Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Незрозумілі вхідні дзвінки ("маяки") на мобільний зневідомих номерів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.06.2015, 23:24 #2547514   #1
Darkwood
Типово Незрозумілі вхідні дзвінки ("маяки") на мобільний зневідомих номерів

Уже декілька днів спостерігаю якісь вхідні дзвінки з невідомих номерів. Піде 2-3 визова і відбій, наче хтось маячить. Один раз попробував перезвонити сам там якись автвідповідач. Що це таке? Ще в когось таке було?
Пару днів тому на http://te.20minut.ua читав статтю про новий вид шахрайства, коли до жертви маячать з різних номерів, а після того як жертва передзвонить, зловмисники маючи список ннабрантх жртвою номерів, йдуть в центр облуговування і сім карту блокують і отртмують нову , а далі доступ до карти приватбанку.
Darkwood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2015, 21:44 #2547701   #2
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Незрозумілі вхідні дзвінки ("маяки") на мобільний зневідомих номерів

Цитата:
Допис від N@ziK Переглянути допис
то вже старий номер, але щось здається мені, що оператор виключав таку можливість(колись уточняв)
ні, не відключив
особисто в четверг був в києвстарі і сам бачив як людина згадувала (писала на бумажці)остані два набрані номера, приблизний свій баланс і відновлювала сім карту
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2015, 23:01 #2547727   #3
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Незрозумілі вхідні дзвінки ("маяки") на мобільний зневідомих номерів

Не передзвонювати на незнайомі номери.
http://poglyad.te.ua/podii/pryvatban...ijentiv/#title
Якщо торгуєте на аукро\олх,то вказувати інший номер,який не привязаний до приватовської карти,і ним нігде не світити.Тоді треба буде носити 2 телефони або 2сім телефон.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2015, 05:33 #2547748   #4
debooger
 
Аватар для debooger
Типово Відповідь: Незрозумілі вхідні дзвінки ("маяки") на мобільний зневідомих номерів

До мене теж один період йшли такі маяки, причому навіть посеред ночі. Добре ще хватило розуму не передзвонювати. Правда уточняв у оператора по свому номеру, щоб заблокувати мою сімкарту і відновити потрібно мій паспорт, оскільки вмене контрактний номер.
Тому як варіант привязати номер до паспорта. Здається така можливість навіть є і в припейді.
debooger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2015, 15:51 #2548259   #5
Fanny12
Banned
Типово Відповідь: Незрозумілі вхідні дзвінки ("маяки") на мобільний зневідомих номерів

Такая же ситуация, интересно, что это может быть
Fanny12 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2015, 09:21 #2565413   #6
Antoninna
Новачок
Типово Відповідь: Незрозумілі вхідні дзвінки ("маяки") на мобільний зневідомих номерів

Цитата
Допис від Darkwood Переглянути допис
Уже декілька днів спостерігаю якісь вхідні дзвінки з невідомих номерів. Піде 2-3 визова і відбій, наче хтось маячить. Один раз попробував перезвонити сам там якись автвідповідач. Що це таке? Ще в когось таке було?
Пару днів тому на http://te.20minut.ua читав статтю про новий вид шахрайства, коли до жертви маячать з різних номерів, а після того як жертва передзвонить, зловмисники маючи список ннабрантх жртвою номерів, йдуть в центр облуговування і сім карту блокують і отртмують нову , а далі доступ до карти приватбанку.

Хорошого нічого не роблять а на такі справи зараз розумників вистачає.
Antoninna зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
---ANDRE--- (06.08.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 08.08.2015, 19:41 #2565994   #7
saymon
Guest
Типово Відповідь: Незрозумілі вхідні дзвінки ("маяки") на мобільний зневідомих номерів

Цитата
Допис від Darkwood Переглянути допис
читав статтю про новий вид шахрайства, коли до жертви маячать з різних номерів, а після того як жертва передзвонить, зловмисники маючи список ннабрантх жртвою номерів, йдуть в центр облуговування і сім карту блокують і отртмують нову , а далі доступ до карти приватбанку.
І до ліжка коханої.

По темі: в кожному нормальному телефоні є функція "чорний список". Два кліки і горя не знаєш.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2015, 14:56 #2601599   #8
konradini
Учасник
Типово Відповідь: Незрозумілі вхідні дзвінки ("маяки") на мобільний зневідомих номерів

Шановні друзі! потрібна допомога!!! якась, я перепрошую, худоба, на ім'я Оксана, поставила на мій номер переадресацію викликів зі свого телефона!!! Вже півтора місяці до мене надходять дзвінки друзів та подруг цієї худоби.... Питання - як можна вирішити питання без зміни номера??? номер міняти не варіант.... номер для роботи, безліч контактів, нових, старих, які можуть спрацювати кожної миті... взагалі, заміна номера - не варіант, але це треба якось припинити. Говорив з цією худобою (інакше вже не можу її називати), вона тільки мичить у відповідь... переадресацію не знімає... Був в офісі оператора (Київ срар) кажуть, що нічим помогти не можуть.... Лишилося, що зараз и роблю, при вхідному дзвінку, тупо знімаю трубку та вимикаю мікрофон.... пока нічого протиставити не можу, це або тупік, або у мене фантазії бракує... Підкажіть будь ласка що робити.....
konradini зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:53.