Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.02.2016, 21:51 #2614650   #4181
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- про Єгову ні слова в оригіналі ?
http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...D1%97%201%3A12

А що Ви вважаєте оригіналом ? Можете назвати документ, чи варіант перекладу ???

Додано через 4 хвилини
Цитата ---- неправда, ви не вказали текст з писання Н.З. де б вживалось апостолами з метою освячення Ім'я Єгова
То яке Ім'я освячував Ісус ХрИстос ???
Своє власне ? То він був самозвеличуюючим, самопоклоняючим, самозакоханим егоїстом ??? Молитву Отче Наш пригадуєте ???

Востаннє редагував Ychen: 11.02.2016 о 21:53. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2016, 23:28 #2614670   #4182
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А що Ви вважаєте оригіналом ? Можете назвати документ, чи варіант перекладу ???
---- варіантом перекладу є ваш ПНС, а оригінал Н.З. на грецькі мові

Додано через 1 хвилину
Цитата о яке Ім'я освячував Ісус ХрИстос ???
Своє власне ? То він був самозвеличуюючим, самопоклоняючим, самозакоханим егоїстом ??? Молитву Отче Наш пригадуєте ???
---- звичано, памятаю, але ці питання розглянемо в інший раз, ото ж згадайте яке Ім'я святили апостоли ? збудовані на основі апостолів............... де наріжним каменем є Сам Ісус Христос, (Еф.2:20) посилаючись на основу вчення самих апостолів дайте чітку відповідь відповідно заданому мною питанню ...... ваші висновки, та основу вчення організації у вигляді посилань на веб-ресурси організації до уваги не беру

Востаннє редагував engar: 11.02.2016 о 23:40. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2016, 04:57 #2614679   #4183
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата а оригінал Н.З. на грецькі мові
Ви читаєте на грецькій мові ?

Додано через 1 хвилину
Цитата веб-ресурси організації до уваги не беру
Ви дуже обмежена людина.

Додано через 3 хвилини
Цитата яке Ім'я святили апостоли
Те яке святив Ісус ХрИстос і навчив молитися до Отця в молитві "Отче Наш"- Ім'я Отця Єгови.

Востаннє редагував Ychen: 12.02.2016 о 04:57. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2016, 11:32 #2614749   #4184
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я став досить успішною людиною, в першу чергу з релігійної точки зору- я став вільним від байок, окрім того я вибрав шлях дотримання Божих законів при ведені бізнесу (бізнес має бути чесним)- тому мене Держава Україна уповноважила здійснювати приведення бізнесу до європейського рівня. Для цього все готово (я це вам відповідально заявляю)- залишилось тільки це виконувати, або карати відповідними органами осіб, які займаються підривною діяльністю і ведуть чорний бізнес. До речі релігійні діячі повинні знати, що їхнє ведення бізнесу і зловживання церковним становищем не залишиться поза увагою також: здійснив комерційну послугу в ім'я релігії- взяв бабло за поховання...., прошу вибий чек на касовому апараті, чи по перерахунку і сплати податок за цей бізнес, або працюй на користь громади безоплатно по мірі можливостей, якщо щось вийшло за межі безоплатної можливості- взяв бабла, заплати податок за релігійний бізнес.
Это конечно хорошо, что вы стали успешным человеком и честно ведёте свой бизнес. Но я о другом вас спрашиваю.

Когда вы узнали имя Бога, это принесло вам спасение, или вы его имели до того как узнали имя Бога?

Ответьте на вопрос.
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2016, 20:17 #2614881   #4185
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Когда вы узнали имя Бога, это принесло вам спасение, или вы его имели до того как узнали имя Бога?
До того в мене не було надії, ніякої конкретики, я шукав відповіді на свої запитання, я хотів знайти, я стукав, роздумував, прагнув знайти, і я не був далекий від релігії, але мене релігія не цікавила- мене цікавило хто є Справжнім Богом, Хто є справді Богом?
Коли я отримав відповідь на свої молитви (пам'ятаєте про Корнилія ?)-( я молився: Боже Справжній, я не знаю хто Ти, якщо ти мене чуєш пришли до мене тих людей, які є твоїми людьми)- відповідь прийшла саме від Свідків Єгови, я знав що це відповідь на мої молитви, я немов вернувся до рідної домівки, на свою батьківщину після довгого вигнання. Я немов вернувся в колиску людства, до того що втратив Адам- я знаю що це те, що не змінилось- Бог вірний і не зрадливий, як люди. Звісно якщо я не буду йти так як Адам, тим же зрадливим шляхом. Зрадники - це дуже погано, їх ніхто не любить !

Востаннє редагував Ychen: 12.02.2016 о 20:40.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2016, 21:06 #2614893   #4186
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Сатана стирав слова із рукописів грецьких Писань НЗ?
так руками переписувачів.

Цитата А чого не постирав із Писань Старого Завіту?
а там жиди довший час не давали хоча пізніше такой позамінювали на адонай хоча можу помилятися до кінця не досліджував так як для мене головне знати імя Бога а всі інші телодвіженія людей маловажливі.

Цитата Ще які слова він постирав з рукописів?
http://hd-vipserver.net/online/171188652--69148350/
в цім фільмі розповідається як сатана з допомогою так званих богословів редагував тексти біблії

Цитата Я вважаю, що Бог не допомагав Расселу і його послідовникам вичисляти дату Армагедону. Це видно і по наслідках (їхні дати не справдилися) в т.ч. Про те, що вони чинили це всупереч словам Ісуса Христа Ви вже сказали.
Бог буде допомагати людям і називати їх "вірними і мудрими рабами", якщо вони чинять всупереч слову Ісуса Христа і вчать інших робити те саме?
Відповідь, як на мене, очевидна.
звичайно очевилна як би Єгова не підтримував організацію свідків то ви би і похожі до вас не здіймали тільки галасу і взагалі про свідків давно би забули іще одно як на мене дуже важливе якби Бог не підтримував організацію тоді би ніколи не дозволив називатися своїм імям.

Цитата Для Вас світ може бути прекрасним, але це не відміняє того, що після гріхопадіння перших людей, Бог назвав його проклятим. Також в Біблії чітко говориться, що "увесь світ лежить у злі". І ми, християни, очікуємо нової землі і нового неба. Нового - означає "чистого, недоторканого" (див. переклад слова з давньогрецької), а не переробленого старого. Також Біблія говорить, що цей світ близький до знищення і той день прийде як злодій вночі, коли "з гуркотом небо мине, а стихії, розпечені, рунуть, а земля та діла, що на ній, погорять...". Також говориться, що "небо, палючися, зникне, а розпалені стихії розтопляться" (2Петр.3:10-13)
Слово "стихії" тут - це і є сили природи, матеріальні основи, на яких стоїть Всесвіт.
я уже відповів на це питання навіщо ви пишете цю фантазію може ви не розумієте хто такий Єгова? слово яке виходить з Його уст ніколи не повертається назад не виконавши Його волю а Єгова коли все створив сказав вельми добре воно.

Цитата Свідки Єгови відкрито називають себе єдиноправильними представниками Єгови на Землі, а всіх інших
я ж написав це наклеп бо помиляються всі люди і свідки не є виняток а те що всі інші релігії від сатани то це можна обговорити я вважаю що є дві релігії одна від Єгови а друга від сатани.

Цитата Той, хто любить світ, в тому нема любові Божої. (1Iван.2:15-17)
Хто буде любити цей світ більше, ніж своє життя, той і загине разом із ним.
Вибирати Вам.
знову не туди я написав що люблю їжу напої і навіть деколи алкогольні і імтимні стосунки із своєю дружиною поготьтеся це зовсім інше .
Цитата Где написано, что Бог открылся людям под именем Иегова?
давайте вгадаю слідуюче питання від вас (а никто не знаєт как звучит имя Бога) вгадав?
Цитата ви неуважні до змісту питання мене не цікавить сатана та його дії бо написано ....... Я пильную Свого слова, щоб справдилось воно. (Єр.1:12)
енгард тут ви трошки не по темі тут Бог говорить про свій намір як він сказав так і буде (Ісаї55:10.11) також з цієї опери. а те про що ви хотіли сказати Єгова дав наказ ізраїльським царям переписувати слова закону і ніколи не обіцяв що він сам буде слідкувати за текстом біблії лиш састарігав що той хто змінит або щось добавить тому буде кирдик.

Додано через 15 хвилин
Цитата -- про Єгову ні слова в оригіналі ?
ви маєте на увазі рукописи які писали марко матвії лука і т. д то мушу вас розчарувати і сам навіть трохи засмучений їх ще не знайшли но надіюся що скоро найдуть. а фрагментів ранніх рукописів із іменем Єгова є достатньо тільки поцікавтися і не полінуйтеся

Цитата повторюсь вкажіть текст де апостолами святилось Ім'я Єгови , на землі, не на небі, про небо пізніше поговоримо .
я вас розумію те що колить очі бачити не можете апостол Іван записав видіння коли був на землі і написав він це для людей які є на землі ви ж не на небі читаєте цей текст.а там ясно написано хваліть яг .
Цитата а наважливіше у проповіді Ісуса та апостолів, і не я виставляю пріоритети, а Писання
підскажіть мені бо я щось не доганяю чого ви хочете.

Востаннє редагував musluvec: 12.02.2016 о 21:14. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2016, 21:23 #2614908   #4187
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
До того в мене не було надії, ніякої конкретики, я шукав відповіді на свої запитання, я хотів знайти, я стукав, роздумував, прагнув знайти, і я не був далекий від релігії, але мене релігія не цікавила- мене цікавило хто є Справжнім Богом, Хто є справді Богом?
Коли я отримав відповідь на свої молитви (пам'ятаєте про Корнилія ?)-( я молився: Боже Справжній, я не знаю хто Ти, якщо ти мене чуєш пришли до мене тих людей, які є твоїми людьми)- відповідь прийшла саме від Свідків Єгови, я знав що це відповідь на мої молитви, я немов вернувся до рідної домівки, на свою батьківщину після довгого вигнання. Я немов вернувся в колиску людства, до того що втратив Адам- я знаю що це те, що не змінилось- Бог вірний і не зрадливий, як люди. Звісно якщо я не буду йти так як Адам, тим же зрадливим шляхом. Зрадники - це дуже погано, їх ніхто не любить !
Ну, а без лирики можете конкретно ответить на вопрос?
Когда вы узнали имя Бога, это принесло вам спасение, или вы его имели до того как узнали имя Бога?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
давайте вгадаю слідуюче питання від вас (а никто не знаєт как звучит имя Бога) вгадав?
Так где всё-таки написано, что Бог открылся людям под именем Иегова, или ЙХВХ?

Востаннє редагував leading: 12.02.2016 о 21:23. Причина: Пізніше додано
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2016, 22:10 #2614925   #4188
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
так руками переписувачів.
Вивчаєте біблійну археологію?
Можете навести древні грецькі тексти НЗ, де не стерте ім"я Єгова? Чи Ви просто фантазуєте?


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
для мене головне знати імя Бога а всі інші телодвіженія людей маловажливі.
Сатана знає ім"я Бога, його демони знають ім"я Бога... ну і що? Що з того людині, що вона прочитала і знає ім"я Єгова в Біблії? Який толк, якщо більше ніяких "телодвіженій" не сталося?


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
я уже відповів на це питання навіщо ви пишете цю фантазію
Ну знаєте, якщо слова апостола Петра (про знищення старої землі вогнем і очікування нової) для Вас є фантазіями, слова з книги Буття (про те що земля є проклятою), слова апостола Івана про те, що увесь світ лежить у злі - все це фантазії, то це означає, що Ви нехтуєте словом Єгови. Ну і вірите в байки людей, які самі себе назвали "вірним і мудрим рабом", одночасно порушуючислова Ісуса Христа і займаючись лжепророцтвами про дату Армагедону.


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
я ж написав це наклеп бо помиляються всі люди і свідки не є виняток а те що всі інші релігії від сатани то це можна обговорити я вважаю що є дві релігії одна від Єгови а друга від сатани.
Повторюю: Ви тільки-що підтвердили самі точку зору "вірного і мудрого раба свідків" про те, що тільки вони є правильними (тобто єдиноправильними). Ну а християн (православних, католиків, протестантів) вони вважають належними до релігійної організації Сатани.
Ви уявляєте комізм ситуації? Ті, хто почалися із неправдивого "предсказателя", звинувачують християн усього світу! Хто звинувачує дітей Божих? Хто той наклепник? Знаєте його ім"я? (підказка: це не Єгова).

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
знову не туди я написав що люблю їжу напої і навіть деколи алкогольні і імтимні стосунки із своєю дружиною поготьтеся це зовсім інше .
Можете попрацювати з Біблією із словниками?
Почніть із того, що в тестах НЗ є два слова, які перекладено як "любов". Ну і "любити інтимні стосунки" - це, по-Вашому, також стосується теми "яка віра правдива?" Ви так наголошуєте на цьому, бо думаєте, що для Вас Бог створить спеціальний рай для інтимних стосунків під алкогольні напої? Вам не подобається Божий задум викладений в оцих словах Ісуса Христа (чи Ви їх теж назвете фантазіями?):
Цитата 34 Ісус же промовив у відповідь їм: Женяться й заміж виходять сини цього віку.
35 А ті, що будуть достойні того віку й воскресіння з мертвих, не будуть ні женитись, ні заміж виходити,
(Лук.20:34,35)
Розумієте Ісусові слова?
Цей вік даний, щоб женитися і заміж виходити.
А якщо Ви виявитеся достойним воскресіння з мертвих і життя в майбутньому віці, то вже не будете женитися, а будете подібним до анголів.
Для Вас ці слова Ісуса - це облом?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 02:59 #2614964   #4189
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Когда вы узнали имя Бога, это принесло вам спасение
Звісно що принесло. Не розумію як без Єгови можна отримати спасіння ??? Без Імені Єгови спасіння неможливе. http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...0%BD%2010%3A13

Додано через 6 хвилин
Цитата Для Вас ці слова Ісуса - це облом?
Для нас це не облом, бо ми знаємо до чого це було сказано. Якщо воскреслі з мертвих не будуть одружуватись і не будуть мати дітей, то що ? Багато хто і зараз не одружується і немає дітей.

Додано через 2 хвилини
Цитата (про знищення старої землі вогнем і очікування нової)
Стара Земля вже була знищена Потопом, і нічого: старої Землі (допотопної) вже немає, навіть континенти змінились- живемо на новій Землі.

Додано через 39 хвилин
Цитата Хто той наклепник?
Ну і чому Ви вирішили що Ви не наклепник ?

Додано через 4 хвилини
Цитата Що з того людині, що вона прочитала і знає ім"я Єгова в Біблії?
Це Вам Сатана таке сказав, чи Бог сказав, що не хоче щоб Ви про Нього знали і знали Його як Єгову? Тобто Бог не хоче щоб Ви про нього знали і сам став собі противником (Сатаною). А Сатана тоді по Вашому класний ??? Крута у Вас логіка.

Додано через 7 хвилин
Цитата Можете навести древні грецькі тексти НЗ, де не стерте ім"я Єгова? Чи Ви просто фантазуєте?
Ні не фантазуємо, бо знаємо що тексти і перших християн переслідували, і знищували. Не розумію чому Ви на стороні гонителів- Ви ж не з Сатаною (Противником- переслідувачем, б'єте себе в груди на словах що ні)?Тексти Грецьких Писань, як його Ви називаєте НЗ, мали цитати з Давньоєврейських Писань, як його Ви називаєте СЗ,- де Ім'я Бога (Єгова), Батька Ісуса ХрИста знаходиться біля 7000 раз.

Востаннє редагував Ychen: 13.02.2016 о 03:21. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 07:27 #2614975   #4190
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Вивчаєте біблійну археологію?
Можете навести древні грецькі тексти НЗ, де не стерте ім"я Єгова? Чи Ви просто фантазуєте?
навіщо мені щось шукати я уже все найшов імя Бога ЄГОВА.
Цитата Сатана знає ім"я Бога, його демони знають ім"я Бога... ну і що? Що з того людині, що вона прочитала і знає ім"я Єгова в Біблії? Який толк, якщо більше ніяких "телодвіженій" не сталося?
у молитві в якій Ісус вчив людей найперше згадується освячення імені. от не розумію людей чому це імя їм не подобається чому така протидія я як називаю їм Боже імя їхні лиця аж викривляються від ненависті і в такі моменти розумієш яку має силю Боже імя.

Цитата Ну знаєте, якщо слова апостола Петра (про знищення старої землі вогнем і очікування нової) для Вас є фантазіями, слова з книги Буття (про те що земля є проклятою), слова апостола Івана про те, що увесь світ лежить у злі - все це фантазії, то це означає, що Ви нехтуєте словом Єгови. Ну і вірите в байки людей, які самі себе назвали "вірним і мудрим рабом", одночасно порушуючислова Ісуса Христа і займаючись лжепророцтвами про дату Армагедону.
третій раз вам відповідаю бо терпелвий мабудь.Єгова не є тьотя клава яка спекла пересолений періг і замісила собі другий а той викинула псам. Так Бог не робить невже вам важко це зрозуміти.
4 Покоління відходить, й покоління приходить, а земля віковічно стоїть!(Еклезіаста1:4)5 Землю Ти вґрунтував на основах її, щоб на вічні віки вона не захиталась,(Псалом 103:4) і таих і подібних віршів є достатньо. що ви на це скажете?

Додано через 55 хвилин
Цитата Повторюю: Ви тільки-що підтвердили самі точку зору "вірного і мудрого раба свідків" про те, що тільки вони є правильними (тобто єдиноправильними). Ну а християн (православних, католиків, протестантів) вони вважають належними до релігійної організації Сатани.
Ви уявляєте комізм ситуації? Ті, хто почалися із неправдивого "предсказателя", звинувачують християн усього світу! Хто звинувачує дітей Божих? Хто той наклепник? Знаєте його ім"я? (підказка: це не Єгова).
коли у вище наведених вами конфесіях між людьми буде панувати любов тоді можна розглянути питання приналежності до дітей Бога атак як між ними немає любові то звичайно вони є діти диявола.

Цитата Ну і "любити інтимні стосунки" - це, по-Вашому, також стосується теми "яка віра правдива?"
звичайно стосується Павло тоже про це написав (1 Коринфян7:1-7)1 А про що ви писали мені, то добре було б чоловікові не дотикатися жінки.
2 Але щоб уникнути розпусти, нехай кожен муж має дружину свою, і кожна жінка хай має свого чоловіка.
3 Нехай віддає чоловік своїй дружині потрібну любов, так же само й чоловікові дружина.
4 Дружина не володіє над тілом своїм, але чоловік; так же само й чоловік не володіє над тілом своїм, але дружина.
5 Не вхиляйтесь одне від одного, хібащо дочасно за згодою, щоб бути в пості та молитві, та й сходьтеся знову докупи, щоб вас сатана не спокушував вашим нестриманням.
6 А це говорю вам як раду, а не як наказа.
7 Бо хочу, щоб усі чоловіки були, як і я; але кожен має від Бога свій дар, один так, інший так.
а в католиків ксьондзам забороняють мати дружину і що йому робити коли він не має такого дару як Павел?

Цитата Ті, хто почалися із неправдивого "предсказателя",
Я найперше почав з біблії.

Цитата Ви так наголошуєте на цьому, бо думаєте, що для Вас Бог створить спеціальний рай для інтимних стосунків під алкогольні напої?
чому ви мої слова виставляєте під своїм соусом де я таке написав щоб можна було пити алкоголь і займатися інтимом не перекручуйте це не гарно.

Цитата Вам не подобається Божий задум викладений в оцих словах Ісуса Христа (чи Ви їх теж назвете фантазіями?):
Цитата
34 Ісус же промовив у відповідь їм: Женяться й заміж виходять сини цього віку.
35 А ті, що будуть достойні того віку й воскресіння з мертвих, не будуть ні женитись, ні заміж виходити,
(Лук.20:34,35)
Тут Ісус говорить про таких як Павло які мають інший дар від мене.
Цитата Для Вас ці слова Ісуса - це облом?
Для мене ці слова облом так як я маю надію на воскресіння на землі а не так як покликанець Павло який буде правити з Христом з неба.

Востаннє редагував musluvec: 13.02.2016 о 07:31. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 09:38 #2614993   #4191
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата у молитві в якій Ісус вчив людей найперше згадується освячення імені. от не розумію людей чому це імя їм не подобається чому така протидія я як називаю їм Боже імя їхні лиця аж викривляються від ненависті і в такі моменти розумієш яку має силю Боже імя.
Ну от бачиш,Ісус вчив освячувати це імя,а ви ним людям лиця корьожите. Ви його на туалетному папері ще не друкуєте?



Цитата третій раз вам відповідаю бо терпелвий мабудь.Єгова не є тьотя клава яка спекла пересолений періг і замісила собі другий а той викинула псам. Так Бог не робить невже вам важко це зрозуміти.
4 Покоління відходить, й покоління приходить, а земля віковічно стоїть!(Еклезіаста1:4)5 Землю Ти вґрунтував на основах її, щоб на вічні віки вона не захиталась,(Псалом 103:4) і таих і подібних віршів є достатньо. що ви на це скажете?
Скажу,шо в тебе проблема з елементарним розумінням часових форм. Не можеш відрізнити минулий час від теперішнього і тим більше майбутнього.


Цитата коли у вище наведених вами конфесіях між людьми буде панувати любов тоді можна розглянути питання приналежності до дітей Бога атак як між ними немає любові то звичайно вони є діти диявола.
Я так розумію,що твоя хвора уява малює більше 2ох мільярдів людей які любляться день і ніч?

Якщо є 10 православних і між ними є та сама любов,то вони чиї діти?


Цитата а в католиків ксьондзам забороняють мати дружину і що йому робити коли він не має такого дару як Павел?
Може не бути ксьондзом для початку?


Цитата Я найперше почав з біблії.
При чому тут ти,тобі говорять про тих,кому ти довіряш і слухаєшся.


Цитата Для мене ці слова облом так як я маю надію на воскресіння на землі а не так як покликанець Павло який буде правити з Христом з неба.
А який сенс бути воскреслим на землі,коли земля і все що на ній мине?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 11:42 #2615020   #4192
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ну от бачиш,Ісус вчив освячувати це імя,а ви ним людям лиця корьожите. Ви його на туалетному папері ще не друкуєте?
тоді наприклад ти як освячуєш?
Цитата Скажу,шо в тебе проблема з елементарним розумінням часових форм. Не можеш відрізнити минулий час від теперішнього і тим більше майбутнього.
при чім тут часові форми сказано земля віковічно стоїть або Ти вґрунтував на основах її, щоб на вічні віки вона не захиталась це означає що земля була є і буде от тобі часові форми.

Цитата Я так розумію,що твоя хвора уява малює більше 2ох мільярдів людей які любляться день і ніч?

Якщо є 10 православних і між ними є та сама любов,то вони чиї діти?
моя уява малює любов і брацтво між всіма правдивими поклонниками Єгови іх може бути багато або дуже багато головне щоб всі мали не лицемірну любов між собою.а якщо 10 православних любляться а інших 250 мільйонів ненавидять то вони від сатани.
Цитата Може не бути ксьондзом для початку?
чуму ти так не доганяєш не можна забороняти одружуватись хто таке робить той іде проти норм Єгови.
Цитата При чому тут ти,тобі говорять про тих,кому ти довіряш і слухаєшся.
знову не догнав я довіряю біблії а брат Расел давно уже помер і помилявся він чи ні мені фіолетово я кожного разу коли виходить журнал чи буклети чи ще якась література від організації то звіряюся із білією і це нікому не заборонено все є у відкритому доступі поки що нічого поганого що би суперечило нормам і принципам Єгови не знаходжу а як ти щось знайшов тоді я можу поговорити предметно.

Цитата А який сенс бути воскреслим на землі,коли земля і все що на ній мине?
відповідь вище не мине і не згорит а була є і буде .ви мабуть точно від сатани бо хочете все руйнувати палити Бог створив прекрасну планету і через грішних людей він землю не знищить.
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 12:37 #2615035   #4193
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата тоді наприклад ти як освячуєш?
Я не освячую. А ставлюсьяк до святого.


Цитата при чім тут часові форми сказано земля віковічно стоїть
Віковічно стоїть це по твоєму те саме що віковічно буде стояти?
Я ж кажу,що в тебе проблеми з цим.


Цитата що земля була є і буде
Земля є і буде до тих пір,поки земля і все що на ній не мине.


Цитата моя уява малює любов і брацтво між всіма правдивими поклонниками Єгови іх може бути багато або дуже багато головне щоб всі мали не лицемірну любов між собою.а якщо 10 православних любляться а інших 250 мільйонів ненавидять то вони від сатани.
Нє,твоя уява таки хвора,друже. ти впадаєш в крайності. По твоєму якщо 10 православних любляться між собою,то інших вони мають обовязково ненавидіти? Шо за брє?
Як правило,всі між собою любляться і гарно розуміються і тільки винятки можуть когось ненавидіти. От ті винятки і є чиїмись там дітьми і то не факт,що це не тимчасова слабкість і тільки зазомбована уява свідка,коли справцьовує установочка думає,тільки вони такі файні пухнасті,а всі решта діти диявола.



Цитата чуму ти так не доганяєш не можна забороняти одружуватись хто таке робить той іде проти норм Єгови.
Хто кому забороняє? Ти з головою дружиш?
Є певне зібрання людей і якщо ти хочеш попатси до них,томусиш відповідати певним їхнім вимогам. Не можеш відповідати,не пхайся,це ж просто. Ніхто ж не заставляє ставати ксьондзом. Хочеш,будь ласка,але роби це за правилами. Не хочеш,будь ласка,вибір за тобою.

Та ти ,я так бачу, не можеш навть добровільний вибір від заставляння відрізнити.

Шо там з вами роблять,шо ви такі обмежені!?






Цитата знову не догнав я довіряю біблії а брат Расел давно уже помер і помилявся він чи ні мені фіолетово я кожного разу коли виходить журнал чи буклети чи ще якась література від організації то звіряюся із білією і це нікому не заборонено все є у відкритому доступі поки що нічого поганого що би суперечило нормам і принципам Єгови не знаходжу а як ти щось знайшов тоді я можу поговорити предметно.
Тобто тобі фіолетово,що основоположник фундаментальних вчень свідків ,засновник твоєї віри десятки років пудрив людям мозги?
Про що після цього з тобою предметно можна говорити?
Після такого ти можеш просто на всі незручні запитання відповідати,що тобі фіолетово.


Цитата відповідь вище не мине і не згорит а була є і буде
ага
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 13:05 #2615044   #4194
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Для нас це не облом, бо ми знаємо до чого це було сказано. Якщо воскреслі з мертвих не будуть одружуватись і не будуть мати дітей, то що ? Багато хто і зараз не одружується і немає дітей.
Наприклад анголи Божі.
Ті, хто досягне воскресіння з мертвих і буде достойним життя майбутнього віку, будуть подібні до анголів і по цій причині не будуть ні одружуватися, ні заміж виходити.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Стара Земля вже була знищена Потопом, і нічого: старої Землі (допотопної) вже немає, навіть континенти змінились- живемо на новій Землі.
Різницю між дією води потопу і вогню, коли сили небесні порушаться і стихії розпечені рунуть бачите, чи для вас це одне і те ж?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ну і чому Ви вирішили що Ви не наклепник ?
Я не очорнюю християн, не стверджую, що вони є релігійною організацією Сатани, подібно до того, як ви робите, під натхненням вашого "вірного і мудрого раба", який грішить від початку, ще з того моменту, коли почав вичисляти день Армагедону, проголошувати його, а це не ставалося.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це Вам Сатана таке сказав, чи Бог сказав, що не хоче щоб Ви про Нього знали і знали Його як Єгову?
Можу Вам ще і ще раз повторити: у протестантських недільних шкілках, для бажаючих вивчати Біблію, розповідають про ім"я Єгова ще на перших ознайомчих уроках. Крім того викладають і більш глибоко про риси Бога, згідно того як Він представлений в Біблії. Розумієте? Ні?
Можу ще раз повторити, щоб заткнути ту брехню, якою вас там ваші керівники напихають (в т.ч. і про те, що хтось приховує ім"я Єгова і не вчить про Ного). Вам брешуть ваші керівники, розумієте?



Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ні не фантазуємо, бо знаємо що тексти і перших християн переслідували, і знищували.
Ну і?
Можете навести дані біблійної археології, щодо давньогрецьких текстів НЗ, в яких міститься ім"я Єгова будь де, окрім цитат Старого Завіту?

============================



Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
навіщо мені щось шукати я уже все найшов імя Бога ЄГОВА.
Ви не можете навести прикладів давньогрецьких текстів, в яких, як Ви стверджували, було ім"я Єгова (окрім цитат Старого завіту)? У Вас є ці приклади, чи нема?


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
от не розумію людей чому це імя їм не подобається чому така протидія я як називаю їм Боже імя їхні лиця аж викривляються від ненависті і в такі моменти розумієш яку має силю Боже імя.
Про яких людей мова, які ненавидять ім"я Єгова?
Ви не плутаєте речі? Може так ставляться до вас, так званих "свідків Єгови" і роблять це тому, що ви очорнюєте християн, є наклепниками і нав"язуєте свою точку зору як єдиноправильну і взяту від "вірного і мудрого раба"?
Знаєте, тих, хто надто нав"язливо пропонує продукцію свого "сіткового бога" (типу Емвею і т.п.) теж не люблять. Здогадуєтеся чому?


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
4 Покоління відходить, й покоління приходить, а земля віковічно стоїть!(Еклезіаста1:4)5 Землю Ти вґрунтував на основах її, щоб на вічні віки вона не захиталась,(Псалом 103:4) і таих і подібних віршів є достатньо. що ви на це скажете?
Скажу Вам те саме, що сказав апостол Петро, навчений Духом Святим і слова якого Ви ігноруєте:
Цитата 10 День же Господній прибуде, як злодій вночі, коли з гуркотом небо мине, а стихії, розпечені, рунуть, а земля та діла, що на ній, погорять...
11 А коли все оце поруйнується, то якими мусите бути в святому житті та в побожності ви,
12 що чекаєте й прагнете скорого приходу Божого дня, в якім небо, палючися, зникне, а розпалені стихії розтопляться?
13 Але за Його обітницею ми дожидаємо неба нового й нової землі, що правда на них пробуває.
(2Петр.3:10-13)
Скажете апостол збрехав?
Чи, може Ви вірите у вічну матерію (вічний матеріальний Всесвіт)? Ви матеріаліст?


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
атак як між ними немає любові то звичайно вони є діти диявола.
А Ви ворогів любите?
Чи Ви злорадствуєте і несете по світу наклепи на християн і думаєте, що чим робите себе дітьми Єгови?
Як звати того, хто є наклепником християн?


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Я найперше почав з біблії.
Багато хто починають з Біблії, а потім приходять за роз"ясненнями до вчителів. Ви ніяк не хочете визнати, що Ваші вчителі, які ховаються під псевдо "вірний і мудрий раб" самі йдуть всупереч словам Ісуса Христа. І початок організації, в яку Ви вступили, пов"язаний із пошуками її засновником, Расселом, дати приходу Армагедону. Він помилявся із самого початку. А Ви тепер хвалите цю організацію і принижуєте християн. То чого Ви там навчилися, насправді? Кого з Вас там роблять?


Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Тут Ісус говорить про таких як Павло які мають інший дар від мене.
Подивіться ще раз уважніше і не трактуйте Боже слово як Вам заманеться.
Мова йде про всіх тих, хто досягне воскресіння з мертвих і життя майбутнього віку, так?
Ви маєте надію досягнути воскресіння з мертвих і життя майбутнього віку, чи ні?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 16:55 #2615075   #4195
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Я не освячую. А ставлюсьяк до святого.
а в молитві сказано освячувати.
Цитата Віковічно стоїть це по твоєму те саме що віковічно буде стояти?
Я ж кажу,що в тебе проблеми з цим.
Землю Ти вґрунтував на основах її, щоб на вічні віки вона не захиталась,(Псалом 103:4)
може червоним кольором побачиш.
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 17:27 #2615077   #4196
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ви читаєте на грецькій мові ?
--- а Ви ні?

Додано через 33 секунды
Цитата Ви дуже обмежена людина.
--- надто спішите з висновками від цього відмовився свідомо, на відміну від вас, до свідомості якого дійти не може .....

Додано через 2 хвилини
Цитата Те яке святив Ісус ХрИстос і навчив молитися до Отця в молитві "Отче Наш"- Ім'я Отця Єгови.
--- це порожні слова, отож чекаю на підтвердження з Писання ......

Додано через 10 хвилин
Цитата енгард тут ви трошки не по темі тут Бог говорить про свій намір як він сказав так і буде (Ісаї55:10.11) також з цієї опери. а те про що ви хотіли сказати Єгова дав наказ ізраїльським царям переписувати слова закону і ніколи не обіцяв що він сам буде слідкувати за текстом біблії лиш састарігав що той хто змінит або щось добавить тому буде кирдик.
--- залежно про яку Ви тему якщо щодо збереження Писання це саме цієї стосується оскільки Господь Пильнує не тільки виконання Свого Слова, але й збереження його від викривлення. ..... бо ви знаєте перше про те, що жодне пророцтво в Писанні від власного вияснення не залежить. Бо пророцтва ніколи не було з волі людської, а звіщали його святі Божі мужі, проваджені Духом Святим. (2Петр.1:20,21)
--- Отже Бог і дотепер має подібних людей які відстоюють точність Писані щодо оригіналу від викривлень вченнями на кшталт притаманним організації вартової вежі ...

Додано через 4 хвилини
Цитата я вас розумію те що колить очі бачити не можете апостол Іван записав видіння коли був на землі і написав він це для людей які є на землі ви ж не на небі читаєте цей текст.а там ясно написано хваліть яг .
Цитата
а наважливіше у проповіді Ісуса та апостолів, і не я виставляю пріоритети, а Писання
підскажіть мені бо я щось не доганяю чого ви хочете.
--- це притаманно для послідовника вчення вартової вежі, спробую ще раз , просто вкажіть текст де апостоли святили Ім'я Єгови за часу свого перебування на землі ... якщо немає такого тексту так і скажіть без ухилень від відповіді .

Востаннє редагував engar: 13.02.2016 о 17:30. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 17:40 #2615083   #4197
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата а в молитві сказано освячувати.
мда
важкий випадок,в принципі,Як і кожен випадок зі свідками.



Цитата Землю Ти вґрунтував на основах її, щоб на вічні віки вона не захиталась,(Псалом 103:4)
може червоним кольором побачиш.
можеш навести приклад чогось з матеріального світу,що має хоть якесь відношення до вічності?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 19:15 #2615093   #4198
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Нє,твоя уява таки хвора,друже. ти впадаєш в крайності. По твоєму якщо 10 православних любляться між собою,то інших вони мають обовязково ненавидіти? Шо за брє?
це реальність яку я бачу по теліку як православні від любові вбивають один одного.
Цитата Та ти ,я так бачу, не можеш навть добровільний вибір від заставляння відрізнити.
я колис був на весіллі такого майбутнього ксьондза і вн одружувався до посвячення так як після посвячення йому шлюб не дадуть

Цитата Тобто тобі фіолетово,що основоположник фундаментальних вчень свідків ,засновник твоєї віри десятки років пудрив людям мозги?
Про що після цього з тобою предметно можна говорити?
як помилка однієї людини яку я навіть не знав може зруйнувати мої стосунки з Єговою? І що там натворив Расел а то я не знаю про що мова.

Додано через 39 хвилин
Цитата Ви не можете навести прикладів давньогрецьких текстів, в яких, як Ви стверджували, було ім"я Єгова (окрім цитат Старого завіту)? У Вас є ці приклади, чи нема?
навіщо вам ці древні манускрипти ви що не знаєте імя Бога? якщо ви хочете щоб я їх вам представив то мушу вас розчарувати у мене їх не має так як вони знаходяться у науковців археологів у музеях.а якщо ви хочете скриншоти тоді мені прийдеться шарити по просторах інету а це займає багато часу і послуга ця не безплатна. но колис на досуге пошукаю для вас.
Цитата Про яких людей мова, які ненавидять ім"я Єгова?
про тих яких я зустрічаю це різні люди.

Цитата Ви не плутаєте речі? Може так ставляться до вас, так званих "свідків Єгови" і роблять це тому, що ви очорнюєте християн, є наклепниками і нав"язуєте свою точку зору як єдиноправильну і взяту від "вірного і мудрого раба"?
неможна навязати свою точку зору людині бо людина має вибір і від мене її вибір не залежить.
Цитата Скажу Вам те саме, що сказав апостол Петро, навчений Духом Святим і слова якого Ви ігноруєте:
Те що сказав Петро я і без вас прочитаю ви прокоментуйте своїми словами вірш який я процитував.
Цитата А Ви ворогів любите?
Чи Ви злорадствуєте і несете по світу наклепи на християн і думаєте, що чим робите себе дітьми Єгови?
ворогів важко любити на таке здатен Ісус коли його вбивали він просив Єгову незарахувати їм цього гріха так як не знали що роблять так мені це також допомагає любити ворогів дивлячись на них як нерозумних тільки не все памятаю про це .
Цитата Чи Ви злорадствуєте і
я ходжу проповідувати до людей це напевно тому що я їх ненавиджу? як би всі так злорадствували то мабуть і війнів не було.

Цитата Багато хто починають з Біблії, а потім приходять за роз"ясненнями до вчителів. Ви ніяк не хочете визнати, що Ваші вчителі, які ховаються під псевдо "вірний і мудрий раб" самі йдуть всупереч словам Ісуса Христа. І початок організації, в яку Ви вступили, пов"язаний із пошуками її засновником, Расселом, дати приходу Армагедону. Він помилявся із самого початку. А Ви тепер хвалите цю організацію і принижуєте християн. То чого Ви там навчилися, насправді? Кого з Вас там роблять?
ви ставите на шальку ваги одну помилку яка важить 10грам а на другій стоять помилки з вагою в 10 тон і хочете це все преважити у вас не вийде. всі люди помиляються навіть апостоли хотіли обрізати греків і Петро Ісуса зрадив (хоч це деяким не заважало побудувати цілий комплекс на його костях у ватикані і зверху ще поставили символ фалоса з єгипту ну то таке для затравки теми може хто захоче)так що не тикайте мені Раселом а якщо хочете предметно то покажіть мені його помилку конкретну щоб я знав а то не знаю про що мова.
Цитата Подивіться ще раз уважніше і не трактуйте Боже слово як Вам заманеться.
Мова йде про всіх тих, хто досягне воскресіння з мертвих і життя майбутнього віку, так?
Ви маєте надію досягнути воскресіння з мертвих і життя майбутнього віку, чи ні?
я знаходжу у Біблії що успадкують праведні землю і повік будуть на ній і я також маю надію що воскресну на землі але Богу видніше чи я достойний чи ні

Додано через 5 хвилин
Цитата збереження його від викривлення.
де таке написано у Біблії цитату.

Цитата бо ви знаєте перше про те, що жодне пророцтво в Писанні від власного вияснення не залежить. Бо пророцтва ніколи не було з волі людської, а звіщали його святі Божі мужі, проваджені Духом Святим. (2Петр.1:20,21)
цей вірш не про збереження тексту.

Додано через 7 хвилин
Цитата Отже Бог і дотепер має подібних людей які відстоюють точність Писані щодо оригіналу від викривлень вченнями на кшталт притаманним організації вартової вежі ...
я вище давав посилання на англійський фільм про синайський кодекс і там приблизно 30 виправлень на одну сторінку це робив хтось сильніший за Бога?

Цитата -- це притаманно для послідовника вчення вартової вежі, спробую ще раз , просто вкажіть текст де апостоли святили Ім'я Єгови за часу свого перебування на землі ... якщо немає такого тексту так і скажіть без ухилень від відповіді .
за окрему плату ту вам не благодійна організація.Імя Єгова не змінне як в новому заповіті так і встарому. якщо ви знаєте якесь нове імя то прошу назвіть мені

Востаннє редагував musluvec: 13.02.2016 о 19:15. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 19:34 #2615107   #4199
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
давайте вгадаю слідуюче питання від вас (а никто не знаєт как звучит имя Бога) вгадав?
Так где всё-таки написано, что Бог открылся людям под именем Иегова, или ЙХВХ?

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Звісно що принесло. Не розумію як без Єгови можна отримати спасіння ??? Без Імені Єгови спасіння неможливе. http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...0%BD%2010%3A13
Римлян 10:13
13 Бо «кожен, хто кличе ім’я Єгови*, спасеться».+

Можете мне привести ссылку из НЗ, где кто-нибудь призвал имя Иегова и спасся?

Цитата Стара Земля вже була знищена Потопом, і нічого: старої Землі (допотопної) вже немає, навіть континенти змінились- живемо на новій Землі.
Где вы такое вычитали, что Земля была УНИЧТОЖЕНА потопом?

Востаннє редагував leading: 13.02.2016 о 19:34. Причина: Пізніше додано
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 19:38 #2615109   #4200
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата це реальність яку я бачу по теліку як православні від любові вбивають один одного.
Схоже твою реальність будують як не журнали,то тєліки.
мда.



Цитата я колис був на весіллі такого майбутнього ксьондза і вн одружувався до посвячення так як після посвячення йому шлюб не дадуть
ну бачиш,хто хоче,той вихід знайде. чи його і женитись заставляли?



Цитата як помилка однієї людини яку я навіть не знав може зруйнувати мої стосунки з Єговою? І що там натворив Расел а то я не знаю про що мова.
А тобі і не можна знати,"єгова" не одобряє.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:12.