Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Результати опитування: який бренд виробника моніторів вважаєте найкращим?
Acer 4 8.33%
Apple 9 18.75%
ASUS 11 22.92%
Dell 5 10.42%
Fujitsu 3 6.25%
Hewlett Packard 3 6.25%
Lenovo 1 2.08%
LG 11 22.92%
NEC 8 16.67%
Philips 4 8.33%
Samsung 21 43.75%
Sony 12 25.00%
ViewSonic 1 2.08%
Опитування з кількома варіантами відповіді. Голосували: 48. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.07.2013, 19:22 #2248074   #641
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від Winner Переглянути допис
Це такий самий чи гірший? ASUS VivoBook X202E-DH31T-CA 11.6-Inch Touch-screen Laptop (Intel i3-3217u, 4G DDR3, 500GB, Windows (Black)
Ноут преркасний, важкуватий трішки, але це не сммертельно. мав нагоду поміняти там HDD на SSD це був просто шик. Рекомендую для покупки.
Ще як варіант можу порекомендувати http://rozetka.com.ua/lenovo_thinkpa...38ru1/p213616/ Тож хороша штука
Erleke зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Winner (28.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2013, 19:16 #2255519   #642
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Знатоки, поможіть будь-ласка оцінити (щоб продати) такий ноут Acer Aspire 5315-051G08

Краткие характеристики 15.4" WXGA / Celeron M 530 (1.73Ghz) / 1GB / 80GB / DVD Super Multi / FM / Lan / WiFi / Win Vista Basic / 2.8kg
Экран 15.4" (1280x800) WXGA
Процессор Intel Celeron M 530 (1.73 ГГц)
Объем оперативной памяти 1 ГБ
Тип оперативной памяти DDR2 667 МГц
Чипсет Intel® i945GM Express
Графический адаптер Intel GMA X3100, до 358MB памяти
Объём HDD 80 ГБ
Сетевые адаптеры Wi-Fi (802.11b/g)
Оптический привод DVD Super Multi
Разъемы и порты ввода-вывода 1 x Express card / 3 x USB 2.0 / 1 x VGA / 1 x S-Video / RJ-11 / RJ-45 / Mic-in / Headphones / Card Reader 5in1 (SD/MMC/MS/MS PRO/xD)
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2013, 19:34 #2255529   #643
KVM
Активний учасник
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від Nick. Переглянути допис
Знатоки, поможіть будь-ласка оцінити (щоб продати) такий ноут Acer Aspire 5315-051G08

Краткие характеристики 15.4" WXGA / Celeron M 530 (1.73Ghz) / 1GB / 80GB / DVD Super Multi / FM / Lan / WiFi / Win Vista Basic / 2.8kg
Экран 15.4" (1280x800) WXGA
Процессор Intel Celeron M 530 (1.73 ГГц)
Объем оперативной памяти 1 ГБ
Тип оперативной памяти DDR2 667 МГц
Чипсет Intel® i945GM Express
Графический адаптер Intel GMA X3100, до 358MB памяти
Объём HDD 80 ГБ
Сетевые адаптеры Wi-Fi (802.11b/g)
Оптический привод DVD Super Multi
Разъемы и порты ввода-вывода 1 x Express card / 3 x USB 2.0 / 1 x VGA / 1 x S-Video / RJ-11 / RJ-45 / Mic-in / Headphones / Card Reader 5in1 (SD/MMC/MS/MS PRO/xD)
До або біля 1000-1500 грн. ІМХО
KVM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nick. (12.08.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 19.08.2013, 21:26 #2258753   #644
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цікавить наступне питання

Скоро буде потреба в новому ПК, для нової квартири, де повноцінного місця для ПК не буде... зате буде декілька великих нових ТВ, з всякими там ХДМІ і т.д....

Так як без ПК обійтьсь не зможу) тому планується зібрати шось маленьке, подивився по магазинах є Системники Міні-ІТХ, Slim корпуса.... правда то шо є вже готове, як завжди не відповідає бажанням....

Вимога - корпус не найменший, але маленький, міні-ітх, слім, такий щоб можна було наприклад заховати за ТВ, і використовувати ТВ як монітор + блютузна мишка і клава...

Характеристики які хочеться в нього запхати
1. Проц і5 4 покоління
2. 8 гіг оперативки
3. Відяха - щоб можна було десь колись шось пограти, переважно гонки, і т.д... всякі там "Крізіси" якими всі визначають лагання компа - не граю, навіть не знаю шо це за гра) а вот NFS, WRC, F1 і т.д... люблю поганяти... при цьому треба шоб відяха мала HDMI вихід шоб підключити комп до ТВ. А також шоб можна було на цьому ж ТВ через комп, подивитись якісь фільми, в Full HD якості.... тому треба хорошу відяху, не круту геймерську, але хорошу.
4. Вінт - хочеться 2шт, 1 свій старий терабайтний Sata 2 всунути в цей ж системник, для зберігання фільмів, музики і т.д.... ну і напевно ще один менший, для системи, знаю що було б круто SSD але хз чи потягну бюджет, але якшо не буде варіантів всунути туди 2 повноцінних вінта, то прийдеться шось думати на SSD.

Ну і звичайно шоб було Wi-Fi, + звичайний вхід для LAN інтернету.

Хтось порадить, як це реалізувати, чи це взагалі можливо, якмий можна зібрати конфіг, і скільки це все буде коштувати.... як на рахунок надійності такої системи? теплообміну і т.д.... вентиляції....

Буду дуже вдячний за поради)

п.с. думаю шо зараз всі почнуть казати - та візьми ноут і не парся) але ноут вже є, Mac Book Air, також є планшет... а хочеться старого, рідного, квадратного, великого системника... але так як нема можливості брати великого, то треба все запхати в маленький)
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2013, 22:09 #2258782   #645
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
Хтось порадить, як це реалізувати, чи це взагалі можливо
Забагато вимог. Якщо маленьке, щоб запхати за ТВ, тоді потужний конфіг відпадає - швидше інтегроване відео і мінімально місця під пам"ять та хард. Якщо зменшити вимоги до потужності, тоді можна подивитись в сторону неттопів:
http://hard.rozetka.com.ua/nettops/c...01;22006=7382/

Навіть якщо інтегроване інтеловське відео буде тягнути гонки, то буде незручно бавитись на ТВ. Якщо є велика тяга до забавок, тоді XBox/PlayStation.

Дивитись HD фільми можна, але потужні блу-рей ріпи будуть тормозити.

Одним словом: або стандартний потужний комп, або йти на компроміси заради компактності.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2013, 07:20 #2258859   #646
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

А в чому саме заключається проблема зібрати щось більш менш потужне? Проц - я думаю не проблема, оперативка тоже, напевно проблема у відео, треба підібрати щось маленьке, що займає 1 слот, канешно потужну геймерську відяху не всунеш, але мені такоі і не треба, ну якшо ше проблема у вінчестері, то прийдеться брати SSD.
Ще якісь проблеми?

На роботі є неттопи з i5, детальніших характеристик не знаю, треба поцікавитись)
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2013, 11:01 #2267232   #647
OleGaRtiSt
Учасник
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Зайди до хлопців на вул Коперника 16, то біля гімназії в центрі...

Вони мені хотіли впарити таку маленьку машіну... за компліт точно нічо не скажу

То їх тре питати

саме краще піти і запитати))
OleGaRtiSt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2013, 12:41 #2268198   #648
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Sasha,
http://habrahabr.ru/post/193486/
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2013, 16:36 #2268280   #649
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Sasha,
http://habrahabr.ru/post/193486/
шось гігабайт загнався
я би вже краще таке взяв, з ОЗУ і вінтом
http://store.apple.com/us/mac/family/mac-mini
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2013, 18:59 #2275787   #650
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

порадьте хороший(недорогий) маршрутизатор

квартира 3-х кімнатна, використовувати інтернет буде 2 ТВ, 1 ноут, 1 планшет, пару смартфонів, кароче юзерів трошки буде)
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2013, 19:04 #2275791   #651
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
порадьте хороший(недорогий) маршрутизатор

квартира 3-х кімнатна, використовувати інтернет буде 2 ТВ, 1 ноут, 1 планшет, пару смартфонів, кароче юзерів трошки буде)
Хороший і недорогий протилежні поняття коли мова йде про роутери

http://hotline.ua/network-besprovodn...k-rb951g-2hnd/

Ось такий варіант оптимальний для квартири, при грамотній установці - якісне покриття по всій квартирі + не обріже швидкість нету під нагрузкою з торентів.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2013, 19:10 #2275793   #652
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

підтримую Леона, мікротік супер роутер, собі нещодавно такий прикупив http://forum.te.ua/showthread.php?p=2264311#post2264311 гнучкий в налаштуванні, може зробити все що завгодно. Рекомендую.
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2013, 19:14 #2275795   #653
Aндрійко
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

хочу обновити чуть комп підкажіть як краще зробити.
intel core 2 quad cpu Q9300 2.5 GHz, 2GB RAM, NVIDIA GeForce8800GT
хотів би збільшити оперативку і поміняти відюху на нормальну що підкажете?
Aндрійко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2013, 21:24 #2275878   #654
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
підтримую Леона, мікротік супер роутер, собі нещодавно такий прикупив http://forum.te.ua/showthread.php?p=2264311#post2264311 гнучкий в налаштуванні, може зробити все що завгодно. Рекомендую.
Мікротік я би абсолютно не радив людям без досвіду роботи з ними. Нещодавно стикнувся з ними - деякі налаштування у ньому виглядять далеко нетривіально.
А так як людина просить поради, а отже не розуміється в них-категорично не рекомендую. Прошу дуже брати щось Dlink,TPlint, asus та іншого обладнання подібного класу.
Та і не бачу змісту людині для роздачі нету вдома платити 700+ грн.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2013, 00:16 #2275979   #655
dwd
 
Аватар для dwd
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
порадьте хороший(недорогий) маршрутизатор

квартира 3-х кімнатна, використовувати інтернет буде 2 ТВ, 1 ноут, 1 планшет, пару смартфонів, кароче юзерів трошки буде)
TP-LINK TL-WR1043ND
http://hotline.ua/network-besprovodn...k_tl-wr1043nd/

Продаю такий б/у, за 350 віддам.
http://forum.te.ua/vbclassified.php?do=ad&id=42812
dwd зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2013, 07:21 #2276014   #656
YG
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від dwd Переглянути допис
TP-LINK TL-WR1043ND
http://hotline.ua/network-besprovodn...k_tl-wr1043nd/
хороший роутер, особливо якщо прошити DD-WRT.
користуюсь таким біля 4 років і ніяких проблем, з ним, нема.
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2013, 08:10 #2276040   #657
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Мікротік я би абсолютно не радив людям без досвіду роботи з ними. Нещодавно стикнувся з ними - деякі налаштування у ньому виглядять далеко нетривіально.
А так як людина просить поради, а отже не розуміється в них-категорично не рекомендую. Прошу дуже брати щось Dlink,TPlint, asus та іншого обладнання подібного класу.
Та і не бачу змісту людині для роздачі нету вдома платити 700+ грн.
Не згідний. Брати ТП-лінк/Длінк і потім жалітись на погане покриття, низьку швидкість і т.д. Згідний що мікротік не самий простий в налаштуванні, але в інтернеті є куча толкових інструкцій як налаштувати роутер з коробки, ну якщо і цей варіант не підходить тоді завжди можна попросити когось досвідченого про допомогу.

В мене якраз до цього був тп-лінк 1043, нікому більше його не пораджу, взагалі цей виробник для мене більше не існує. Моя ситуація, через півтора року в роутері почав тупо відвалюватися вай-фай, нічого не допомагало крім перезагрузки, зараз все на що здатний цей роутер це працювати в режимі свіча. Другий випадок, купував мій знайомий, через деякий час роутер перестав роздавати інтернет, віддали по гарантії, повернули, роутер працює але через деякий час новий глюк, роутер ріже швидкість роздачі до 10мбіт і все, ніякі прошивки не допомогли, сервіс сказав що це не гарантійний випадок. Короче кажучи категорично не раджу.
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2013, 09:35 #2276096   #658
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
Не згідний. Брати ТП-лінк/Длінк і потім жалітись на погане покриття, низьку швидкість і т.д. Згідний що мікротік не самий простий в налаштуванні, але в інтернеті є куча толкових інструкцій як налаштувати роутер з коробки, ну якщо і цей варіант не підходить тоді завжди можна попросити когось досвідченого про допомогу.

В мене якраз до цього був тп-лінк 1043, нікому більше його не пораджу, взагалі цей виробник для мене більше не існує. Моя ситуація, через півтора року в роутері почав тупо відвалюватися вай-фай, нічого не допомагало крім перезагрузки, зараз все на що здатний цей роутер це працювати в режимі свіча. Другий випадок, купував мій знайомий, через деякий час роутер перестав роздавати інтернет, віддали по гарантії, повернули, роутер працює але через деякий час новий глюк, роутер ріже швидкість роздачі до 10мбіт і все, ніякі прошивки не допомогли, сервіс сказав що це не гарантійний випадок. Короче кажучи категорично не раджу.
Стелс, звичайна людина, яка сама не може вибрати роутер буде розбиратися в досить непростих налаштуваннях? Ха-ха 3 рази. Та він купить за ті гроші 4 простеньких роутера і буде ії міняти щотрироки, а твій мікротік так само може загнутись. У мене на фірмі куплено під 100 Мікротіків, і проблем з ними достатньо, якщо не помиляюсь 2 чи 3 з коробки були несправні, кілька штук поїхали по гарантії(не змогли нормально приконектити 3ж модеми). Тому молитись на мікротіки не треба.
А людині із запросами- "роздати дома нет по файфаю" досить перечислених вище роутерів за 150-200 грн
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2013, 10:15 #2276127   #659
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Стелс, звичайна людина, яка сама не може вибрати роутер буде розбиратися в досить непростих налаштуваннях? Ха-ха 3 рази. Та він купить за ті гроші 4 простеньких роутера і буде ії міняти щотрироки, а твій мікротік так само може загнутись. У мене на фірмі куплено під 100 Мікротіків, і проблем з ними достатньо, якщо не помиляюсь 2 чи 3 з коробки були несправні, кілька штук поїхали по гарантії(не змогли нормально приконектити 3ж модеми). Тому молитись на мікротіки не треба.
А людині із запросами- "роздати дома нет по файфаю" досить перечислених вище роутерів за 150-200 грн
2-3% це невеликий показник. Я не хочу спорити що краще всеодно всі залишаться при своєму. Я теж недноразово радився по вибору техніки, але цеж не значить що мені треба було брати самі прості речі для вирішення задач.
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2013, 18:06 #2276448   #660
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Хороший і недорогий протилежні поняття коли мова йде про роутери
у всіх різні поняття дорогі/дешеві
Ціську за 2500 я звичайно не збираюсь купляти, але і на ТП-лінк за 180 грн не дивлюсь.

взагалі то я дивився на http://rozetka.com.ua/40319/p40319/

вроді класний і відносно недорого

незнаю чи є смисл переплачувати за такий наприклад
http://rozetka.com.ua/asus_rt_n56u/p133957/
http://rozetka.com.ua/asus_rt_n65u/p233544/

ну і чи є різниця між цим Асусом за 500 грн і якимось Асусом за 300 грн? так само чи є різниця між 500 грн і 800 грн?
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:23.