Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Футбол


Результати опитування: Хто, на вашу думку, виграє АПЛ?
Arsenal 2 15.38%
Chelsea 8 61.54%
Manchester City 0 0%
Manchester United 3 23.08%
Tottenham Hotspur 0 0%
Голосували: 13. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

FA Premiership

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.12.2006, 21:21 #241200   #1
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово FA Premiership

Тут обговорюєм всі події англійського чеміонату!
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2006, 21:25 #241207   #2
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

Футбол. Дрогба похвалив себе і сподівається виграти титул кращого гравця Прем`єр-Ліги

champion.com.ua, 24.12.06 14:09:16
Нападаючий "Челсі" Дідьє Дрогба заявив в інтерв'ю The News of the World, що вважає себе головним претендентом на звання кращого гравця року в англійській прем'єр-лізі.

"Якщо цей приз дістанеться не мені, я буду вкрай розчарований, - сказав івуарійський форвард. - Я не хвастаюся, а просто констатую факти: зараз в Англії ніхто не грає краще мене. Я знаходжуся в кращій формі за усю свою кар'єру. Чи не я є кращим футболістом світу? Я цього не говорив, але, можливо, це і так".

вот таких дядьків не люблю, особливо після вчорашнього матчк з віганом, де цей пацан за 120 ніхера не зробив!
тоже мені ЗВЕЗДА ПАЛЬОТА!
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2006, 21:52 #241247   #3
muTs
 
Аватар для muTs
Типово

Так, Дрогба загнався.. але якшо дивитись правді в очі то на даний момент він і справді є найкращим гравцем в англії, і на мою думку це не дивно, тому шо захисники суперників в першу чергу стараються не дати грати Шеві, ну а Дрогба получає певну свободу в своїх діях, ну і тому стільки зараз забиває - ІМХО.
До речі як думаєте хто цього сезону виграє премєр лігу: Челсі чи МЮ ?
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2006, 22:37 #241348   #4
nadal
 
Аватар для nadal
Типово

Некоректне питання, а якщо я вболіваю за Віган, то що мені робити? Створювати нову тему? Додайте до питання ще варіанти. Прем` єр ліга зараз дуже популярна. Враховуйте смаки не лише свої, а й інших фанів. Я особисто вболіваю за Челсі, але є багато інших клубів які мені імпонують.
nadal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2006, 22:47 #241361   #5
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

Цитата:
Допис від nadal
Некоректне питання, а якщо я вболіваю за Віган, то що мені робити? Створювати нову тему? Додайте до питання ще варіанти. Прем` єр ліга зараз дуже популярна. Враховуйте смаки не лише свої, а й інших фанів. Я особисто вболіваю за Челсі, але є багато інших клубів які мені імпонують.
не зрозумів твого поста, так вболівай за віган в цій темі хто тобі заважає, я не додавав ніяких варіантів і голосування не робив, це хтось за мене зробив, тому прошу модерів, додати всі команди вищої ліги або взагалі послати в бобруйск голосування!
мутсік цікаво, але так само як і ти думають і коментатори на мегаспорті, на рахунок більшої свободи дій для дрогба з приходом щеви!
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2006, 22:49 #241365   #6
nadal
 
Аватар для nadal
Типово

19-й тур
1 Манчестер Юнайтед
2 Челси (Лондон)
3 Ливерпуль
4 Арсенал (Лондон)
5 Болтон
6 Портсмут
7 Тоттенхэм (Лондон)
8 Эвертон (Ливерпуль)
9 Ридинг
10 Астон Вилла (Бирмингем)
11 Ньюкасл
12 Фулхэм (Лондон)
13 Уиган
14 Мидлсбро
15 Манчестер Сити
16 Шеффилд Юнайтед
17 Блэкберн
18 Вест Хэм (Лондон)
19 Чарльтон (Лондон)
20 Уотфорд
nadal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2006, 22:55 #241378   #7
nadal
 
Аватар для nadal
Типово

А взагалі, тема сподобалася, чекав такого.
Футбольная ассоциация Англии (FA) предупредила главных тренеров «Челси» и «Арсенала» Жозе Моуриньо и Арсена Венгера о том, что они не должны выходить за рамки приличий в своём поведении как на поле, так и вне его.

Как сообщает Sunday Express, в случае повторения недостойного, по мнению FA, поведения, тренеры могут быть подвергнуты нескольким наказаниям, среди которых, например, присутствует лишение права посещать раздевалки своей команды в день игры.
nadal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2006, 23:14 #241398   #8
muTs
 
Аватар для muTs
Типово

мр. плейер так впринципі дуають не тільки я і коментатори мегаспорту, а і більшість футольних експертів.
якшо є якісь предяви на рахунок голосування, то уважно слухаю
і ше одне давайте будем тут обговорювати все без копіпейстів (можна дати ццилочку на інфу).

до речі можливо ще до нового року українців у премєр лізі буде вже 2-є.
президент динамо сказав що андрій несмачний успішно пройшов перегляд в блекберні. орієнтовна ціна переходу 1,5млн $
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2006, 13:58 #241690   #9
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

Цитата
Допис від mUts1k
мр. плейер так впринципі дуають не тільки я і коментатори мегаспорту, а і більшість футольних експертів.
якшо є якісь предяви на рахунок голосування, то уважно слухаю
і ше одне давайте будем тут обговорювати все без копіпейстів (можна дати ццилочку на інфу).

до речі можливо ще до нового року українців у премєр лізі буде вже 2-є.
президент динамо сказав що андрій несмачний успішно пройшов перегляд в блекберні. орієнтовна ціна переходу 1,5млн $
предяв нема, маладец шо зробив голосовуху з всіма тімами, а на рахунок копі-пейсту згідний, не треба тут того, можна просто ссилки, тема була зроблена не для кнопок CTRL+C and CTRL+V
Несмачний буде в Блекберні 100%!
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2006, 16:56 #242318   #10
muTs
 
Аватар для muTs
Типово

сьогоднішні матчі :
вест хем - портсмут 1-2
тотенхем - астон вілла 2-1
челсі - рідінг 2-2

мля..від челсі я такого не чекав.. після того як дрогба забив 2-й мяч челсі відійшов до своїх воріт і почали грати на утримання рахунку, і догрались мля..на 85 хвилині забив есьєн, але не в ворота рідінга, а в свої...
шевчеко відіграв 60хвилин, за цей час в нього не було ні одного моменту.
шось мені здається шо в цьому сезоні чемпіонами буде МЮ, а абрамовіч пошле слоникслоникслоник моуріньйо і шеву...
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2006, 17:08 #242323   #11
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

мені здається, так:
Чемпіон-Манчестер(майже впевнений шо так буде)
Мауріньйо- попросять з клуба, особливо якщо Лігу не виграють
Шевченко-залищиться

П.С. не став вболівати за челсі після приходу туди андрюшки, як свого часу за мілан, не подобається мені стиль цієї команди!
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2006, 17:15 #242328   #12
nadal
 
Аватар для nadal
Типово

В Мілані Шевченко бігав, забивав, (можна дорікнути що інша тактика в команд, проте гравці такого гатунку як Шевченко це має бути ВСЕОДНО)а в Челсі 0. МІй прогноз, якщо ситуація незміниться за 3 місяці, то віддадуть назад. Бо: зарплата велика(не помню скільки) і віддали не малі грошенята. Тому чекаєм Шеву в Мілані. І в наступному розіграші ліги чемпіонів, ми побачимо нашого гравця.
nadal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2006, 17:37 #242332   #13
muTs
 
Аватар для muTs
Типово

Mr.Player
а я за челсі вже майже 8 років болію... і хочу сказати шо цього сезону вони ніякі, а все через їхню трансферну політику, от нафіга їм було віддавати галласа в арсенал?? зара травма в террі, і в челсі не найшлось йому гідної заміни, і як наслідок 6 пропущених голів за 3 матчі, а для такої команди як челсюки це дуже забагато... купили в центр мікеля і баллака.. а толку з них 0, про шеву взагалі краще помовчати...
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2006, 17:40 #242335   #14
muTs
 
Аватар для muTs
Типово

Цитата МІй прогноз, якщо ситуація незміниться за 3 місяці, то віддадуть назад. Бо: зарплата велика(не помню скільки) і віддали не малі грошенята. Тому чекаєм Шеву в Мілані. І в наступному розіграші ліги чемпіонів, ми побачимо нашого гравця.
брєд. ну не вернеться шева в мілан як би він сам того не хотів, фани його би розірвали ще в міланському аеропорту. берлусконі недавно також заявив що шевченко в "мілані" вже не гратиме. більшість гравців мілана на чолі з амльдіні і гатузо також проти його поверненя.
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2006, 17:55 #242337   #15
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово

Проблема в Челсі в тому що Абрамович купляє гравців якійому б хотілось бачити а не Мауріньо приклад цьому Шевченко
Вот і тренер має придумати як запихнути Шевченка в свою ігрову схему
а має втиснути бо за нього були заплачені великі гроші, босс Челсі хоче бачити в його основі команди вот і втому полягає вся проблема (Незнавець я ігрової схеми челсі але прочитав на одному з сайтів шо Мауріньо ніколи не грав до приходу в Челсі Шевченка з двома чистими нападаючими) вот і приходиться йому перестраюватись чи підстраюватись

Шевченкові більше б підходив Арсенал або МЮ
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2006, 18:07 #242341   #16
muTs
 
Аватар для muTs
Типово

Цитата Шевченкові більше б підходив Арсенал або МЮ
а мені здається шо шева в англії не заграє, не його це футбол і все.
йому би краще було грати в прімері або кальчіо - ІМХО.
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2006, 18:11 #242343   #17
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово

Дайош Шевченка в Барсу !!!!!!!!!!!!!!!!
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2006, 18:30 #242354   #18
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

Цитата
Допис від mUts1k
Mr.Player
купили в центр мікеля і баллака.. а толку з них 0, про шеву взагалі краще помовчати...
ше + калу і райт-філіппс, за яких було більше ніж по 30 лямів за кожного дано, і виходить перспективка не очень, а в Мілані Андрюха більше ніколи не гратиме, є 2 варінати-або міняти тренера, або команду!
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2006, 18:35 #242357   #19
SPECHa3ik
 
Аватар для SPECHa3ik
Типово

Абрамович дав інтервью в якому сказав що рішає кого купляти Маурінйо, а от Шевченко ІМХО це для Абрамовича просто як іграшка, яка подобається, і недумаю шо він дуже збідніє на гроші які платить Шевченку. І навіть без Шевченка немаї гри Чемпіона- що і доказали останні три гри 3:2, 2:3, 2:2 в перших двох за пару хвилин тупо на шару виграли, а остання гр доказала що Челсі бездарно грає.
Голосував за Ліверпуль бо він ше ніразу не кинув мене в БК, але МЮ буде чемпіоном, думаю програш Вест Хему тупа випадковість.
SPECHa3ik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2006, 18:42 #242361   #20
nadal
 
Аватар для nadal
Типово

Цитата
Допис від mUts1k
Цитата МІй прогноз, якщо ситуація незміниться за 3 місяці, то віддадуть назад. Бо: зарплата велика(не помню скільки) і віддали не малі грошенята. Тому чекаєм Шеву в Мілані. І в наступному розіграші ліги чемпіонів, ми побачимо нашого гравця.
брєд. ну не вернеться шева в мілан як би він сам того не хотів, фани його би розірвали ще в міланському аеропорту. берлусконі недавно також заявив що шевченко в "мілані" вже не гратиме. більшість гравців мілана на чолі з амльдіні і гатузо також проти його поверненя.
Було, він ще назвав Шевченка домашньою(твариною чи якось в тому дусі). А взагалі то через 3 місяці будем знати. І нема чого гадати. а вдруг він завтра заграє?
nadal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:51.