Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «Pulsar»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.04.2010, 20:33 #1284104   #81
Andrulko
Talking Відповідь: Самий крутий провайдер "Пульсар" - не обпечіться

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
мдя, ти явно не працював на серйозних конторах, які мають свою політику щодо ОС, які підтримують.
в договорі все вказується, і, якщо ти юзаєш щось "ліве" то це реально твоя проблема.
Пульсар таких обмежень точно не дає. Він дає, як бачу, "обмежених" працівників. Та ж сама ситуація із Windows 7 в брата. Дав мені ноут, щоб сімку поставити. Я йому поставив, інет свій від Пульсара підключив (щоб оновлення поставити), після чого прибрав свій логін та пароль. Через декілька днів він собі інет від Пульсара ставив.. Закінчилось все тим, що "спеціаліст" від Пульсару півгодини розбирався, що і як. А треба було всього лиш пароль і логін ввести, нічого більше, бо я все налаштував ще до нього. ЖАХ! Я не знаю за всіх, знаю лиш за "микулинецького спеціаліста". Але хто-зна, може вже й навчився?
Andrulko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2010, 14:49 #1284600   #82
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інет провайдер Pulsar

угу. а мали проїхати професори і поставити відразу таке обладнання яке витримає підключку всього населення міста мільйонера зборова
Frutik зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
yge0607 (16.04.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2010, 07:32 #1298750   #83
yge0607
Типово Відповідь: Самий крутий провайдер "Пульсар" - не обпечіться

Цитата
Допис від Andrulko Переглянути допис
Пульсар таких обмежень точно не дає. Він дає, як бачу, "обмежених" працівників. Та ж сама ситуація із Windows 7 в брата. Дав мені ноут, щоб сімку поставити. Я йому поставив, інет свій від Пульсара підключив (щоб оновлення поставити), після чого прибрав свій логін та пароль. Через декілька днів він собі інет від Пульсара ставив.. Закінчилось все тим, що "спеціаліст" від Пульсару півгодини розбирався, що і як. А треба було всього лиш пароль і логін ввести, нічого більше, бо я все налаштував ще до нього. ЖАХ! Я не знаю за всіх, знаю лиш за "микулинецького спеціаліста". Але хто-зна, може вже й навчився?
А ще якщо шось станиться (нема інтернету),то виноватий завжди виходть споживач і коли звониш до них,жінка власника каже що нічим неможе допомогти,розбирайтесь самі. Дуже дивно, переважно інет пропадає на вихидні коли в них на офісі нікого нема.
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2010, 22:22 #1334802   #84
incognitoblack
 
Аватар для incognitoblack
Типово Відповідь: Ынет провайдер Pulsar

Цитата:
Допис від BleSSeD Переглянути допис
мені троха дивно,шо думка форумчан крапки про пульсар формується тільки через пост однієї людини. тре шоб ше хтось написав шо пульсар туфта,тоді можна це брати за лостовірну інфу.
можеш ще і мою думку прийняти.., люди в якомусь районі, вже не пам"ятаю якому, брали нет, там нічо не могли поставити крім Пульсару і за 2500 грн ми їм проводили нет. Потім зустрів тих людей, питають мене, шо там той Пульсар таке мутить, шо в нас нету нема вже рік, бо вони кажуть шо в них обладнання вкрали. Кажуть, ми вже собі взяли мобільний інтернет і ні на що не надіємся. Той Віталік використовує працівників як рабську силу, завезе в район і тримає там до побєди, бувало і до 10ї год, не доплачував нічого. Лазити в дощ на висоту 50-100 м, тащити на собі обладнання,без страховки, без нічого... При звільненні хотів обдурити, давав підписувати відомість про зарплату, якої я ще не отримав. Я звичайно не підписав. Потім був наказ про нерозголошення... Короче багато ще "хорошого" можна сказати. І не треба захищати просто тому, що у вас поки що все гладко. от пропаде у вас нет - будете випрошувати в них щоб приїхали і зробили. через 2-3 тижні може зроблять. Жлобська фірма.Набирає супердешеву робочу силу і працівники не винні, що може чогось не вміють, винен Віталік, який не хоче навчити, щоб доказати, що ти ніхто і радуйся шо ти в мене працюєш. Звідти багато людей повтікало
incognitoblack зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2010, 08:08 #1334995   #85
yge0607
Типово Відповідь: Інет провайдер Pulsar

І я вже від них відключився. Ого рулить....
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2010, 15:34 #1347937   #86
joginvik
Типово Відповідь: Інет провайдер Pulsar

... І багато ше втікне - а все так просто - перед тим як йти на роботу в Гуглі просто набрати назву фірми роботодавця і почитати шо про неї пишуть
joginvik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2010, 01:13 #1397082   #87
Лоран Блан
 
Аватар для Лоран Блан
Типово Відповідь: Інет провайдер Pulsar

Читаю ваших останніх 20 повідомлень - жах просто якийсь.

Востаннє редагував Лоран Блан: 15.07.2010 о 14:01.
Лоран Блан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2010, 18:52 #1418616   #88
Glamur1973
Guest
Типово Відповідь: Інет провайдер Pulsar

Привіт всім!
Ви сильно нежахайтесь просто тут під декількома іменами пише одна і таж людина яка дуже нелюбить Пульсар на мою думку це є чистий чорний піар так депутати один на одного люблять наговорювати, зверніть увагу на імя joginvik, incognitoblack, pulsar... прочитайте уважно весь топік і вам все стане зрозуміло не такий вже поганий Пульсар як його тут дехто хоче намалювати.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2010, 18:27 #1435566   #89
Metuk
 
Аватар для Metuk
Типово Відповідь: Інет провайдер Pulsar

В мене на Пульсарі 2 чистих мегабіта. Все ок. Перебоїв нема майже ніколи! Класний провайдер!
Metuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2010, 14:42 #1449112   #90
qazwsx
Guest
Типово Відповідь: Інет провайдер Pulsar

народ підкажіть чи можна підключити Pulsar на Макаренка 6,і напишіть нормальні тарифи!!!!!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2010, 23:37 #1450903   #91
Glamur1973
Guest
Типово Відповідь: Інет провайдер Pulsar

Більше як Три роки підключений до Пульсару в Тернополі мені мій друг порадив, жодних проблем немав за ці роки, три місяці назад я змінив пакет на "Домашній 10х" стало ще краще працювати спідтест показує такі цифри...




На рахунок їхніх пакетів то я думаю Вам краще зателефонувати на номер 436353, 436352 або краще на мобільний до їхнього системного адміністратора 066 2517711 він точніше скаже чи там можна включитись чи ні, хоча я знаю що Пульсар підключає всюди по області ...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 12:15 #1451124   #92
Володимир
 
Аватар для Володимир
Типово Відповідь: Інет провайдер Pulsar

сайт в них є?
Володимир зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2010, 13:57 #1451935   #93
joginvik
Thumbs down Відповідь: Інет провайдер Pulsar

і не буде мати ніколи - це їх філософія - їх же там всі обплюють зразу
joginvik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2010, 17:25 #1452062   #94
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Самий крутий провайдер "Пульсар" - не обпечіться

Цитата
Допис від vanyasmart Переглянути допис
На рахунок того, шо він продає "комп’ютерну шаурму" повністю згіден.

А захочу чи не захочу платити - не знаю, я з таким не стикавя.

Але через декілька тижнів буду підключати Біттернен на іншій квартирі, подивимось шо вони на мою убунту скажуть.

PS: А якшо нет на Windows вже налаштований, Ubuntu сама налаштування не копіює?
Я тиждень назад Ubuntu повністю переставляв, то після того я в ній нічого не налаштовував, а нет працює.
він і буде працювати мені настроювали на вінді потім ставив Linux mint і було все ок ! це мені в бітері і подобається переставив вінд і нет є ))
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2010, 09:03 #1452978   #95
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Самий крутий провайдер "Пульсар" - не обпечіться

Цитата:
Допис від anfoesol Переглянути допис
переставив вінд і нет є
поміняв сіткову і інету нема хД
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2010, 20:16 #1453385   #96
Megapolis
Типово Відповідь: Інет провайдер Pulsar

Цитата
Допис від joginvik Переглянути допис
і не буде мати ніколи - це їх філософія - їх же там всі обплюють зразу
Оце тупняк! Та ж не вішайте форум чи сторінку з коментарями якшо вже так боїтесь що вас обпаскудять. Але хоть таке елементарне як тарифи і покриття обовязково має бути в кожного нормального провайдера. Висновок - шарашкіна контора.
Megapolis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2010, 16:13 #1453973   #97
Darkness
 
Аватар для Darkness
Типово Відповідь: Інет провайдер Pulsar

Ноутбук знаходить ві-фі мережу Пульсар ІП. Підключається але інтернету немає. Хто може сказати налаштування мережі? Доречі цей провайдер обіцяв безплатний інтернет по всьому Тернополі, тому і питаю.
Darkness зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2010, 16:44 #1453995   #98
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Інет провайдер Pulsar

Цитата:
Допис від Darkness Переглянути допис
цей провайдер обіцяв безплатний інтернет по всьому Тернополі
і як обгрунтовував таку "щедрість"? )
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2010, 15:30 #1454743   #99
Darkness
 
Аватар для Darkness
Типово Відповідь: Інет провайдер Pulsar

На сайті було написано.
Darkness зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2010, 20:36 #1454969   #100
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Інет провайдер Pulsar

в мене на роботі то нещастя.....за 99грн маю 1мегабіт і то ше такий не певний.....плюс тільки якась гроза то все рахуй на другий день нету вже нема 95%....от тобі і пульсар
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:52.