Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


розмитнення автомобіля!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.03.2017, 18:42 #2684488   #941
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
І де ті правильні модери, що витирають такий брєд???
Бредом є писати фігню про нормальні авто, такі як фокус чи меган. Бо з таким підходом і тебе можуть звідси витерти, повністю ) Всеодно толку з тебе мало.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (22.03.2017), roma22101987 (06.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2017, 09:04 #2686746   #942
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Предісторія, знаючи Назара більше 10 років, отримав в нього консультацію, що і як. За, що йому велике дякую і я реально його рекомендую хоча б для того, щоб отримати консультації.
Далі діяв самостійно, поїзд, Польща, автосалон, машина - Шкода Октавія, оформлення документів, кордон і я дома - тут в мене проблем не було взагалі.

Саме цікаве було коли я поїхав на сертифікацію, мозг попарили мені капець як сильно.

Найадекватнішим сервісом Шкоди на західній Україні по роботі з клієнтами вважаю сервіс в Рівному, в телефонному режимі мені надали інформацію по віну, що машина євро 5, в особистій зустрічі з менеджером за 10 хв видали на фірмовому бланку відповідну довідку.

По цінам на довідки.
Тернопіль - 1200 грн
Хмельницьк - 1000 грн.
Львів - 300 грн
Рівне - 250 грн.

Нервів ситуація з'їла дуже багато, бо на Сертифікації в Хмельницькому мені показували картинки з гугла мотору Фольксвагена і переконували, що машина в мене євро 4.

На моє прохання відмовити мені в сертифікації офіційно вони відмовились. В принципі був настроєний загнати машину на термінал і вирішувати питання в судовому порядку.

Фірма яка видає Сертифікат відповідності не знає і не може оприділити тип двигуна, крім того заставляють мене принести їм довідку, що машина євро 5 для того, щоб видати мені сертифікат що машина євро 5.
За те, що заміряти викиди ніхто навіть не сказав.

Хмельницьк реально не рекомендую.

Дві довідки, одна з сервісу Фольксвагена, а інша з сервісу Шкоди в м.Тернопіль, Хмельницьких хлопців не вдовільнили, бо підпис начальника сервісу завірений мокрою печаткою ОФ представника цих марок в м.Тернопіль їм не підійшов, На довідці Шкоди було взагалі 2 печатки, Їхня і печатка ОФ представника Єврокару.

По Єврокар - був здивований оперативністю, за годину прийшла мені на пошту відповідь на мій електронний лист з вказівкою, що машина відповідає Євро 5.

Мої аргументи, щоб Хмельничани самі дали запит на єврокар і їм протягом години дадуть відповідь були проігноровані і було сказано, що відповідь Єврокару то фуфло.

Вирішилося поверненням мені коштів Хмельничанами і поїздкою в Рівне, там пройшов без проблем і тупих питань. Єдине що затратив день часу і пальне в Хмельницьк. Маю досвід і туди більше ні ногою.

Далі пішло просто, розмитнився і з документами на Сервісний центр, через годину я на номерах.

По сертифікації, якщо техпаспорт Польський, як був в мене то спочатку сертифікат, а потім розмитнення.
Якщо іншої країни де вказано в техпаспорті що машина євро 5 то спочатку можна розмитнитись, а потім їхати за сертифікатом, який необхідний в сервісному центрі. Дійсність сертифіката провіряє працівник сервісного центру.

Ще один + Назару, реально людина не забила на мене болта і давала консультації мені по дорозі і вникла в мою проблему.

Машина була пригнана мною самостійно від а до я і без жодної сторонньої допомоги крім консультацій Назара і Саші, який повозив по салонах і поміг вибрати.
ZTVR зараз поза форумом  
Подякували 13:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2017, 09:30 #2686759   #943
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
Предісторія, знаючи Назара більше 10 років, отримав в нього консультацію, що і як. За, що йому велике дякую і я реально його рекомендую хоча б для того, щоб отримати консультації.
Далі діяв самостійно, поїзд, Польща, автосалон, машина - Шкода Октавія, оформлення документів, кордон і я дома - тут в мене проблем не було взагалі.

Саме цікаве було коли я поїхав на сертифікацію, мозг попарили мені капець як сильно.

Найадекватнішим сервісом Шкоди на західній Україні по роботі з клієнтами вважаю сервіс в Рівному, в телефонному режимі мені надали інформацію по віну, що машина євро 5, в особистій зустрічі з менеджером за 10 хв видали на фірмовому бланку відповідну довідку.

По цінам на довідки.
Тернопіль - 1200 грн
Хмельницьк - 1000 грн.
Львів - 300 грн
Рівне - 250 грн.

Нервів ситуація з'їла дуже багато, бо на Сертифікації в Хмельницькому мені показували картинки з гугла мотору Фольксвагена і переконували, що машина в мене євро 4.

На моє прохання відмовити мені в сертифікації офіційно вони відмовились. В принципі був настроєний загнати машину на термінал і вирішувати питання в судовому порядку.

Фірма яка видає Сертифікат відповідності не знає і не може оприділити тип двигуна, крім того заставляють мене принести їм довідку, що машина євро 5 для того, щоб видати мені сертифікат що машина євро 5.
За те, що заміряти викиди ніхто навіть не сказав.

Хмельницьк реально не рекомендую.

Дві довідки, одна з сервісу Фольксвагена, а інша з сервісу Шкоди в м.Тернопіль, Хмельницьких хлопців не вдовільнили, бо підпис начальника сервісу завірений мокрою печаткою ОФ представника цих марок в м.Тернопіль їм не підійшов, На довідці Шкоди було взагалі 2 печатки, Їхня і печатка ОФ представника Єврокару.

По Єврокар - був здивований оперативністю, за годину прийшла мені на пошту відповідь на мій електронний лист з вказівкою, що машина відповідає Євро 5.

Мої аргументи, щоб Хмельничани самі дали запит на єврокар і їм протягом години дадуть відповідь були проігноровані і було сказано, що відповідь Єврокару то фуфло.

Вирішилося поверненням мені коштів Хмельничанами і поїздкою в Рівне, там пройшов без проблем і тупих питань. Єдине що затратив день часу і пальне в Хмельницьк. Маю досвід і туди більше ні ногою.

Далі пішло просто, розмитнився і з документами на Сервісний центр, через годину я на номерах.

По сертифікації, якщо техпаспорт Польський, як був в мене то спочатку сертифікат, а потім розмитнення.
Якщо іншої країни де вказано в техпаспорті що машина євро 5 то спочатку можна розмитнитись, а потім їхати за сертифікатом, який необхідний в сервісному центрі. Дійсність сертифіката провіряє працівник сервісного центру.

Ще один + Назару, реально людина не забила на мене болта і давала консультації мені по дорозі і вникла в мою проблему.

Машина була пригнана мною самостійно від а до я і без жодної сторонньої допомоги крім консультацій Назара і Саші, який повозив по салонах і поміг вибрати.
просто якшо не секрет скажи скільки вийшло, спеціально для бляхарів)))
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 5  Офтоп  
Старий 05.04.2017, 09:45 #2686770   #944
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата просто якшо не секрет скажи скільки вийшло, спеціально для бляхарів)))
чому секрет, яж всі документи подав в сервісний центр і там є вся вартість.

машина 5400 євро, може чуть більше може чуть менше по курсу бо платив злотими.
Розмитнення 62 тис грн.
оцінка авто в експерта - 700
далі сертифікат- хто і де буде робити
то ціна від 1300 до 2500
Брокеру - хто якого знайде
перша реєстрація - 3% від вартості авто + 700 грн сервісний центр
Дорога в залежності звідки гнати.
є пару дрібних платежів, але це суто специфіка мого авто - це довідки з сервісів що машина відповідає євро 5.

Машина могла бути і дешевшою но я купляв її в офіційному салоні СЕАТ, де вона і обслуговувалась, незнаю як і незнаю чому но ця шкода обслуговувалась саме на СЕАТі.
Машин перемацали капець, на площадці їх було під 600, і скажу так не все так радужно як мені тут розказують, мальованих, з сопливими турбінами ітд валом.
ZTVR зараз поза форумом  
Подякували 4:
. (05.04.2017), roma22101987 (06.04.2017), Romko_7 (05.04.2017), vanco2 (05.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2017, 13:56 #2686816   #945
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата Машин перемацали капець, на площадці їх було під 600, і скажу так не все так радужно як мені тут розказують, мальованих, з сопливими турбінами ітд валом.
Я про це і писав в іншій темі: щоб знайти хорошу машину треба "перемацати" їх цілу купу, навіть за кордоном. І заплатити треба трохи більше середньої вартості авто, а не гнатись за самою дешевою, але тоді маєш спокій. Бо там теж вміють "хімічити" з вживаними авто.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (05.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2017, 16:07 #2686845   #946
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата Бо там теж вміють "хімічити" з вживаними авто.
предпродажна підготовка там не заключається в мойці і чистці салону.
Пока оформляв документи спостерігав за одним авто, його реально приводять у вигляд лялечки, навіть сколи прибирають. Якщо має царапини то фарбують. Їхав за меганом, але помацав і свого мегана не знайшов, почав лапати сценіки, реально від них стрімануло бо перепади елементів можна було почути пальцями, потім кум мене завів до октавій, я як їхав взагалі на них не дивився, оглянули першу, ляля, не фарбована і не бита, але мені не сподобалось як працював двигун, кум каже шось тарахкає і перейшли до другої октавії, там інша чуть комплектація була. Зупинилися на 2 октавії. Я реально день лазив там між машинами і мацав їх цілий день. Дивися тільки після 2012 року.
Старіших машин теж було багато, але я так між ними ходив і незнаю чи шось би там вибрав з моїми вимогами.
ZTVR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (05.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2017, 19:51 #2686910   #947
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата ZTVR
Сань, а яку шкоду і з яким мотором взяв? =)

Додано через 58 секунд
Цитата октавії

Востаннє редагував Minato: 05.04.2017 о 19:51. Причина: Пізніше додано
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 09:56 #2687040   #948
KUCHERATOR
 
Аватар для KUCHERATOR
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

ZTVR
Що по комплектації, і який мотор в Октавії?
KUCHERATOR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dao (06.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2017, 09:18 #2687914   #949
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

вчора о 15:27
2015 рік: екологічні стандарти "Євро" від нас вимагає Євросоюз, не можна їх змінювати, то святе!

2016 рік: ну, в принципі, ніби-то не вимагає від нас Євросоюз тих екологічних норм, але чіпати їх не можна!

2017 рік: знаєте, все ж, якщо не вимагає від нас ніхто ніяких чітких термінів впровадження екологічних стандартів, то хоча б відтерміновуємо "Євро-6". Тим більше, нам це вигідно.

2018 рік: замінюємо стандарти "Євро" на техогляд, як у всій Європі ?

І так, на засіданні Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України голова Комітету з питань податкової та митної політики Н. Южаніна закликала підтримати законопроект №5624, ініційований Роберт Горват​, і проголосувати його вже цього тижня. Малими кроками до цілі, як то кажуть. Вода камінь точить

А, і ще один факт. За березень по знижених ставках заїхало 4000 легкових автомобілів. Рекорд за весь час. Ставки діють, автомобілі розмитнюються, коли ж вже нарешті прийде розуміння, що відкритий ринок вигідний всім?

https://m.vk.com/wall-71422060_21467
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2017, 09:43 #2687918   #950
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Kokorakatan скажи тепер мені відверто, правда машини євро 5 через 2 роки стануть коштувати по 2-3 тис євро?і ти б з розмитненням купив би собі за 4-5 тисяч машину від 2010 року? замість теперішнього ланоса чи джилі.

цей закнопроект це саме те, що підтримую я, це доступні авто для всіх без верблюдів ітд і саме про відтермінування євро 6 я писав в темі про бляхи неодноразово, але там чув тільки про зраду ітд.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2017, 10:28 #2687929   #951
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
Kokorakatan скажи тепер мені відверто, правда машини євро 5 через 2 роки стануть коштувати по 2-3 тис євро?і ти б з розмитненням купив би собі за 4-5 тисяч машину від 2010 року? замість теперішнього ланоса чи джилі.

цей закнопроект це саме те, що підтримую я, це доступні авто для всіх без верблюдів ітд і саме про відтермінування євро 6 я писав в темі про бляхи неодноразово, але там чув тільки про зраду ітд.
Так, ще рік-два і євро 5 там можна буде притбати за 2-3к$ і нетреба нам блях. А якщо приймуть 5561 і 5562 то й зразу можна буде притбати ЛЮБЕ авто яке подобається

Востаннє редагував MrDem: 11.04.2017 о 10:35.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2017, 10:40 #2687932   #952
pvm
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Так, ще рік-два і євро 5 там можна буде притбати за 2-3к$ і нетреба нам блях. А якщо приймуть 5561 і 5562 то й зразу можна буде притбати ЛЮБЕ авто яке подобається
та за рік-два можуть таких законів наприймати що і не снились. Як буде так як зараз,то порахували за 10 років буде так як в 2013. А ще в 2120 можливо буде мінімалка 1000 дол. То що? чекаємо?
мені не потрібні бляхи. Потрібно евро4-3-2-1
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2017, 11:15 #2687937   #953
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
та за рік-два можуть таких законів наприймати що і не снились. Як буде так як зараз,то порахували за 10 років буде так як в 2013. А ще в 2120 можливо буде мінімалка 1000 дол. То що? чекаємо?
мені не потрібні бляхи. Потрібно евро4-3-2-1
Я ж написав, є законопроекти 5561 і 5562 для євро1234
https://vk.com/wall-71422060_20216

Додано через 13 хвилин
Група

Вимагаємо вільного ввезення авто | ГО «ЗАВТРА»
8 квi 2017 в 0:51
Ніколи не могли подумати, що колись будемо публікувати такі відео з такими коментарями.

Ітак, голова ВААІД Олег Назаренко, який відстоює інтереси офіційних дилерів (продавців нових автомобілів), і фактично завжди виступав проти будь-яких полегшень на ввезення вживаних автомобілів. Особливо це було помітно минулого року під час прийняття законопроекту 3251, і навіть деякий час після того, як знижені ставки вже діяли.

Що ми бачимо зараз? Вже очевидним і доведеним фактом є те, що кількість ввезених вживаних авто - суттєво збільшилися, надходження в бюджет від ввезення - зросли, в той же час продажі нових автомобілів ніяким чином не погіршилися, а також йдуть догори.

Можливо, дилери нарешті зрозуміли, що продаж вживаних автомобілів не створює конкуренції продажам нових автомобілів, а на цьому можна навіть і самим непогано заробити, якщо просто переорієнтуватися відповідно до ситуації?

В будь-якому випадку, правильні речі пан автоексперт говорить. Що потрібно паралельно розвивати і передові технології (ввезення та продаж електрокарів), і дозволити в той же час адекватне розмитнення вживаних автомобілів. Розповідає про криву Лаффера (податки підвищуються - надходження зменшуються). Що людям потрібна можливість прозоро заплатити податки, аби вони не шукали шляхи ухиляння від їх сплати. Наголошує на важливості проблеми із автомобілями іноземної реєстрації. Каже про величезний відкладений попит на купівлю автомобілів.

Яка причина кардинальної зміни поглядів? Мабуть, просто регулярно читає наші спільноти Принаймі, багато тез - це саме те, що ми вже не один раз повторювали.

Чи на довго це і до чого приведе? Час покаже. Але це - позитивний сигнал: доступним автомобілям - бути, точка неповернення - пройдена. Зараз стоїть лише питання, коли це станеться. Що це невідворотньо - це вже очевидно.
https://youtu.be/T-uvcSag7I4

Востаннє редагував Kokorakatan: 11.04.2017 о 11:15. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2017, 11:50 #2687948   #954
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

ZTVR, ти коли їздив в Хмельницьк? Бо я 6.04 платив вже 1300 чи 1400 грн. Правда пройшов без проблем.
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2017, 15:15 #2687962   #955
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Був там 24 березня.
В хмельницьку ціна коливається від 1400 до 1600 в залежності від авто.
Якої країни техпаспорт був? і яка машина?
Може їх відпускає там потрохи но 2 раз їздити до людей які не знають що роблять я не хочу бо краще проїхатись далі і заплатити чуть більше, але не їздити 2 рази і не нервуватись.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2017, 19:43 #2687996   #956
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

ZTVR, техпаспорт польський, машина польська - VW Jetta.
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2017, 07:36 #2688023   #957
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
ZTVR, техпаспорт польський, машина польська - VW Jetta.
який рік і мотор?
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2017, 08:16 #2688026   #958
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Саша в нього Джета 6, там було тільки 2 перехідних двигуна які були як євро 4 так і потім євро 5, решта двигунів тільки євро 5 бо пішли аж з 11 року.

У Європі модель пропонується з 6-ма двигунами, чотири з яких для Jetta з 2011 року будуть пропонуватися вперше. Це бензинові 1,2-літровий турбований двигун TSI потужністю 105 кінських сил, 160-сильний 1.4 TSI і два турбодизеля: 1.6 TDI потужністю 105 кінських сил і 2.0 TDI потужністю 140 кінських сил. Ще два бензинових турбованих двигуна - 122-сильна версія 1.4 TSI і 2.0 TSI на 200 к.с. доступні з кінця 2010 року.

якби внього був 1.4 ТСІ на 122 кс то мав би проблеми як я або 2.0 ТСІ - 200 кс.
Решта двигунів в хмельницькому гугл показує чисто євро 5.

Краще брати двигуни які почали виробляти після 11 року бо з ними немає проблем з сертифікацією коли в вас польський ТП.

Але по ВАГу є нюанс, там свіжі двигуни мають дуже багато болячок, розсипаються поршні на пробігу в 30 тисяч ітд і ці болячки усувають поступово замінами поршнів на заводі ітд і двигун стає нормальним десь під кінець випуску.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2017, 22:31 #2688350   #959
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Тема про розмитнення автомобіля!
Створіть тему (відділіть кусок цеї) про інтервали заміни масел і рвіть там сорочки на собі скільки завгодно (читати це місцями цікаво)


PS: Щодо 50К і спрінтера особливо цікаво було б побачити записи в сервісці з офіційного сервісу.
Dao зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KUCHERATOR (14.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2017, 14:40 #2689879   #960
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

«Микола Запорожець» - легенда, руйнівник міфів, ворог автолобі №1

Що не так з авторинком в Україні? Чому доступні автомобілі - лише мрія? Чи дійсно в Європі немає обмежень в імпорті вживаних автомобілів, а екологічні стандарти «Євро» - міф? Чи вдасться «Миколі» повністю інтегруватися до Європейського Союзу? Про це - у нашому громадсько-журналістському розслідуванні.

Дякуємо всім, хто нас підтримував та допомагав. Лише разом ми зможемо реалізувати права кожного українця на достойне та гідне авто.

Приєднуйтеся, бо все цікаве - ще попереду! Далі буде...
https://youtu.be/a2_2KEFlj34

Вимагаємо вільного ввезення авто | ГО «ЗАВТРА»
сьогодні о 12:31
Дії
Підіб'ємо проміжні підсумки нашого експерименту #МиколаЗапорожець, а також роз'яснимо деякі неочевидні з відео моменти.

1. Екологічні стандарти "Євро" для вживаних авто - міф.

Ми завдали нищівного удару по еко-пропаганді, якою прикривається автолобі. Доведений факт: в Європейському Союзі НЕМАЄ обмежень при імпорті вживаних автомобілів за еко-стандартами. Єдина вимога - справний технічний стан. Наш "Микола" - беззаперечний доказ.

2. Нам вдалося розповсюдити цю інформацію по всій Україні: від Ужгороду до Луганська, від Чернігова до Севастополя.

Менш ніж за 2 дні, наш сюжет в інтернеті переглянуло 80 (!!!) тисяч (!!!) українців, ми отримали сотні позитивних відгуків та рецензій.

3. Фінансова частина. Зафіксуємо точні цифри.

- "Миколу" ми купили за 5500 гривень (близько 200 доларів)
- У договорі купівлі-продажу (цей документ потрібен був нам для розмитнення) вказано суму, еквівалентну 500 доларам. Оцінка відбувалась по каталогу, на реальний стан авто ніхто навіть не дивився.
- Розмитнення в Польщі відбувалося з урахуванням вказаної в договорі вартості і середньої ціни такого авто в Польщі, як результат - тих самих 250 доларів платежів.
- Окрім розмитнення, ми оплатили вартість першої реєстрації, видачу свідоцтва про реєстрацію і номерних знаків, купили страхування - а це ще близько 150 доларів.

Отже, розмитненння "Миколи" в Польщі обійшлось в приблизно 50% (!!!) від його оціночної вартості.

Тепер, щоб розмитнити Миколу назад в Україну (хоча обмеження "Євро-5", теоретично, не дасть нам цього зробити), нам слід оплатити близько 3000 (!!!) доларів митних платежів (600% від оціночної вартості).

Підсумуємо:
"Микола" з України в Польщу - 250 доларів і без проблем
"Микола" з Польщі в Україну - 3000 доларів, але не можна, бо не "Євро-5".

Українці майже в 10 разів багатші за поляків?

І так, тепер Микола вже коштує навіть не 5000 доларів. Він безцінний, адже є символом змін.

4. Розмитнення відбувалося по стандартній процедурі, це НЕ ретро-автомобіль.

Так, теоретично, ми могли б його розмитнити як ретро. Але ця процедура вимагає дотримання певних умов, висновка експерта, дотримання високих вимог до технічного стану авто та збереженості оригінальних заводських елементів, та і загалом це досить складний процес. А основне - зареєстровані таким чином автомобілі мають спеціальну відмітку у свідоцтві про реєстрацію та спеціальні жовті номерні знаки.
Наш "Микола" проходив стандартну процедуру розмитнення як звичайний (!!!) автомобіль. У підтвердження цього в нас є всі необхідні документи.

5. Подальші плани

Відео - лише початок. Ні, ми не будемо блокувати кордони чи палити шини, ми будемо використовувати саму ту зброю, що використовують проти нас: інформацію.
І кожен наш наступний удар буде ще сильнішим.

Точка неповернення пройдена, відступати нікуди, тому - лише вперед і до перемоги: доступне і якісне авто кожному українцю.

5. Це титанічна праця багатьох людей, витрачені кошти, нерви та здоров'я. Але, хто як не ми?

Щиро дякуємо всім, хто долучився, хто вклав в це свій час і душу, тим, без кого цього би просто не сталося:

Михайло Катрук
Stanisław Buczacki
Роман Тузяк
Віктор Кучма
Василь Антонюк
Володя Пікуш
Pavlo Bileckiy
Дмитрий Федоренко
Спільнота #ВільніЛюдиМаютьАвто
УКРОП Львівщина
Тарас Батенко (Taras Batenko)
Igor Telishevskyi
Igor Zinkevych
Ruslan Orudgev
Taras Seredych
Та усім небайдужим!

Далі буде...

#МиколаЗапорожець #яемігрую

Востаннє редагував Kokorakatan: 26.04.2017 о 17:30.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякували 3:
Avanko (25.04.2017), spypol (27.04.2017), vanco2 (17.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:31.