Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Аватар/Avatar (James Cameron)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.01.2010, 14:45 #1172098   #181
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
що вбивати, навіть тварин, чи рослин, ради грошей, чи розваги - злочин.
Ну йди скажи бабцям які зривають у себе на городі зелень і капусту заради грошей(щоб потім продати їх на базарі) що вони чинять злочин . Чи може ти ще й салати не їси?
Ех ви, якщо вас про природу заставив задуматися дурний набір спецефектів(а не ви самі дійшли до такого без сторонньої допомоги) то мені вас шкода. Бо пройде час і ви все забудете. Адже щоб згадати про оточуючий світ і природу вам треба вічні нагадування у виді якихось "типу глибоких" фільмів.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2010, 14:54 #1172112   #182
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

erazel

За то, що терпиш і чекаєш двд-шку - уважаю.

Про природу думаю і без фільмів, принаймі після шашликів за собою завжди прибираєм. А якщо фільм лишній раз людям нагадає про це, я думаю це не пошкодить.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2010, 16:12 #1172174   #183
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Ой ще одна мені природа, ти Пантера правильно зауважила - це "казка-мрія" і я ще додам чиясь уява (а саме Камерона) за його уяву ставлю 10/10.
А от фільм "HOME" є реальним фактом сьогодення, без всяких наворочених спец ефектів...
тому Аватар в такому смислі нічого особливо корисного не несе, це всі ітак знають але чомусь самі того не роблять.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2010, 18:08 #1172298   #184
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Beerman

А що поганого в казці-мрії? Краще вже фанатіти від Аватара, ніж від Трансформерів з яйцями
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2010, 20:01 #1172385   #185
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Beerman

А що поганого в казці-мрії? Краще вже фанатіти від Аватара, ніж від Трансформерів з яйцями
Поки всі мріють, відбуваються такі події, які показані в фільмі HOME(наш дім!). Вас годують казками, а реальність стає все гіршою і гіршою. І чим більше ставатиме зле, тим більше людям буде хотітися до "казки". А тоді вже всім почнуть парити віртуальні "Пандори". Живіть тут і зараз. ... і робіть мрії реальністю.

P.S. Йде передача 'Taboo"(Запреты) по Discovery - багато екзотичного шокуючого побачите...
P.P.S. Прошу до загалу книжку, яка вразила мене в дитинстві не менше ніж Немезіса Аватар.
Кир Булычев "Поселок".

Востаннє редагував Ікебан: 05.01.2010 о 20:24.
Ікебан зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2010, 20:21 #1172408   #186
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Квитків немає .
Завтра їдем ( точніше йдемо) на "абордаж" ЛЬвівського кінопалацу
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2010, 21:26 #1172499   #187
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Ікебан

Ну то може взагалі не знімати такий жанр як фантастика? Я не розумію, ЩО ТИ ХОЧЕШ ВІД ФАНТАСТИЧНОГО ФІЛЬМУ? Вся фантастика - то все казки, то може взагалі закриєм цей жанр?

Тим більше в Аватарі показана якраз СУЧАСНА АКТУАЛЬНА проблема - засирання природи. А які проблеми підносяться в Трансформерах? В Джі Ай Джо? Вот де реально попкорнове кіно. Що, Аватар херовіший за Джі Ай Джо?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2010, 21:58 #1172535   #188
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Ікебан

Ну то може взагалі не знімати такий жанр як фантастика? Я не розумію, ЩО ТИ ХОЧЕШ ВІД ФАНТАСТИЧНОГО ФІЛЬМУ? Вся фантастика - то все казки, то може взагалі закриєм цей жанр?

Тим більше в Аватарі показана якраз СУЧАСНА АКТУАЛЬНА проблема - засирання природи. А які проблеми підносяться в Трансформерах? В Джі Ай Джо? Вот де реально попкорнове кіно. Що, Аватар херовіший за Джі Ай Джо?
Немезіс, я не проти мистецтва! І ніде не порівнював Аватар з тими фільмами, що ти назвав. Та й самому він подобається. Це кіно із серії - "має бути побаченим" і "має бути в колекції". Проте не більше! Не треба визсмоктувати з нього якісь паралелі із нашим життям! Це лишень яскравий СG-фільм, не більше! Хочеш емоцій ще? Прочитай "Поселок" - там також чужа планета, і про людей цікавіше написана!

P.S. Наші казки, про мавок в тому числі, нічим не гірші за фантазії Камерона. А чи багато ти про це читав? Наш люд був настільки зближений з природою, що навіть На'Ві нервово курять в сторонці.

Востаннє редагував Ікебан: 05.01.2010 о 22:04.
Ікебан зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2010, 22:05 #1172549   #189
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Що значить висмоктувати? Ти хочеш сказати, що Аватар не має нічо з реальним життям? Вон на Східному вирізали цілу посадку, будуть будувати новий маркет. Не паралель з Аватаром? Не треба далеко ходити, маємо в своєму місті таку ж херню. А ти кажеш висмоктувати.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2010, 22:11 #1172552   #190
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Що значить висмоктувати? Ти хочеш сказати, що Аватар не має нічо з реальним життям? Вон на Східному вирізали цілу посадку, будуть будувати новий маркет. Не паралель з Аватаром? Не треба далеко ходити, маємо в своєму місті таку ж херню. А ти кажеш висмоктувати.
Тільки не кажи, що до перегляду Аватар'у ти цих проблем не бачив! І як ти будеш боротися із вирубуванням лісопосадки? Організуєш страйк чи далі хвалитимеш Аватар?

P.S. Купа австралійських фільмів про негативний вплив людини на природу. Та навіть роман Звіробій почитати. При чім тут Пандора? В тому фільмі зовсім інший наголос. На картинку в 3D! А сюжет як додаток, який я, до речі, не критикую!
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2010, 22:16 #1172556   #191
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Ну йди скажи бабцям які зривають у себе на городі зелень і капусту заради грошей(щоб потім продати їх на базарі) що вони чинять злочин . Чи може ти ще й салати не їси?
Ти якийсь не розумний, чи що? При чім тут салати?

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Ой ще одна мені природа, ти Пантера правильно зауважила - це "казка-мрія" і я ще додам чиясь уява (а саме Камерона) за його уяву ставлю 10/10.
А от фільм "HOME" є реальним фактом сьогодення, без всяких наворочених спец ефектів...
тому Аватар в такому смислі нічого особливо корисного не несе, це всі ітак знають але чомусь самі того не роблять.
Ти протиставляєш ці два фільма, а вони якраз дуже похожі і доносять до різних верств населення одну думку різними методами. Я, правда, коли дивилася Аватар, то була в такому емоційному напруженні, що не звертала увагу на деталі (срочно ще раз треба подивитися), а друзі казали, що в куточку екрана на компютері, коли головний герой веде свій відеощоденник, стоїть рік 2153 і в фільмі згадується, що на планеті Земля рослин уже не залишилося. І якраз фільм HOME документально підтверджує, що це і станеться, якщо ми не схаменемся. Тільки подумати: за рік з Землі зникає 13 млн.га лісів. 1 вид ссавців з 4 зникає. 75% риби безповоротньо знищено і т.д. Може для того, що б вижила планета нас треба знищити? і Камерон якраз і показав, що ми, як паразити - вбиваємо все навколо себе. І нас таких супер-пупер цивілізованих, не можна пускати нікуди в всесвіті. І чомусь мені здається, що це правда. 1 млрд населення планети голодає, а ми тратимо в 12 раз більше коштів на озброєння, ніж на допомогу цим людям.
Щось мене понесло. Сорі.
П.С. Nemesis-T, я тільки тепер зрозуміла тебе, що ти мав на увазі коли казав, що скучаєш за Пандорою. Я також.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2010, 22:27 #1172573   #192
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ти протиставляєш ці два фільма, а вони якраз дуже похожі і доносять до різних верств населення одну думку різними методами.
...
І якраз фільм HOME документально підтверджує, що це і станеться, якщо ми не схаменемся. Тільки подумати: за рік з Землі зникає 13 млн.га лісів. 1 вид ссавців з 4 зникає. 75% риби безповоротньо знищено і т.д.
Аватар від видатного кінорежисера несе зміст, питань нема. Навіть Термінатор 2 має зміст і несе ряд повідомлень до людей. Людям треба ставати людяними, оскільки машини можуть бути кращими за них. Що "кінець" може бути набагато ближче ніж ми собі гадаєм... Хіба ні? То скільки ще треба зняти фільмів, щоб вже донести до людей, необхідний для їх виживання месседж?
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Може для того, що б вижила планета нас треба знищити? і Камерон якраз і показав, що ми, як паразити - вбиваємо все навколо себе. І нас таких супер-пупер цивілізованих, не можна пускати нікуди в всесвіті. І чомусь мені здається, що це правда. 1 млрд населення планети голодає, а ми тратимо в 12 раз більше коштів на озброєння, ніж на допомогу цим людям.
Цивілізовані? Які цінності в цієї цивілізації? Знищення не вихід. Ми створені для певної цілі. І пройти цей шлях ми зобов'язані. Проте Аватар - не наріжний камінь нашого буття.
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2010, 22:36 #1172582   #193
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

- всім "захисникам" природи.
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ікебан (05.01.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2010, 00:15 #1172699   #194
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Тільки не кажи, що до перегляду Аватар'у ти цих проблем не бачив!
Стоп, стоп, стоп! Не треба перескакувати з хворого на здорове. Ми зараз не обговорюєм ЯК ВПЛИНУВ фільм на людей. Ми обговорюєм, чи має фільм взагалі ідею і сенс. Як правильно сказала Пантера, ти наводиш в приклад фільми, які по суті про теж саме, лише інший метод викладання проблеми. А то, бачив я цю проблему до фільма чи ні - то це мій недолік/перевага, а не фільму. Я так само можу сказати, а який смисл в фільмі Хоум? Хіба я не знаю, що тотальна експлуатація природи призведе до колапсу? Для чого було знімати Хоум? Я це прекрасно знаю і без Хоума. Бачиш, так додовбатися можна до любого фільму. Для чого було знімати Шоушенк? Що, я не знаю що таке тюрма?

Якби Кемерон робив упор тупо на картинку 3D, він міг би просто зробити політ над планетою, показати рослинки, тваринки і все. Так що говорити що фільм просто атракціон теж ідіотизм. Знову ж таки, гра акторів.

Я все сказав, більше я тут нікого переконувати не буду. Ви маєте право на свою думку, я на свою. Когось пре Аватар, а когось Зелений слоник.

ЗІ. З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЮ БОЙОВИЙ АНГЕЛ АЕЛІТА!
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2010, 00:28 #1172707   #195
q3a
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

напишіть вартість квитків до Львова і вартість квитка на сеанс хто вже був.
q3a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2010, 03:08 #1172753   #196
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
Трішки "стасіськи" ( як казав Д.Керрі):

Премьера еще идет, хотя конец уже не за горами, а сборы по всему миру заставляют искренне удивляться.

Небольшая статистика:
Бюджет: $230 000 000
Сборы в США $352 111 000
Сборы в мире $666 700 000
Итого $1 018 811 000

Завтра їду в Львів.
Ажіотаж просто неймовірний , білетів немає навіть на ранкові сеанси

П.С. Всі хто критикує Аватар_а ----> УГ

Можу поспорити якшо я зніму фільм про секс борсуків і назву його якось гломурно, витрачу лімони баксів на рекламу то він збере аналогічну кількість коштів.
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2010, 09:20 #1172845   #197
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

закривайте вже цю тему ....
StealZ зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dexter (06.01.2010), Ікебан (06.01.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2010, 09:43 #1172872   #198
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Цитата:
Допис від VetalR Переглянути допис
Можу поспорити якшо я зніму фільм про секс борсуків і назву його якось гломурно, витрачу лімони баксів на рекламу то він збере аналогічну кількість коштів.
Да? І чого ж дотепер лише 5 таких фільмів існує? Якшо зробити фільм-мільярдник отак просто, то чого ж голівудські компанії не роблять таких фільмів постійно?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2010, 09:51 #1172879   #199
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Да? І чого ж дотепер лише 5 таких фільмів існує? Якшо зробити фільм-мільярдник отак просто, то чого ж голівудські компанії не роблять таких фільмів постійно?
Любиш апельсини? З'їж їх МІЛЬЙОН
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2010, 10:48 #1172935   #200
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

ОГО скіліки настрочили без мене)))
Аватар це тіж самі казки про Поттера і Володара кольца...
Фільм Хоум відрізняєця тим що там поперше показують твій Хоум і показують в якій він задници і відповідно ми всі в тій задниці, в аватарі все закінчується хепі ендом...
Тепер по сюжету: людей в фільмі показали аж занадто дружелюбними, ти бачив розміри того деревця? а тепер уяви скільки там того добра що йде по 20млн за кг... для прикладу 1 кг зодота коштує 36тисяч, отже в реальності в наві небулоб ніяких шансів, настільки розвинутіші і жадібніші люди зрівняли б їх з землею в одну секунду.
І це ще раз підтвержує нереалісстичність.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
аватар, кіно, холівар



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:59.