Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Результати опитування: Чи є ви Оверклокером ?
А хто то такі ? (альт. вар. МЕНІ СТРАШНО) - ні 47 20.09%
Так пробував, але зараз не займаюсь бо нема потреби/бажання 100 42.74%
Постійно розганяю, але не набагато 26 11.11%
Постійно вижимаю все з компа, але використовую стандартне охолодження 30 12.82%
Не можу жити без розгону, користуюсь продвинутим охолодженням (повітряним) 20 8.55%
Ентузіаст, постійно вижимаю соки (користуюсь водяним охолодженям) 1 0.43%
Майже екстрім, користуюсь водяним або повітряним охолодженням, робив (роблю вольтмоди) 3 1.28%
Екстремал користується фреоном або жидки азотом !! (респект!) 7 2.99%
Голосували: 234. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.05.2008, 22:34 #610780   #81
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
На вдув один 120 , прямо над відео, обдуває сокет і частково зацепає озу і проц
якщо є куди вліпити кулер на видув (сзаді) то раджу його теж поставити. можна на 5в. чути не будешь а темпа трохи краща буде і головне циркуляція повітря має стати норм. яка в тебе темпа внутрі корпуса ?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2008, 22:37 #610783   #82
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

По тестах в середині в районі 40 градусів...Якшо засунути руку то загалом холодно...Ну думаю градусів 30 є
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2008, 22:52 #610812   #83
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
По тестах в середині в районі 40 градусів...Якшо засунути руку то загалом холодно...Ну думаю градусів 30 є
ну це так бабка надвоє сказала хоча якщо нічого не висне тай комп не розігнаний то такі да може бути і така та і відео в тебе на вулицю видуває повітря нічого поставишь якийсь норм. вентіль на проц .. згадаєшь мої поради
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2008, 12:42 #611219   #84
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Для еразела скрін (стабільно працюю з цими частотами)
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2008, 09:25 #613625   #85
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
гггг і це мені каже людина яка купила собі тітан Аманду
ладно відповідь. думаю тобі добре відомо що в кожного проца є свій потенціал .. так от мені думаю попався не самий вдалий взірець але тут є ще пару але про які ти можливо не знашь адбо не думав а саме те що в мене молодший проц з множником 7х і він ітак в мене паше на на частоті фсб 500 тоді як в Леона проц паше десь на 390 і ще як маленький довод в пользу води скажу таке в мого знайомого був схожий з леона проц е6700 так от на воді він його заставив пахати на частоті 3,800 леону думаю таке нажаль ніяк не світить на повітрі...
хоча додам ще таке воду я собі взяв ще пару років назад коли в мене був атлон 64 і з успіхом юзаю досих пір і навіть не думаю щоб міняти на повітря
Ти маєш наувазі що п роцентах погнав більше? Ну може тут ти й правий.А про 3800 то ти загнув. Цей "малолітній екстримал" позавчора до 3.7 кажись розкочегарив (правда коли я порадив йому поюзати СадоМазу то чогось частота стала 3.4, певно скинув від гріха подальше ) . Думаю йому кулера нормального то й до 4 Ггц погонить .
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2008, 09:32 #613632   #86
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Риючсь на оверах найшов свою стару фотку суперкулера

400 мм, це вам не хрін собачий.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2008, 09:41 #613641   #87
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Ти маєш наувазі що п роцентах погнав більше? Ну може тут ти й правий.А про 3800 то ти загнув. Цей "малолітній екстримал" позавчора до 3.7 кажись розкочегарив (правда коли я порадив йому поюзати СадоМазу то чогось частота стала 3.4, певно скинув від гріха подальше ) . Думаю йому кулера нормального то й до 4 Ггц погонить .
друже мій .. це дурна розмова повір.
він погнав до 3,7 і 4 йому як раз плюнути .. повірю коли побачу скріншоти .. але ти забув один маленький нюанс що це має бути стабільна частота .. скріншот і я зараз зніму на свому г. на частоті 3,6 але я не зможу пахати на ці частоті. а 3,800 це була цілком стабільна частота. тому якщо в нього буде СТАБІЛЬНІ 4ГГГц то це буде диво для 65 нм проца на повітрі.
і ще про воду той знайомий зараз має е 8400 так от скріншоти він знімав (а може навіть супер пі) проходив на 4,5 а стабільно паше (з пониженим вольтажом бо кажуть що 45 нм від перенапрги здихають) на 4,3-4,4. і це при тому що в нього на воді висить проц, відео, чіпсет і вінт і вода не дуже потужна так що кожному своє я лишаюсь прихильником води ...
до речі такий вентіль як в тебе на фото я т еж використовував прикольна штука но шумна
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2008, 10:20 #613654   #88
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Доречі про гігагерци стабільні і недуже. У мене взагалі якась хрінь. До 2750 погнав, не те щоб без напрягу,вольтаж все ж підняв. Але паше стабільно вже роки 2, а ось 2.8 навіть комп не стартував. Ніби обрізало частоти вище 2.750. Точніше 250 по шині. Як в стіну вперлось, надіявся з додатковим охолодженням перейду, та ні, навіть зимою в включеним 400мм вентилятором не виходило. Певно мамка вже такі частоти не тримає.
Хоча ні. Пару раз на 3.05 запустив. Одразу після купівлі ТТ БТ на проц. Але тоді вдалі запуски були 1 з 5. Не кажучи вже про стабільну роботу. Може то в БЖ діло(бо відключив Аманду то нагрузку в 60Ват по 12В лінії зняло).
З.І. Про кулер той гігантський. Не такий він вже й шумний, при мінімальних оборотах його нечути. Точніше двигуна нечути, а от лопасті розбалансовані і його трусить. Тре провести доробку. А так з ним -10 градусів(відносно показників без нього) на проці при Аманді добивався. Але ось ще одне НО. З ним реально простудитися можна, продуває до кісток
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2008, 11:13 #613676   #89
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Доречі про гігагерци стабільні і недуже. У мене взагалі якась хрінь. До 2750 погнав, не те щоб без напрягу,вольтаж все ж підняв. Але паше стабільно вже роки 2, а ось 2.8 навіть комп не стартував. Ніби обрізало частоти вище 2.750. Точніше 250 по шині. Як в стіну вперлось, надіявся з додатковим охолодженням перейду, та ні, навіть зимою в включеним 400мм вентилятором не виходило. Певно мамка вже такі частоти не тримає.
Хоча ні. Пару раз на 3.05 запустив. Одразу після купівлі ТТ БТ на проц. Але тоді вдалі запуски були 1 з 5. Не кажучи вже про стабільну роботу. Може то в БЖ діло(бо відключив Аманду то нагрузку в 60Ват по 12В лінії зняло).
З.І. Про кулер той гігантський. Не такий він вже й шумний, при мінімальних оборотах його нечути. Точніше двигуна нечути, а от лопасті розбалансовані і його трусить. Тре провести доробку. А так з ним -10 градусів(відносно показників без нього) на проці при Аманді добивався. Але ось ще одне НО. З ним реально простудитися можна, продуває до кісток
про атлон сказати важко .. в мене з а4 3000+ була така сама хрень .. 2,725-2750 він пахав нормально а 2,8 вилітав стабільно. але трабла була в двох речах 1. мамці асус яка не могла дати більше 1,5в на проц тобто не вистачало напрги .. 2 охолодження коли пробував його льдом охолоджувати то все стало ок пахав навіть більше ніж 2,8 але невистачило вольтажу.
в тебе може бути 3 речі 1. охолодження 2 напруга (або її стабільність) 3 вперся в потенціал проца. хоча можливо справа в чомусь іншому може мамка далі не пускає.
про 40см .. ггг ну на 1 швидкості він відносно тихий але не безшумний ... але коли я його використовував я охолоджував льдом і снігом воду і цим вентілем боровся з конденсатом, тому вкрутив його на макс. шум відповідний ... до речі вже достатньо корпусів де збоку стоїть щось подібне
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2008, 11:22 #613681   #90
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Корпусів достньо, просто влом свого Чіфтека міняти. Уж дуже він зручний, нехочу з ним розставатися. А от якщо брати нового корпуса то дійсно, такий боковий "суперкулер" часто виручати буде .Да й функція цього вентилятора не охолоджувати а робити потік повітря, щоб небуло застою повітря в системникую Так повітря завжди "свіже" і хіолодне. Тому там високі обороти як собаці 5 нога. Взагалі думаю ще йому обороти зменшити, щоб ледве крутився.

Востаннє редагував erazel: 09.05.2008 о 11:28.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2008, 12:04 #613706   #91
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Читаю і радуюсь своєму "но-нейму" з прозорою боковою стінкою, яку трудолюбиві китайські робочі трохи неправильно прикрутили... Але факт того, що корпус доволі зручний в плані доустановки вентилів, один я вже вліпив, думаю ше один прямо над процом поставлю, а це лишні кілька градусів і як казав вище еразель, прогонка повітря, що також немаловажно

Востаннє редагував LeoN: 09.05.2008 о 15:46.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2008, 14:40 #613783   #92
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Спеціально розворотив корпус і поліз в середину, а то еразель тут висував теорії шо проц вже проплавив материнку. Але наспрваді ребра радіатора навіть холодні(!!!), мабуть таки круто рятує надув зі стінки корпуса. Обрадувавшись цьому факту я взяв планку 3,6 Ггц, плюс мабуть зараз поексперементую з таймінгами памяті
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2008, 21:53 #613971   #93
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Спеціально розворотив корпус і поліз в середину, а то еразель тут висував теорії шо проц вже проплавив материнку. Але наспрваді ребра радіатора навіть холодні(!!!), мабуть таки круто рятує надув зі стінки корпуса. Обрадувавшись цьому факту я взяв планку 3,6 Ггц, плюс мабуть зараз поексперементую з таймінгами памяті
доречі про радиатор .. я би не дуже радів тому що він холодний цілком можливо що в тебе поганий контакт проца з ним або фігова паста. хоча може і обдув нормальний.
до речі ти чим моніторишь темпу ? ти мені щось про 60 гр. казав але мало віриться в таке щастя ...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2008, 21:54 #613973   #94
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Прогою з сайту КПУ ІД там воно вольтажі і температуру на ключових пристроях показує
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2008, 22:06 #613981   #95
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Прогою з сайту КПУ ІД там воно вольтажі і температуру на ключових пристроях показує
спробуй прогу core temp останню версію .. вона вроді більш меньш реально показує.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2008, 23:12 #614636   #96
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Нове маленьке досягнення - змінив таймінги памяті на 4-4-4-18 при частоті в 800мгц. Дефотлтна 667 і 5-5-5-15
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2008, 23:31 #614647   #97
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Нове маленьке досягнення - змінив таймінги памяті на 4-4-4-18 при частоті в 800мгц. Дефотлтна 667 і 5-5-5-15
молоца продовжуй в тому ж дусі
ЗІ то алл розмію що народ з юмором але хто проголосував за ЛН2 відзовіться .. цікаво почути враження
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2008, 12:39 #614869   #98
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Як я зрозумів, наразі то максимум шо вдасться вижати з пам"яті, проц ше би пішов до 4, думаю... З тижня на новому охолодженні попробую поставити дефолтні таймінги і дойти до 920 по памяті До речі, якраз досить недавно вийшов новий куллер від Scythe, називається ZIPANG, http://overclockers.ru/lab/28503_2.shtml тут можна ознайомитися з ним, нажаль в нас його не видно... Вот і починають мене сумніви мучити, чиварто чекати цього дива в нас, чи таки купляти Thermalright SI-128 і не парити собі голову
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2008, 14:19 #618081   #99
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Завтра на тест буду мати Асус 9600ЖТ і виставлю резалти розгону
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2008, 14:26 #618086   #100
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Як я зрозумів, наразі то максимум шо вдасться вижати з пам"яті, проц ше би пішов до 4, думаю... З тижня на новому охолодженні попробую поставити дефолтні таймінги і дойти до 920 по памяті До речі, якраз досить недавно вийшов новий куллер від Scythe, називається ZIPANG, http://overclockers.ru/lab/28503_2.shtml тут можна ознайомитися з ним, нажаль в нас його не видно... Вот і починають мене сумніви мучити, чиварто чекати цього дива в нас, чи таки купляти Thermalright SI-128 і не парити собі голову
доречі прочитав в ост. дні пару тестів нового суперкулера ноктуа 12 (ще якісь там букви) досить непогана річ. може його подивись.
мое тобі імхо забудь ти про 4 ггц. повір то що навіть запустишь на 3,8 не дасть тобі тих 4 ггц. хіба при дуже великому везінні знімешь скріншоти але наврядчи більше.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:17.