Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Канада (еміграція)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.10.2016, 18:04 #2657778   #21
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата Так рівень ЗП навіть не кваліфікованих працівників, при постійній загруженості і тяжкій праці може дозволити стягувати кінці з кінцями, але повір, це не дуже буде відрізнятись від Українстких реалій.
Все це ніби й так.... але повір - при середній зарплаті по Тернополю ти навіть кінці з кінцями не зможеш звести. Хіба що економити на всьому - істи бараболю з капустою і вдягатись на секонді.
ternopil1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Hoplite (12.10.2016)
Старий 12.10.2016, 18:07 #2657779   #22
pvm
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Прожив вже майже 5 років США, і пишу з власного досвіду.
з власного досвіду- в США на мінімалку живуть. В Україні- виживають.

Не буду писати про людей,які заробляють в Україні по 2 - 5 000 тис долярів на міс. а потім кажуть що в США треба мати мінімум 10 000 дол на міс.щоб жити так як в Україні. (Ситий голодного не розуміє, багатий бідного теж... )
pvm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vintage (14.10.2016)
Старий 12.10.2016, 19:59 #2657787   #23
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Прожив вже майже 5 років США, і пишу з власного досвіду.
Тачки дешевші - особливо старі і вбиті - на які потім тре буде тратитись на ремонт, нові трошки дешевші ніж в нас, ще дешевша напевно техніка, і якщо на розпродажі то дешевший якісний одяг (з необхідного).

Дорожче:
1. Житло, причому шо купувати шо орендувати зазвичай різниця не велика в місяць. В той час як в нас можна орендувати і це значно дешевше ніж купити і виплачувати.
Середня вартість оренди житла, якщо знімати самому, згідно гугла зараз $1200 в місяць, але наприклад в містах типу NYC чи Санфранциско (а саме там багато роботи) ця вартість може перевалити легко за $2000.

2. Їжа - це брехня і не правда що їжа в Україні коштує так само або дорожче, в Україні їжа і в ресторанах і продукти значно дешевші, є вийнятки, наприклад продукти які імпортуються - скажімо лосось коштує приблизно ті самі гроші. Тим не менше, хороша органічна їжа коштує не просто дорожче, вона буває в десятки разів дорожча. Наприклад кілограм, не самої дорогої картоплі, коштує по наших грошах 70грн. Буханка хорошого хліба, з муки і який черствіє - коштує $5 - а це більше 100грн. Якщо купувати шкідливі напівконсерванти, хліб з кукурузяної муки, консервантів і розрихлювачів і тд - то можна зекономити десь відсотків 50-70%. Але це все одно буде дорожче, і відразу постає питання - нашо їхати заробляти гроші і при тому втрачати здоровя?

3. Будь-які послуги значно дорожчі - одна з необхідних це наприклад садочок для малих дітей, їх в США державних просто не існує, а платні коштують від 800 в місяць і далі! Наприклад в Нюйорку чи Каліфорнії можуть коштувати і 800 в тиждень, і більше. Те саме стосується стрижок, ремонту чогось і тд. Наприклад якщо в тебе авто не на гарантії, то будь готовий викласти за роботу майстра в офіційному сервісному центрі десь біля $120 за годину. В неофіційних кажуть можна і за $50 знайти.

4. Якісний одяг якщо треба купити не в час розпродажу теж дорожчий, і це без натяку на круті бренди.

5. Медецина - якщо заробляти мало (менше $1000 на одного члена сімї в місяць), то держава вважає вас малозабезпеченими, і дає безкоштовну медичну страховку. Якщо дохід більший - то страховку треба купляти самому - це буде коштувати десь від $300 в місяць за самий простий план, но може бути сильно дорожче, наприклад $2500 за класну страховку. Без страховки ціни такі шо хворіти можна максимум на грип. Відвідати раз лікаря - від $100, апендецит вирізати думаю буде тисяч сім, доба в лікарні на стаціонарі ~$2000 в день.

6. Освіта - школи є державні і безплатні, якщо поселитись біля хорошої школи, буде дорога нерухомість, приватні знов таки від 800 баксів в місяць. Коледж самий дешевий буде коштувати десь 20К в рік.

Доробитись звичайно можна, тут нема питань, зарплата мінімальна $7.50 вроді, але реальна десь біля $10-12 за годину. Тим не менше, чорноробочим без освіти навряд можна заробляти більше $20 за годину. А $20 за годину це десь $3000 після податків. А на зйом житла і прохарчуватись треба більще $2000 на сімю.

Машини теж всі купують, це так, але це не через те що хтось хоче показати свій статус, просто в більшості штатів це необхідна річ. Без машини ти не зможеш добратись на роботу, в магазин, завезти дітей в школу.
Крім машини є ще обовязкова страховка - яка буде коштувати від $50 в місяць, але це дуже залежить від історії, стажу водіння, віку, місця, тому може бути і $300 в місяць.

Що ми маєм в сухому остатку - вартість життя дуже дорога, десь мінімалка близька до $2000 в місяць і якщо мати сімю, машину і інші корисні речі може легко взлетіти в 2 рази.
Так рівень ЗП навіть не кваліфікованих працівників, при постійній загруженості і тяжкій праці може дозволити стягувати кінці з кінцями, але повір, це не дуже буде відрізнятись від Українстких реалій.

Так добитись можна більшого - якщо отримати професію, або зробити евалюейшн свого диплома (наприклад дуже реально при технічниї спеціальностях), і працювати не чорноробочим, і заробляти не 15 а 50 баксів за годину. Але знов таки для цього тре дуже напрягтись.
Я не розумію для чого переводити все на гривню. Рахуй все один до одного. На 2000 грн. можна купити солярки (21 грн.) трошки більше 95 літрів. А на 2000 $ скільки?
Ліки взагалі пі...ць , диячий сироп від кашлю 200 грн. В Америці хтось би заплатив 200 $ ?
Отож бо і воно. Різниця дуже велика починаючи з менталітета людей...
В нас 2000 грн. - виживаєш ( якщо без кварплати) , а за кордоном - ЖИВЕШ!!!

Востаннє редагував Perestroika: 12.10.2016 о 19:59. Причина: Пізніше додано
Perestroika зараз поза форумом  
Старий 12.10.2016, 21:07 #2657816   #24
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Ну я б не сказав шо в штатах на мінімалку ти живеш.
Якщо то сімя - то на мінімалку шоб прожити, навіть вдвох, треба працювати обом, і то буде вистачати на оренду, їжу і вдягатись в самий дешевий одяг. В принципі так само як в Україні.
А ше треба взяти до уваги те що на мінімалку в нас живуть дуже мало людей, і та мінімалка така не через то шо це реальний заробіток - а через то що ЗП дуже часто платиться в конверті.

Цитата Ліки взагалі пі...ць , диячий сироп від кашлю 200 грн. В Америці хтось би заплатив 200 $ ?
Залежно шо за сироп, якщо це просто ібупрофен чи парацетамол - то баксів 10-20 коштує. Але мені колись виписали мазь - то вона без страховки коштувала $700, і я б собі таку без страховки точно не купляв

Цитата Я не розумію для чого переводити все на гривню. Рахуй все один до одного. На 2000 грн. можна купити солярки (21 грн.) трошки більше 95 літрів. А на 2000 $ скільки?
Не можна рахувати все один до одного, так само як не можна міряти вартість соляки, бо, наприклад, коли я жив в Тернополі, я спокійно міг пересуватись пішки чи на громадському транспорті, і солярка аж ніяк не входила в мій мінімальний бюджет на проживання, так само як і машина. А в штатах на 90% території без машини і палива жити не реально, тому навіть люди з мінімалкою чи тимчасовою роботою змушені купувати машину, платити страховку, обслуговуват машину, заправляти і повір, це може легко сягати 500 баксів в місяць. А тепер рахуй - мінімалка це приблизно $1200 в місяць чистими, а тобі, навіть коли ти сам, треба $400 за житло, $300 на машину, $300 на хавку, а є ще витрати і крім того.

Я не сперечаюсь, в США в загальному жити краще, якщо рівняти з Тернополем, то хоча б через те що на ту самі мінімалку роботу знайти легко, навіть на $12 за годину (а це вже майже в 1.5 рази більше).

Але в загальному це все особливості, а суть в тому що на мінімалку що в Україні що в США жити тяжко і нічого доброго в тому нема. Різниця тільки в певних відмінностях які не роблять великої різниці, до них просто швидко звикаєш.

Додано через 2 хвилини
Цитата з власного досвіду- в США на мінімалку живуть. В Україні- виживають.
Ага, ше напиши "на широку ногу"

Востаннє редагував vanco2: 12.10.2016 о 21:07. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ternopil1 (12.10.2016)
Старий 12.10.2016, 22:57 #2657859   #25
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата Залежно шо за сироп, якщо це просто ібупрофен чи парацетамол - то баксів 10-20 коштує. Але мені колись виписали мазь - то вона без страховки коштувала $700, і я б собі таку без страховки точно не купляв
Ну давай порахуємо: мінімалка в США 3000, середня по Тернополю (бюджетники) 2500-3000. Такщо можна сміло рахувати 1до1. Виходить, що хліб в нас має коштувати 5 грн., картопля 2.50 (по факту так і є). Якщо рахувати, перераховуючи наші ціни на доляри, то хліб у вас має коштувати 8-10 дол., не саме дороге м"ясо 70-90 дол., гівняна варена ковбаса 40-60 дол., хороша ковбаса 150-200 дол., лимони 60 дол., кілограм вершкового масла 100 дол. і т.д.. І при тому всьому тут практично немає вибору дорожче/дешевше - або купляй, або здихай з голоду.
Їдемо далі: оренда однокімнатної квартири 1200-2000 дол., задріпаний 6-7 річний Ланос 125000 (!) дол., витрати на громадський транспорт 120-150 дол.(в кращому випадку). Про медицину можна цілі опуси писати - лікування звичайної ангіни моєї 4-х річної доньки обійшлося в 1200 грн./дол., 5-ти хвилинна операція по видаленню аденоідів біля 3000 дол.
На мою скромну думку рахувати потрібно не коефіцієнт гривні до долара, а прибуток в грошових одиницях. В підсумку маємо, що життя в Україні в рази дорожче, чим в США, згідно отриманих прибутків.

Востаннє редагував ternopil1: 12.10.2016 о 23:29.
ternopil1 зараз поза форумом  
Старий 13.10.2016, 05:51 #2657873   #26
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від ternopil1 Переглянути допис
Ну давай порахуємо: мінімалка в США 3000, середня по Тернополю (бюджетники) 2500-3000. Такщо можна сміло рахувати 1до1. Виходить, що хліб в нас має коштувати 5 грн., картопля 2.50 (по факту так і є). Якщо рахувати, перераховуючи наші ціни на доляри, то хліб у вас має коштувати 8-10 дол., не саме дороге м"ясо 70-90 дол., гівняна варена ковбаса 40-60 дол., хороша ковбаса 150-200 дол., лимони 60 дол., кілограм вершкового масла 100 дол. і т.д.. І при тому всьому тут практично немає вибору дорожче/дешевше - або купляй, або здихай з голоду.
Їдемо далі: оренда однокімнатної квартири 1200-2000 дол., задріпаний 6-7 річний Ланос 125000 (!) дол., витрати на громадський транспорт 120-150 дол.(в кращому випадку). Про медицину можна цілі опуси писати - лікування звичайної ангіни моєї 4-х річної доньки обійшлося в 1200 грн./дол., 5-ти хвилинна операція по видаленню аденоідів біля 3000 дол.
На мою скромну думку рахувати потрібно не коефіцієнт гривні до долара, а прибуток в грошових одиницях. В підсумку маємо, що життя в Україні в рази дорожче, чим в США, згідно отриманих прибутків.
Ти все пишеш дуже гарно, тільки мінімалка в США не 3000 а $7.25 за годину, при повній зайнятості це ~$1250 баксів в місяць, з яких ти сплатиш податки, в пенсійний і тд і лишиться трохи більше $1000. Звкрни увагу, ці гроші получаються при умові того що ти працюєш 8 годин в день, 5 днів в тиждень. Не хворієш, без вихідних. А є ж варіанти коли працюють люди парт тайм, і мінімальна ЗП можу бути куди менша.

Тепер рахуєм середню ЗП, згідно статистика за 2014 рік середній дохід на сімю в рік - $51,939;
Зверни увагу, рахується не на людину, а на сімю, на будинок (household).
Давай порахуєм: $52K це вже більше ніж $4K в місяць, і тому якщо в сімї менше ніж 3є дітей, то під визначення "малозабезпечена" така сімя не потрапить, а це значить що страховку тре купувати самому або брати з роботи (все одно зазвичай працівник частину оплачує). В різних штатах закони різні, і при такому розкладі з зп буде відніматись 20-30% (я наприклад коли жив в NYC в мене чистої ЗП получалось після всіх оплат ~67%, тобто в мене 33% знімалось, ну це ще й частково через те що шкала прогресивна, і з більшого доходу знімає більше податку) Візьмем середнє значання - 25% (це не чистий податок, там ще пенсійний, і страховка).
І того в рік з $52K - 25% = $39K, так в США і в іншому цивілізованому світі треба платити податки! І США то ще капіталізм, а вот Канада - це вже соціалізм, там податки більші!
І того $39K/12 місяців = $3250 в місяць, зазвичай на двох! І це не мінімальна ЗП!

Далі тобі треба з $3250 баксами зняти квартиру, -$1200 в середньому, якщо купувати продукти на сімю з двох дорослих і дитини, і при тому готувати і їсти тільки вдома -$700, далі треба 2 машини: страховка -$100 мінімум, бенза -$200 мінімум, кредит по 2х машинах мінімум -$500 в місяць (так можна знайти БУ і дешевше, але тоді тримаєм в умі непередбачувані витрати при ціні майстра мінімум $50 за годину - тому так не багато хто робить, всі їздять на кредитних поки не почнуть ламатись). Одяг -$100. Комуналка -$100.

І того просто щоб прожити середньостатистичному американцю треба потратити -$2950. Лишається аж $300 з середньої ЗП на сімю. Якщо купити старі машини а не брати кредит, то буде ше додадково $500, але тут як повезе, може бути +$500 економії, а може бути -$2000 в якийсь місяць. Ну і багато чого тут не вкладено, нема ніких витрат додаткових, які 100% будуть.

До чого я веду - за мінімалку навіть 2м жити реально туго, деяким людям дебет з кредитом не сходиться і вони просто банкрутують. За середню ЗП виживати можна!

Якщо рівняти з Україною, то я б сказав що в США все просто по іншому, суть та сама, на мінімалку жити просто нереально, на середню ЗП можна (на сімю). Так США в план мінімум включені машини, бо без них ніяк, зато в Україні базові потреби дешеві, а машина не є необхідністю.

На рахунок медецини - повір, без страховки в США медецина в доларах в рази більша навіть ніж в Україні в гривнях. Повторюсь - день просто перебування в лікарні коштує $2000, операція на апендецит - $7000, про аденоми не знаю, в зубі один канал зробити - від $800 баксів, так якщо канали 4 - то $3200! І це не межа, ціна різні від клініки до клініки. Мені раз після чекапа нарахували шо треба зробити роботи на 10K баксів!

Квартира так і коштує $1200, а якщо взяти міста побільше то дорожче. Громадський транспорт так десь і коштує - проїздний на місяць по місту $100-$200, раз проїхати в метро чи автобусі - $2.50.

Ну і на мою скромну думку ти ніколи не знайдеш правельний коефіцієнт, бо не можна рівняти холодне і мокре. В штатах просто трохи інший набір необхідного ніж в Україні. Ну і ще додам, на мою думку в штатах легше чесно заробити і перспективніше, не думай що я переконую, просто треба мати на увазі, що якщо розраховувати на ту саму мінімалку чи середню, то якість життя ну дуже буде сильно відрязнятись від Українстких реалій - тобто кінці з кінцями буде зводити тяжко.

Востаннє редагував vanco2: 13.10.2016 о 16:56.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Romko_7 (13.10.2016), ternopil1 (13.10.2016)
Старий 13.10.2016, 10:19 #2657929   #27
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата Ти все пишеш дуже гарно, тільки мінімалка в США не 3000 а $7.25 за годину, при повній зайнятості це ~$1250 баксів в місяць,
Я трохи невірно висловився - в Україні теж мінімалка не 3000 а близько 1200 грн. І повір, людей, які отримують меньше 2000 грн. на місяць вистачає.
Також не зрозуміло, чому рахуєш прибуток сім"ї з розрахунку одного працюючого? Якщо в Україні в сі"мї буде один працюючий бюджетник, то можна сміло закутуватись в простирадло і повзти на кладовище.
Цитата зато в Україні базові потреби дешеві
Невірно, і я навів приклади, згідно витрат зароблених грошових одиниць.

Цитата а машина не є необхідністю
В Америці відсутній громадський транспорт? Бо якщо машина є повсякденною необхідністю, то громадський транспорт непотрібен.
Цитата На рахунок медецини -
Повір, в Україні ніхто не чув про страховку і я знову навів приклад про ангіну у дочки. До речі медицина у нас кагбе безкоштовна.
Не думай, що я сумніваюсь в твоїх словах - вони для мене досить корисні, так би мовити "на майбутнє", але можу сказати одне: коли мої друзі/знайомі приїздять з різних Америк-Канадів, то вже через місць хапаються за голову зі словами "як ви тут виживаєте". І це при тому, що живуть вони тут на доляри...
ternopil1 зараз поза форумом  
Старий 13.10.2016, 10:41 #2657934   #28
pvm
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну і на мою скромну думку ти ніколи не знайдеш правельний коефіцієнт, бо не можна рівняти холодне і мокре..
vanco2 я вірю тобі! Але ми не рівняємо холодне і мокре . Ми рівняємо мокре. Тільки одному мокре-це ноги мокрі,в другому- вода вже по шею.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
В штатах просто трохи інший набір необхідного ніж в Україні. .
набір необхідного один- хліб і до хліба.
(В райцентрах 1500-2000 гривень це ще дуже добре... Про зарплату в конверті і не знають... Квартира 1 кім-1000 гривень. Що там залишається? 30 грив на день? Булка хліба і літр молока....)

Востаннє редагував pvm: 13.10.2016 о 10:49.
pvm зараз поза форумом  
Старий 13.10.2016, 17:09 #2657992   #29
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата Я трохи невірно висловився - в Україні теж мінімалка не 3000 а близько 1200 грн. І повір, людей, які отримують меньше 2000 грн. на місяць вистачає.
Також не зрозуміло, чому рахуєш прибуток сім"ї з розрахунку одного працюючого? Якщо в Україні в сі"мї буде один працюючий бюджетник, то можна сміло закутуватись в простирадло і повзти на кладовище.
Я привів статистику, і там якраз сказано про прибудок сімї, там не сказано що то на одного. Тут так рахують. Тобто декларація якщо сімя живе разом, подається спільна, через то і статистика так подається. Це не означає що працюючий один, і не означає що їх два - може бути по різному.


Цитата Невірно, і я навів приклади, згідно витрат зароблених грошових одиниць.
з того що ти навів, дещо дійсно в Україні дорожче, і то дещо зазвичай імпортне. Все що зроблене в нас - приблизно співставне.


Цитата В Америці відсутній громадський транспорт? Бо якщо машина є повсякденною необхідністю, то громадський транспорт непотрібен.
В багатьох містах відсутній, наприклад там де я зараз живу громадського транспорту нема в принципі (якщо не рахувати таксі), і таких місць більшість в штатах (Нюйорк, санфранциско - виключення з правил, є ще міста типу Філадельфії, там транспорт є в централній частині міста, але він страшний, рідко їздить і покриває далеко не все місто).



Цитата Повір, в Україні ніхто не чув про страховку і я знову навів приклад про ангіну у дочки. До речі медицина у нас кагбе безкоштовна.
Ото ж бо й воно. Але це дуже глибока тема, не хочу заглиблюватись бо ми зара знов дойдем до того що народ не платить податків і хоче шоб медецина була дійсно БЕЗКОШТОВНА, а насправді медецина має оплачуватись податками як в соцкраїнах.


Цитата Не думай, що я сумніваюсь в твоїх словах - вони для мене досить корисні, так би мовити "на майбутнє", але можу сказати одне: коли мої друзі/знайомі приїздять з різних Америк-Канадів, то вже через місць хапаються за голову зі словами "як ви тут виживаєте". І це при тому, що живуть вони тут на доляри...
Скажімо так - ми коли приїзджали на місяць в Україну - на їжу ми тратили разів в 5-10 менше, одна з причин було то що в нас і вибір продуктів не дуже великий, навіть ту саму рибу червону треба пошукати, а вот короп місцевий якраз дешевий А ше ми якраз скучили за місцевим, тому купували його. А ще що дуже відрізняється це якість ковбас і шинок - вона просто дуже погана.То ми просто старались купувати сире мясо і готувати. Але в загальному наші трати були в рази нижчі, звичайно не в 25. Проблем з виживанням не було зовсім.

Цитата vanco2 я вірю тобі! Але ми не рівняємо холодне і мокре . Ми рівняємо мокре. Тільки одному мокре-це ноги мокрі,в другому- вода вже по шею.
Ну дивись, ми коли жили в Україні заробляли добре, тут ми теж заробляєм добре, але в Україні наша купівельна спроможність була більша. В штатах получається треба уважніше ставитись до трат і рахувати гроші, в той час як в Україні я особисто почував себе вільніше.
Якщо рівняти мінімалки - то напевно погоджусь що в штатах на мінімалку жити прикольніше ніж в Україні, але додам - все одно тяжко.

Додано через 1 годину 4 хвилини
Цитата набір необхідного один- хліб і до хліба.
(В райцентрах 1500-2000 гривень це ще дуже добре... Про зарплату в конверті і не знають... Квартира 1 кім-1000 гривень. Що там залишається? 30 грив на день? Булка хліба і літр молока....)
Думаю в тебе не дуже точна інфрормація, по перше в Україні є свої особливості, особливо в райцентрах - там майже всі мають свої городи, або родичів з городами. Тому часто то що можна виростити самому люди не купують, зарплата кажеш 1000 грн дуже добре? В мене якщо чесно є родичі в райцентрах, і навіть на державній роботі заробляють значно більше, а наприклад якщо чоловік добрий майстер, чи дахи робить, чи фермер - то прибутки досить таки ОК, тобто є купа людей які заробляють 10К грн і більше, особливо на сімю. ЗП в ковертах теж є, майже всюди де є приватне підтриємництво - а це і торгівля, і виобництво, та по суті все де не державний сектор.

Востаннє редагував vanco2: 13.10.2016 о 17:09. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 14.10.2016, 08:00 #2658085   #30
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
В райцентрах 1500-2000 гривень це ще дуже добре...
Хіба дуже ліниві живуть на такі гроші. Зараз навіть по селах хтось один з сім_ї їде заробити на декілька місяців в ту ж Польщу, потім хтось другий і так постійно.
kolibryks зараз поза форумом  
Старий 14.10.2016, 08:07 #2658086   #31
IvanW
Banned
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

ти був в тій же Польщі? Знаєш які там заробітки? Сподобалося? ЧИ чому ти так сміливо парируєш?
IvanW зараз поза форумом  
Старий 14.10.2016, 08:09 #2658087   #32
pvm
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Хіба дуже ліниві живуть на такі гроші. Зараз навіть по селах хтось один з сім_ї їде заробити на декілька місяців в ту ж Польщу, потім хтось другий і так постійно.
до чого тут хто де заробляє доляри??? Мова про мінімальну по державному ЗАКОНУ оплату праці. ( В нас всі живуть дуже добре,тому і людей стало не 52 млн а 42,(чи правду не скажуть) і 5-8 млн їздять на заробітки... Скоро в селах не буде кому жити,а не робити...
pvm зараз поза форумом  
Подякував(ла):
korabel (14.10.2016)
Старий 14.10.2016, 17:42 #2658168   #33
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата Якщо там кінці з кінцями зводять і як ти пишеш-виходить те саме що в нас (житло хавка одяг купити і в кінці місяці 0). тоді чого ніхто звідти не повертається? Якщо там так несолодко? Ти хоч 1 українця бачив хто жалівся на погане життя там чи повернувся на Україну? Чому ж люди готові розпродати останнє щоб виїхати туда? Навіть нелегельно .
Знаю не одного що поїхавши туристом -працює там, і мова не про мінімалку,заробляє 2000 + ує, некваліфікований працівник, відповідно зінмає житло, хурчується..
Я знаю не одного і не тільки українця яким не солодко. Чого хочуть виїхати - це логічно - на заробітки! Щоб заробити грошей! Вони думають що вот в США їх всі чекають і вони почнуть гребсти бабло лопатою, з України потенційна ЗП в 1500-2000 баксів, погодься, виглядає дуже райдужно, тільки ніхто не думає що витрати на життя тут пропорційно більші.
І прошу не плутати заробітки і життя. Коли ти на заробітказ нелегально - ти ніколи не будеш з собою тягути всю сімю, тобі треба буде не квартиру знімати а кімнату, можна економити половину на їжі і тд. Відповідно навіть з мінімалки буде щось лишатись. Але ти не будеш мати як нелегал соціального забезпечення (захворів - їдеш дому), будеш не захищений законом (хтось тебе кинув і не заплатив- а ти навіть на нього толком не будеш знати як пожалітись), і інши прелесті нелегального життя. Є звичайно люди які легалізовуються, але то треба купу грошей на адвокатів і цей процес довгий, тому декому тре років 5 вкалувати нелегалом шоб тільки легалізуватись (дойти до нуля) і почати практично життя з нуля.

Я знаю чуваків які вертнулись, є такі що не вертаються бо привикли, є такі шо не вертаються бо нема куда вертатись, але погоджуюсь - якщо люди тут легально, то тут доробитись до якогось рівня комфортного легше.


Цитата Тепер про тачки-хочеш сказати нова тачка там дорожча ніж у нас? О_о... Хіба що ланос... ))) Про бу взагалі мовчу.
Я не казав шо машини дорожчі, я казав шо нові трошки дешевші ніж в нас, БУ вбиті дешевші значно, якщо тут можна машину на ходу купити за $1000 то в нас навряд, але таких машин тут мало хто купує, бо машину треба кожен день, і якщо машина ломається і потребує постійно ремонту (а саме такі є машини до 10К в основному), то нафіг така машина комусь треба? Машини тут доступні - це правда, але доступні вони тільки через те що тут їх всі беруть в кредит! Є багато всяких ділів, наприклад якщо береш нову тойоту - то дають під 0.9%, а буває навіть під 0%! Також якщо маєш кредитну історію добру - то без проблем взяти машину з $0 завдатку. Тобто ти просто приходиш з правами в дилершип, підписуєш папери, береш машину і їдеш А через пару тижнів тобі з банку приходить перший біл, і потім так 5-7 років. Фактично тобі треба могти заробляти тільки на місячну плату за машину, а не назбирувати роками всю суму чи половину суми. Але знов таки, це не для нелегалів, і не для людей з мінімалкою, шоб таке провернути треба заробляти хоча б середню ЗП.


Цитата Стосовно одягу,- як так коли в нас замовляють одяг з США, + доставка,-як може вийти одинаково-полюбе він там дешевший, і справа не в розспродажах. Аналогічно китайське гамно-там воно дешевше, аніж в нас (факт), тому про який одяг мова? фірмовий-він там дешевший-ібо доставка для нас з -за кордону ще дорожче обійдеться, дешевий китай аналогічно там дешевший... якась містика , пра?
Слухай, ми коли буваєм в Україні часто купуєм якийсь одяг, накриклад шкіряна куртка, як думаєш якби в штатах то було вот всьо дешевше, ми б то купували? Знаєш шо дешевше? Є така штука, називається кліренс - там речі є по 50 центів, по баксу, штани можна купити за 5 баксів і тд. Кліренс це то шо не розпродалось, його поставили на знижко воно і там не розпродалось, потім його скидають на кліренс. Там нема ні розмірів ні вибору - але буває везе і можна шось купити дуже дешево. Після кліренса йдуть розпродажі - там можна купити дешевше процентів на 25-50 дешевше, а коли зявляється шось нове, навіть в недорогих магазинах, типу GAP - то наприклад джинси без знижок коштують баксів по 70, сорочки баксів по 25, труси баксів по 10, футболки баксів по 20, кофти ~50. Я зноден шо для американців це доступні ціни, але це більше ніж в Україні.


Цитата Стосовно сфери послуг-ту взагалі печаль, треба рівняти якість тих самих послуг. Школа яка в нас , садочки, чого там навчать, яка база матеріальна і т.д...
Школа на мій погляд дійсно краща. Правда є нюанси, якщо ти живеш в доброму районі (а це автоматично означає дорогу нерухомість), то школа буде добра, а якщо поселешся там де подешевше - то школа буде значно гірша ніж середня загальноосвітня школа в Україні, причому і приміщення буде гірше, і навчання, і вчителі, все.
Садіків в США нема взагалі державних, треба або няню наймати або віддавати в платний (часто це просто кімната в будинку приватному).


Цитата Твої приклади відверто невдалі. правда лише про житло яке там дороге (в переводі на наші зп) і про послуги.
Ага, я вот дуже хочу всіх надурити, а насправді тут рай земний


Цитата А що в нас є своє? лише хавка,- та й то асортимент обмежений, базовий я б сказав...
Хавка, трохи одягу є якщо задатись ціллю і пошукати, а не піти на базар і купити китай. Але загалом згоден, за 700-1000 баксів в США ти будеш годувати сімю і асортимент буде доступний дуже широкий і в будь-які пору року. В Україні набір продуктів досить базовий, багато чого сезонне, все що імпортне вже дороге. Але якшо в тебе а США мінімалка, і ти хочеш зекономити бо мусиш, і опустиш планку до 400-500 в місяць на сімю (що теж можливо), то будеш їсти одну хімію а через деякий час всі ті зекономлені гроші понесеш лікарям.

Востаннє редагував vanco2: 14.10.2016 о 17:49.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (14.10.2016), ero (14.10.2016), roma22101987 (16.10.2016)
Старий 14.10.2016, 17:46 #2658171   #34
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
Твої приклади відверто невдалі. правда лише про житло яке там дороге (в переводі на наші зп) і про послуги.
Він там живе,мабуть йому видніше як там?чи ти думаєш ванко вирішив тут нафантазувати трохи?

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
Ага-ти туда поїдь, спробуй-відношення як до худоби, платять фігню
Звідси висновок - щоб було відношення як не до худоби і платили не фігню - треба таки щось вміти більше, чим тільки працювати батраком.і є ще любітєлі бухати кожного дня після роботи.
і без різниці тут куди їхати.чи Польща чи США з Канадою.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (14.10.2016), vanco2 (14.10.2016)
Старий 14.10.2016, 18:07 #2658175   #35
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата Звідси висновок - щоб було відношення як не до худоби і платили не фігню - треба таки щось вміти більше, чим тільки працювати батраком.і є ще любітєлі бухати кожного дня після роботи.
і без різниці тут куди їхати.чи Польща чи США з Канадою.
Саме так, люди які працовиті і думають про результат добиваються і в Україні, і заробляють теж. Люди які не можуть заробити в Україні, зазвичай мають ту саму проблему і за кордоном, так в США заробити легше, але там додаються також і мінуси - такі яу інша мова, культура, інші зовсім правила і прийняті шляхи вирішення різного роду питань. Щоб в це все вникнути треба потратити купу часу і зусиль. Хоча, думаю це частково і мобілізовує людину до того щоб рухатись вперед.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ero (14.10.2016)
Старий 14.10.2016, 21:36 #2658214   #36
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Історія переїзду в Америку
Perestroika зараз поза форумом  
Подякували 2:
Romko_7 (14.10.2016), vanco2 (14.10.2016)
Старий 14.10.2016, 23:20 #2658245   #37
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від Perestroika Переглянути допис
Історія переїзду в Америку
Молодець чувак, але візміть до уваги, це людина яка і в Києві бізнес мала, і руки ростуть з правильного місця, і головою вміє працювати, і мову вже знав щоб навіть просто влаштуватись на роботу (не всі це можуть) - якщо легалізується, перспективи в нього райдужні. В штатах працьовиті розумні люди з підприємницькою жилкою мають всі можливості жити добре.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (14.10.2016)
Старий 15.10.2016, 09:18 #2658268   #38
pvm
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Молодець чувак, але візміть до уваги, це людина яка і в Києві бізнес мала, і руки ростуть з правильного місця, і головою вміє працювати, і мову вже знав щоб навіть просто влаштуватись на роботу (не всі це можуть) - якщо легалізується, перспективи в нього райдужні. В штатах працьовиті розумні люди з підприємницькою жилкою мають всі можливості жити добре.
і чого він молодець???Тому що намахав консула і отримав візу?
А то що автор хоче обманом отримати політпритулок теж нормально??? Спитай американів як вони ставляться до тих хто обманює...
там в коментах один добре написав-
Цитата Теперь по автору. Автор топика нарушает американский закон об иммиграции. Работает без права на работу. Если факт будет выявлен - последствия будут печальны. Это надо всем иметь в виду. .
pvm зараз поза форумом  
Старий 15.10.2016, 09:35 #2658269   #39
IvanW
Banned
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

та всім насрати на то. І то печально. Інакше ті ж зелені карти не роздавали би даунам які за 10років тут читати не вміють(та власне і в Україні не вміли). При бажанні могли б зробити наддержаву, але краще долбойобів і чорних абізян з мексиканами пускати... Такі діла.
IvanW зараз поза форумом  
Старий 15.10.2016, 09:41 #2658270   #40
pvm
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата
Допис від IvanW Переглянути допис
та всім насрати на то. І то печально. Інакше ті ж зелені карти не роздавали би даунам які за 10років тут читати не вміють(та власне і в Україні не вміли). При бажанні могли б зробити наддержаву, але краще долбойобів і чорних абізян з мексиканами пускати... Такі діла.
Ніхто мексам нічого не дає. Вони як мухи. Як би не стіна то вже би було не 10 млн а 100 млн нелегалів. Лотерею гринкарт дають тільки 50 тис людей. Це десь 2% від всіх іммігрантів за рік. Це крапля в морі.
pvm зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:25.