Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.11.2014, 21:36 #2468177   #61
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Конкретно, можете про наклепи?
Вітябе, один із ваших братів по вірі, Бадач, висловв, але не підтвердив жодними доказами таке:
1. Він сказав, що практика величезних грошових внесків при вступі в громаду неоп"ятидесятників чи харизматів цілком може мати місце.
Це є брехня і дурня.
2. Він сказав, що без обов"язкової сплати десятини членство в таких громадах є неможливим. Знову - брехня.

Інший ваш брат по вірі, який ще й називає себе офіційним представником Єгови на Землі, Учень, пішов ще далі: він приписав п"ятидесятникам випадок, який стався із людиною, яка мала власне вірування під назвою ОТАРВІ.

Це тільки останні із прикладів наклепів і очорнювання, якими професійно зацмаються ваші брати-свідки тут, на форумі.

Тому я і спитав вас, Вітябе: ви такий же, як ваші брати? Підтримуєте їхню наклепницьку діяльність?

Чи не вважаєте ви, що однією із причин такої діяльності є те, що свідки вважають себе найкращими людьми на планеті?
Ви ж вважаєте себе кращими за всіх тих християн (п"ятидесятників, католиків, православних...) чи не так?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Цитата

Новак яку секту представляє? суботники чи пятидесятники?



П'ятидесятники.
Це неправда, Учень.

Я не є членом жодної із релігійних громад, тим паче п"ятидесятників.
Але в мене є друзі в таких громадах і я маю уявлення про ці громади.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2014, 22:22 #2468202   #62
Vityab
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вітябе, один із ваших братів по вірі, Бадач, висловв, але не підтвердив жодними доказами таке:
1. Він сказав, що практика величезних грошових внесків при вступі в громаду неоп"ятидесятників чи харизматів цілком може мати місце.
Це є брехня і дурня.
2. Він сказав, що без обов"язкової сплати десятини членство в таких громадах є неможливим. Знову - брехня.
--Новаку, ви всі течії знаєте п'ятидесятників і харизматів?
Наприклад у моїй місцевості п'ятидесятники спочатку називали свою течію "Благодать", але коли та "Благодать" на благодатничала, ті ж люди, із тим же пастирем почали називатись, якось інакше. Знаю що змінювали свою назву декілька раз, я навіть не знаю як саме вони себе називали, і як саме вони себе називають зараз. Я просто знаю, що вони є якоюсь віткою п'ятидесятників. Чому не знаю? Бо мені не цікаво, і тісно ні ским із них не спілкувався і мені не було цікаво, і я не розпитував про них. Все що я знаю, я взнавав випадково, коли люди ділились про те, що там відбувалось, і як вони благодатничали. Знаю десятина обов'язкова.
І у Адвентистів десятина у нас обов'язкова. У Баптистів у моїй місцевості десятини не має. Ще була течія Аделаджі "Слово віри", там теж люди нарікали, що їх там грубо "кинули", як кидали і на які суми, я не знаю, бо люди, я так розумію, соромляться розказувати, як так їх могли "розвести".

--І ось ще людина пише таке.

Цитата Допис від oliver
за вступ у ряди беруть по 1700 грн, обіцяють допомогти виграти зелену карту. Казали що мають знайомих в Гермесі
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я не є членом жодної із релігійних громад, тим паче п"ятидесятників.
Але в мене є друзі в таких громадах і я маю уявлення про ці громади.
--Що вже вийшли? Правильно зробили. По Біблійній пораді.

Откровение 18:
3 и цари земные любодействовали с нею, и купцы земные разбогатели от великой роскоши ее.
4 И услышал я иной голос с неба, говорящий: выйди от нее, народ Мой, чтобы не участвовать вам в грехах ее и не подвергнуться язвам ее;
5 ибо грехи ее дошли до неба, и Бог воспомянул неправды ее.

Востаннє редагував Vityab: 03.11.2014 о 23:19.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2014, 22:49 #2468217   #63
anatolka
 
Аватар для anatolka
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Телефонний дзвінок
-Ви чому ще не переписали квартиру?
-Не зрозумів?
-Ой,перепрошую,а чи вірите ви в бога?
anatolka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
orest5 (24.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2014, 23:07 #2468229   #64
Vityab
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Цитата:
Допис від anatolka Переглянути допис
Телефонний дзвінок
-Ви чому ще не переписали квартиру?
-Не зрозумів?
-Ой,перепрошую,а чи вірите ви в бога?
--Цей анекдот про себе привели? Чи що ви хотіли цим сказати?

Востаннє редагував Vityab: 03.11.2014 о 23:37.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2014, 08:27 #2468273   #65
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Цитата
Допис від Вітяб
Я просто знаю, що вони є якоюсь віткою п'ятидесятників.
Вітябе, ви "просто знаєте", чи "просто собі думаєте" чи може "чули десь"?

Ви розрізняєте значення цих виразів?
Ви таки знаєте, що ті люди, про яких ви говорите є "якоюсь гілкою п"ятидесятників"? Чи чули від когось, невідомо від кого?

Носити неправду по світу просто, чи не так?

Ви у цьому хочете бути подібним на ваших братів по вірі, свідків, таких як брехуни і наклепники Учень та Бадач? А ще ж був неперевершений Сергій-аспірант! Теж гарний свідок Брехні.



Цитата
Допис від Вітяб
--Що вже вийшли? Правильно зробили.
Вітябе, ви повинні були б знати, бо я вже писав неодноразово: я ніколи не був формальним членом жодної релігійної громади.
Втім, не у всіх добра пам"ять, тому я вас розумію.

А ви, Вітябе, відчуваєте те рабство в яке запроторили себе, віддавшись у владу ваших керівників?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2014, 08:36 #2468278   #66
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Цитата я ніколи не був формальним членом жодної релігійної громади.
А інформація про п'ятидесятників у Вас звідки, хто Вам про них розказав, якщо Ви особисто там не були? Бо ми запрошували на зібрання їх (п'ятидесятників) і вони приходили: мали можливість поговорити; є такі що були на зібраннях п'ятидесятників певний час і стали нашими братами; є в нас родичі п'ятидесятники- то інформації в нас достатньо. Дуже часто зустрічаємо одного одержимого п'ятидесятника на вулиці- несамовито кричить в наш бік ( є пропозиція викликати для нього швидку, може йому потрібна медична допомога, бо навіть коли з ним не говорять він бурчить і кричить- сам приходить, ніхто з ним навіть не починає розмови)?
Так що нас тяжко обдурити пане Новак.

Востаннє редагував Ychen: 04.11.2014 о 11:00.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2014, 08:38 #2468280   #67
wisper
Banned
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Цитата Ви таки знаєте, що ті люди, про яких ви говорите є "якоюсь гілкою п"ятидесятників"? Чи чули від когось, невідомо від кого?
Вітяб в нас особливий екземпляр,йому не треба шось чути,чи знати,достатньо собі шось придумати і він щиро вірить,шо то так і є.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2014, 08:38 #2468281   #68
wisper
Banned
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Цитата Ви таки знаєте, що ті люди, про яких ви говорите є "якоюсь гілкою п"ятидесятників"? Чи чули від когось, невідомо від кого?
Вітяб в нас особливий екземпляр,йому не треба шось чути,чи знати,достатньо собі шось придумати і він щиро вірить,шо то так і є.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2014, 09:19 #2468309   #69
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А інформація про п'ятидесятників у Вас звідки, хто Вам про них розказав, якщо Ви особисто там не були? Бо ми запрошували на зібрання їх (п'ятидесятників) і вони приходили: мали можливість поговорити; є такі що були на зібраннях п'ятидесятників певний час і стали нашими братами; є в нас родичі п'ятидесятники- то інформації в нас достатньо.
Я вже відповідав: я спілкуюся із багатьма п"ятидесятниками Тернополя, відвідував служіння в їхніх громадах.

Якщо у вас є достатньо інформації, щоб підтвердити ваші слова і довести, що ви не брехун, то дуже прошу зробити це у відповідній темі, яку почав ваш брат-свідок-брехун Бадач з метою очорнювання п"ятидесятників.
Там є і ваша брехня і вашого брата, можете її підтвердити фактами, або спростувати і визнати, що ви збрехали.
Втім, зважаючи на те, що ви перебуваєте у рабстві організації вам це зробити неймовірно тяжко, практично неможливо.

В чому суть рабства, в яке потрапляють звичайні люди, вступаючи до організації, де її члени називають себе "свідками" Єгови?
1. Це рабство є найтяжкіше, бо воно є внутрішнім: ментальним, душевним. Фактично людина віддає свій розум людям, які починають вкладати туди своє вчення, свої думки.
Це необдумане і поспішне рішення призводить до того, що ці люди (керівники) починають підкоряти собі людину, управляти її життям і перетворювати її на слухняного раба-виконавця цих нових думок.
2. Рабовласники самозванно називають себе "помазанцями" Бога і "вірним і мудрим рабом" Єгови, присвоюють собі місце єдиноправильних послідовників Бога, а всіх інших - послідовниками Сатани.
Вже одне це мало б насторожити вдумливих людей і стримати від довіри таким самозванцям.
Втім, маємо і таких які довірливо йдуть на приманки усмішечок і кольорових буклетиків і таки стають рабами цих самозванних керівників.
А Бог попереджає щоб ми не ставали рабами людей, а в першу чергу шукали Його і тієї свободи, яку може дарувати тільки Бог.

Стаючи так званим "свідком" Єгови, вступаючи до цієї організації, людина втрапляє із одного раббства в інше та ще й одягає на себе одяг лицеміра, який вважає себе найкращою людиною в світі.

3. Які сфери потрапляють у рабство в першу чергу?
3.1. Насамперед вам вкладають неправильні уявлення про Бога та про Ісуса Христа.
3.2. Далі вас переконують у шляху до спасіння, який вигаданий керівниками організації і кардинально відріхняється від того шляху, який проповідували Ісус Христс та апостоли, Його учні.
3.3. Поступово керівники беруть під контроль усі можливі сфери життя, аж до того як вам святкувати день народження і як відбувати медичні процедури із чіткими вказівками-заборонами.
Однієї із вигаданих керівниками "фішок", якою вони перевіряють відданість своїх підлеглих є перевірка на слухняність аж до смерті.
Кожен свідомий "свідок" Єгови підписує документ "Ніякої крові" де він бере зобов"язання не приймати таку медичну процедуру, як переливання крові навіть під загрозою смерті.
Більш того, свідки-батьки повинні не дозволити лікарям перелити кров для врятування життя власнитх неповнолітніх дітей, навіть при прямій загрозі життю дітей. Фактично такі свідки повинні віддати дитину на смерть, але не дозволити лікарям врятувати її. Це вказівка організації.

Ви можете спитати: Ну так чому вони слухаються таких дурних вказівок?
Є ще один момент: величезний страх, яким їх тримають в організації.
4. Страх були вилученим і відрізаним від спілкування із друзями та родичами.
Ви думаєте, що розірвати рабство керівників організації так просто? Керівники добре продумали ц імоменти і страхуються від втрати и підлеглих. Від самого початку перебування в організації людину переконують, що покинути організацію - це найбільший гріх, її переконують, що таких людей Бог відкидає і вони будуть знищені Богом.
Ну а щоб навіть думок про вихід не було членам організації показують те, що буває з такими: вилучення і заборона іншим членам організації слілкуватися з таким на будь-які теми, пов"язані з Богом. На таку людину вішають тавро "відступника" і вважають її зрадником.

Ви ще хочете бути в середовищі таких "божих" людей, таких "свідків" Єгови?

Тоді далі поговоримо про систему тотального стеження і доносів один на одного, яка має місце в організації, щоб зберегти її "чистоту рядів".

Втім, мені здається, що вдумлива людина розуміє в яку яму її кличуть люди, які приязними усмішечками приваблюють до вчення керівників цієї організації.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Нагадую: у першому повідомленні теми є посилання на ключові місця, які характеризують так званих "свідків" Єгови. Читайте, напоумляйтеся і не ставайте рабами людей! Нехай благословить вас Бог!

Востаннє редагував Новак: 07.11.2014 о 10:06.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2014, 10:42 #2468311   #70
badach
Активний учасник
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Новак, вам були приведені факти. Усі злочини Аделаджа і Мунтя вчиняли, коли вважадись неопятедесятниками і задовго до рішення Міжерковної ради.
Якщо ви оперуете терміном десятина, то неманічячого дивного , що більшість людей розуміють його як примусові обовязкові пожертви.
Замість визнання існування певних проблем і фіннсових зловживань в середовищі пятедесятників. ви тут влаштовуете наїзд на мене.

По суті саме в п ятедесятниьких громадах люди потрапляють в рабство, зокрема ризикують алкогольно і наркозалежні люди - їм одну залежність заміняють іншою - від громади, психотехнік і т. д.

Додано через 6 хвилин
1) У вас немає притензій до апостолів, які вважали себе єдтиноправильними послідовниками Бога?
2)Ви пишете явну неправду - свідки Єгови пропонують саме тй шлях до спасіння про який казав Ісус. ви ж проповідуете вигадку, на яку через її легкість і доступність купуються люди.
3) Релігя загалом контролює усі сфери життя людини. Цілком логічним є те що певні святкування є неприйнятними для релігійної людини, а деякі проедури будуть не єтичними і неприйнятними. Тут свідки Єгови далеко не єдині. Доречі, а як бути з пятедесятниками, які відмовлюяться від лікарської допомоги і очікують зцілення? Такі випалки теж описані.

Додано через 1 годину 9 хвилин
Новак, а що по вашому членство в релігійній громаді? Ви несете гроші в якусь п ятедсятницьку церкву. Пітримуете погляди п ятедесятників. То як вас називати, як не п ятедесятником? Ви і вам подібні ніколи не визнаете конфесійної приналежності, бо це означає і прийняття відповідальності.

Востаннє редагував badach: 04.11.2014 о 10:42. Причина: Пізніше додано
badach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2014, 11:33 #2468391   #71
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Цитата
Допис від Бадач
Замість визнання існування певних проблем і фіннсових зловживань в середовищі пятедесятників. ви тут влаштовуете наїзд на мене.
Бадач, просто ви є живим прикладом, живою ілюстрацією того, що організація самозванців, які назвали себе "свідками" Єгови робить із людиною.
Ви цілком природньо суміщаєте в собі несумісні речі: вважаєте себе послідовником єдиноправильної релігії, яка ніби-то несе світло людям і, одночасно, є відвертим брехуном і наклепником на християн. Ви висловлюєте нічим не підтверджені брехливі вигадки, очорнюєте те, чого не знаєте і (ЦЕ ВАЖЛИВО!) ваше сумління мовчить.
Тобто результатом перебування у організації є зіпсуте (а може й спалене) сумління.
Навіть люди невіруючі вказують на лицемірство так званих "свідків" Єгови, бо воно просто впадає у вічі. Але ви цього не бачите, бо ви вважаєте себе найкращими, значно кращими за всіх тих християн (п"ятидесятників, католиків, православних), не кажучи вже про невіруючих.

Я не помилився, Бадач?
Ваше сумління живе і сигналізує вам про вашу брехню, чи таки мертве?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2014, 11:38 #2468397   #72
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Цитата Ваше сумління живе і сигналізує вам про вашу брехню, чи таки мертве?
Ми не можемо закрити очі на Ваші запитання і не звертати на те уваги: які речі, ми знаємо, відбуваються у п'ятидесятників.

Востаннє редагував Ychen: 04.11.2014 о 14:15.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2014, 11:47 #2468401   #73
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ми не можемо закрити очі на Ваші запитання і не звертати на уваги те: які речі, ми знаємо, відбуваються у п'ятидесятників.
Учень, повторюю: ви є свідок-брехун (можете подати на мене в суд, я не проти), бо ви розповсуджуєте брехню про п"ятидесятників, приписуючи їм злочини інших людей, які не є п"ятидесятниками.

Речі, які відбуваються у вашій голові, у свідомості свідка - це синтез брехні і видавання брехні за правду. Перевірки ваша брехня не витримує, але ви, схоже тішитеся із самого процесу вкидання (вірніше "викидання з вашого серця) цієї брехні.

Можу вам порадити ваше ж: займайтеся колодами у власній організації і може тоді ви звільнитеся від рабства у яке втягнули вас ваші самозвані керівники.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2014, 13:36 #2468433   #74
badach
Активний учасник
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Учень, повторюю: ви є свідок-брехун (можете подати на мене в суд, я не проти), бо ви розповсуджуєте брехню про п"ятидесятників, приписуючи їм злочини інших людей, які не є п"ятидесятниками.

Речі, які відбуваються у вашій голові, у свідомості свідка - це синтез брехні і видавання брехні за правду. Перевірки ваша брехня не витримує, але ви, схоже тішитеся із самого процесу вкидання (вірніше "викидання з вашого серця) цієї брехні.

Можу вам порадити ваше ж: займайтеся колодами у власній організації і може тоді ви звільнитеся від рабства у яке втягнули вас ваші самозвані керівники.
Новак, ви ж першы почал у чомусь звинувачувати свідків Єгови, а коли торкнулсь п ятедесятнків то це викликало у вас хвилю обурення.

Давайте розглянемо наступні питання:
1)кого можна ввважати членом церкви?
2) хио є членом церкви згідно статуту релігійної громади, яку ви відвідуете?
badach зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ychen (04.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2014, 13:49 #2468441   #75
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Цитата
Допис від Бадач
Новак, ви ж першы почал у чомусь звинувачувати свідків Єгови
У чомусь?
Без конкретики?
Може у тому, що "свідки" Єгови ради приписів керівників готові власних дітей віддати на смерть, не дозволяючи лікарям спасти їх життя переливанням крові?
Ви про це говорите?
Це безпідставне твердження?
Ви не забороняєте медикам переливати кров своїм співвіруючим і навіть власним невіруючим дітям у випадку гострої масивної крововтрати?

Де я безпідставно звинуватив свідків і в чому?

Навпаки, те що я взнаю про свідків, в т.ч. і тут, на форумі - тим і ділюся.
Щоб люди знали про небезпеку, яку несе ваша організація.

Всі особисті питання до мене прошу адресувати в приват, чи відповідну тему.
Тут тема про інше.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2014, 14:20 #2468456   #76
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Звичайно що безпідставно, інакше б давно були рішення судів по цілому світі. А Ви маєте власну судову інстанцію, щоб могли лобіювати Ваші видумки ??? Ми Вам наводили інформацію з офіційних джерел, в тому числі сайту МНС. От на МНС подавайте в суд за те що займається Аделаджі, Мунтяном і їм подібним.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2014, 14:42 #2468462   #77
badach
Активний учасник
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
У чомусь?
Без конкретики?
Може у тому, що "свідки" Єгови ради приписів керівників готові власних дітей віддати на смерть, не дозволяючи лікарям спасти їх життя переливанням крові?
Ви про це говорите?
Це безпідставне твердження?
Ви не забороняєте медикам переливати кров своїм співвіруючим і навіть власним невіруючим дітям у випадку гострої масивної крововтрати?

Де я безпідставно звинуватив свідків і в чому?

Навпаки, те що я взнаю про свідків, в т.ч. і тут, на форумі - тим і ділюся.
Щоб люди знали про небезпеку, яку несе ваша організація.

Всі особисті питання до мене прошу адресувати в приват, чи відповідну тему.
Тут тема про інше.
1) Ви орускаете логічну помилку вважаючи перелдивання крові і врятування життя рівнозначними поняттями. Це далеко не так. Переливаннякрові може мати смертельні наслідки, ви будете винуватити батьків,які на нього погодидись у вбивстві власної дитини?
2)Яку небезпеку?
badach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2014, 14:52 #2468468   #78
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
не так
звідки ви взяли, що спасенні будуть усі?
Новак, ти що? Ти ж сам мені казав!
Новак, з твого боку, дуже негарно, навіть смішно, створювати такі теми.
Ти зрозумій, що для нормальних, не зазомбованих ніякою сектою, людей, відмінність між вами майже не помітна. Тобто всі свідки, пятидесятники, штунди, єговісти, кашкетники, платочники і єжи з ними для нас просто чудаки, які вибирають якусь цитату з біблії і читають її задом наперед і роблять змістом свого життя довести, що це читається саме так.
Або лишню палочку на хрест домальовують, чи ще щось там.
О, до речі. Ти б коротко описав основні відмінності між вами, було б цікаво.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (04.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2014, 19:57 #2468590   #79
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Цитата Ти зрозумій, що для нормальних, не зазомбованих ніякою сектою, людей, відмінність між вами майже не помітна.
--- (образна мова) ахроматопси як релігійні та з атеїстів також себе вважають нормальними і для них трихромати вважаються диваками бо для них кольровий сперктр складається лише з чорного і білого кольорів .... і відмінність в барвах веселки непомітна.

Додано через 1 хвилину
Цитата О, до речі. Ти б коротко описав основні відмінності між вами, було б цікаво.
--- виходячи з вищенаведеного мабуть це марна трата часу ...

Востаннє редагував engar: 04.11.2014 о 20:38. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2014, 20:30 #2468612   #80
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Остерігайтеся гарно вбраних людей, які ходять по домах та вулицях і називають себе свідками Єгови!

Цитата --- виходячи з вищенаведеного мабуть це марна трата часу ...
Тобто це не йде в ногу з Вашими злими цілями ?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:16.