролювати забудівників ще щось. А то як діти.

п.с. І таких прикладів взагалі купа - всі їздили на текстильній по тротуарі не тому що ВСІ такі мажори а тому що дороги нема. І паркують неправильно бо правильно ВСІМ не получається.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Подякували 8:
andrey_ko (11.11.2013), D@nZeL (11.11.2013), kurtq (12.11.2013), Master (11.11.2013), O_pal (12.11.2013), paravozz (11.11.2013), Sany (11.11.2013), Tamriel (12.11.2013)
Сказав(ла) Фууу!:
Unknown Artist (12.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 18:13 #2298791   #85
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Питання не відходячи від каси - чому Ви перекриваєте дорогу пішоходам, і змушуєте їх лізти в болото і баюри?
Немає вам де стати - ну то і ставайте посеред дороги.
Ви не надовго, інші водії почекають. Ну а що, не люди, не зрозуміють?
Чому ваші проблеми повинні розуміти тільки пішоходи?
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Unknown Artist (12.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 18:19 #2298795   #86
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Питання не відходячи від каси - чому Ви перекриваєте дорогу пішоходам, і змушуєте їх лізти в болото і баюри?
Немає вам де стати - ну то і ставайте посеред дороги.
Ви не надовго, інші водії почекають. Ну а що, не люди, не зрозуміють?
Чому ваші проблеми повинні розуміти тільки пішоходи?
Я відповів чому - тому що я перекрию весь рух. Швидкій, мусоровозці, доставці, таксі і решту. Пішоход може обійти. І якщо там не проїде по два авто в кожен бік поки я перекрию, потім не розїдуться
І я сам зазвичай обхожу машини і не роблю з цього великої проблеми - просто потрібно крім радикалізму мати бажання зрозуміти когось.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Подякували 8:
Avanko (13.11.2013), D@nZeL (11.11.2013), kurtq (12.11.2013), Master (11.11.2013), Nobel (11.11.2013), O_pal (12.11.2013), paravozz (11.11.2013), Sany (11.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 18:44 #2298803   #87
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

ну тобто все зводиться до того, що пішоходи перебються, потерплять і т.д.
відповідно нафіга щось міняти?
а далі це розвивається в: "а нафіга тратитись на стоянку щомісяця і ходити пішки по машину, якщо можна її поставити на почищеному (за мої зокрема гроші)тротуарі? та пройде він/вона по тому голольоду/калюжам, потихеньку, помаленьку. А як впаде злмає собі щось - ну судьба знач".
Проблема фактично створена вами, но рішати ви її рветесь не за свій рахунок.
Чому в тому дворі вам нема де поставити машину, крім як на пішохідній доріжці? Я був там раз чи 2 за життя, не дуже памятаю, но там точно є пару клаптиків для авто. Друге діло що вони мабуть стабільно кимось зайняті - ну бо "машина має бути під хатою, інакше в ній сенс втрачається".
Якось так?

Додано через 14 хвилин
І взагалі - чого всі так переполошились, не пойму?
Візьму свій двір - практично всі люди як люди. За минулу зиму лише з двома субєктами були проблеми. Один власник мерса-універсала, довге, здорове, то він не придумав нічого кращого як запихувати його передніми колесами на тротуар. І ще був якийсь "зальотний" парковщик на позашляховику - видно взяв приклад з того мудака, тільки той вже "задницю" запихував на тротуар.
Повірте що в реальних умовах дуже легко вичислити того, хто дійсно заслуговує, щоб йому порізали шини.

Востаннє редагував switch: 11.11.2013 о 18:44. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Unknown Artist (12.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 18:54 #2298822   #88
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Друзі, хочете різати - ріжте. Записуйте на відео викидайте сюди, разом з номерами машин і Вашими даними. Будьте героями до кінця.
Socio зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (11.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 18:55 #2298825   #89
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну тобто все зводиться до того, що пішоходи перебються, потерплять і т.д.
відповідно нафіга щось міняти?
а далі це розвивається в: "а нафіга тратитись на стоянку щомісяця і ходити пішки по машину, якщо можна її поставити на почищеному (за мої зокрема гроші)тротуарі? та пройде він/вона по тому голольоду/калюжам, потихеньку, помаленьку. А як впаде злмає собі щось - ну судьба знач".
Проблема фактично створена вами, но рішати ви її рветесь не за свій рахунок.
Чому в тому дворі вам нема де поставити машину, крім як на пішохідній доріжці? Я був там раз чи 2 за життя, не дуже памятаю, но там точно є пару клаптиків для авто. Друге діло що вони мабуть стабільно кимось зайняті - ну бо "машина має бути під хатою, інакше в ній сенс втрачається".
Якось так?
точно "якось не так".
Не так обзивати всіх водіїв мажорами. Не так по-пацанячи хвалитися що я вам дятьку колесо поріжу. Не так бо ви особисто навіть не намагаєтеся вникнути в ситуацію.
Це один з прикладів, я там навіть не живу. Таких прикладів купами. Ось всипле сніг, вийде колійовість і каша в дворах по 20 см і знову будем їздити по тротуарах. Не тому що хочеться, а тому що треба. Ситуації в житті різні.

Світ рухається, машин збільшується, старі будинки не мають достатньої кількості місць - так. Але, зауважте, чомусь ніхто з молодих-розумних-радикальних борців не цікавиться де ділися старі стоянки для авто. Приміром на бамі - ювілейний, 15 квітня. Чому не будуть нові стоянки біля новобудов. Чому забудовують дитячі майданчики. Чому не витримує каналізація. Чому не чистять дороги. Чому нема освітлення на переходах. Чому...

Найлегше як в тому анекдоті - "Не можна тракториста бити? А давайте я фірмана вдарю - їх в нас два..."
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Подякували 3:
kurtq (12.11.2013), Master (11.11.2013), Sany (11.11.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 11.11.2013, 20:09 #2298876   #90
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

ага.. А на алясці зі стоянки (де я раніше тримав свою машину) зробили нікому не потрібну парковку яка цілий тиждень пустує і тільки в неділю там гума. На яку доречі приїзджає всяке село і займає всі вільні ( і не вільні тоже) місця в мому дворі, у всіх сусідніх дворах і попри дорогу так, що навіть тролейбусу з пенсіонерами-мажорами нема як проїхати.
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 01:02 #2299042   #91
Unknown Artist
Учасник
 
Аватар для Unknown Artist
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Vuyko Yosyp Переглянути допис
Але... от я часто заїжджаю на Пушкіна, 5. Треба мені. Занести щось, винести ... І я стаю на тротуарі, і пішоходи мене обходять 10 хвилин по калюжах, мами з візками такою, поки я щось там бігом занесу. Інакше я перекрию взагалі весь рух. І що робити? Я стаю на тротуарі.
От чого говорю що водії в більшості свої неадекватні люди стають. Людина явно тут пише, що паркується як "не зовсім порядний громадянин", а йому ще й дякують! Типу все ж вірно. Мені тре, то пішоходи обійдуть, ну мені ж треба!!!
Повторюю ще раз - це ваша проблема де знайти парковку. Якщо її немає - то будуйте, страйкуйте, не їздіть туди де її нема. Ви порушуєте закон, а хочете в відповідь толерантності? "З воваками жити по вовчому вити"(с). Чому ви хочете від влади чогось? там сидять такі ж як ви, вони думають що їм треба, а люди потерплять трішки.

А ті, що кажуть що поламали б руки/ноги і розпинаються про те як карати за таке. Тобто як дійшло до вас, то шина, проколота за провину стала дороща чим здоров'я людини? Чого ж ви не кажете що викличете дільничого і т.д., а будете пальці ламати? Дійшло до вас і ви забули про законні методи? Хоча нам тут розпинаєтесь і б'єте себе в груди, що тре тільки по закону діяти.

ПС. Я от реально запитував куди мені звернутись, телефон чи адресу, чогось ніхто не відповів.
Unknown Artist зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 01:38 #2299044   #92
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Давайте наступною акцією зробіть "Будеш сверлити перфоратором в багатоповерховому будинку, повішу на переносці!"
Хулє... Ну а нє... Мені ж мішає... І сусідам мішає... Давайте повішаєм! Я ж не маю перфоратора... І без дрельки стільки років обходився... Та і ремонт в мене ше взагалі атлічьний з 80-го року. А ті мажори понакупляють перфораторів і сверлять...

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Unknown Artist Переглянути допис
Людина явно тут пише, що паркується як "не зовсім порядний громадянин
Людина пише, що вона, як порядний громадянин, не лишає своє авто посередині дороги щоб до Вашої хворої бабці в разі чого могла швидка доїхати! Або пожарка...

Вибачте за порівняння... Дай Боже здоров"я Вашій бабці.. Нічого особистого... Просто приклад...

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Unknown Artist Переглянути допис
Чого ж ви не кажете що викличете дільничого і т.д., а будете пальці ламати?
Тому, що є така штука як особисте майно. І за нього постояти я маю повне право. Хотів би я на Вас глянути коли в маршрутці у Вас витягнуть телефон. Будете кричати "Шофер станьте біля міліції!!!"???

Додано через 5 хвилин
switch, от ти мужик! Ось єдине адекватне пояснення даній акції.
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
І взагалі - чого всі так переполошились, не пойму?
Візьму свій двір - практично всі люди як люди. За минулу зиму лише з двома субєктами були проблеми. Один власник мерса-універсала, довге, здорове, то він не придумав нічого кращого як запихувати його передніми колесами на тротуар. І ще був якийсь "зальотний" парковщик на позашляховику - видно взяв приклад з того мудака, тільки той вже "задницю" запихував на тротуар.
Повірте що в реальних умовах дуже легко вичислити того, хто дійсно заслуговує, щоб йому порізали шини.

Востаннє редагував Sany: 12.11.2013 о 01:38. Причина: Пізніше додано
Sany зараз поза форумом  
Подякували 2:
kurtq (12.11.2013), Romko_7 (21.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 08:42 #2299097   #93
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Vuyko Yosyp Переглянути допис
Ось всипле сніг, вийде колійовість і каша в дворах по 20 см і знову будем їздити по тротуарах. Не тому що хочеться, а тому що треба.
А Ви пробували ногами ходити по тій вашій "колійності"? особливо вранці, коли за ніч примерзла вчорашня каша 20 см? В курсі, як можна навернутись на цих горбах? І з якими наслідками?
Хочеться дуже їхати машиною - вперед по коліях, а не зганяти людей з почищених тротуарів.
А не хочеться - маєте 2 ноги, витягуйте зад з салону і йдіть пішки.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Sany Переглянути допис
Давайте наступною акцією зробіть "Будеш сверлити перфоратором в багатоповерховому будинку, повішу на переносці!"
Хулє... Ну а нє... Мені ж мішає...
Чувак, ти по моєму не дуже в адекваті.
тут мова іде про неправильну парковку, а не про то, що хтось комусь просто заважає.
перфоратором до 10 вечора довбати, на жаль, не заборонено нікому.

Востаннє редагував switch: 12.11.2013 о 08:42. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 08:51 #2299104   #94
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Unknown Artist Переглянути допис
Повторюю ще раз - це ваша проблема де знайти парковку. Якщо її немає - то будуйте, страйкуйте, не їздіть туди де її нема. Ви порушуєте закон, а хочете в відповідь толерантності? "З воваками жити по вовчому вити"(с). Чому ви хочете від влади чогось? там сидять такі ж як ви, вони думають що їм треба, а люди потерплять трішки.

А ті, що кажуть що поламали б руки/ноги і розпинаються про те як карати за таке. Тобто як дійшло до вас, то шина, проколота за провину стала дороща чим здоров'я людини? Чого ж ви не кажете що викличете дільничого і т.д., а будете пальці ламати? Дійшло до вас і ви забули про законні методи? Хоча нам тут розпинаєтесь і б'єте себе в груди, що тре тільки по закону діяти.

ПС. Я от реально запитував куди мені звернутись, телефон чи адресу, чогось ніхто не відповів.
Включи мозок. Є правопорушення, є міра відповідальності за нього, є органи які вповноважені законом карати за даний вид порушення. Це по закону. А якщо хтось взяв на себе відповідальність і вчинив так як він вважає за потрібне (порізав шини) то нехай буде готовий, що і з ним поступлять не по закону, а так як хтось буде вважати за потрібне (зламають руку). Що ти там про вовків?
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 2:
D@nZeL (12.11.2013), kurtq (12.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 09:06 #2299112   #95
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Чувак, ти по моєму не дуже в адекваті.
помоєму не в адекваті ті, хто кричать на весь контакт і форум файного міста шо ми поріжем ваші шини.
Ну а шо ви чекали від автомобілістів??? Похвали?
Ви купили хоч один комплект шин в свому житті?

Ще раз поясню
Я, як і решта автомобілістів переживаєм за своє майно і не хочемо побігти на 3 хвилини додому в туалет, а повернувшись побачити порізане колесо. Ось звідси і вся агресія.

Я тебе назвав адекватним (читай НОРМАЛЬНИМ) через те що ти дав єдине і найлогічніше пояснення для автомобілістів форуму файного міста.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А Ви пробували ногами ходити по тій вашій "колійності"? особливо вранці, коли за ніч примерзла вчорашня каша 20 см? В курсі, як можна навернутись на цих горбах? І з якими наслідками?
Минулого року в січні 3 тижні ходив пішки і не вмер і нічого мені не сталось.
"Наша" колійність це не проблема автомобілістів, а проблема комунальних служб, які посипають сніг сіллю і не прибирають його.

Востаннє редагував Sany: 12.11.2013 о 09:06. Причина: Пізніше додано
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 09:09 #2299116   #96
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

а давайте "валити " всіх пішоходів, які переходять в недозволеному місці..вискакують з-за маршрутки/дерева...бо вони нам теж заважають...

якщо кожен з кожним буде розправлятися за будь-що, що йому не подобається...то буде війна і анархія

простий приклад з хрущовок на Тарнавського...там середні підїзди проїзні...і щоб просто вивантажити речі, треба стати посеред проїзду (там навіть тротуару немає)...і от часто туди приїжджаю...вивантажити речі...висадити людей...то від сили 2-3 хм...

адекватні водії перечікують, коли ти оперативно вивантажуєшся і потім їдуть за тобою...но є і неадеквати ...які вискакують з машини і починають матом тебе крити...до кількох приходилось витягувати біту...бо так не доходило

кажете не їздити до таких підїздів??...ну-ну...то може виселити звідти людей взагалі?...стосовно того, що обходитесь без машини...я радий за вас...в мене є пару таких знайомих...робота за 50м від дому. нічого більше людину не цікавить...ні села/дачі, рибалки/полювання...поїздки...закупи...тупо робота-дім-робота...

я так приміром не можу..2 дачі, село, робота...справи (практично завжди з вантажем 30-40 виїздів за рік на рибалки, 10-20 на гриби..і маса поїздок по справах)...і як тут без машини???
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kurtq (12.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 09:15 #2299121   #97
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Шановні опоненти з обох сторін! Перестаньте нести дурниці стосовно фізичної розправи одні над одними, Ви ж чудово розумієте, що це тільки слова, у реалі ніхто нікого бити не буде, бо, як мінімум: може отримати здачі, як максимум: заяву в міліцію і витрати значно вищі вартості коліс, порваного одягу і т .п. Зараз є чимало людей, які на цьому заробляють: провокують, підставляються, знімають побої і бриють бабло за відмову від претензій. Суд не розглядає причину бійки.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 09:16 #2299122   #98
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

підведу підсумок на даний момент:
  • автономи погрожують різати шини, бо не вірять в діяльність міліції.
  • автомобілісти вважають криміналом різати їх шини (бо шини дорогі), в той час, коли не вважають протиправною свою власну поведінку. і відсилають людей з претензіями до міліції/даі, яка, як всі знають, бездіяльна.
  • автомобілісти вважають нормальним купити машину, не подумати, де її тримати, і паркуватись де собі захочуть.
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 09:19 #2299124   #99
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

switch, складається враження, що в тебе якась люта ненависть до всіх поголовно автомобілістів. Ти навіть в дописах себе відокремлюєш та виділяєш, а всіх решта - під одну "гребйонку"
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Питання не відходячи від каси - чому Ви перекриваєте дорогу пішоходам, і змушуєте їх лізти в болото і баюри?
Немає вам де стати - ну то і ставайте посеред дороги.
Ви не надовго, інші водії почекають. Ну а що, не люди, не зрозуміють?
Чому ваші проблеми повинні розуміти тільки пішоходи?
Ти ж так само користуєшся послугами автотранспорту (автобус, інший громадський транспорт), який, повір, не менше порушує правила зупинок, стоянок.
Ще раз наголошую: не потрібно виділяти всіх і говорити, що всі неправильно паркуються чи порушують інші правила. Пішоходи ж не всі дебіли і не всі лізуть під колеса не на пішоходних переходах... Злісних порушників є одиниці. І ці одиниці паркуються як бидло, так і їздять , і , здебільшого, ставши пішоходами ведуть себе аналогічно.
Але читаючи цю тему, складається враження, що у тих, хто немає авто якась люта ненависть до інших. Всякі ситуації бувають. От вчора їду з малим ввечері. Дощ, темно, світло сліпить. На 15 квітня на світлофорі заїхав на зелене світло на пішоходний перехід, але попереду машини пропускали зустрічні і світло змінилось на жовте. Згідно правил, я мав би завершити маневр, але при цьому міг викликати аварійну ситуацію, так як темно і погана видимість. Я прийняв правильне рішення залишитись на місці, правда, на пішоходному переході. Так от чоловік який переходив дорогу, таким поглядом зміряв мене (не виключаю, що і матом), ніби я йому під хату заїхав і залишив машину там... Це нормально?
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kurtq (12.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 09:20 #2299125   #100
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
Будьте героями до кінця.
Це точно, до кінця....
Цитата:
Допис від Sany Переглянути допис
Будеш сверлити перфоратором в багатоповерховому будинку, повішу на переносці!
Я за, в мене ще з серпня місяця ремонт над головою роблять... Зволочі
kurtq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:06.